''Arheolozi potvrdili pad meteora kod grada za koji vjeruju da je biblijska Sodoma''

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Re: ''Arheolozi potvrdili pad meteora kod grada za koji vjeruju da je biblijska Sodoma''

Post by RayMabus on 8/12/2018, 02:07

Vanjski sloj kerakeramike debljina 1 mm , piše ti tamo u tekstu sve

Kako god Sodoma i Gomora je negdje na području Asirije a ne ovdje

RayMabus

2014-04-11

Back to top Go down

Re: ''Arheolozi potvrdili pad meteora kod grada za koji vjeruju da je biblijska Sodoma''

Post by Ringo10 on 8/12/2018, 02:39

@red wolf wrote:https://www.index.hr/vijesti/clanak/arheolozi-potvrdili-pad-meteora-kod-grada-za-koji-vjeruju-da-je-biblijska-sodoma/2048461.aspx

Ako pažljivije pročitate priču o Sodomi i Gomori, odnosno o onome što je prethodilo tom događaju, sve će Vam biti jasno, pa i ova potvrda znanosti...
Legende i bajke su legende i bajke, ali Sodom i Gomora su postojali i doživjeli neku prirodnu katastrofu.

Mnogo tih lokaliteta iz Biblije i Staroga Zavjeta su povijesno i arheološki potvrđeni.
Ringo10

2015-09-24

Back to top Go down

Post by Regoč on 8/12/2018, 18:02

@Ringo10 wrote:
@red wolf wrote:https://www.index.hr/vijesti/clanak/arheolozi-potvrdili-pad-meteora-kod-grada-za-koji-vjeruju-da-je-biblijska-sodoma/2048461.aspx

Ako pažljivije pročitate priču o Sodomi i Gomori, odnosno o onome što je prethodilo tom događaju, sve će Vam biti jasno, pa i ova potvrda znanosti...
Legende i bajke su legende i bajke, ali Sodom i Gomora su postojali i doživjeli neku prirodnu katastrofu.

Mnogo tih lokaliteta iz Biblije i Staroga Zavjeta su povijesno i arheološki potvrđeni.
Da, do 19. stoljeća sumnjalo se u postojanje Troje, Ninive, Babilona... a onda su iskopani. U rimsko doba nisu vjerovali Egipćanima da imaju tisućljeće i pol poviesti, smatrali su da je Egipat ostavština Aleksandrovih osvajanjah, odnosno raspada njegova carstva.

Male
2015-08-21

Back to top Go down

Post by Regoč on 8/12/2018, 18:04

Uglavnom, pederluk se gadi i Bogu i izvanzemaljcem.

Male
2015-08-21

Back to top Go down

Post by tre on 8/12/2018, 19:13

@Regoč wrote:Uglavnom, pederluk se gadi i Bogu i izvanzemaljcem.
ezek je vanzemaljac ali mu se pederluk ne gadi

2017-12-31

Back to top Go down

Post by red wolf on 8/12/2018, 21:07

@tre wrote:
Ja nisam izvanzemaljac...Homoseksualizam mi se ne gadi, jer mislim da svatko ima pravo na svoj izbor...
red wolf

Male
2016-02-10

Back to top Go down

Post by Regoč on 8/12/2018, 21:15

@red wolf wrote:
@tre wrote:
Ja nisam izvanzemaljac...Homoseksualizam mi se ne gadi, jer mislim da svatko ima pravo na svoj izbor...
Hehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehe!

Male
2015-08-21

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics