ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kršćanofobija u čardaku

Page 2 of 15 Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Go down

Kršćanofobija u čardaku - Page 2 Empty Re: Kršćanofobija u čardaku

Post by AssadNaPodmornici 20/10/2018, 10:53

Svetac kršćani su saveznici islamista počevši od pape do naše katoličke crkve do većine popova (čast izuzecima) do crvenog križa do gospođe koja je otvorila temu, do hrpe poznanika koje znam koji su katolički fanatici i zagovaraju islamsku invaziju. Normalniji kršćani su protiv ali ih ovi fanatici onda napadaju da nisu pravi vjernici  
Što se tiče ovih katoličkih sekti zadnje vrijeme, moja mater koja je redovito po crkvi je primijetila da svakoga koga zna da je otišao na te "seminare", "duhovne obnove" i slično da se nitko nije vratio normalan.

AssadNaPodmornici

Posts : 20658
2018-06-14


Back to top Go down

Kršćanofobija u čardaku - Page 2 Empty Re: Kršćanofobija u čardaku

Post by Guest 20/10/2018, 11:21

AssadNaPodmornici wrote:Svetac kršćani su saveznici islamista počevši od pape do naše katoličke crkve do većine popova (čast izuzecima) do crvenog križa do gospođe koja je otvorila temu, do hrpe poznanika koje znam koji su katolički fanatici i zagovaraju islamsku invaziju. Normalniji kršćani su protiv ali ih ovi fanatici onda napadaju da nisu pravi vjernici  
Što se tiče ovih katoličkih sekti zadnje vrijeme, moja mater koja je redovito po crkvi je primijetila da svakoga koga zna da je otišao na te "seminare", "duhovne obnove" i slično da se nitko nije vratio normalan.
a istina i t ost okazes...tja..vremenom,islam tiho i populativno preuzme vlast u Europi...vec sad su od malih nogu Svabi bichezi malim muslimancicima koji ih nagovaraju da cine psine ljudima na ulici,a svabo se osjeca COOL kad napravi nesto sto mu je mali anadolski cigo dao u zadatak... No No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kršćanofobija u čardaku - Page 2 Empty Re: Kršćanofobija u čardaku

Post by catabbath 20/10/2018, 11:23

Don Stojić, vatikanski uhljeb na rvackoj državnoj sisi, njegova država dobiva od rvacke milijune godišnje ali vatikanskom parazitu Stojiću nije dovoljno.

_________________
Kršćanofobija u čardaku - Page 2 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12372
2015-08-22


Back to top Go down

Kršćanofobija u čardaku - Page 2 Empty Re: Kršćanofobija u čardaku

Post by catabbath 20/10/2018, 11:24

Btw. vidiš kakva solidarnost vlada među parazitima, partijski parazit Metilda je solidarna s vatikanskim parazitima.

_________________
Kršćanofobija u čardaku - Page 2 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12372
2015-08-22


Back to top Go down

Kršćanofobija u čardaku - Page 2 Empty Re: Kršćanofobija u čardaku

Post by Guest 20/10/2018, 11:29

n_razbojnik wrote:Hoće li naoružane antife pred srednjoškolskim vratima dočekivati neistomišljenike, otkrijte u slijedećem nastavku

https://www.bitno.net/vjera/aktualnosti/skandal-oko-svecenika-na-danu-kruha-umjetno-izazvan-napad-na-ono-sto-je-citavom-covjecanstvu-zajednicko/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kršćanofobija u čardaku - Page 2 Empty Re: Kršćanofobija u čardaku

Post by Sora 20/10/2018, 11:30

pismejker wrote:Kayo,znas Menea i moje stavove..dakle,nisam za nametanje necega nikome..IPAK...
u kontekstu vece slike,dakle,malo globalnije gledajuci,a mislim konkretno na velike Migracije islamista.chamuga,sada to cak niti juropski ofischli ne skrivaju,MOZDA nije niti lose da krscanska ekipa postane malo aktivnija,cisto kao protumjera..inace,Krscanstvo je osudjeno na propast,koliko je samopo sebi razdjeljeno i medjusobno posvadjano..u takoj situaciji Islam dobija sve i svugdje,mislim na europske drzave...
bilo je nekih skrivenih videja gdje su prikazali kako Imami u dzamijama na ucenju mladih,zestoko podrzavaju svoju vjeru stapovima preko ledja pohadjatelja..
SAD,ili ce europski narodi prihvatiti natrag vjeru krscansku/tu sam optimista i mislim na konkretno pozitivne stvari,,koje se bar spominju/ili ce biti pregazeni od homogenih i agresivno/nametljivih muslimana..
Ruzno je reci,ali ljudi vise bez religije se ne mogu niti na kojoj drugoj bazi okupiti i organizirati,sa istim tendencijama..Individualizam,raspasoj,otudjenje su postali pravilo na Zapadu..cisto meko tkivo za ostri islamski jatagan... :cleanteeth
Kak nije lose kad je lose 
Da kršćanska ekipa bude aktivnija 
To nije nimalo u duhu sekularne drzave jer niti jedna Religija nije državna rekigija i nema sta se aktivirati u drzavnim ustanovama 
A sad cu ti reci da si debelo zakasnio s tim savjetom 
O iteksko su aktivni 
Vuku djecu iz skola U crkve i posvuda 
Rezultati : 
Hrvatska postaje zemlja mrznje 
Bez zadrške 
To pokazuje i tvoj stav prema..muslimanima 
Glupi stav :cry

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23692
2014-04-29


Back to top Go down

Kršćanofobija u čardaku - Page 2 Empty Re: Kršćanofobija u čardaku

Post by Guest 20/10/2018, 11:31

catabbath wrote:Btw. vidiš kakva solidarnost vlada među parazitima, partijski parazit Metilda je solidarna s vatikanskim parazitima.

a što ti radiš dk sam ja cijelo jutro u maslinama i sad kuham da bismo popodne opet mogli brati? kao svaki pošten uhljeb sereš po državi koja te hrani
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kršćanofobija u čardaku - Page 2 Empty Re: Kršćanofobija u čardaku

Post by Sora 20/10/2018, 11:33

catabbath wrote:Btw. vidiš kakva solidarnost vlada među parazitima, partijski parazit Metilda je solidarna s vatikanskim parazitima.


:clown

Partijski paraziti i crkveni...

Ubojito lol!  Kombinacija za slona ubiti a ne ovu malu trulu drzavicu

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23692
2014-04-29


Back to top Go down

Kršćanofobija u čardaku - Page 2 Empty Re: Kršćanofobija u čardaku

Post by Sora 20/10/2018, 11:34

metilda wrote:
catabbath wrote:Btw. vidiš kakva solidarnost vlada među parazitima, partijski parazit Metilda je solidarna s vatikanskim parazitima.

a što ti radiš dk sam ja cijelo jutro u maslinama i sad kuham da bismo popodne opet mogli brati? kao svaki pošten uhljeb sereš po državi koja te hrani
A kako ce nas hraniti ako po njoj ne seremo 
Ajd objasni nama dok beres masline scratch

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23692
2014-04-29


Back to top Go down

Kršćanofobija u čardaku - Page 2 Empty Re: Kršćanofobija u čardaku

Post by Guest 20/10/2018, 11:36

da se čardak ideologija širi nevjerojatnom brzinom po cijelom svijetu pokazuje i ovaj članak:

https://www.bitno.net/vijesti/svijet/postcardsformacron-obrazovane-majke-francuski-predsjednik/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kršćanofobija u čardaku - Page 2 Empty Re: Kršćanofobija u čardaku

Post by Yehudim 20/10/2018, 11:39

kaya wrote:
tre wrote:
kaya wrote:a zasto svecenik KC hoda uopce  po skolama i atakira na djecu .
sta sektu ima pa trazi nove clanove? 
svecenici drze predavanja po crkvama ne po skolama.
očito nisi pročitala članak
jesam. izvlaci djecu iz skole gdje im fanaticno objasnjava da je kontracepcija vrag, U2 zlo, brak put u raj, zena doma, muz  na picu biblijska zapovjed   i ostale besmislice . nije mu to prva skola, tu su zabranili a u drugima je proslo. 
prodaje one americke ultrkonzervativne  fore po hrvatskoj sa zeljkom markic i onim pedofilom iz viligare ko jim jones. 
kom ispere glavu gotov je, zombi a mladi su mu meta jer njih zavedes lako  . legnu i stariji.
moj prijatelj je hodao s njegovom knjizicom sa hrpom besmislica kao sa svetim pismom i umislio da je neshvacen kao Noa . 
sad je ostao bez posla i stana zbog njega jer je agresivno sirio evandelje i prica da je bog tako htio i da mu je super. 
:)


:tu

A metilda njuška po forumu i čim vidi da je netko poridio njezine vjerske osjećaje ( ja neki dan reka Eri -iebateisus) 

ide prozivati - Pazi šta pišeš po hrvatskom forumu..............muda ti irudova   :^0

 Nebi da je  ona sama markićka ili njezin forum  lol!

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Kršćanofobija u čardaku - Page 2 Empty Re: Kršćanofobija u čardaku

Post by Guest 20/10/2018, 11:43

Sora wrote:
pismejker wrote:Kayo,znas Menea i moje stavove..dakle,nisam za nametanje necega nikome..IPAK...
u kontekstu vece slike,dakle,malo globalnije gledajuci,a mislim konkretno na velike Migracije islamista.chamuga,sada to cak niti juropski ofischli ne skrivaju,MOZDA nije niti lose da krscanska ekipa postane malo aktivnija,cisto kao protumjera..inace,Krscanstvo je osudjeno na propast,koliko je samopo sebi razdjeljeno i medjusobno posvadjano..u takoj situaciji Islam dobija sve i svugdje,mislim na europske drzave...
bilo je nekih skrivenih videja gdje su prikazali kako Imami u dzamijama na ucenju mladih,zestoko podrzavaju svoju vjeru stapovima preko ledja pohadjatelja..
SAD,ili ce europski narodi prihvatiti natrag vjeru krscansku/tu sam optimista i mislim na konkretno pozitivne stvari,,koje se bar spominju/ili ce biti pregazeni od homogenih i agresivno/nametljivih muslimana..
Ruzno je reci,ali ljudi vise bez religije se ne mogu niti na kojoj drugoj bazi okupiti i organizirati,sa istim tendencijama..Individualizam,raspasoj,otudjenje su postali pravilo na Zapadu..cisto meko tkivo za ostri islamski jatagan... :cleanteeth
Kak nije lose kad je lose 
Da kršćanska ekipa bude aktivnija 
To nije nimalo u duhu sekularne drzave jer niti jedna Religija nije državna rekigija i nema sta se aktivirati u drzavnim ustanovama 
A sad cu ti reci da si debelo zakasnio s tim savjetom 
O iteksko su aktivni 
Vuku djecu iz skola U crkve i posvuda 
Rezultati : 
Hrvatska postaje zemlja mrznje 
Bez zadrške 
To pokazuje i tvoj stav prema..muslimanima 
Glupi stav :cry
Samo oprezan i racionalan stav...vodje u svabiji vidim ocima sto se dogadja...domicilima se smanjuju prava,Migraciji islamskoj povecavaju,kao i chamugama..islamisti se u trenu skope par tisca,i traze svoja /prava/,u to vrijeme se svabi ko Bubasvabi sakriju iza prozora i spuste roletne,tresuci se od straha..
U ustanovama,islamisti su bahati i arogantni,kao da su u svojoj kuci,Svabi i ostali mirni i ponizni...
na ulici da ne pricam..pljuju,bacaju opuske naocigled Ordnungsamtovaca,ovi nis..Svabo ili ostali to naprave slucajno,odma kazna...
Vremenom ce neislamisti postati taoci u svojoj drzavi,da ne spominjem ostale manjine...
gdje se islamisti osjete bitno brojnijim,tu tek krecu sranja na racun drugih,neislamista...
Stav nije nimalo glup..
islamisti Izbosne,su kamilica naspram islamista iz recimo Turske,ali ne ako nisu agresivni,da igru ne rade na drugaciji nacin..istu ili goru stetu ljudima nanoseci...tvoj jedan sugradjanin musliman Izbosne je u dva tjedna sredio otkaz za 20 ljudi,uglavnom Hrvata i Poljaka...prvo lizuci guzicu lokalnom sefu da postane predradnik..potom je ubacio svoje,muslimane,zena mu isto predradnica,isto napravila...dovukli cijelu muslimansku obitelj Izbosne,ma jebes Hrvate koji su vrijedno radili,a to nije uopce upitno,nebino sto imaju dvoje troje djece i debele kredite...
Jel jos stav glup...? :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kršćanofobija u čardaku - Page 2 Empty Re: Kršćanofobija u čardaku

Post by Guest 20/10/2018, 11:44

Yehudim wrote:
kaya wrote:
tre wrote:
kaya wrote:a zasto svecenik KC hoda uopce  po skolama i atakira na djecu .
sta sektu ima pa trazi nove clanove? 
svecenici drze predavanja po crkvama ne po skolama.
očito nisi pročitala članak
jesam. izvlaci djecu iz skole gdje im fanaticno objasnjava da je kontracepcija vrag, U2 zlo, brak put u raj, zena doma, muz  na picu biblijska zapovjed   i ostale besmislice . nije mu to prva skola, tu su zabranili a u drugima je proslo. 
prodaje one americke ultrkonzervativne  fore po hrvatskoj sa zeljkom markic i onim pedofilom iz viligare ko jim jones. 
kom ispere glavu gotov je, zombi a mladi su mu meta jer njih zavedes lako  . legnu i stariji.
moj prijatelj je hodao s njegovom knjizicom sa hrpom besmislica kao sa svetim pismom i umislio da je neshvacen kao Noa . 
sad je ostao bez posla i stana zbog njega jer je agresivno sirio evandelje i prica da je bog tako htio i da mu je super. 
:)


:tu

A metilda njuška po forumu i čim vidi da je netko poridio njezine vjerske osjećaje ( ja neki dan reka Eri -iebateisus) 

ide prozivati - Pazi šta pišeš po hrvatskom forumu..............muda ti irudova   :^0

 Nebi da je  ona sama markićka ili njezin forum  lol!

dupeglavi primjerče izabranog naroda kako bi ti reagirao da ja kažem kako je holokaust izmišljotina
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kršćanofobija u čardaku - Page 2 Empty Re: Kršćanofobija u čardaku

Post by Sora 20/10/2018, 11:45

1. Religija promovira plemensko razmišljanje
Nevjernik, bezbožnik, heretik. Religija dijeli ljude na one unutar i one izvan kruga. Umjesto da pretpostavljaju da stranci imaju dobre namjere, vjernike često uče da "one izvana" tretiraju s velikom dozom sumnje. I Biblija i Kuran u tom pogledu ne gledaju blagonaklono na nevjernike s kojima se, ili ne žele miješati, ili ih pak prikazuju u izuzetno negativnom svjetlu.
2. Religija je vjernike usidrila u Metalnom dobu
Metalno doba bilo je vrijeme podivljalog praznovjerja, neznanja, nejednakosti, rasizma, mizoginije i nasilja. Ropstvo je bilo božje djelo. Žene i djeca doslovno vlasništvo muškaraca. Vođe su prakticirale taktiku spaljene zemlje. Očajni ljudi žrtvovali su životinje, usjeve i zarobljene neprijateljske vojnike kako bi pokušali umiriti opasne bogove.
Sveti tekstovi, uključujući Bibliju, Toru i Kuran, mahom sadrže i održavaju dijelove kulture Metalnog doba, stavljajući božje ime i božji blagoslov na najgora ljudska ponašanja i porive. Svaki vjernik koji želi opravdati svoju narav, osjećaj nadmoći, sklonost ratovanju, zadrtosti ili uništenju planeta, pronaći će odgovor u tekstovima koje je, vjeruju oni, odobrio Bog.

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23692
2014-04-29


Back to top Go down

Kršćanofobija u čardaku - Page 2 Empty Re: Kršćanofobija u čardaku

Post by Sora 20/10/2018, 11:48

3. Religija vjeru pretvara u vrlinu
Vjeruj i poštuj jer ne postoji drugi način da budeš sretan u Isusu. Tako pjevaju djeca na vjeronauku diljem svijeta. Čudni su putevi Gospodnji, riječu su kojima svećenici smiruju vjernike koje je snašla neka strahota poput raka ili prirodne katastrofe. Vjera je vrlina.
TEKST SE NASTAVLJA ISPOD OGLASA
Budući da znanost polagano prodire na teritorij koji je nekoć držala religija, potrebna je snažnija mentalna obrana kako bi se prosječni vjernik obranio od informacija i sačuvao tradicionalna uvjerenja.
Kako bi zadržali moć, dresiraju ljude da se samozavaravaju, služe kontradiktornim dokazima i vjeruju vlasti više nego vlastitoj moći zaključivanja. Ovaj pristup ulazi i u neke druge sfere svakodnevnog života i društva. Vlast, primjerice, prestaje biti potraga za praktičnim rješenjima baziranim na dokazima već puko ratovanje suprotstavljenih ideologija.

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23692
2014-04-29


Back to top Go down

Kršćanofobija u čardaku - Page 2 Empty Re: Kršćanofobija u čardaku

Post by Sora 20/10/2018, 11:49

4. Religija pogrešno usmjerava našu darežljivost i dobre namjere
Osjećate se loše zbog neke zemlje pogođene katastrofom? Donirajte našoj mega-crkvi. Ovako ružno financijsko iskorištavanje danas je rijetko, ali religija na mnoge druge načine darežljivost pogrešno usmjerava na promicanje religije. Potiče se davanje crkvi što ne doprinosi sveopćem boljitku. Svake godine tisuće misionara baca se na težak posao spašavanja duša, a ne života ili planeta. Njihov posao se, uzgred rečeno, ne oporezuje pa i dodatno šteti svima nama.
Osim što eksploatiraju pozitivnu moralnu energiju kao što su dobrota i darežljivost, religija preusmjerava i moralno gađenje i srdžbu, spajajući te emocije s proizvoljnim religijskim pravilima, a ne pitanjima istinske štete.

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23692
2014-04-29


Back to top Go down

Kršćanofobija u čardaku - Page 2 Empty Re: Kršćanofobija u čardaku

Post by Yehudim 20/10/2018, 11:51

metilda wrote:
Yehudim wrote:
kaya wrote:
tre wrote:
kaya wrote:a zasto svecenik KC hoda uopce  po skolama i atakira na djecu .
sta sektu ima pa trazi nove clanove? 
svecenici drze predavanja po crkvama ne po skolama.
očito nisi pročitala članak
jesam. izvlaci djecu iz skole gdje im fanaticno objasnjava da je kontracepcija vrag, U2 zlo, brak put u raj, zena doma, muz  na picu biblijska zapovjed   i ostale besmislice . nije mu to prva skola, tu su zabranili a u drugima je proslo. 
prodaje one americke ultrkonzervativne  fore po hrvatskoj sa zeljkom markic i onim pedofilom iz viligare ko jim jones. 
kom ispere glavu gotov je, zombi a mladi su mu meta jer njih zavedes lako  . legnu i stariji.
moj prijatelj je hodao s njegovom knjizicom sa hrpom besmislica kao sa svetim pismom i umislio da je neshvacen kao Noa . 
sad je ostao bez posla i stana zbog njega jer je agresivno sirio evandelje i prica da je bog tako htio i da mu je super. 
:)


:tu

A metilda njuška po forumu i čim vidi da je netko poridio njezine vjerske osjećaje ( ja neki dan reka Eri -iebateisus) 

ide prozivati - Pazi šta pišeš po hrvatskom forumu..............muda ti irudova   :^0

 Nebi da je  ona sama markićka ili njezin forum  lol!

dupeglavi primjerče izabranog naroda kako bi ti reagirao da ja kažem kako je holokaust izmišljotina


  I onako to tvrdiš

Glupačo glupa ...........jedno nema veze sa drugim iebatisus uši


Last edited by Yehudim on 20/10/2018, 11:52; edited 1 time in total

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Kršćanofobija u čardaku - Page 2 Empty Re: Kršćanofobija u čardaku

Post by Sora 20/10/2018, 11:51

5. Religija potiče osjećaj bespomoćnosti
Što će biti, bit će. Što nam Bog da. Svi smo to čuli, ali vjernici ponekad ne prepoznaju duboku povezanost religioznosti i rezignacije. Najkonzervativnije kršćanske, židovske i islamske zajednice smatraju da su žene kreposnije i čišće ako planiranje obitelji prepuste Bogu. Suše, siromaštvo i rak pripisuju se božjoj volji, a ne lošim odlukama ili lošim sustavima. Vjernici čekaju da Bog riješi probleme koje mogu riješiti sami.
Ovaj stav šteti društvu kao cjelini, ali i pojedincima. Kada su se, danas najveće religije, prvi puta pojavile, obični ljudi imali su vrlo malo utjecaja na promjene u društvu ili na društveni poredak. Dobro živjeti uglavnom je osobno pitanje. No, nastavi li se takvo rezoniranje, govorimo o promicanju pobožnosti bez društvene odgovornosti. Drugim riječima, strukturalne probleme možemo ignorirati sve dok je vjernik dobar prema prijateljima i obitelji i darežljiv prema plemenskoj zajednici vjernika.

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23692
2014-04-29


Back to top Go down

Kršćanofobija u čardaku - Page 2 Empty Re: Kršćanofobija u čardaku

Post by Sora 20/10/2018, 11:53

Sve religije stvorio je čovjek i one su ljudske institucije. Kao i korporacije. I baš kao što je to slučaj i korporacijama, religije moraju pronaći način da akumuliraju moć i bogatstvo kako bi opstale na tržištu i zadržale mušterije. Hinduizam, budizam, kršćanstvo ili bilo koja druga religija koja se održala svih ovih godina, na tom je polju vješta baš poput Coca-Cole ili Chevrona. A kao i svaki drugi gigant usredotočen na profit, voljni su koristiti se svojim bogatstvom i utjecajem kako bi se održali na površini i nastavili s radom. Čak i ako se to štetno odrazi na društvo kao cjelinu.

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23692
2014-04-29


Back to top Go down

Kršćanofobija u čardaku - Page 2 Empty Re: Kršćanofobija u čardaku

Post by Guest 20/10/2018, 11:54

Yehudim wrote:
metilda wrote:
Yehudim wrote:
kaya wrote:
tre wrote:
očito nisi pročitala članak
jesam. izvlaci djecu iz skole gdje im fanaticno objasnjava da je kontracepcija vrag, U2 zlo, brak put u raj, zena doma, muz  na picu biblijska zapovjed   i ostale besmislice . nije mu to prva skola, tu su zabranili a u drugima je proslo. 
prodaje one americke ultrkonzervativne  fore po hrvatskoj sa zeljkom markic i onim pedofilom iz viligare ko jim jones. 
kom ispere glavu gotov je, zombi a mladi su mu meta jer njih zavedes lako  . legnu i stariji.
moj prijatelj je hodao s njegovom knjizicom sa hrpom besmislica kao sa svetim pismom i umislio da je neshvacen kao Noa . 
sad je ostao bez posla i stana zbog njega jer je agresivno sirio evandelje i prica da je bog tako htio i da mu je super. 
:)


:tu

A metilda njuška po forumu i čim vidi da je netko poridio njezine vjerske osjećaje ( ja neki dan reka Eri -iebateisus) 

ide prozivati - Pazi šta pišeš po hrvatskom forumu..............muda ti irudova   :^0

 Nebi da je  ona sama markićka ili njezin forum  lol!

dupeglavi primjerče izabranog naroda kako bi ti reagirao da ja kažem kako je holokaust izmišljotina


  I onako to tvrdiš

Glupačo glupa ...........jedno nema veze sa drugim iebatisus uši

vidiš kako si ti licemjer s dvostrukim mjerilima - tuđe svetinje možeš vrijeđati ali tvoju nitko ne smije niti spomenuti u eventualnom negativnom kontekstu - dupeglavi sroljo izabranog naroda
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kršćanofobija u čardaku - Page 2 Empty Re: Kršćanofobija u čardaku

Post by Guest 20/10/2018, 11:55

a sora će danas odletjeti u ameriku na svojoj metli - čardak sve i svuda:

https://www.bitno.net/vijesti/svijet/vjestice-sutra-planiraju-obred-protiv-novog-suca-americkog-vrhovnog-suda-poznati-egzorcist-priprema-najsnazniji-odgovor/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kršćanofobija u čardaku - Page 2 Empty Re: Kršćanofobija u čardaku

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 15 Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum