Preko 4150 clanova Doli udruga nas hajduk

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Re: Preko 4150 clanova Doli udruga nas hajduk

Post by PABLO ESCOBAR on 8/1/2019, 14:47

@fridrih_niche wrote:Kako Ante namjerno citira Tatticare...
Znači, ne navijače Hajduka, nego navijače Tattinog GNK Lopova koji se predstavljaju ka navijači Hajduka...
Ajme...
Ante, napusi se kurca, gay nacisto...
Basketball
Jedi govna cigane. Napusen si pa lupetas.  Basketball

"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
PABLO ESCOBAR

2015-09-13

Back to top Go down

Post by bafalo on 8/1/2019, 14:56

@jasambrend wrote:
@skripar wrote:Jebeš mi sve ako sve i jedan od nas s ovog foruma kad bi se registrirali na forum.hr i počeli pisat tamo nebi dobili ban odmah prvi dan, ko ne dobije ban taj nije s ovog foruma

Svejedno ova gejara nas je ovdi zatočila navodnom slobodom izražavanja pa nas poslije druka Udbi...
pravi se blesav a ima za svakog fascikl sa logiranjem i šta je tko rekao to su stari trikovi
bafalo

2015-08-08

Back to top Go down

Post by PABLO ESCOBAR on 8/1/2019, 15:36

@bafalo wrote:
@jasambrend wrote:
@skripar wrote:Jebeš mi sve ako sve i jedan od nas s ovog foruma kad bi se registrirali na forum.hr i počeli pisat tamo nebi dobili ban odmah prvi dan, ko ne dobije ban taj nije s ovog foruma

Svejedno ova gejara nas je ovdi zatočila navodnom slobodom izražavanja pa nas poslije druka Udbi...
pravi se blesav a ima za svakog fascikl sa logiranjem i šta je tko rekao to su stari trikovi
Kicinjo je pedersko masonski pefofilsko iluminantski udbas

"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
PABLO ESCOBAR

2015-09-13

Back to top Go down

Post by Roland Deschain on 8/1/2019, 15:39

Kic je ustvari Joža Manolić.
Roland Deschain

2018-11-10

Back to top Go down

Post by Serbia Strong on 8/1/2019, 15:40

Vidim da mi prisluškuju telefon... Basketball

,,Prirodno je i logično biti protiv režima Aleksandra Vučića i magaraca koji ga okružuju. To je civilizacijska dužnost. Moralni, a ne ideološki čin.''
,,Sećam se dobro penala i skandala, sećam se dobro dugova i para. Svaka vaša titula je lažna, zato danas pobeda je važna...''
Serbia Strong

Male
2017-01-29

Back to top Go down

Post by Serbia Strong on 8/1/2019, 15:41

Zaklaću te ki vrapca, kicinjo...

,,Prirodno je i logično biti protiv režima Aleksandra Vučića i magaraca koji ga okružuju. To je civilizacijska dužnost. Moralni, a ne ideološki čin.''
,,Sećam se dobro penala i skandala, sećam se dobro dugova i para. Svaka vaša titula je lažna, zato danas pobeda je važna...''
Serbia Strong

Male
2017-01-29

Back to top Go down

Post by PABLO ESCOBAR on 8/1/2019, 16:15

@Serbia Strong wrote:Vidim da mi prisluškuju telefon... Basketball
Kicova posla

PABLO ESCOBAR

2015-09-13

Back to top Go down

Post by PABLO ESCOBAR on 8/1/2019, 16:15

Kicinjo je Berija i Rankovic u jednom

PABLO ESCOBAR

2015-09-13

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics