ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niche na aparatima Bacvice pobjedile

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Niche na aparatima Bacvice pobjedile - Page 3 Empty Re: Niche na aparatima Bacvice pobjedile

Post by darth_vader Wed 9 Jan - 16:48

muckodjubre wrote:Rez bi bio drugačiji da je igrao niče...zabio bi barem 2,3 gola i to je taman pobjeda


Toliko bi ih samo škaricama šiknija. U devedest... :D

darth_vader

Posts : 19647
2014-04-17


Back to top Go down

Niche na aparatima Bacvice pobjedile - Page 3 Empty Re: Niche na aparatima Bacvice pobjedile

Post by Guest Wed 9 Jan - 17:28

Roland Deschain wrote:Otkako je Hrvatske, Dinamo je među mlađim generacijama izgubio dosta navijača po Dalmaciji i Hercegovini, pa i Slavoniji. Dijelom je za to kriva nova politička situacija, a najvećim dijelom Tuđman, Canjuga i Mamić. Po onome što sam čitao i čuo, 60-ih 70-ih je Dinamo imao jako puno navijača u imotskoj i sinjskoj krajini, puno više od 10%. U Hercegovini je imao prije uvijek većinu. O Slavoniji da ne pričam. Sad se to dosta izmijenilo.
U Sinju ne, al u Imotskom da...
Ka ono, Dinamo je Hrvatska i te šeme...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Niche na aparatima Bacvice pobjedile - Page 3 Empty Re: Niche na aparatima Bacvice pobjedile

Post by Guest Wed 9 Jan - 17:30

Roland Deschain wrote:Za kog će ti navijati sad kad se Hajduk ugasi? Basketball
Hajduk nije Dinamo da se svako malo gasi, minja ime i izbjegava platit porez i dugove bivšim igračima, a zauzvrat zadržava trofeje i status u prvoj HNL...
Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Niche na aparatima Bacvice pobjedile - Page 3 Empty Re: Niche na aparatima Bacvice pobjedile

Post by Guest Wed 9 Jan - 17:32

jasambrend wrote:
muckodjubre wrote:Rez bi bio drugačiji da je igrao niče...zabio bi barem 2,3 gola i to je taman pobjeda


Toliko bi ih samo škaricama šiknija. U devedest... :D
Volejima ka van Basten!
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Niche na aparatima Bacvice pobjedile - Page 3 Empty Re: Niche na aparatima Bacvice pobjedile

Post by Tominjo Wed 9 Jan - 17:56

fridrih_niche wrote:
Roland Deschain wrote:Za kog će ti navijati sad kad se Hajduk ugasi? Basketball
Hajduk nije Dinamo da se svako malo gasi, minja ime i izbjegava platit porez i dugove bivšim igračima, a zauzvrat zadržava trofeje i status u prvoj HNL...
Basketball
Dani dijele Hajduk od gašenja... Niče, hoćeš za GOŠK navijat kad se Hajduk ugasi?
Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Niche na aparatima Bacvice pobjedile - Page 3 Empty Re: Niche na aparatima Bacvice pobjedile

Post by FRANK Wed 9 Jan - 18:11

fridrih_niche wrote:
Roland Deschain wrote:Otkako je Hrvatske, Dinamo je među mlađim generacijama izgubio dosta navijača po Dalmaciji i Hercegovini, pa i Slavoniji. Dijelom je za to kriva nova politička situacija, a najvećim dijelom Tuđman, Canjuga i Mamić. Po onome što sam čitao i čuo, 60-ih 70-ih je Dinamo imao jako puno navijača u imotskoj i sinjskoj krajini, puno više od 10%. U Hercegovini je imao prije uvijek većinu. O Slavoniji da ne pričam. Sad se to dosta izmijenilo.
U Sinju ne, al u Imotskom da...
Ka ono, Dinamo je Hrvatska i te šeme...
;)
Ja kpga znam od moje generacije svi su ljuta torcida.. barem bili. Moj dida i stric oba su bili i jesu vatreni hajdukovci. Dida je mrzija zvizdu i partizana do bola bas mrzija. Sam je izjavio da bi osobno pobio mitica i sve u zvizdi. Partizan je naziva najgorima. A dinama nije volija ali kad bi tribalo navijati kontra zvizde i partizana zdusno je druka za dinama. Stric je svoja prica vec. On je baca auta u rivu mlatio se sa jna vojskom u splitu. Jedan od prvih kojemu je bilo zabranjeno ici na stadione. I sad je zaludjen hajdukom. Cili vinjani gornji su bili hajdukovci osim moga cace i njih par jos. Dida caci nikad to nije prizvaka a nije ni meni.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

Niche na aparatima Bacvice pobjedile - Page 3 Empty Re: Niche na aparatima Bacvice pobjedile

Post by FRANK Wed 9 Jan - 18:11

fridrih_niche wrote:
Roland Deschain wrote:Otkako je Hrvatske, Dinamo je među mlađim generacijama izgubio dosta navijača po Dalmaciji i Hercegovini, pa i Slavoniji. Dijelom je za to kriva nova politička situacija, a najvećim dijelom Tuđman, Canjuga i Mamić. Po onome što sam čitao i čuo, 60-ih 70-ih je Dinamo imao jako puno navijača u imotskoj i sinjskoj krajini, puno više od 10%. U Hercegovini je imao prije uvijek većinu. O Slavoniji da ne pričam. Sad se to dosta izmijenilo.
U Sinju ne, al u Imotskom da...
Ka ono, Dinamo je Hrvatska i te šeme...
;)
Ja kpga znam od moje generacije svi su ljuta torcida.. barem bili. Moj dida i stric oba su bili i jesu vatreni hajdukovci. Dida je mrzija zvizdu i partizana do bola bas mrzija. Sam je izjavio da bi osobno pobio mitica i sve u zvizdi. Partizan je naziva najgorima. A dinama nije volija ali kad bi tribalo navijati kontra zvizde i partizana zdusno je druka za dinama. Stric je svoja prica vec. On je baca auta u rivu mlatio se sa jna vojskom u splitu. Jedan od prvih kojemu je bilo zabranjeno ici na stadione. I sad je zaludjen hajdukom. Cili vinjani gornji su bili hajdukovci osim moga cace i njih par jos. Dida caci nikad to nije prizvaka a nije ni meni.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

Niche na aparatima Bacvice pobjedile - Page 3 Empty Re: Niche na aparatima Bacvice pobjedile

Post by Guest Wed 9 Jan - 19:03

Roland Deschain wrote:
fridrih_niche wrote:
Roland Deschain wrote:Za kog će ti navijati sad kad se Hajduk ugasi? Basketball
Hajduk nije Dinamo da se svako malo gasi, minja ime i izbjegava platit porez i dugove bivšim igračima, a zauzvrat zadržava trofeje i status u prvoj HNL...
Basketball
Dani dijele Hajduk od gašenja... Niče, hoćeš za GOŠK navijat kad se Hajduk ugasi?
Bas san gleda uživo GOSK - Uskok...
Odlična je bila utakmica...
:D

Hajduk živi vječno, moj Tominjo...
Zapamti to!
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Niche na aparatima Bacvice pobjedile - Page 3 Empty Re: Niche na aparatima Bacvice pobjedile

Post by Guest Wed 9 Jan - 19:04

Moj prika iz Prolosca je ljuta Torca, a pokojni mu caca bija ljuti Dinamovac...
Jebat ga, tako to nekad ispadne...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Niche na aparatima Bacvice pobjedile - Page 3 Empty Re: Niche na aparatima Bacvice pobjedile

Post by Jack Torrance Wed 9 Jan - 21:06

PABLO ESCOBAR wrote:
Verbal Kint wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:Mene je stid sto imaju moji stan u pujankama. Pokusali minjati ali nije lud niko da se minja sa pujankama
Muči Antonio, da samo znaš kakvu san sliku sad dobija u PP od Ničonje  Basketball
Ti se meni obracas??? Nakon sto si mi pritija da ces mi se najebat imocke matere koja je hercegovka i zakleti navijac propalog kluba sa poljuda :mog
Niche je gospodin za tebe
Svaka akcija izaziva reakciju.
Treći Newtonov zakon.
I pozdravi kevu

_________________
Wendy, darling, light of my life. I'm not gonna hurt you. You didn't let me finish my sentence. I said I'm not gonna hurt you. I'm just gonna bash your brains in. I'm gonna bash them right the fuck in.
Jack Torrance
Jack Torrance

Posts : 1000
2017-04-24


Back to top Go down

Niche na aparatima Bacvice pobjedile - Page 3 Empty Re: Niche na aparatima Bacvice pobjedile

Post by FRANK Wed 9 Jan - 21:19

Verbal Kint wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:
Verbal Kint wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:Mene je stid sto imaju moji stan u pujankama. Pokusali minjati ali nije lud niko da se minja sa pujankama
Muči Antonio, da samo znaš kakvu san sliku sad dobija u PP od Ničonje  Basketball
Ti se meni obracas??? Nakon sto si mi pritija da ces mi se najebat imocke matere koja je hercegovka i zakleti navijac propalog kluba sa poljuda :mog
Niche je gospodin za tebe
Svaka akcija izaziva reakciju.
Treći Newtonov zakon.
I pozdravi kevu
Pusi kurac pederu skrti. Pozdravi zenu

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

Niche na aparatima Bacvice pobjedile - Page 3 Empty Re: Niche na aparatima Bacvice pobjedile

Post by Guest Wed 9 Jan - 21:27

Verbal Kint wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:
Verbal Kint wrote:
PABLO ESCOBAR wrote:Mene je stid sto imaju moji stan u pujankama. Pokusali minjati ali nije lud niko da se minja sa pujankama
Muči Antonio, da samo znaš kakvu san sliku sad dobija u PP od Ničonje  Basketball
Ti se meni obracas??? Nakon sto si mi pritija da ces mi se najebat imocke matere koja je hercegovka i zakleti navijac propalog kluba sa poljuda :mog
Niche je gospodin za tebe
Svaka akcija izaziva reakciju.
Treći Newtonov zakon.
I pozdravi kevu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Niche na aparatima Bacvice pobjedile - Page 3 Empty Re: Niche na aparatima Bacvice pobjedile

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum