Šamaranje zatonske prevare

Page 40 of 40 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Go down

Re: Šamaranje zatonske prevare

Post by vuksadinare on 14/1/2019, 12:52

@isključivi krivac wrote:
@Serbia Strong wrote:Bože dragi, dođe mi nekad i žao zbog moje retardiranosti... :facepalm
Samo nekad?  Basketball
amper ti si stvarno u kurcu?...daj se malo za promjenu uhvati neceg drugog van hajduka,dinama,modrica,...bar neko vrijeme :D
vuksadinare

2015-09-08

Back to top Go down

Post by muckodjubre on 14/1/2019, 15:02

Hrvatski kapetan i član europskog prvaka Real Madrida Luka Modrić ponovno je izabran u Uefinu momčad godine po izboru navijača, dobivši pritom najveći broj glasova
Modriću je glas dalo više od dvije trećine (68,5 posto) svih glasača, a zajedno s hrvatskim kapetanom vezni red čine N'Golo Kante Eden Hazard.

Na vratima je Marc-Andre ter Stegen, u obrani Modrićevi suigrači Sergio Ramos, Raphael Varane i Marcelo, kao i Virgil van Dijk, dok napadačku trojku čine Kylian MbappeLionel Messi i Cristiano Ronaldo.

Europska nogometna federacija zaprimila je tijekom izbora ukupno 1.853.973 glasa, a među nominiranima je bio i hrvatski dokapetan, član Barcelone, Ivan Rakitić.

najveći HR igrač svih vremena ,LM10

muckodjubre

2014-04-15

Back to top Go down

Post by sat2 Yesterday at 18:27

sat2

Male
2015-09-28

Back to top Go down

Post by Zeko Yesterday at 19:06

Daj prestanite više šamarati zagorsku forumsku  jocolor. Napravit' će suicid. Sad će on reći da je Perez to namjestio.

Najgluplja objava na forumu do sada -

bez zatonske prevare bilo bi kompletno sve isto, osim možda ne bi igrali produžetke s dancima jer bi netko s mudima to zakucao i odmorniji bi došli u finale.
Zeko

Male
2015-08-26

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 40 of 40 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Back to top