ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ADVENTSKI KALENDAR -MISLI ZA SVAKI DAN

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

ADVENTSKI KALENDAR -MISLI ZA SVAKI DAN - Page 2 Empty Re: ADVENTSKI KALENDAR -MISLI ZA SVAKI DAN

Post by Guest 6/12/2018, 00:09

mortal wrote:
metilda wrote:
mortal wrote:
metilda wrote:
mortal wrote:
to ti misliš da ćeš sad ti mene nešto naučiti??
skuliraj se i počni uvažavati napisano ili odfakaj u troskocima
lijepo ti rekoh
pročitaj još jednom

i ja se onda čudim gnječevu rječniku a ovdje mi tako govori netko tko se predstavlja da ima dar spoznaje.. skuliraj se i ti pa me pusti da piskaram svoje "budalaštine" na svojim temama .. ti si otvorila svoju i nemaš nikakav odgovor ni komentar na njoj.. piši sama i zabavljaj se kao to to ja radim...
zato jer ne uvažavaš
nego nije to što kaže drugi, a ti ćeš naučiti kako je... mislim
pa tko si ti koja ne vidiš svoje greške, drugima prigovaraš

ne mogu uvažavati pogreške.. lijepo sam ti navela citat od don Damira Stojića što je dar spoznaje.. to nije znanje na sve odgvore nego posebna karizma Duha Svetoga
možda je to posebna karizma po kojoj se spoznaju svi odgovori
ti o Damiru Stojiću
ja sam pričala s masu svećenika. ................ ali osluškuje se Riječ Božija na prvom mjestu
divi se Bogu, manje čovjeku

:facepalm

Guest
Guest


Back to top Go down

ADVENTSKI KALENDAR -MISLI ZA SVAKI DAN - Page 2 Empty Re: ADVENTSKI KALENDAR -MISLI ZA SVAKI DAN

Post by Guest 6/12/2018, 00:09

ovdje ću prestati pisati
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ADVENTSKI KALENDAR -MISLI ZA SVAKI DAN - Page 2 Empty Re: ADVENTSKI KALENDAR -MISLI ZA SVAKI DAN

Post by immortal 6/12/2018, 00:10

metilda wrote:ovdje ću prestati pisati
ionako sam se već načitala gluposti
immortal
immortal

Female
Posts : 23004
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

ADVENTSKI KALENDAR -MISLI ZA SVAKI DAN - Page 2 Empty Re: ADVENTSKI KALENDAR -MISLI ZA SVAKI DAN

Post by immortal 6/12/2018, 00:35

Speare Shaker wrote:
mortal wrote:moć spoznaje odgovora na sva pitanja nisu napast nego dar

To za po definiciji nesavršeno biće kao što je čovjek nije niti moć niti napast niti dar, nego obična zabluda.
Dobro, u konačnici čovjek može odgovoriti na sva pitanja, druga je priča kakva će biti kvaliteta tih odgovora. Svakako u jednom dijelu tih odgovora ne najbolja moguća.
pišeš s zemaljskog stajališta ne uzimajući u obzir da je  Bog moćan, da i danas ima izabranih na zemlji koje dariva svojim darovima, koji vrše Njegovu volju, onih koji znaju sve, 
onih koji mogu sve .......itd
immortal
immortal

Female
Posts : 23004
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

ADVENTSKI KALENDAR -MISLI ZA SVAKI DAN - Page 2 Empty Re: ADVENTSKI KALENDAR -MISLI ZA SVAKI DAN

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum