ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Don Anemični će zabraniti Bujicu

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Don Anemični će zabraniti Bujicu - Page 3 Empty Re: Don Anemični će zabraniti Bujicu

Post by Sora 10/11/2018, 07:14

abraham wrote:DA. Hm,zalosno je da je Bujica luc istine i kanal kroz koji "drugi" i "drugaciji" imaju mogucnost izaci u javnost. Osrednji novinar, osrednji gosti i.... Cekaj malo ista je slika i novinarka tuznog pogleda ili udbas uz nedeljnji rucak..... Bilo kako bilo prilicno tanak "roster" u sportskom zargonu govoreci ali se desi naprimjer Linic, ili punac od suhopizde sta je bila neovisna. Daklem , "zalosno" Bujanac je prijeko potreban i luc svjetlosti slobode u lijevoj nasoj iliti DNRH. Puno srece u daljnjem radu Velimire. Kila mozga ......
"Živim ovdje cijeli svoj život i imam dojam da su predrasude u porastu, kako nacionalne tako i vjerske. Čujem ljude koje znam cijeli svoj život kako govore "ma on ti je iz...", toga prije naprosto nije bilo. Zgrožena sam time, jer nema ničeg goreg od predrasuda na nacionalnoj i vjerskoj osnovi, to je tragedija za cijelo društvo", rekla nam je Krizmanić, pa dodala kako je najviše brine činjenica da se u skladu s tim odgajaju i djeca.
"To je propast za cijelo društvo, a naročito ako ne poradimo na tome, od vrtića pa nadalje. Naime, ako se djetetu kod kuće i usade takve predrasude, vi to možete poništiti u vrtiću, ali ja se bojim da se to kod nas više ne radi. Takve predrasude se ne smiju dopuštati. Ono što se kod nas događa je da se uzvisuje pojam "Hrvat katolik". Ja sam odrasla, a da nisam ni znala da sam Hrvatica i katolkinja jer se to nikad nije forsiralo", dodala je Krizmanić.

Sora

Posts : 23692
2014-04-29


Back to top Go down

Don Anemični će zabraniti Bujicu - Page 3 Empty Re: Don Anemični će zabraniti Bujicu

Post by Guest 10/11/2018, 07:17

Bujica mora ostati,,,jer ako je ukinu,,,taj mali kepec ce skihnut..a kako ce onda przivit onaj nounar marcelo...sunce ti jebem,,,u zemlji koja se zove Hrvatska,,,postoji "novinar" Marcelo...koji je zivio tolike godine u Beogradu kao dijete komunstickog obiteljskog podrijetla..pa je postao odjednom veliki rvat,,,A ovi mali kretencici to dudlaju,,dok se on skriva iza svoje mrznje da se netko ne bi sjetio i pitao,,,alo marcelo,,,,gdje si ti zivio svoj cijeli zivot,,,da ti nisi neki srpski agent,,,pizda li ti materina:::))???
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Don Anemični će zabraniti Bujicu - Page 3 Empty Re: Don Anemični će zabraniti Bujicu

Post by Sora 10/11/2018, 07:17

frka wrote:Pa jebga,,amo gdje ja zivim,,,takvih budala nema::))Nemres nac neku budalu da se mosh sprdat sa njim kao ovdje sa vama::))
Ha ha ha 
jocolor
Jedino sto budale ne shvacaju kolik je to gust 
Ali mene veseli ista stvar 

Bravo frka

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23692
2014-04-29


Back to top Go down

Don Anemični će zabraniti Bujicu - Page 3 Empty Re: Don Anemični će zabraniti Bujicu

Post by Sora 10/11/2018, 07:18

frka wrote:Bujica mora ostati,,,jer ako je ukinu,,,taj mali kepec ce skihnut..a kako ce onda przivit onaj nounar marcelo...sunce ti jebem,,,u zemlji koja se zove  Hrvatska,,,postoji "novinar" Marcelo...koji je zivio tolike godine u Beogradu kao dijete komunstickog obiteljskog podrijetla..pa je postao  odjednom veliki rvat,,,A ovi mali kretencici to dudlaju,,dok se on skriva iza svoje mrznje da se netko ne bi sjetio i pitao,,,alo marcelo,,,,gdje si ti zivio svoj cijeli zivot,,,da ti nisi neki srpski agent,,,pizda li ti materina:::))???

lol!

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23692
2014-04-29


Back to top Go down

Don Anemični će zabraniti Bujicu - Page 3 Empty Re: Don Anemični će zabraniti Bujicu

Post by Guest 10/11/2018, 07:20

Evo još ova. Ova mi je jedna od dražih...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Don Anemični će zabraniti Bujicu - Page 3 Empty Re: Don Anemični će zabraniti Bujicu

Post by Guest 10/11/2018, 07:24

A jebga ..moj Zagreb je bio nesto drugo,,,,otvoren,,,bez ksenofobije,,intelektualan do jaja,,,u to vrijeme zasigurno najveci kulturoloski centar u Europi,,,danas,,selendra,,,jer su primitivci plemenskog nadzora zavladali tim prostorom,,a to je sazigurno znak entrofije odredjenog drustva...daklem,,,ja sam to vidio 1991..spakova svoje prnje i zgibao,,,neda se meni boriti sa budalama odim na interneu jer nemam zivaca,,,u stvarnom zivotu bi im uvalio borovo u usta i to poprijeko,,,,ovdje sam mekaniji i tolerantniji jer im ne vidim glupe face::)) Pa ja..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Don Anemični će zabraniti Bujicu - Page 3 Empty Re: Don Anemični će zabraniti Bujicu

Post by Guest 10/11/2018, 07:31

Kelji mi idiot neke linkove,,,kao da cu ja to otvarati,,i slusati bolesnike kada znam prije nego otvore zvalje sto ce reci,,,nema tu pomoci,,,to ce izumrijeti laganini ali treba biti strpljiv,,kako kazu,,,strpljiv spasen::)Jebo te,,rvatima je nogomet vrhunac sporta a i masu glupih srba i bosanaca,,,malo manje slovencima i makedoncima,,,da ne govorim o Crnogorscima...elem,,,ljudi se loze na neki glupi predmet sasiven od koze koji 22 budale naganjivaju i pave od toga umjetnost,,,isusati,,,samo crkva moze vise zagluplivati te idiote od nogometa,,,totalna ludnica,,,jebaji ga,,,Balkan je to..::)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Don Anemični će zabraniti Bujicu - Page 3 Empty Re: Don Anemični će zabraniti Bujicu

Post by Guest 10/11/2018, 14:50

Bujica je bila dobra na Mreži TV kad sam nekad znao pogledati pa vidjeti svakakve društvene i političke teme. Ovo na Z1, Osječkoj TV i dr. lokalnim postajama zadnjih 4 godine u HR i BiH je bezveze.
Bave se isključivo desnicom koja je relikt daleke prošlosti, laprdaju svašta, svađaju se, jadikuju a situacija sve gora i gora dok puštaš neprijatelju da ti razara i iseljava narod u obje domovine. Rezultat i utjecaj Bujice na bilo što je isto koliko i Otvoreno od strane HRT-a zadnjih 20 godina - NULA! :)

Zabrana takve emisije je samo dokaz daljnjeg propadanja zemlje i naroda koji je veću slobodu govora imao u vrijeme Tuđmana nego zadnjih 8-9 godina.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Don Anemični će zabraniti Bujicu - Page 3 Empty Re: Don Anemični će zabraniti Bujicu

Post by Hektorović 10/11/2018, 15:17

Fénix wrote:Bujica je bila dobra na Mreži TV kad sam nekad znao pogledati pa vidjeti svakakve društvene i političke teme. Ovo na Z1, Osječkoj TV i dr. lokalnim postajama zadnjih 4 godine u HR i BiH je bezveze.
Bave se isključivo desnicom koja je relikt daleke prošlosti, laprdaju svašta, svađaju se, jadikuju a situacija sve gora i gora dok puštaš neprijatelju da ti razara i iseljava narod u obje domovine. Rezultat i utjecaj Bujice na bilo što je isto koliko i Otvoreno od strane HRT-a zadnjih 20 godina - NULA! :)

Zabrana takve emisije je samo dokaz daljnjeg propadanja zemlje i naroda koji je veću slobodu govora imao u vrijeme Tuđmana nego zadnjih 8-9 godina.

I upravo zbog toga što živi u dubokoj prošlosti, HR desnica će jadikovati i ubuduće...

Dekadencija.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Don Anemični će zabraniti Bujicu - Page 3 Empty Re: Don Anemični će zabraniti Bujicu

Post by AssadNaPodmornici 10/11/2018, 15:26

Generacija Obnove, mladi desničari, zalažu se za slobodno tržište, kapitalizam, niske poreze i malu držvu, i jake granice i jaku vojsku , i suradnju sa ostalim desnim europljanima protiv najezde. ima nade :tu

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20663
2018-06-14


Back to top Go down

Don Anemični će zabraniti Bujicu - Page 3 Empty Re: Don Anemični će zabraniti Bujicu

Post by Hektorović 10/11/2018, 15:44

AssadNaPodmornici wrote:Generacija Obnove, mladi desničari, zalažu se za slobodno tržište, kapitalizam, niske poreze i malu držvu, i jake granice i jaku vojsku , i suradnju sa ostalim desnim europljanima protiv najezde. ima nade :tu

Mainstream se još uvijek bavi WW2, ustašama i partizanima, lustracijom, udbom...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Don Anemični će zabraniti Bujicu - Page 3 Empty Re: Don Anemični će zabraniti Bujicu

Post by Hektorović 10/11/2018, 15:49

Netko tko sad puni 60, 89te je imao 30 a rođen je 59te, dakle 15 godina nakon rata :D

Ljudi rođeni 45te sad imaju 74 godina :D

Prosječni životni vijek muškaraca u HR je 73 godine :D
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Don Anemični će zabraniti Bujicu - Page 3 Empty Re: Don Anemični će zabraniti Bujicu

Post by Yehudim 10/11/2018, 18:43

RayMabus wrote:Ne gledam je a i uostalom hrvatsku desnicu koja podržava muslimane i triba izbaciti iz države

Nek idu u Teheran, tamo in je misto

   :tu

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Don Anemični će zabraniti Bujicu - Page 3 Empty Re: Don Anemični će zabraniti Bujicu

Post by Yehudim 10/11/2018, 18:46

Hektorović wrote:
Fénix wrote:Bujica je bila dobra na Mreži TV kad sam nekad znao pogledati pa vidjeti svakakve društvene i političke teme. Ovo na Z1, Osječkoj TV i dr. lokalnim postajama zadnjih 4 godine u HR i BiH je bezveze.
Bave se isključivo desnicom koja je relikt daleke prošlosti, laprdaju svašta, svađaju se, jadikuju a situacija sve gora i gora dok puštaš neprijatelju da ti razara i iseljava narod u obje domovine. Rezultat i utjecaj Bujice na bilo što je isto koliko i Otvoreno od strane HRT-a zadnjih 20 godina - NULA! :)

Zabrana takve emisije je samo dokaz daljnjeg propadanja zemlje i naroda koji je veću slobodu govora imao u vrijeme Tuđmana nego zadnjih 8-9 godina.

I upravo zbog toga što živi u dubokoj prošlosti, HR desnica će jadikovati i ubuduće...

Dekadencija.

  :tu

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Don Anemični će zabraniti Bujicu - Page 3 Empty Re: Don Anemični će zabraniti Bujicu

Post by Guest 10/11/2018, 23:03

Hektorović wrote:
Fénix wrote:Bujica je bila dobra na Mreži TV kad sam nekad znao pogledati pa vidjeti svakakve društvene i političke teme. Ovo na Z1, Osječkoj TV i dr. lokalnim postajama zadnjih 4 godine u HR i BiH je bezveze.
Bave se isključivo desnicom koja je relikt daleke prošlosti, laprdaju svašta, svađaju se, jadikuju a situacija sve gora i gora dok puštaš neprijatelju da ti razara i iseljava narod u obje domovine. Rezultat i utjecaj Bujice na bilo što je isto koliko i Otvoreno od strane HRT-a zadnjih 20 godina - NULA! :)

Zabrana takve emisije je samo dokaz daljnjeg propadanja zemlje i naroda koji je veću slobodu govora imao u vrijeme Tuđmana nego zadnjih 8-9 godina.

I upravo zbog toga što živi u dubokoj prošlosti, HR desnica će jadikovati i ubuduće...

Dekadencija.
Dodaj k tome da se međusobno stalno svađaju i dijele i zato nemaju zadnja 3 saziva parlamenta praktički niti jednog jedinog zastupnika, a ulaze uglavnom kroz nekakve koalicije i liste s HDZ-om negdje između 1-3 zastupnika umjesto da su zadnjih 15 godina imali redovito između 6-12 zastupnika, ali eto 140 pravaških opcija i onda kad se odcijepe odmah se još to rascijepi jer u novoj stranci netko je nezadovoljan što nije šef, nema dobru funkciju, lovicu i sl. gluposti, pa onda opet ono prvo - ta ideologija 19. i 20. stoljeća, koketiranje s ustaštvom, par zubi, glavica mladog luka i janjetina uz Thompsona što je jednom sam neki pravaš(Pero Ćorić ili neki drugi) na jednom HRT-ovom dokumentarcu pričao kakav je to profil birača.

Ovako im je HDZ koji nije desnica doslovno progutao solidno biračko tijelo i ne postoje u parlamentu otkako ih je Sanader likvidirao 2007., a nekoć su imali 8 zastupnika što je veliki zalogaj za bilo koju stranku koja se ne zove HDZ i SDP, posebice jednu desnu opciju.

Ne žele se modernizirati. Povijest, lustracija, komunistički mitovi, završni obračun s fašističkim i šovinističkim antihrvatskim medijima i sve to se može riješavati u hodu, zastupati konzervativizam i slično, ali konačno se okreni kasnom 20. stoljeću i 21. stoljeću; izbaci gospodarski program, porezne i tržišne reforme u prvi plan, likvidaciju katastrofalne i potpuno korumpirane, lijene javne uprave, sudova i ostalih institucija, ukini hrpu glupih koruptivnih zakona za primanje mita, konvencije, povelje, ukini NGOvna i uvedi red, antiglobalizam, antimigracijska i antihomoliberalna filozofija, decentraliziraj u potpunosti državu, skresaj županije ili uvedi 5-6 regija uz Grad Zagreb kao distrikt, gradove i općine ukini sve, oduzmi lokalnoj upravi moć da odlučuje oko odobrenja kod otvaranja kompanija, tvornica, radnih mjesta kao Slovaci pa da te ne sabotiraju, dovedi stručnjake izvana ako treba i plaćaj ih dobro za domaću poljoprivredu, stočarstvo i biznis umjesto 27 godina socijalizma i brodogradilišta i takvih starih besmislenih industrija koje služe samo za gubitke, ulaži u obrazovanje i infrastrukturu i opremu tehničkih i prirodoslovnih sveučilišta, bolnice i tako to.
Ono što je dobro i valja natjeraj da radi ili napucaj van pod svaku cijenu. Takve stvari se traže. Neki ljudi su gladni rada, gladni su razvoja, stvaranja, žele gledati nove mostove, tunele, nebodere, kuće, vile, firme, farme, poljoprivredne oranice i što sve ne kao što je slučaj u Europi, Amerikama i Dalekom Istoku, a ne propadati u najvitalnijim godinama i od nule bez ičega u stranim zemljama potrošiti život da im sutra djeca i unuci misle i spikaju, šprehaju, parlaju i ablaju na drugim jezicima dok će Hrvatska biti neki poligon za lovačke priče o povratku i životu u HR kojeg nikad neće živjeti i doživjeti mada svi to govore, a korijeni i srce vuku tamo vani jer se teško nešto ostavlja i mijenja što god lupao jezikom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Don Anemični će zabraniti Bujicu - Page 3 Empty Re: Don Anemični će zabraniti Bujicu

Post by Hektorović 11/11/2018, 03:25

Fénix wrote:Dodaj k tome da se međusobno stalno svađaju i dijele i zato nemaju zadnja 3 saziva parlamenta praktički niti jednog jedinog zastupnika, a ulaze uglavnom kroz nekakve koalicije i liste s HDZ-om negdje između 1-3 zastupnika umjesto da su zadnjih 15 godina imali redovito između 6-12 zastupnika, ali eto 140 pravaških opcija i onda kad se odcijepe odmah se još to rascijepi jer u novoj stranci netko je nezadovoljan što nije šef, nema dobru funkciju, lovicu i sl. gluposti, pa onda opet ono prvo - ta ideologija 19. i 20. stoljeća, koketiranje s ustaštvom, par zubi, glavica mladog luka i janjetina uz Thompsona što je jednom sam neki pravaš(Pero Ćorić ili neki drugi) na jednom HRT-ovom dokumentarcu pričao kakav je to profil birača.

Ovako im je HDZ koji nije desnica doslovno progutao solidno biračko tijelo i ne postoje u parlamentu otkako ih je Sanader likvidirao 2007., a nekoć su imali 8 zastupnika što je veliki zalogaj za bilo koju stranku koja se ne zove HDZ i SDP, posebice jednu desnu opciju.

Ne žele se modernizirati. Povijest, lustracija, komunistički mitovi, završni obračun s fašističkim i šovinističkim antihrvatskim medijima i sve to se može riješavati u hodu, zastupati konzervativizam i slično, ali konačno se okreni kasnom 20. stoljeću i 21. stoljeću; izbaci gospodarski program, porezne i tržišne reforme u prvi plan, likvidaciju katastrofalne i potpuno korumpirane, lijene javne uprave, sudova i ostalih institucija, ukini hrpu glupih koruptivnih zakona za primanje mita, konvencije, povelje, ukini NGOvna i uvedi red, antiglobalizam, antimigracijska i antihomoliberalna filozofija, decentraliziraj u potpunosti državu, skresaj županije ili uvedi 5-6 regija uz Grad Zagreb kao distrikt, gradove i općine ukini sve, oduzmi lokalnoj upravi moć da odlučuje oko odobrenja kod otvaranja kompanija, tvornica, radnih mjesta kao Slovaci pa da te ne sabotiraju, dovedi stručnjake izvana ako treba i plaćaj ih dobro za domaću poljoprivredu, stočarstvo i biznis umjesto 27 godina socijalizma i brodogradilišta i takvih starih besmislenih industrija koje služe samo za gubitke, ulaži u obrazovanje i infrastrukturu i opremu tehničkih i prirodoslovnih sveučilišta, bolnice i tako to.
Ono što je dobro i valja natjeraj da radi ili napucaj van pod svaku cijenu. Takve stvari se traže. Neki ljudi su gladni rada, gladni su razvoja, stvaranja, žele gledati nove mostove, tunele, nebodere, kuće, vile, firme, farme, poljoprivredne oranice i što sve ne kao što je slučaj u Europi, Amerikama i Dalekom Istoku, a ne propadati u najvitalnijim godinama i od nule bez ičega u stranim zemljama potrošiti život da im sutra djeca i unuci misle i spikaju, šprehaju, parlaju i ablaju na drugim jezicima dok će Hrvatska biti neki poligon za lovačke priče o povratku i životu u HR kojeg nikad neće živjeti i doživjeti mada svi to govore, a korijeni i srce vuku tamo vani jer se teško nešto ostavlja i mijenja što god lupao jezikom.

Sa vremenom se skuži kako je težište desnice više u fetišizacijama određenih tema i janjcima nego u riješavanju stvarnih problema koje potpuno izbjegavaju, bit će zbog intelktualne ljenosti... jednostavno desnica u Hrvata je folklor a ne stvarna politika, čista simulacija diskursa davno prošlih vremena, nekakva paralelna dimenzija nepovezana sa stvarnošću i njenim izazovima.

Zato je HDZ po Plenkovićevom strenestrujaškom Briselskom receptu bez alternative.


Vidim li ikakvu alternativu? Rapudić i još par likova nisu kritična masa dovoljna za stvaranje nekakve nove i suvremene desne opcije. Most je imao šansu no do sad su je propustili...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Don Anemični će zabraniti Bujicu - Page 3 Empty Re: Don Anemični će zabraniti Bujicu

Post by Guest 11/11/2018, 04:20

Kada cete shvatiti..nista se ne mijenja lijepim rijecima nego rafalnom paljbom..Arhimedov zakon,,kako ste napravili "drzavu" tako cete ju i srusiti..daklem...zaboravite lijepe rijeci i glupa forumska naklapanja..ceka vas jebeno vrijeme gdje ce nazalost djeca koja se nisu rodila 1991 rjesavati stvari kako su njihovi glupi roditelji rjesavali..samo sto je zajeb...vise nece biti srbi u igri nego vai bliznji..poslije ce to u povijesti zvati gradjanski rat,,,::)_)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Don Anemični će zabraniti Bujicu - Page 3 Empty Re: Don Anemični će zabraniti Bujicu

Post by Guest 11/11/2018, 04:25

Ja vjerujem ...maa to nisam mogao skuziti prije 1991 da su hrvati najgluplji narod na planeti,,povijesno dokazano...Imaju nesto u sebi samounistavajuce,,,nesto bolesno sto se ne moze izlijeciti nikakvim lijekovima..nesto sto je ziva patologija naslijedjena kroz gene..kao sto ljudska bica imaju onaj pederski gen u sebi tako i hrvati,,,imaju potrebu da uvijek budu na pogresnoj strani povijesti i prirode...plizzzzz...argumente....na moje mishljenje ...a nikakve doskochice i glupe komentare...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Don Anemični će zabraniti Bujicu - Page 3 Empty Re: Don Anemični će zabraniti Bujicu

Post by AssadNaPodmornici 11/11/2018, 11:02

https://www.maxportal.hr/vijesti/pokrenut-postupak-protiv-emisije-bujica-zbog-izjava-o-migrantima/

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20663
2018-06-14


Back to top Go down

Don Anemični će zabraniti Bujicu - Page 3 Empty Re: Don Anemični će zabraniti Bujicu

Post by Guest 11/11/2018, 11:40

cassanowa wrote:
frka wrote:Ja mastam a vec pola miliona mladih hrvata otislo..a slijedece tri cetiri godine otice jos najmanje 200 tisuca,,,pa sinko...zbroji dva i dva...tko ce placati poreze,,,,Hrvati mislili imati drzavu za dzabalesku,,,pa bog te jebo,,,ako imas  ficu..lakse ga odrzavati nego mercedesa,,,al jest moj kurac,,,imo bi ja mercedesa pa tko mu jebe mater koliko kosta neka kosta ,,idioti ste rodjeni...idioti cete umrijeti,,,to vam je zapisano u zvijezdama,,,,jebaji ga,,,,,e da,,,ja ovo ne tipkam iz mrznje nego si mislim,,,mozda ce neka kretencina skuziti pa ce poduzeti kakav korak da  promijeni nacin razmisljanja i tako spasi tu jebenu vukojebinu...
Kad skužiš, da si u biti ti kreten, sve će ti biti lakše...
sve istina sto je rekao.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Don Anemični će zabraniti Bujicu - Page 3 Empty Re: Don Anemični će zabraniti Bujicu

Post by kic 11/11/2018, 11:47


najbolje što se Bujanec fino ogradio još i odmah reagirao-

što često nije slučaj ni na HTV-u-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Don Anemični će zabraniti Bujicu - Page 3 Empty Re: Don Anemični će zabraniti Bujicu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum