ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Australija je u finom zamahu na desničare; sad su zabranili ulazak gospodinu koji tvrdi da je u Jasenovcu bilo sve OK

Page 12 of 12 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Go down

Australija je u finom zamahu na desničare; sad su zabranili ulazak gospodinu koji tvrdi da je u Jasenovcu bilo sve OK - Page 12 Empty Re: Australija je u finom zamahu na desničare; sad su zabranili ulazak gospodinu koji tvrdi da je u Jasenovcu bilo sve OK

Post by Guest 10/12/2018, 10:19

Kome objašnjavaš takve detalje? Pa čovjek je jasno rekao da ga boli kitomir! I to neprestano ponavlja.

Guest
Guest


Back to top Go down

Australija je u finom zamahu na desničare; sad su zabranili ulazak gospodinu koji tvrdi da je u Jasenovcu bilo sve OK - Page 12 Empty Re: Australija je u finom zamahu na desničare; sad su zabranili ulazak gospodinu koji tvrdi da je u Jasenovcu bilo sve OK

Post by Sora 10/12/2018, 12:00

Neee 
Necete proci 
Ustaski i POPovski  ispdrci 
Ni s detaljima ni bez detalja 

Ustase su Hrvatska  sramota i da se imalo drzite pravde i istine. Zakopali bi se 
Pljuv na sejkija

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23692
2014-04-29


Back to top Go down

Australija je u finom zamahu na desničare; sad su zabranili ulazak gospodinu koji tvrdi da je u Jasenovcu bilo sve OK - Page 12 Empty Re: Australija je u finom zamahu na desničare; sad su zabranili ulazak gospodinu koji tvrdi da je u Jasenovcu bilo sve OK

Post by Ringo10 10/12/2018, 12:58

Sora wrote:Neee 
Necete proci 
Ustaski i POPovski  ispdrci 
Ni s detaljima ni bez detalja 

Ustase su Hrvatska  sramota i da se imalo drzite pravde i istine. Zakopali bi se 
Pljuv na sejkija
E jebi ga sad, kad ti je opstanak u pitanju i djavo je dobrodosao.

Mnogo toga je Tudjman morao uciniti. Ideja nacionalnog pomirenja, to jeste danas iluzija ali je tada bilo neohodno. U trenutku kad ide sila da te unisti najmanje ti trebaju partizansko-ustaski raskoli.

Zato su na onoj paradi na Jarunu bili i partizanski i domobranski veterani.

Ustase nije pustio jer bi to bilo previse diskreditirajuce za Hrvatsku ali ja bih i njih tada pustio pod uvjetom da u 2. sv. ratu nisu ucinili nista lose.

I te ustase su 95% vojska koja je ratovala i nista vise. Ja kad derem po ustasama ne mislim na one obicne smrtnike koji su se vodili idejom hravtske drzave nego na glavesine i vodjstvo.

Oni su i najkrivlji za havariju u Svibnju 1945te. Ne partizan i ne Englezi.

Nego Antisa a jos vise ludjaci poput Kvaternika, Maksa i slicnih. Meni PAvelic i nije najkrivlji za sve, bilo je tu mnogo manijaka koje cak ni on nije mogao kontrolirati.

Dakle, da se vratim na glavnu tezu, Njofra nije imao mnogo izbora kad se sve unutrasnje i vanjske okolnosti uzmu u obzir.

I mozemo mi pametovati ali na Hrvatsku se obrusila divljacka agresija i Franjo je bio lider u najtezim okolnostima. 

A ja stvarno nisam zelio da radi unutrasnjih raskola i gluposti SLobina soldateska izadje na K-K-V granicu Velike Srbije. A vjerujem ni bilo koji drugi hrvatski covjek.

Ja jesam izrazito anti-ustaski nastrojen ali ja sam ipak Hrvat i ne zelim propast Hrvatske i hrvatskog naroda. I u borbi za opstanak svoga naroda bih stao rame uz rame sa najvecim ustasama. KAo sto i jesam devedesetih. Ne mogu se ja praviti Eskim ako neko hoce da me zatre kao Hrvata. 

A to sa povijesnim pizdarijama i posljedicama duha iz boce, sve ce to vremenom doci na svoje mjesto. Jer povijest je neumoljiv sudac.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21516
2015-09-24


Back to top Go down

Australija je u finom zamahu na desničare; sad su zabranili ulazak gospodinu koji tvrdi da je u Jasenovcu bilo sve OK - Page 12 Empty Re: Australija je u finom zamahu na desničare; sad su zabranili ulazak gospodinu koji tvrdi da je u Jasenovcu bilo sve OK

Post by Ringo10 10/12/2018, 13:03

Ovo gore je trebao biti odgovor na drugoj temi, onoj o Tudjmanu. ALi sam pogrijesio.


ALi nema veze. 
Ringo10
Ringo10

Posts : 21516
2015-09-24


Back to top Go down

Australija je u finom zamahu na desničare; sad su zabranili ulazak gospodinu koji tvrdi da je u Jasenovcu bilo sve OK - Page 12 Empty Re: Australija je u finom zamahu na desničare; sad su zabranili ulazak gospodinu koji tvrdi da je u Jasenovcu bilo sve OK

Post by Guest 10/12/2018, 13:09

Sora wrote:
cassanowa wrote:
Ringo10 wrote:OK, da se opet razumijemo.

Ja sam naveo zasto smatram da je NOP strateski vazanza Hrvatsku.

Opet kazem da mi se za blajbursku kolateralu zivo jebe. Za to sto su nagrajisali nek krive soje glupave glavurde I one koji su ih u govna uvalili.

Posto znm da je sa zaludjenim ustasim fanaticima nemoguce razgovarati, to avrsavam ovu raspravu sa ustaskom zaludjenom budalom pod nickom cassanowa.

Imam ja I pametnija posla od raspravljanja sa ustaskim  manijacima.
Laku noć!
Nadam se da će ti savjest dozvolit.
Smrt totalitarizmu sloboda hrvatskom narodu!
Taj hrvatski narod ti BJEŽANJEM IZ HRVATSKE POKAZUJE KAKVU SLOBODU 
IM OMOGUĆUJU TVOJI USTASOFILI 
VEC cetvrt stoljeca radite na revivalu ustaske drzave, opravdanju njihovih zlocina 
Doveli ste ljude do gađenja 
Do EGZISTENCIJALNE MUČNINE 
AKO je ikada ikome bilo suđeno da oboli od te bolesti . Te EGZISTENCIJALNE MUČNINE I POVRAĆANJA, ONDA SU TO HRVATI OD 90.tih 

Jebala te tvoja ustaska sloboda . 
Zbog nje su HRVATI IMALI GRAĐANSKI RAT I IMAT CE GA OPET 
JER SU BOLESNI LJUDI MEĐU NJIMA 
DAN DANAS 
BOLESNICI OD HOLJEVCA DO OVOG KOPILETA MACJEG , OD KRVOLOČNOG ERE DO USTASKE KURVETINE KAYE .. 
DABOGDA VAM DJECA DOZIVJELA USTASKU SLOBODU
Evo Ringove i sorine slobode...:))

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Australija je u finom zamahu na desničare; sad su zabranili ulazak gospodinu koji tvrdi da je u Jasenovcu bilo sve OK - Page 12 Empty Re: Australija je u finom zamahu na desničare; sad su zabranili ulazak gospodinu koji tvrdi da je u Jasenovcu bilo sve OK

Post by Ringo10 13/12/2018, 15:57

Sora wrote:Dječji ustaski logor u Sisku 1942. 

Australija je u finom zamahu na desničare; sad su zabranili ulazak gospodinu koji tvrdi da je u Jasenovcu bilo sve OK - Page 12 Img_4127
Sad sam ovo vidio.

Ovo nije logor nego neko prihvatiliste za djecu. Casne sestre svakako nece biti u konc-logoru.

Dakako, to nije olaksavajuca okolnost za rezim koji je doveo do toga da ova djeca umjesto kod kuca sa obiteljima budu tu u toj ustanovi. Ukoliko su djeca na slici uopce srpska djeca sa Kozare i ostalih zaracenih podrucja.
Jer sa slike se ne moze nista zakljuciti.

Ali ovo logor nije.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21516
2015-09-24


Back to top Go down

Australija je u finom zamahu na desničare; sad su zabranili ulazak gospodinu koji tvrdi da je u Jasenovcu bilo sve OK - Page 12 Empty Re: Australija je u finom zamahu na desničare; sad su zabranili ulazak gospodinu koji tvrdi da je u Jasenovcu bilo sve OK

Post by Ringo10 13/12/2018, 16:00

tre wrote:
Sora wrote:Dječji ustaski logor u Sisku 1942. 

Australija je u finom zamahu na desničare; sad su zabranili ulazak gospodinu koji tvrdi da je u Jasenovcu bilo sve OK - Page 12 Img_4127
sabirni centar idiotkinjo, pokupili su djecu bez roditelja nakon njemačkog i partizanskog nadjebavanja.
Njemacko-partizanskog nadjebavanja.

Dakako, neke sudionike i to vrlo bitne si zaboravio. Ali dobro, nije se cuditi.

Inace sa slike se ne moze zakljuciti o kakvoj i cijoj djeci je rijec. Ovo je nekakvo prihvatiliste za djecu cim su tu casne sestre.
Casne sigurno nece biti u konc-logoru.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21516
2015-09-24


Back to top Go down

Australija je u finom zamahu na desničare; sad su zabranili ulazak gospodinu koji tvrdi da je u Jasenovcu bilo sve OK - Page 12 Empty Re: Australija je u finom zamahu na desničare; sad su zabranili ulazak gospodinu koji tvrdi da je u Jasenovcu bilo sve OK

Post by Šandor Winnetou 13/12/2018, 17:39

Ringo10 wrote:
tre wrote:
Sora wrote:Dječji ustaski logor u Sisku 1942. 

Australija je u finom zamahu na desničare; sad su zabranili ulazak gospodinu koji tvrdi da je u Jasenovcu bilo sve OK - Page 12 Img_4127
sabirni centar idiotkinjo, pokupili su djecu bez roditelja nakon njemačkog i partizanskog nadjebavanja.
Njemacko-partizanskog nadjebavanja.

Dakako, neke sudionike i to vrlo bitne si zaboravio. Ali dobro, nije se cuditi.

Inace sa slike se ne moze zakljuciti o kakvoj i cijoj djeci je rijec. Ovo je nekakvo prihvatiliste za djecu cim su tu casne sestre.
Casne sigurno nece biti u konc-logoru.
e sad da sam ubacio četnike umjesto šumskih bandita opet ti ne bi bilo pravo. Ustaša je bilo naravno no njemačke snage su činile glavninu u ofenzivi i zato ssm samo njih stavio.

_________________
Australija je u finom zamahu na desničare; sad su zabranili ulazak gospodinu koji tvrdi da je u Jasenovcu bilo sve OK - Page 12 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19637
2017-12-31


Back to top Go down

Australija je u finom zamahu na desničare; sad su zabranili ulazak gospodinu koji tvrdi da je u Jasenovcu bilo sve OK - Page 12 Empty Re: Australija je u finom zamahu na desničare; sad su zabranili ulazak gospodinu koji tvrdi da je u Jasenovcu bilo sve OK

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 12 of 12 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum