ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rodila se sa identitetom invalida u zdravom tijelu...

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Rodila se sa identitetom invalida u zdravom tijelu... - Page 3 Empty Re: Rodila se sa identitetom invalida u zdravom tijelu...

Post by prckov 18/10/2015, 16:36

ma trebalo je to prvo odvest pod......ocu rec trebala je probat....ma znate sta ocu rec

prckov

Posts : 34033
2014-04-19


Back to top Go down

Rodila se sa identitetom invalida u zdravom tijelu... - Page 3 Empty Re: Rodila se sa identitetom invalida u zdravom tijelu...

Post by Guest 18/10/2015, 16:40

melkior wrote:
danni1 wrote:
kaja_333 wrote:A zasto ju jednostavno nisu odveli u umobnicu umjesto sto su je oslijepili. Pa to je za zatvor. Ne možeš ludim osobama ispunjavati želje tipa odreži mi ruku, osljepi me, otvori prozor da letim, zaveži mi sidro oko struka da ronim Itd.
Kajo što tebe točno tjera na takvo razmišljanje? Zašto se misliš da ta žena nema pravo na svoju sreću i zadovoljstvo svojim životom a medicina joj u tome može pomoći?
Ako je normalno ubiti dijete da bi bili zadovoljni,ako je normalno da muškarac postane žena uz pomoć medicine zašto te ovo toliko zgražava?
Pa da. Svačije je pravo biti retardiran, ali na vlastiti trošak.
zaključak cile filozofije,
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rodila se sa identitetom invalida u zdravom tijelu... - Page 3 Empty Re: Rodila se sa identitetom invalida u zdravom tijelu...

Post by Guest 18/10/2015, 16:49

melkior wrote:
danni1 wrote:
kaja_333 wrote:A zasto ju jednostavno nisu odveli u umobnicu umjesto sto su je oslijepili. Pa to je za zatvor. Ne možeš ludim osobama ispunjavati želje tipa odreži mi ruku, osljepi me, otvori prozor da letim, zaveži mi sidro oko struka da ronim Itd.
Kajo što tebe točno tjera na takvo razmišljanje? Zašto se misliš da ta žena nema pravo na svoju sreću i zadovoljstvo svojim životom a medicina joj u tome može pomoći?
Ako je normalno ubiti dijete da bi bili zadovoljni,ako je normalno da muškarac postane žena uz pomoć medicine zašto te ovo toliko zgražava?
Pa da. Svačije je pravo biti retardiran, ali na vlastiti trošak.
Daleko od očiju javnosti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rodila se sa identitetom invalida u zdravom tijelu... - Page 3 Empty Re: Rodila se sa identitetom invalida u zdravom tijelu...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum