Pitanje za King Konga

Go down

Pitanje za King Konga

Post by PABLO ESCOBAR on 7/12/2018, 00:28

1. Sta mislis o bracali?
2. Sta mislis o Demi?
3. Sta mislis o Nichetu?
4. Sta mislis o Amperu?
5. Sta je Roy Keane rekao o juventusu?
6. Sta mislis o filmu Kum?
7. Kad ce milanchina osvojit serie a?
8. Kad ce Hajduk biti prvak?
9. Sta mislis o bojnom brodu Bismarck?
10. Heil Hitler

"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
PABLO ESCOBAR

2015-09-13

Back to top Go down

Re: Pitanje za King Konga

Post by kingkong7 on 8/12/2018, 11:55

1. bracala je dobar momak iako malo priglup
2. demo je rastrojeni luđak, silovatelj i serijski ubojica hrvatski ted bundy. na biciklu lovi svoje žrtve i odvozi u mračnu šumu
3. niche je bolesnik, sektaš ovisnik o opijatima i silovatelj
4. amper je silovatelj svaki dan siluje forum o natpisima o hajduku. 
5. prije nekoliko godina skoro sam otišao u Juve. ljudi su mi pričali o torinu i rekli mnogo toga o njemu, ali da bi mi mnogo bolje bilo u milanu. rekao sam: ne idem tamo radi trgovačkih centara, idem zato što je to Juventus
6. najveći film svih vremena. 

7. milan je nekoć bio velik rival. danas prodali su se kinezima za šaku dolara i nepovratno izgubili svoj identitet. ako nekad i osvoje serie A, mogu trofej odnesti u kinu ili gdje već im se nalazi vlasnik, ako ih u meduvremenu ne razmijeni za šaku bitcoina
8. kad ugase klub prestanu kukat počnu igrat nogomet i krenu iz županijske korak po korak do t com hnl prve lige
9. vrhunac tehnologije i  moći
kingkong7

2018-07-15

Back to top Go down

Post by PABLO ESCOBAR on 9/12/2018, 16:30

11. Sta je rekao fergie za Juventus

"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
PABLO ESCOBAR

2015-09-13

Back to top Go down

Post by kingkong7 on 9/12/2018, 19:22

kingkong7

2018-07-15

Back to top Go down

Post by kingkong7 on 9/12/2018, 19:27

i ona kultna slika ne mogu ju pronaći
kingkong7

2018-07-15

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content