ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Domaći proizvođači hrane spremni za dolazak imigranata?

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Domaći proizvođači hrane spremni za dolazak imigranata? - Page 6 Empty Re: Domaći proizvođači hrane spremni za dolazak imigranata?

Post by Guest Sun 9 Dec - 20:05

catabbath wrote:A kao kršćan baš me zanima šta lik misli o Isusovcima koji se u Hrvatskoj zalažu za tršačinu tih koji konzumiraju halal

link?

Guest
Guest


Back to top Go down

Domaći proizvođači hrane spremni za dolazak imigranata? - Page 6 Empty Re: Domaći proizvođači hrane spremni za dolazak imigranata?

Post by catabbath Sun 9 Dec - 20:08

metilda wrote:
catabbath wrote:A kao kršćan baš me zanima šta lik misli o Isusovcima koji se u Hrvatskoj zalažu za tršačinu tih koji konzumiraju halal

link?

Ima ih mali milijun. Evo 1.

https://kamenjar.com/koga-predstavlja-isusovac-tvrtko-barun-i-u-cije-ime-govori/
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12372
2015-08-22


Back to top Go down

Domaći proizvođači hrane spremni za dolazak imigranata? - Page 6 Empty Re: Domaći proizvođači hrane spremni za dolazak imigranata?

Post by catabbath Sun 9 Dec - 20:10

Evo npr. o onom liku arapu koje je zajebao sve s nepostojećom kćerkom


_________________
Domaći proizvođači hrane spremni za dolazak imigranata? - Page 6 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12372
2015-08-22


Back to top Go down

Domaći proizvođači hrane spremni za dolazak imigranata? - Page 6 Empty Re: Domaći proizvođači hrane spremni za dolazak imigranata?

Post by catabbath Sun 9 Dec - 20:11

https://www.vecernji.hr/vijesti/isusovac-tvrtko-barun-koji-skrbi-za-izbjeglice-duh-sveti-je-prisutan-u-svim-kulturama-i-religijama-1199618



Rovove i žice koji dijele ljude trebamo rušiti, a ne graditi, poručuje.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12372
2015-08-22


Back to top Go down

Domaći proizvođači hrane spremni za dolazak imigranata? - Page 6 Empty Re: Domaći proizvođači hrane spremni za dolazak imigranata?

Post by Guest Sun 9 Dec - 23:49

Gnječ wrote:
epikur37 wrote:
Gnječ wrote:
pismejker wrote:
Gnječ wrote:

šta je tu smiješno? što ti nisi reko da kupuješ meso kod turčina?
Smjesno je sto govboris istinu,a tukci to ne kuze,ngo napadaju Halal,koji je samo par stepenica vise u standardima prehrane naspram Zapada,ali...Zapad je ono..kuul...
Da kupujem Kod Turcina,provjereno,nis gmo,nis hibridno,samo ghovedina izvorna..miris i ukus,kao nekad..
Kupujem i u Mix-Marktu dimljeno meso,sireve,friske i ostale putar ruski,kajmak isto ,kiseli kupus samo Futoški,probaj ako naidjes.. :cleanteeth

pa da. glupi su ko kurac tu nešto trkeljaju o religiji umjesto da gledaju kvalitetu proizvoda.ja kad vidim da piše halal odmah kupim. inače i u mlijeko uvale svinjetinu. pa dosta mi je te prevare neću pit Coca Colu sa svinjetinom. svuda guraju tu svinjetinu ali rvatima je to kuuul za popizdit kasnije kad ih čope razni karcinomi onda su im srbi krivi.

svinjetina je ok ako vama smeta zbog uvjerenja, imate turske prodavnice i sl.

halal certifikat je isključivo vjerski ako hoćeš zdravu hranu za to postoje drugi standardi i certifikati..no aj, jedite vi halal :D

nije čudo da je hrvatska otišla u tri pičke matere onda kad je ratni zločinac Tuđman dao vama herceg bosancima hrvatsku putovnicu. to je veleizdaja biblijskih proporcija. ali vratit ćemo mi vas ubosnu vertikalno ako ne onda horizontalno.

bosansko ustaški retardu ja jedem i svinjetinu ali ne volim prevare a zločinci hrvati te prevare na svakom koraku. de ba odjebi.


ne tako zestoko,ali u biti ispravno kazes.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Domaći proizvođači hrane spremni za dolazak imigranata? - Page 6 Empty Re: Domaći proizvođači hrane spremni za dolazak imigranata?

Post by Leviathan2 Mon 10 Dec - 0:21

alahuekser

_________________
Domaći proizvođači hrane spremni za dolazak imigranata? - Page 6 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Domaći proizvođači hrane spremni za dolazak imigranata? - Page 6 Empty Re: Domaći proizvođači hrane spremni za dolazak imigranata?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum