Pitanje za nichea

Go down

Pitanje za nichea

Post by PABLO ESCOBAR on 29/12/2018, 14:56

Kad ce hajduk bit prvak

"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
PABLO ESCOBAR

2015-09-13

Back to top Go down

Re: Pitanje za nichea

Post by fridrih_niche on 29/12/2018, 15:24

Kad mu okolnosti to dopuste...
Sad je to nemoguce...
;)
fridrih_niche

2016-10-12

Back to top Go down

Post by PABLO ESCOBAR on 29/12/2018, 15:27

@fridrih_niche wrote:Kad mu okolnosti to dopuste...
Sad je to nemoguce...
;)
Znaci 50 godina

"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
PABLO ESCOBAR

2015-09-13

Back to top Go down

Post by fridrih_niche on 29/12/2018, 15:53

Moguće i vise...
Čini mi se da će Dinamova mecena (HDZ) vladat još dugoooo..
Jer ljudska glupost i pokvarenost su vječne...
A HDZ/GNK Lopov se hrane sa tim manama...
;)
fridrih_niche

2016-10-12

Back to top Go down

Post by Serbia Strong on 30/12/2018, 10:31

Što onda cela dalmacija glasa za taj HDZ? Što ih više glasate, oni vas više jebu... Najgluplja regija na kugli zemaljskoj Basketball

,,Prirodno je i logično biti protiv režima Aleksandra Vučića i magaraca koji ga okružuju. To je civilizacijska dužnost. Moralni, a ne ideološki čin.''
,,Sećam se dobro penala i skandala, sećam se dobro dugova i para. Svaka vaša titula je lažna, zato danas pobeda je važna...''
Serbia Strong

Male
2017-01-29

Back to top Go down

Post by fridrih_niche on 30/12/2018, 10:53

Nepismena starost je svuda retardirana, ne samo u Dalmaciji...
A oni su primarni glasači HDZ-a, na žalost...
;)
fridrih_niche

2016-10-12

Back to top Go down

Post by Roland Deschain on 30/12/2018, 11:29

@Serbia Strong wrote:Što onda cela dalmacija glasa za taj HDZ? Što ih više glasate, oni vas više jebu... Najgluplja regija na kugli zemaljskoj Basketball
Ko da imaš bolji izbor u Hrvatskoj? To što HDZ pobjeđuje samo pokazuje kako je oporba jadna. Raspali SDP i diletanti iz Živog zida ili suncokreti iz Mosta. A to da je Dinamo prvak radi HDZ-a su priče koje sekta plasira svojim ovcama među koje spada i Niče kako bi sakrili vlastitu nesposobnost. Pametniji navijači Hajduka su ih pročitali, ali postoji još stado koje bleji kako oni sviraju. Basketball
Roland Deschain

2018-11-10

Back to top Go down

Post by fridrih_niche on 30/12/2018, 12:40

Ne, nije HDZ taj koji je čuva leđa medjugorskom anđelu da stvori hegemoniju GNK Lopova u najkorumpiranijoj ligi svita...
Ili je možda 90 % članova SDP-a ili Mosta u strukturama vodstva HNS-a?
Pa je Andjel njima plaća kampanje, lol...
Nekad je bolje ništa ne napisat, moj Tominjo...
;)
fridrih_niche

2016-10-12

Back to top Go down

Post by jasambrend on 30/12/2018, 22:59

HDZ je neokomunistička sekta iz legla samog nečastivog... zavedu stare, polupismene, neškolovane čobane te im uhljebljuju potomke, a zauzvrat traže trajnu lojalnost koja se itekako prati i provjerava...kuga, kolera, nuklearna kataklizma i sve Biblijske pošasti im nisu ni blizu po uništavanju supstance preostalog naroda na kojem parazitiraju...uglavnom, odvratno nešto, najgore od najgoreg se nakotilo u toj šugavoj sekti... sumnjam da čak i Srbi imaju nešto tako zloćudnog...
jasambrend

Male
2014-04-17

Back to top Go down

Post by jasambrend on 30/12/2018, 23:02

Eh da, najdraži su im koalicijski partner-domaći četnici... nikad ih ne iznevjere... Basketball
jasambrend

Male
2014-04-17

Back to top Go down

Post by Serbia Strong on 30/12/2018, 23:45

@jasambrend wrote:HDZ je neokomunistička sekta iz legla samog nečastivog... zavedu stare, polupismene, neškolovane čobane te im uhljebljuju potomke, a zauzvrat traže trajnu lojalnost koja se itekako prati i provjerava...kuga, kolera, nuklearna kataklizma i sve Biblijske pošasti im nisu ni blizu po uništavanju supstance preostalog naroda na kojem parazitiraju...uglavnom, odvratno nešto, najgore od najgoreg se nakotilo u toj šugavoj sekti... sumnjam da čak i Srbi imaju nešto tako zloćudnog...

HDZ je kamilica za SNS.

,,Prirodno je i logično biti protiv režima Aleksandra Vučića i magaraca koji ga okružuju. To je civilizacijska dužnost. Moralni, a ne ideološki čin.''
,,Sećam se dobro penala i skandala, sećam se dobro dugova i para. Svaka vaša titula je lažna, zato danas pobeda je važna...''
Serbia Strong

Male
2017-01-29

Back to top Go down

Post by fridrih_niche on 30/12/2018, 23:52

@jasambrend wrote:HDZ je neokomunistička sekta iz legla samog nečastivog... zavedu stare, polupismene, neškolovane čobane te im uhljebljuju potomke, a zauzvrat traže trajnu lojalnost koja se itekako prati i provjerava...kuga, kolera, nuklearna kataklizma i sve Biblijske pošasti im nisu ni blizu po uništavanju supstance preostalog naroda na kojem parazitiraju...uglavnom, odvratno nešto, najgore od najgoreg se nakotilo u toj šugavoj sekti... sumnjam da čak i Srbi imaju nešto tako zloćudnog...
:cru
fridrih_niche

2016-10-12

Back to top Go down

Post by bafalo on 1/1/2019, 15:48

bracali vula smeta samo zato šta je zvezdaš da je za partizan bacio bi se za njega pred metak :O
bafalo

2015-08-08

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics