Preko 4150 clanova Doli udruga nas hajduk

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Re: Preko 4150 clanova Doli udruga nas hajduk

Post by vuksadinare on 6/1/2019, 18:27

@PABLO ESCOBAR wrote:
@vuksadinare wrote:
@skripar wrote:
@vuksadinare wrote:
@skripar wrote:Jebeš mi sve ako sve i jedan od nas s ovog foruma kad bi se registrirali na forum.hr i počeli pisat tamo nebi dobili ban odmah prvi dan, ko ne dobije ban taj nije s ovog foruma
i mene su banirali prvi dan...i drugi put...i odustao...sam..na forum.hr mi je dobar pdf povijest i domovinski rat i tu znam pisati i nisam baniran a i nema se razlog...
forum ko forum je fino uređen i sve je super samo što se mi ne možemo prilagodit na tu disciplinu
pa osobno nemam nista protiv da admini prepisu neka pravila forum.hr...ne bi se pisale idiotarije....pogotovo na pdf politika i sport...malo uvodjenja reda ne bi skodilo za promjenu..ali jbg ostao bi forum tad bez bar 50% danasnjih forumasa...pa nista od toga kic treba ipak prezivjeti :)
Napusi se ti kurca kretenu skupa sa svim pravilima. Kakva pravila
pa ne bi ti onda onakve idiotarije i mrznju proljevali ovdje jugosi,ljevicari,srbende,muslici...ja se hvatam za pistolj kad ih citam a kurac nema bana i slicno...
vuksadinare
vuksadinare

2015-09-08

Back to top Go down

Post by Roland Deschain on 6/1/2019, 20:16

Ante bi na forum.hr kraće trajao nego hamburger na Žakovom stolu.
Roland Deschain
Roland Deschain

2018-11-10

Back to top Go down

Post by PABLO ESCOBAR on 6/1/2019, 21:33

@Roland Deschain wrote:Ante bi na forum.hr kraće trajao nego hamburger na Žakovom stolu.
Basketball Basketball

"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
PABLO ESCOBAR
PABLO ESCOBAR

2015-09-13

Back to top Go down

Post by bafalo on 7/1/2019, 14:25

mene je isto na prošlom baniralo par puta a na forum.hr ne znam nikog pa kad sam probao nešto pisat nisam imao kome pozdravit kevu
bafalo
bafalo

2015-08-08

Back to top Go down

Post by vuksadinare on 7/1/2019, 14:28

do kraja sijecnja prelazimo preko 5000 clanova do ljeta ce nas biti oko 10 000....sljedeci korak upisivanje udruge u registar udruga..pa nam ovi iz zadruge NH mogu staviti soli na rep..trazit cemo kao udruga ravnopravan status od kluba u suprotnom poduzet cemo određene zakonske mjere
vuksadinare
vuksadinare

2015-09-08

Back to top Go down

Post by PABLO ESCOBAR on 7/1/2019, 14:35

@vuksadinare wrote:do kraja sijecnja prelazimo preko 5000 clanova do ljeta ce nas biti oko 10 000....sljedeci korak upisivanje udruge u registar udruga..pa nam ovi iz zadruge NH mogu staviti soli na rep..trazit cemo kao udruga ravnopravan status od kluba u suprotnom poduzet cemo određene zakonske mjere
Podrska vama normalnim hajdukovcima

"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
PABLO ESCOBAR
PABLO ESCOBAR

2015-09-13

Back to top Go down

Post by vuksadinare on 7/1/2019, 14:40

@PABLO ESCOBAR wrote:
@vuksadinare wrote:do kraja sijecnja prelazimo preko 5000 clanova do ljeta ce nas biti oko 10 000....sljedeci korak upisivanje udruge u registar udruga..pa nam ovi iz zadruge NH mogu staviti soli na rep..trazit cemo kao udruga ravnopravan status od kluba u suprotnom poduzet cemo određene zakonske mjere
Podrska vama normalnim hajdukovcima
zqacudili bi se ovi iz zadruge koliko imamo bivsih a i sadasnjih eminentnijih imena iz torcide...dobar dio clanova su i pripadncii slavne 4gbr...a ima i nekih bivsih clanova zadruge...sve u svemu ne letimo u visine...znamo da svakim danom sto budemo brojniji i ajci mozemo ocekivati i nepodobstine suprotne strane...vidim da neki vec najavili da ce prosvjedovati iz zadruge ako nas se upise u registar udruga..poruka..mozete nam samo puhati..je'l demokracija ili nije a na koju se volite toliko pozivati.sve dok vam se ne radi o vlastitim guzicama onda mogu i diktatorske metode..nece moci ove noci...
vuksadinare
vuksadinare

2015-09-08

Back to top Go down

Post by vuksadinare on 7/1/2019, 15:03

drugo ne potezemo za rukav da nam se pridruze ili uclane kao ovi iz zadruge NH...ne zanima nas lova od clanarine...vidim da je konkurencija sva u brojkama najvise onim financijskim..mi mozemo odrediti da nam clanarina bude simbolicna od 20 kuna...ne fantaziramo o otvaranju puba i slicno...niti cemo ulaziti u avanturizam otkupa dionica od kojih ce nekolicna mastiti brkove...i zeludac...sve sto trazimo da se hajduk vrati sporstkim i nogometnim motivima..zelimo dase natjecemo za trofeje a ne da mantramo jebes trofeje i bodove ideali su vjecni..zar je to svrha postojanja hajduka..onda zadrugari osnujte politicku stranku pa mantrajte o idealima
vuksadinare
vuksadinare

2015-09-08

Back to top Go down

Post by fridrih_niche on 7/1/2019, 15:43

Kako Ante namjerno citira Tatticare...
Znači, ne navijače Hajduka, nego navijače Tattinog GNK Lopova koji se predstavljaju ka navijači Hajduka...
Ajme...
Ante, napusi se kurca, gay nacisto...
Basketball
fridrih_niche
fridrih_niche

2016-10-12

Back to top Go down

Post by vuksadinare on 7/1/2019, 15:49

@fridrih_niche wrote:Kako Ante namjerno citira Tatticare...
Znači, ne navijače Hajduka, nego navijače Tattinog GNK Lopova koji se predstavljaju ka navijači Hajduka...
Ajme...
Basketball
ha,ha...retardusa... jocolor
vuksadinare
vuksadinare

2015-09-08

Back to top Go down

Post by vuksadinare on 7/1/2019, 15:52

@vuksadinare wrote:
@fridrih_niche wrote:Kako Ante namjerno citira Tatticare...
Ajme...
Basketball
ha,ha...retardusa... jocolor
inace za zadrugare...koji en znaju..uclanili su nam se gotovo svi clanovi dva DPH-a..as to je tek pocetak...napusi se i uzivaj... :stop
vuksadinare
vuksadinare

2015-09-08

Back to top Go down

Post by Serbia Strong on 7/1/2019, 15:55

@vuksadinare wrote:
@skripar wrote:Jebeš mi sve ako sve i jedan od nas s ovog foruma kad bi se registrirali na forum.hr i počeli pisat tamo nebi dobili ban odmah prvi dan, ko ne dobije ban taj nije s ovog foruma
i mene su banirali prvi dan...i drugi put...i odustao...sam..na forum.hr mi je dobar pdf povijest i domovinski rat i tu znam pisati i nisam baniran a i nema se razlog...

Tu moreš jebat ćetnicima mater bez ikakvih posledica...

,,Prirodno je i logično biti protiv režima Aleksandra Vučića i magaraca koji ga okružuju. To je civilizacijska dužnost. Moralni, a ne ideološki čin.''
,,Sećam se dobro penala i skandala, sećam se dobro dugova i para. Svaka vaša titula je lažna, zato danas pobeda je važna...''
Serbia Strong
Serbia Strong

Male
2017-01-29

Back to top Go down

Post by vuksadinare on 7/1/2019, 15:56

@Serbia Strong wrote:
@vuksadinare wrote:

Tu moreš jebat ćetnicima mater bez ikakvih posledica...
nema tu jebavanja matere...
vuksadinare
vuksadinare

2015-09-08

Back to top Go down

Post by PABLO ESCOBAR on 8/1/2019, 13:46

Stalo uclanjivanje u politbiro

PABLO ESCOBAR
PABLO ESCOBAR

2015-09-13

Back to top Go down

Post by fridrih_niche on 8/1/2019, 13:49

@PABLO ESCOBAR wrote:Stalo uclanjivanje u politbiro
Politbiro = Udruga Doli Nas Hajduk?
:^O
fridrih_niche
fridrih_niche

2016-10-12

Back to top Go down

Post by jasambrend on 8/1/2019, 14:00

Svejedno ova gejara nas je ovdi zatočila navodnom slobodom izražavanja pa nas poslije druka Udbi...
jasambrend
jasambrend

Male
2014-04-17

Back to top Go down

Post by skripar on 8/1/2019, 14:26

kic je mason
skripar
skripar

Male
2015-08-09

Back to top Go down

Post by jasambrend on 8/1/2019, 14:41

@skripar wrote:kic je mason
jasambrend
jasambrend

Male
2014-04-17

Back to top Go down

Post by jasambrend on 8/1/2019, 14:41

I gejara.
jasambrend
jasambrend

Male
2014-04-17

Back to top Go down

Post by PABLO ESCOBAR on 8/1/2019, 14:46

@skripar wrote:kic je mason

PABLO ESCOBAR
PABLO ESCOBAR

2015-09-13

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics