ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Usred Zagreba - Romi zapjevali ustaške pjesme

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Usred Zagreba - Romi zapjevali ustaške pjesme - Page 3 Empty Re: Usred Zagreba - Romi zapjevali ustaške pjesme

Post by michaellcmacha Sun 18 Oct - 22:12

a jel to kažnjivo po pozitivnim propisima... mislim jesu li onako usmeno priopćili da se zajebavaju ili je i javni bilježnik moro otvoriti notarnicu... i ovjeriti zajebanciju....

michaellcmacha

Posts : 21318
2015-08-08


Back to top Go down

Usred Zagreba - Romi zapjevali ustaške pjesme - Page 3 Empty Re: Usred Zagreba - Romi zapjevali ustaške pjesme

Post by vuksadinare Mon 19 Oct - 7:14

debotoijusto wrote:labrovic mi odlican
hi,hi...sinjski redikul,sprdnja.....desetljecima....zicar...stvarno 'odlican'...sjecam se negdje prije petnaestak godina u sinju kao isto neki performans tipa..'ja sam vas redikul ajte mi se smijte i rugajte'...onda mu dosla neka stara baba i rekla..'sinko moj niej tebi lako,tribas likara nije sramota'....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Usred Zagreba - Romi zapjevali ustaške pjesme - Page 3 Empty Re: Usred Zagreba - Romi zapjevali ustaške pjesme

Post by Guest Mon 19 Oct - 8:31

Lako pjevati dok te drugi hrane i oblače.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Usred Zagreba - Romi zapjevali ustaške pjesme - Page 3 Empty Re: Usred Zagreba - Romi zapjevali ustaške pjesme

Post by vuksadinare Mon 19 Oct - 8:44

zgdosada wrote:Lako pjevati dok te drugi hrane i oblače.
to je to..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Usred Zagreba - Romi zapjevali ustaške pjesme - Page 3 Empty Re: Usred Zagreba - Romi zapjevali ustaške pjesme

Post by Regoč Mon 19 Oct - 8:55

Bome liepo, tko pjeva, zlo ne misli. Vidim da će se prikupljati fekalije za donacije Labroviću pa javite, nemojte da zakasnim sa svojim udjelom kao za Tomića.

_________________
Usred Zagreba - Romi zapjevali ustaške pjesme - Page 3 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Usred Zagreba - Romi zapjevali ustaške pjesme - Page 3 Empty Re: Usred Zagreba - Romi zapjevali ustaške pjesme

Post by mutava baštarda Mon 19 Oct - 9:32

vuksadinare wrote:
debotoijusto wrote:labrovic mi odlican
hi,hi...sinjski redikul,sprdnja.....desetljecima....zicar...stvarno 'odlican'...sjecam se negdje prije petnaestak godina u sinju kao isto neki performans tipa..'ja sam vas redikul ajte mi se smijte i rugajte'...onda mu dosla neka stara baba i rekla..'sinko moj niej tebi lako,tribas likara nije sramota'....
Sinjani će se uvijek sprdat, posebno kada se radi o Sinjanima. Labrović je dobar i pošten čovjek to bi trebalo biti dovoljno. Meni se čini da je najveća smetnja to što dolazi iz sela u kojem se znalo zapjevati " druže tito ti se neboj Rusa Labrovića ima iza svakog busa(grma)"
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Usred Zagreba - Romi zapjevali ustaške pjesme - Page 3 Empty Re: Usred Zagreba - Romi zapjevali ustaške pjesme

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum