ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ISRAEL

Page 16 of 45 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 30 ... 45  Next

Go down

ISRAEL - Page 16 Empty Re: ISRAEL

Post by Yehudim 10/5/2018, 20:19

ISRAEL - Page 16 1178116743

 The rocket launcher from the Israeli air force's perspective, moments before the rockets were launched, May 10, 2018


------------------------------------------------------------------------------------

Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

ISRAEL - Page 16 Empty Re: ISRAEL

Post by Yehudim 10/5/2018, 20:23




_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

ISRAEL - Page 16 Empty Re: ISRAEL

Post by Yehudim 10/5/2018, 23:26

To Polish Ire, Trump Signs Law to Recover Jewish Property Stolen in Holocaust
The new act requires dozens of European countries to report on steps they've taken to compensate Holocaust survivors who lost property to the Nazi


  U.S. President Donald Trump signed an act Wednesday that will place pressure 
on dozens of countries to recover property stolen from Jews during World War II.
-----------------------------------------------------------


   Tako tako. banda poljska je, nakon WWII, ubijala i preživile  holokausta
 koji su se vratili na svoja imanja. I još nedavno donili nove zakone o toj temi.


  Biće je medju tih tucet i banana republjik  ISRAEL - Page 16 1f60e 


Vrati koko šta si pozobala
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

ISRAEL - Page 16 Empty Re: ISRAEL

Post by Yehudim 11/5/2018, 09:22

ISRAEL - Page 16 100silver_4_1

ISRAEL - Page 16 Jubilee-2-up_1_2


ISRAEL - Page 16 Reverse_1_9

Jerusalem Embassy 3-Coin Set - 1 oz Silver



ISRAEL - Page 16 3-silver_b
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

ISRAEL - Page 16 Empty Re: ISRAEL

Post by Yehudim 11/5/2018, 16:41

.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

ISRAEL - Page 16 Empty Re: ISRAEL

Post by Guest 11/5/2018, 17:30

kao što vidiš nitko ti nečita ovu temu, ja sam mislio da će doći koja slikica iz izraela(ako si navodno tamo) , ono plaže, zgrade, ljudi, countryside itd
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ISRAEL - Page 16 Empty Re: ISRAEL

Post by Guest 12/5/2018, 10:10

Ambasador "Palestine" u Beogradu kod Pernara u Saboru.  Žalosti ga što Hrvatska nema osjećaj za rješavanje njihovog pitanja nego je uz Izrael.   :coffee   



Seronje obojica.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ISRAEL - Page 16 Empty Re: ISRAEL

Post by Yehudim 12/5/2018, 10:18

IamOneofYou wrote:kao što vidiš nitko ti nečita ovu temu, ja sam mislio da će doći koja slikica iz izraela(ako si navodno tamo)  , ono plaže, zgrade, ljudi, countryside itd
  Ako je samo za tebe ( pošto nitko ne čita veliš ) onda nema ni potribe.

Mislim šta ti je više potrebno ?...........A da bih samo udovoljava tvojoj znatiželji ne pada mi na pamet.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

ISRAEL - Page 16 Empty Re: ISRAEL

Post by Yehudim 12/5/2018, 10:27

kofein wrote:Ambasador "Palestine" u Beogradu kod Pernara u Saboru.  Žalosti ga što Hrvatska nema osjećaj za rješavanje njihovog pitanja nego je uz Izrael.   :coffee   



Seronje obojica.

 

                
U.S. ENVOY GREENBLATT: HAMAS HAS TAKEN GAZA BACK TO THE STONE AGE

All parties interested in bringing change to Gaza need to face the reality that Hamas has failed its own people.

Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

ISRAEL - Page 16 Empty Re: ISRAEL

Post by Yehudim 12/5/2018, 10:51

ISRAEL - Page 16 398864


LIBERMAN TO ASSAD: BOOT THE IRANIANS OUT, FOR YOUR OWN GOOD
 
 In an address delivered during a visit to the Golan Heights on Friday morning, Defense Minister Avigdor Lieberman had a message for Syrian President Bashar Assad: boot Iran out of the country.

"Throw the Iranians, Qassem Soleimani and the Quds forces out of your country! They are not acting in your interest, they are only hurting you. Their whole presence only brings problems and destruction," Liberman said in the northern city of Katzrin.
-----------------------------------------------------------------


  Solemani je već na ciljniku, nće dugo proći a na mob će mu sletiti raketa

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

ISRAEL - Page 16 Empty Re: ISRAEL

Post by Yehudim 12/5/2018, 11:22

ISRAEL - Page 16 418705


U.S. AMBASSADOR FRIEDMAN: THIS YEAR IN JERUSALEM

In a video released on the Facebook page of the US embassy in Jerusalem on Friday ambassador Friedman talks about the upcoming move.





WASHINGTON -- Palestinian resistance to America's opening of an embassy in Jerusalem on Monday is based on a "fantasy" unhelpful to their cause that they retain veto power of the fate of the ancient capital, senior Trump administration officials said on Friday.

Previewing the embassy opening, the officials called on Palestinian Authority leaders to "get on board" with the "reality" of Jerusalem's status as Israel's capital, and on the presence of the US embassy there. The PA has effectively cut off contact with the US administration since President Donald Trump chose to recognize that status in December of last year.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

ISRAEL - Page 16 Empty Re: ISRAEL

Post by Guest 12/5/2018, 11:44

Yehudim wrote:
IamOneofYou wrote:kao što vidiš nitko ti nečita ovu temu, ja sam mislio da će doći koja slikica iz izraela(ako si navodno tamo)  , ono plaže, zgrade, ljudi, countryside itd
  Ako je samo za tebe ( pošto nitko ne čita veliš ) onda nema ni potribe.

Mislim šta ti je više potrebno ?...........A da bih samo udovoljava tvojoj znatiželji ne pada mi na pamet.
pa gle, na forumu se hvališ kako putuješ u izrael.. svaka čast, i ja planiram posjetiti izrael, danas možeš preko interneta naći prejeftine avionske karte i jeftin smještaj, možeš doslovno za dvije radničke plaće provesti tjedan dana u izraelu,..

baš zato bi bilo cool ako bi stavio koju sliku iz izraela, jebeš ovo što stavljaš ove spamove, vidiš i sam da na temi ti to nitko ne čita.. što se tiče izraela, ljudi izrael prate kroz siriju i ta sranja, tako da ono.. stavi koju slikicu, da vidim i i ja izrael prije nego posjetim itd.. ono nemoraš slikati sebe, niti ništa, samo slika plaže, cesta, kuća , povjesti , neutralne slike :D tema će ti onda postati veliki hit
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ISRAEL - Page 16 Empty Re: ISRAEL

Post by Guest 12/5/2018, 11:59

Dobro kaže Pinoče, evo kako aktivno Pernar djeluje.  :D


avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ISRAEL - Page 16 Empty Re: ISRAEL

Post by Yehudim 12/5/2018, 13:21

.

  Pernar smatra da mora djelovati poput nesvrstanih

Da mora favorizirati Apape koji su okupirali Judeju i  Samariju

IDF se povuka iz Gaze ..........eto je Arapima pa neka je zovu kako hoće " palestina " ili Gaza, iebe mi se.

Sve ostalo je Izrael sa glavnim gradom Jeruzalemom.


Last edited by Yehudim on 12/5/2018, 13:27; edited 1 time in total

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

ISRAEL - Page 16 Empty Re: ISRAEL

Post by Guest 12/5/2018, 13:23

Yehudim wrote:.

  Pernar smatra da mora djelovati poput nesvrstanih

Pernar pokušava politički parazitirati od uspomena na nemurlog maršala.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ISRAEL - Page 16 Empty Re: ISRAEL

Post by Guest 12/5/2018, 13:25

slidingdoorsoperator wrote:
Yehudim wrote:.

  Pernar smatra da mora djelovati poput nesvrstanih

Pernar pokušava politički parazitirati od uspomena na nemurlog maršala.

I to desetljećima nakon faktičke propasti pokreta nesvrstanih. Takva ideja može pasti na pamet samo političkom diletantu ako ne i potpunom idiotu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ISRAEL - Page 16 Empty Re: ISRAEL

Post by Yehudim 12/5/2018, 13:33

I
ISRAEL - Page 16 9141896

zrael želi od Hrvatske napraviti središte vojne industrije u regiji: bombastične najave bi nam mogle donijeti milijarde, ali ima li Tel Aviv skrivene motive? 


 ( HAHAHAHAHA " skrivene motive....majku vam jebem žutarnji )




Naš cilj je pretvoriti Hrvatsku u jedno od glavnih izvoznih tržišta za izraelsku vojnu industriju, poručio je na jučerašnjem skupu hrvatskih i vojnih industrijalaca Mishel Ben Baruch, direktor izraelske vojne agencije Sibat.
Dok su hrvatski proizvođači vojne opreme izraelskim sugovornicima predstavili proizvode kao što su pištolj HS ili jurišnu pušku VHS2, Baruch se o onome što Izrael može ponuditi našim oružanim snagama izrazio vrlo slikovito.


– Imamo 700 tvrtki koje se bave proizvodnjom vojne i sigurnosne opreme, trebao bi mi cijeli dan da vam predstavim što sve nudimo – poručio je direktor Sibata, koji djeluje unutar izraelskog ministarstva obrane. Samo za potrebe mornarice u Izraelu radi 31 tvornica, 82 tvrtke opslužuju tenkovske, samohodne i artiljerijske potrebe vojske, dok se sigurnosno-komunikacijskim uređajima i tehnologijom bavi šezdeset poduzeća.
Rat s Hamasom
Izraelski vojni proračun, prema javno dostupnim podacima, iznosi 15 milijardi dolara. Samo ured izraelskog ministarstva obrane u New Yorku u SAD-u raspolaže s dvije milijarde dolara, što je nekoliko puta više od kompletnog hrvatskog vojnog proračuna.

-----------------------------------------------------------------------------


  Pružiš ruku pomoći ali oni je grizu..


 Eno vam skrajinci i Albanci, Arapi " palestinci "  pa sa njima gradite budućnost
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

ISRAEL - Page 16 Empty Re: ISRAEL

Post by Eroo 12/5/2018, 13:38

Syria: 1st sat imagery available confirms Israel|i destroyed buildings inside Damascus Intl Airport and Mezzeh Airbase (besides the Pantsir S-1).



https://syria.liveuamap.com/en/2018/12-may-syria-1st-sat-imagery-available-confirms-israeli-destroyed
Eroo
Eroo

Posts : 74190
2016-07-22


Back to top Go down

ISRAEL - Page 16 Empty Re: ISRAEL

Post by Eroo 12/5/2018, 13:43

Syria: part of base NW. of Kiswah (S. of Damascus) reporterdly used by Iran was also largely destroyed by Israel airstrikes according to fresh sat imagery.



https://syria.liveuamap.com/en/2018/12-may-syria-part-of-base-nw-of-kiswah-s-of-damascus-reporterdly
Eroo
Eroo

Posts : 74190
2016-07-22


Back to top Go down

ISRAEL - Page 16 Empty Re: ISRAEL

Post by Yehudim 12/5/2018, 15:06

ISRAEL - Page 16 E2c8cab6a06df57f120e92f3658c508674ed7735_0

  ISRAEL - Page 16 Ambasada_620x0

Američka ambasada u Izraelu izmenila je svoj nalog na Tviteru, uoči preseljenja iz Tel Aviva u Jerusalim, koje je planirano za iduću nedelju.



Ambasada je danas na Tviteru napisala da je njen dosadašnji nalog na toj društvenoj mreži, koji je nosio oznaku @usembassyta, izmenjen u "@USembassyJesusalem" odnosno @USEmbassyJLM.

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

ISRAEL - Page 16 Empty Re: ISRAEL

Post by Eroo 12/5/2018, 16:49

#Syria: Air Defense equipment (incl. S-200 radars) destroyed by #Israel 2 days ago near #Damascus Intl Airport.
ISRAEL - Page 16 Dc7JAKkXUAIN5l0
ISRAEL - Page 16 Dc7JBP_X0AU8oxL
ISRAEL - Page 16 Dc7JCHZWAAEHgzu
Eroo
Eroo

Posts : 74190
2016-07-22


Back to top Go down

ISRAEL - Page 16 Empty Re: ISRAEL

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 16 of 45 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 30 ... 45  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum