Za 15 minuta su ga izbrisali s facebooka, no dečko je rekao o tzv. skandalu, sve što treba reći!

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Re: Za 15 minuta su ga izbrisali s facebooka, no dečko je rekao o tzv. skandalu, sve što treba reći!

Post by debotoijusto on Sat 12 Jan - 10:40

sami sebe kako to vec rade godinama a sad imaju i jake saveznike u bosni  :D
debotoijusto

2014-04-12

Back to top Go down

Re: Za 15 minuta su ga izbrisali s facebooka, no dečko je rekao o tzv. skandalu, sve što treba reći!

Post by epikur37 on Sat 12 Jan - 10:43

@debotoijusto wrote:sami sebe kako to vec rade godinama a sad imaju i jake saveznike u bosni  :D

Nemas odgovor pa lupas gluposti :)
epikur37

2015-08-06

Back to top Go down

Post by jasambrend on Sat 12 Jan - 11:00

Opet patnje nekog mladog Bosanca... bolje mu je da u tim godinama za pičkama pati, nego da glumi Werthera nasuvo... :coffee
jasambrend

Male
2014-04-17

Back to top Go down

Post by jasambrend on Sat 12 Jan - 11:09

@T. wrote:Banja luka je stari hrvatski stolni grad...
To zamjeram pok. predsjedniku...
Kao i činjenicu da nije podijelio bosnu...
Postrijeljao jugose po RH i još štošta...
Ali ja sam malo radikalan, priznam...

Pa ne baš... blag. Previše blag... doduše Epi i Ero bi ostali bez saveznika i mentora, a to ne želimo nikako... a mali Zelenika bi se propucao, opet tragedija...
jasambrend

Male
2014-04-17

Back to top Go down

Post by prckov on Sat 12 Jan - 11:17

@Rabarbara wrote:
@veber wrote:inače prvi broj u mobu je Amir S....-sirijac, musliman.
zadnji broj mi je Zdravko Z....-srbin, pravoslavac
negdje oko sredine je Nazev N...-židov, židov

ne brojim krvna zrnca.
Isto...
tolerancija, inkluzivnost, ljubav multikulturalnost, jednakost
ma za svaku pohvalu,
 kako ste krasni a nista vas ne kosta prosto da vas covjek da tetovirat
nego, stob vi brojali kad vec oni broje
prckov

2014-04-19

Back to top Go down

Post by veber on Sat 12 Jan - 11:22

@jasambrend wrote:Opet patnje nekog mladog Bosanca... bolje mu je da u tim godinama za pičkama pati, nego da glumi Werthera nasuvo... :coffee
jojjjj. jebote werther, nikako da rikne budala. ni upucat se nije bio sposoban.

veber

Male
2014-12-30

Back to top Go down

Post by prckov on Sat 12 Jan - 11:38

@epikur37 wrote:
@debotoijusto wrote:sami sebe kako to vec rade godinama a sad imaju i jake saveznike u bosni  :D

a zar si ti od tunjavog mekusca I supnog havera ocekivo neki konkretan odgovor 
:kidd
prckov

2014-04-19

Back to top Go down

Post by debotoijusto on Sat 12 Jan - 12:39

@epikur37 wrote:

postavio sam pitanje a ti trazis od mene odgovor ?
sta je ovo doslo sve tulavo , odgovori mi kako su oni/ti ( dobro za tebe znam , moralnom podrskom i spam ) to zamislili branit ako dodje do scenarija "ciji je tata jaci" oli ne vidis na sta lici tkz republika i tko susjedi , koje snage/naoruzanja/logistika , sve sto djaku treba
debotoijusto

2014-04-12

Back to top Go down

Post by gargamel0101 on Sat 12 Jan - 12:47

@epikur37 wrote:Gargi, kako je u pecalbi? Irska?
Jebeno dobro.
gargamel0101

2015-07-23

Back to top Go down

Post by epikur37 on Sat 12 Jan - 13:07

@debotoijusto wrote:
@epikur37 wrote:

sta je ovo doslo sve tulavo , odgovori mi kako su oni/ti ( dobro za tebe znam , moralnom podrskom i spam ) to zamislili branit ako dodje do scenarija "ciji je tata jaci" oli ne vidis na sta lici tkz republika i tko susjedi , koje snage/naoruzanja/logistika , sve sto djaku treba

Pa ni mi se ne mozemo hvaliti kompaktnom geografijom.... nebitno. Ali nije jasni tko bi napao rs. Ti mrzis srbe ali ne vjerujem da bi bas jurisai na bl.
epikur37

2015-08-06

Back to top Go down

Post by debotoijusto on Sat 12 Jan - 13:21

@epikur37 wrote:
@debotoijusto wrote:
@epikur37 wrote:

Pa ni mi se ne mozemo hvaliti kompaktnom geografijom.... nebitno. Ali nije jasni tko bi napao rs. Ti mrzis srbe ali ne vjerujem da bi bas jurisai na bl.

evo sad i mrzim srbe... B-)
za par dana bude i ustasa  :D

snage/naoruzanje/logistika , to te ja pitam
debotoijusto

2014-04-12

Back to top Go down

Post by govinda on Sat 12 Jan - 13:22

Epikur, jel' te stra' muslimana?

govinda

2016-11-17

Back to top Go down

Post by gargamel0101 on Sat 12 Jan - 13:27

Nego Epi nije mi jasna ta vasa patetika. Svake godine kukate kako vas Hrvatska ne zeli i kako su vam saveznici Srbi. Pa zasto ne odete sa njima? Hrvatska vas nikad nece htjeti, a pored toga nema vas dovoljno da ratujete protiv muslimana, pa je nekako logicno da odete sa Srbima. Hrvatska vas nikad nece htjeti kako sto niti ne zeli odredjeni dio svog stanovnistva (iseljenistvo). Onda opet, Srbi vas hoce, a ako odete sa njima oni izbijaju na Jadransko more, a pored toga su na 40km od Zagreba. Odlazak sa Srbima bi za vas bila prava win-win situacija. 

Ovo nije neka zezancija ili provokacija. Jednostavno ne shvacam tu patetiku. Maceha vas ne zeli i kraj price.
gargamel0101

2015-07-23

Back to top Go down

Post by epikur37 on Sat 12 Jan - 13:28

@govinda wrote:Epikur, jel' te stra' muslimana?

Ta će mene biti stra?

No doista, moj narod je izvrgnut vašoj hegemoniji i ugrozi...s te strane podržavam akciju i zaštitu.
epikur37

2015-08-06

Back to top Go down

Post by epikur37 on Sat 12 Jan - 13:29

@gargamel0101 wrote:Nego Epi nije mi jasna ta vasa patetika. Svake godine kukate kako vas Hrvatska ne zeli i kako su vam saveznici Srbi. Pa zasto ne odete sa njima? Hrvatska vas nikad nece htjeti, a pored toga nema vas dovoljno da ratujete protiv muslimana, pa je nekako logicno da odete sa Srbima. Hrvatska vas nikad nece htjeti kako sto niti ne zeli odredjeni dio svog stanovnistva (iseljenistvo). Onda opet, Srbi vas hoce, a ako odete sa njima oni izbijaju na Jadransko more, a pored toga su na 40km od Zagreba. Odlazak sa Srbima bi za vas bila prava win-win situacija. 

Ovo nije neka zezancija ili provokacija. Jednostavno ne shvacam tu patetiku. Maceha vas ne zeli i kraj price.

Nije patetično već si posve u pravu. Zato i radi hercegsrpska osovina Čović-Dodik.
epikur37

2015-08-06

Back to top Go down

Post by debotoijusto on Sat 12 Jan - 13:31

sto bi ga bilo strah nece on ici u bosnu
debotoijusto

2014-04-12

Back to top Go down

Post by epikur37 on Sat 12 Jan - 13:32

@debotoijusto wrote:

sad bio i vratio se....znaš kakvi čvarci ...mmm...i govinda bi ih jeo :D
epikur37

2015-08-06

Back to top Go down

Post by debotoijusto on Sat 12 Jan - 13:35

@epikur37 wrote:
@debotoijusto wrote:

ne lazi , nije lijepo u tim godinama lagati
debotoijusto

2014-04-12

Back to top Go down

Post by epikur37 on Sat 12 Jan - 13:36

@debotoijusto wrote:
@epikur37 wrote:
@debotoijusto wrote:

ne lazi , nije lijepo u tim godinama lagati

Ako ne vjeruješ, pošaljem ti pa kušaj.
epikur37

2015-08-06

Back to top Go down

Post by gargamel0101 on Sat 12 Jan - 13:44

@epikur37 wrote:

Nije patetično već si posve u pravu. Zato i radi hercegsrpska osovina Čović-Dodik.
Ma je pateticno je. Vi hocete Hrvatskoj, a Hrvatska vas ne zeli. I onda svake godine imamo /imate ovakve clanke. Idete Srbima, a namiguje te Hrvatskoj. Zapravo Branimir Glavas je izveo prije nekoliko godina ovo sto sam ti napisao sa svojim autonomastvom. Slavonija je bila u teskoj banani i onda je on krenuo sa autonomastvom. Zagreb je to vidio i poceo je nesto ulagati u tu nesretnu Slavoniju. To znam jer imam rodbinu u Djakovu i svaki put kad bi ih isli posjetiti vidjeli bi smo kako se nesto konstantno gradi. Ta autonomaska galama je davala rezultata dok ga nisu spicili u buksu. Slavonija je i dalje u banani ali ta galama je davala rezultate. Ako vi odete sa Srbima i pripojite se Srbiji, ta ista Srbija izbija na Jadransko more, a pored toga su vec na 40km od Zagreba. I eto veselja Hrvatskoj za nekih 60-70 godina. Za razliku od Glavasa vi imate pravi kapitala, jer ne mogu zbuksati cijelu Hercegovinu u zatvor.
gargamel0101

2015-07-23

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics