Za 15 minuta su ga izbrisali s facebooka, no dečko je rekao o tzv. skandalu, sve što treba reći!

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Re: Za 15 minuta su ga izbrisali s facebooka, no dečko je rekao o tzv. skandalu, sve što treba reći!

Post by Rabarbara on 11/1/2019, 19:13

@RayMabus wrote:
@Rabarbara wrote:Pročitala sam do kraja. 

Ima tu pametnih rečenica, ali momak ide linijom manjeg otpora: lakše je udružiti se s nekim tko je također manijina protiv trećeg najvećeg, nego kao najmanja manjina graditi strpljenje i diplomatske odnose sa svima, što je zapravo jedini mogući način za postizanje mira i normalnog suživota tri naroda koji su bili i ostali na istom prostoru.
Da ....tebi i sličnima ću puknit jedan islamistički napad pa onda razmišljaj o multikulturalizmu sa mujama

Doći ćete vi svi na moje prije ili poslije
Ideš! 
Presiječe me od straha  :D
Rabarbara

2018-08-25

Back to top Go down

Re: Za 15 minuta su ga izbrisali s facebooka, no dečko je rekao o tzv. skandalu, sve što treba reći!

Post by Rabarbara on 11/1/2019, 19:15

@RayMabus wrote:
@RayMabus wrote:
@Rabarbara wrote:Pročitala sam do kraja. 

Ima tu pametnih rečenica, ali momak ide linijom manjeg otpora: lakše je udružiti se s nekim tko je također manijina protiv trećeg najvećeg, nego kao najmanja manjina graditi strpljenje i diplomatske odnose sa svima, što je zapravo jedini mogući način za postizanje mira i normalnog suživota tri naroda koji su bili i ostali na istom prostoru.
Da ....tebi i sličnima ću puknit jedan islamistički napad pa onda razmišljaj o multikulturalizmu sa mujama

Doći ćete vi svi na moje prije ili poslije
Tri puta ti biraju Komšića i smiju ti se u facu i ti još pričaš o suživotu sa takvima

Naivna budalo
Ne iraju meni nego sebi.
Dok se ne nauče pameti birat će pogrešne. Baš kao i mi u Hr.

Pametna budalo :)
Rabarbara

2018-08-25

Back to top Go down

Post by RayMabus on 11/1/2019, 19:16

Pa eto lipo su ga izabrali , blokada u EU sa onom deklaracijom u Hrvatskoj pa nek se slikaju
RayMabus

2014-04-11

Back to top Go down

Post by Rabarbara on 11/1/2019, 19:21

@RayMabus wrote:Pa eto lipo su ga izabrali , blokada u EU sa onom deklaracijom u Hrvatskoj pa nek se slikaju
Moram ponoviti: Bez obzira kakav je sebi su ga izabrali. Sami će snositi posljedice svoje odluke. 

Ali, ići se udruživati s do jučer najljućim neprijateljima, nauštrb trećih, do jučer saveznika u ratu, a pri tom tvrditi kao su upravo ti treći izdajnici i prevrtljivci je malo... pa ono... u najmanju ruku licemjerno i izdajnički. :)
Rabarbara

2018-08-25

Back to top Go down

Post by RayMabus on 11/1/2019, 19:27

@Rabarbara wrote:
@RayMabus wrote:Pa eto lipo su ga izabrali , blokada u EU sa onom deklaracijom u Hrvatskoj pa nek se slikaju
Moram ponoviti: Bez obzira kakav je sebi su ga izabrali. Sami će snositi posljedice svoje odluke. 

Ali, ići se udruživati s do jučer najljućim neprijateljima, nauštrb trećih, do jučer saveznika u ratu, a pri tom tvrditi kao su upravo ti treći izdajnici i prevrtljivci je malo... pa ono... u najmanju ruku licemjerno i izdajnički. :)
Političko preživavanje za njih u BiH , nevrijedi za nas u Hr , najbolji primjer noga u guzicu ambasadoru dok Čovića nekomentiraju jer nisu njihova posla
RayMabus

2014-04-11

Back to top Go down

Post by Rabarbara on 11/1/2019, 19:33

@RayMabus wrote:
@Rabarbara wrote:

Političko preživavanje za njih u BiH , nevrijedi za nas u Hr , najbolji primjer noga u guzicu ambasadoru dok Čovića nekomentiraju jer nisu njihova posla
Malo dostojanstva im ne bi škodilo. Toliko teško pak nije da traže saveznika umjesto da se izbore za svoje mjesto pod suncem. :)
Vrijeme je za počinak. 
Laku noć RM.:)
Rabarbara

2018-08-25

Back to top Go down

Post by RayMabus on 11/1/2019, 19:37

Napravit ću igru riječi

Ajmo Republiku Srpsku nazvat Nije Bosna

Šta vidite

Koliko god se Srbija trudila taj zapadni dio rs prikazat kao Srbija on to nikad neće biti.....no neće biti ni Bosna....nije bila ni prije Turaka

Idućih sto godina da bude ovako da Nije Bosna ?

Može , meni paše
RayMabus

2014-04-11

Back to top Go down

Post by RayMabus on 11/1/2019, 19:51

@RayMabus wrote:Napravit ću igru riječi

Šta vidite

Koliko god se Srbija trudila taj zapadni dio rs prikazat kao Srbija on to nikad neće biti.....no neće biti ni Bosna....nije bila ni prije Turaka

Može , meni paše
To je cementirano s razlogom

Nemora se BiH raspast na tri dijela ...i neće jel nemože al može na pet tj dva 

Dio Srbiji , dio Cg , veliki dio Hr , Fekalistan i autonomna pokrajina Krajina tj zapadni dio RS

Može i tako će se raspast kad počme rat
RayMabus

2014-04-11

Back to top Go down

Post by frka on 11/1/2019, 20:44

Kako je ovo promaklo Bosancerosima sa foruma:))???

JE LI MEMORANDUM "BOING" BOŠNJAČKO NAČERTANIJE Politički likvidirati Hrvate u BiH i eutanizirati Hrvatsku

https://www.dnevnik.ba/teme/je-li-memorandum-boing-bosnjacko-nacertanije-politicki-likvidirati-hrvate-u-bih-i-eutanizirati
frka

2018-10-15

Back to top Go down

Post by vili40 on 11/1/2019, 23:58

problemi ali nisu veliki jer je situacija pod kontrolom.U Hrvatskoj je na vlasti HDZ pa se hrvati u BiH moraju obratiti direktno njima.Za njih su oduvjek fanatično glasali a ostale nazivali pogrdnim imenima.E sad da je u Hrvatskoj na vlasti neka druga koalicija bilo bi puno gadnije,digla bi se graja,nicali šatori i još svašta.Ovako je najbolje a bit će toga još.Plenki,njonjo i kolinda...
vili40

Male
2015-08-02

Back to top Go down

Post by gargamel0101 on 12/1/2019, 02:50

@RayMabus wrote:
@epikur37 wrote:
@RayMabus wrote:Pa eto pogodio čoek da nas u Hrvatskoj Bosna nezanima

Dobro jutro

Pa njegov komentar nije ni upućen vama nego hercegbosancima...poradi osvješćivanja.
Pa mogli su dosad shvatiti da Hrvatska ima i svojih problema na bacanje
cheers cheers cheers cheers
gargamel0101

2015-07-23

Back to top Go down

Post by gargamel0101 on 12/1/2019, 02:53

@AssadNaPodmornici wrote:satralo me nakon 3minute čitanja i skrolan vidim nisam niti 10% poslanice pročitao.. iman pametnijeg posla u životu..
cheers cheers cheers cheers
gargamel0101

2015-07-23

Back to top Go down

Post by epikur37 on 12/1/2019, 02:58

Gargi, kako je u pecalbi? Irska?
epikur37

2015-08-06

Back to top Go down

Post by marcellus on 12/1/2019, 03:39

@epikur37 wrote:
@veber wrote:taj je kurac
antifrizu/panonskom
obrisali tri profila u 10 minuta.

i nitko živ ne čita ovakve plahte.

To je onaj frizer?

sad je fotograf i to dobar

antifriz je dobar lik i dobar frend, i ja žena se i dalje friziramo u njegovom sad već bivšem frizeraju (ostavio ga je curama koje tamo rade)
ali je lud u pičku materinu i nije da možeš predvidjet koje će sranje iduće napravit
inače je nabavljao dobru travu

2014-04-16

Back to top Go down

Post by veber on 12/1/2019, 03:54

@marcellus wrote:inače je nabavljao dobru travu
to sam vidio kada se kod mene naduvao, stalno je kroz kriva vrata htio iz dnevne :D

veber

Male
2014-12-30

Back to top Go down

Post by debotoijusto on 12/1/2019, 03:56

Šta vidite

Može , meni paše

budimo realni , kako misle oni ovo branit ako zarati ?
debotoijusto

2014-04-12

Back to top Go down

Post by epikur37 on 12/1/2019, 03:59

@marcellus wrote:
@epikur37 wrote:
@veber wrote:taj je kurac
antifrizu/panonskom
obrisali tri profila u 10 minuta.

i nitko živ ne čita ovakve plahte.

To je onaj frizer?

sad je fotograf i to dobar

antifriz je dobar lik i dobar frend, i ja  žena se i dalje friziramo u njegovom sad već bivšem frizeraju (ostavio ga je curama koje tamo rade)
ali je lud u pičku materinu i nije da možeš predvidjet koje će sranje iduće napravit
inače je nabavljao dobru travu

Znam da je bio opaljen ali u sustini pozitivan.
epikur37

2015-08-06

Back to top Go down

Post by epikur37 on 12/1/2019, 04:00

@debotoijusto wrote:

Šta vidite

Može , meni paše

Tko, koga?
epikur37

2015-08-06

Back to top Go down

Post by debotoijusto on 12/1/2019, 04:06

@epikur37 wrote:
@debotoijusto wrote:

Šta vidite

Može , meni paše

Tko, koga?

srbi ovo sto su zapasali sporazumom koji je okoncao rat , u slucaju da kocnice popuste
s kojim ljudstvom/naoruzanjem ovoliko kilometara tkz granice ?
debotoijusto

2014-04-12

Back to top Go down

Post by epikur37 on 12/1/2019, 04:24

@debotoijusto wrote:
@epikur37 wrote:
@debotoijusto wrote:

Šta vidite

Može , meni paše

Tko, koga?

srbi ovo sto su zapasali sporazumom koji je okoncao rat , u slucaju da kocnice popuste
s kojim ljudstvom/naoruzanjem ovoliko kilometara tkz granice ?

Čekaj ali tko će ih napasti uopće?
epikur37

2015-08-06

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics