ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oj Hrvati,opet vam se desio Komsic,a vi ništa? !?!?!

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Oj Hrvati,opet vam se desio Komsic,a vi ništa? !?!?! Empty Oj Hrvati,opet vam se desio Komsic,a vi ništa? !?!?!

Post by Satan Panonski 12/10/2018, 19:53

Gdje ste Hrvatine? Opet sve po starom,a u još većim ste govnima nego sto ste bili.Kad sam ja ovo sve govorio prije 10-15 godina jebali ste mi mater sto sam bio protiv HDZ-a u Hrvatskoj.
Ajde bar imam čast što sam prvi Hrvat (na na forumu nego i opcenito) koji je shvatio podvalu Bosnjaka kroz Željka Komsica i proces dekonstituiranja Hrvata BiH.Utjeha mi je da sam davno predvidio da ste nepopravljivo glupi i da zaslužujete biološki nestanak kao narod u kolektivu
Satan Panonski
Satan Panonski

Posts : 46
2016-09-12


Back to top Go down

Oj Hrvati,opet vam se desio Komsic,a vi ništa? !?!?! Empty Re: Oj Hrvati,opet vam se desio Komsic,a vi ništa? !?!?!

Post by Satan Panonski 12/10/2018, 19:56

Kad sam ja počeo pisati o Sejdi Komsicu i dekonstituiranju Hrvata U BoH,tek onda su vam proradili mozgovi i država se probudila. Ali,od tada nismo maknuli ni milimetra naprijed.Kad ćete jebati majku bar nekome u Hrvatskoj, ako već drugima ne možete ništa. ZAŠTO U HRVATSKOJ ZA OVAKVE STVARI NITKO NIKADA NIJE PLATIO ŽIVOTOM?
Satan Panonski
Satan Panonski

Posts : 46
2016-09-12


Back to top Go down

Oj Hrvati,opet vam se desio Komsic,a vi ništa? !?!?! Empty Re: Oj Hrvati,opet vam se desio Komsic,a vi ništa? !?!?!

Post by RayMabus 12/10/2018, 20:23

Jesi ti si pametan a mi svi ostali smo glupi

RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Oj Hrvati,opet vam se desio Komsic,a vi ništa? !?!?! Empty Re: Oj Hrvati,opet vam se desio Komsic,a vi ništa? !?!?!

Post by Guest 12/10/2018, 20:28

Pa lik dobro kaze..logika je na njegovoj strani :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Oj Hrvati,opet vam se desio Komsic,a vi ništa? !?!?! Empty Re: Oj Hrvati,opet vam se desio Komsic,a vi ništa? !?!?!

Post by epikur37 12/10/2018, 20:28

panonski ja sam to predvidio još prije tebe priznaj...sjećaš se diskusija prije sad već petnaestak godina
epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

Oj Hrvati,opet vam se desio Komsic,a vi ništa? !?!?! Empty Re: Oj Hrvati,opet vam se desio Komsic,a vi ništa? !?!?!

Post by Guest 12/10/2018, 20:30

..2003...eeeeee,tada sam ja naveliko guzlacio Purgerke i pridruzene im sugradjanke..a vi se svadili po forumu.,... :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Oj Hrvati,opet vam se desio Komsic,a vi ništa? !?!?! Empty Re: Oj Hrvati,opet vam se desio Komsic,a vi ništa? !?!?!

Post by Noor 12/10/2018, 20:33

epikur37 wrote:panonski ja sam to predvidio još prije tebe priznaj...sjećaš se diskusija prije sad već petnaestak godina
a moj tata je jači od tvog :jezicina:

:baloni
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Oj Hrvati,opet vam se desio Komsic,a vi ništa? !?!?! Empty Re: Oj Hrvati,opet vam se desio Komsic,a vi ništa? !?!?!

Post by Guest 12/10/2018, 20:34

..a ja imam Pishu debljeg i od Weberove.. jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Oj Hrvati,opet vam se desio Komsic,a vi ništa? !?!?! Empty Re: Oj Hrvati,opet vam se desio Komsic,a vi ništa? !?!?!

Post by RayMabus 12/10/2018, 20:36

Reći ću ti ja gdje je glavni problem ali za tako šta triba doći smjena generacija a kao šta vidiš SDP u Hrvatskoj je u padu

Moj otac ima 74 i on kad glasa glasa za SDP

Ja recimo glasan za MOST

Evo ti sad prevodu razgovora mene i njega sinoć o Bošnjacima

Kaže on meni oni su Hrvati koji su prešli na islam a ja njemu oštro da takvu ideologiju u svojoj kući više neću da čujem pa san mu objasnija i zašto

Prvo san ga pita je li zna di je Sanđak, pa san ga pita je li misli za te muslimane da su Hrvati koji su prešli na islam ili su možda Srbi koji su prešli na islam

Pa se zamislija

Pa sam mu objasnija da ako netko želi biti Bošnjak da je jako ružno da ti njega ili nju svojataš pod Hrvate i da te samo može napast ako mu tako uletiš i da to više neću da čujem u svojoj kući

Pa san mu rekao da su se ovi iz Sanđaka koji očito nisu Hrvati koji su prešli na islam tokom zadnjeg rata masovno naselili u srednju Bosnu i da nikakvu ideologiju da su Bošnjaci Hrvati islamske vjere neću da više čujen u svojoj kući

Pa san mu onda fino reka šta su oni a to je da su oni obične balije koje triba potirat u Tursku a tko se misli smatrat Hrvatom to može jedino ako pređe na kršćanstvo tj odrekne se islama

I dok god imaš takve kao moj stari koji o njima imaju mišljenje kako su oni nekakvi jugoslaveni ili Hrvati koji su prešli na islam to ti je tako

Zato ja tu pardona neman

To su obične balije koje triba konačno potirat sa ovih prostora

KRAJ RASPRAVE
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Oj Hrvati,opet vam se desio Komsic,a vi ništa? !?!?! Empty Re: Oj Hrvati,opet vam se desio Komsic,a vi ništa? !?!?!

Post by epikur37 12/10/2018, 20:38

Noor wrote:
epikur37 wrote:panonski ja sam to predvidio još prije tebe priznaj...sjećaš se diskusija prije sad već petnaestak godina
a moj tata je jači od tvog :jezicina:

:baloni


Na dobro, drago mi je da se javio ovaj gilipter iz nizozemske :)
epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

Oj Hrvati,opet vam se desio Komsic,a vi ništa? !?!?! Empty Re: Oj Hrvati,opet vam se desio Komsic,a vi ništa? !?!?!

Post by Hektorović 12/10/2018, 20:41

epikur37 wrote:panonski ja sam to predvidio još prije tebe priznaj...sjećaš se diskusija prije sad već petnaestak godina

Pa bilo nas je par :) Još onda...

Pozdrav Olandiji :D
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Oj Hrvati,opet vam se desio Komsic,a vi ništa? !?!?! Empty Re: Oj Hrvati,opet vam se desio Komsic,a vi ništa? !?!?!

Post by Noor 12/10/2018, 20:47

pismejker wrote:..a ja imam Pishu debljeg i od Weberove.. jocolor
aj, dobro...neka ste vi to međusobno mjerili :chiefi
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Oj Hrvati,opet vam se desio Komsic,a vi ništa? !?!?! Empty Re: Oj Hrvati,opet vam se desio Komsic,a vi ništa? !?!?!

Post by epikur37 12/10/2018, 20:58

Hektorović wrote:
epikur37 wrote:panonski ja sam to predvidio još prije tebe priznaj...sjećaš se diskusija prije sad već petnaestak godina

Pa bilo nas je par :) Još onda...

Pozdrav Olandiji :D


pa samo ans par....ovo ostalo mesićevci
epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

Oj Hrvati,opet vam se desio Komsic,a vi ništa? !?!?! Empty Re: Oj Hrvati,opet vam se desio Komsic,a vi ništa? !?!?!

Post by Satan Panonski 12/10/2018, 21:04

Epu, uz dužno poštovanje ja sam provalio shemu kad je Pajce rekao da pripazimo da ne bi ostali bez konstitutivnosti. ... Pa sam onda digao uzbunu.Ali, što je je ti si bio jedan od prvih koji me je skontao

Pozz svima od Spanonskog
Satan Panonski
Satan Panonski

Posts : 46
2016-09-12


Back to top Go down

Oj Hrvati,opet vam se desio Komsic,a vi ništa? !?!?! Empty Re: Oj Hrvati,opet vam se desio Komsic,a vi ništa? !?!?!

Post by AssadNaPodmornici 12/10/2018, 21:10

Zid žica jarak i krokodil

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20664
2018-06-14


Back to top Go down

Oj Hrvati,opet vam se desio Komsic,a vi ništa? !?!?! Empty Re: Oj Hrvati,opet vam se desio Komsic,a vi ništa? !?!?!

Post by danni1 12/10/2018, 21:17

AssadNaPodmornici wrote:Zid žica jarak i krokodil
A ee...neznam koji se kurac toliko uspjenili ovdje oko toga što se događa tamo?

_________________
Oj Hrvati,opet vam se desio Komsic,a vi ništa? !?!?! Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Oj Hrvati,opet vam se desio Komsic,a vi ništa? !?!?! Empty Re: Oj Hrvati,opet vam se desio Komsic,a vi ništa? !?!?!

Post by Leviathan2 12/10/2018, 22:21

danni1 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Zid žica jarak i krokodil
A ee...neznam koji se kurac toliko uspjenili ovdje oko toga što se događa tamo?
niti ja to ne kuzim

_________________
Oj Hrvati,opet vam se desio Komsic,a vi ništa? !?!?! Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Oj Hrvati,opet vam se desio Komsic,a vi ništa? !?!?! Empty Re: Oj Hrvati,opet vam se desio Komsic,a vi ništa? !?!?!

Post by epikur37 12/10/2018, 22:22

danni1 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Zid žica jarak i krokodil
A ee...neznam koji se kurac toliko uspjenili ovdje oko toga što se događa tamo?

kaj sad, hebe ti koncepciju :D
epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

Oj Hrvati,opet vam se desio Komsic,a vi ništa? !?!?! Empty Re: Oj Hrvati,opet vam se desio Komsic,a vi ništa? !?!?!

Post by darth_vader 12/10/2018, 22:27

Noor wrote:
pismejker wrote:..a ja imam Pishu debljeg i od Weberove.. jocolor
aj, dobro...neka ste vi to međusobno mjerili :chiefi

Tko je kome dublje sašio... ajme...  :rain
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19647
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Oj Hrvati,opet vam se desio Komsic,a vi ništa? !?!?! Empty Re: Oj Hrvati,opet vam se desio Komsic,a vi ništa? !?!?!

Post by Guest 13/10/2018, 19:30

Satan Panonski wrote:Gdje ste Hrvatine? Opet sve po starom,a u još većim ste govnima nego sto ste bili.Kad sam ja ovo sve govorio prije 10-15 godina jebali ste mi mater sto sam bio protiv HDZ-a u Hrvatskoj.
Ajde bar imam čast što sam prvi Hrvat (na na forumu nego i opcenito) koji je shvatio podvalu Bosnjaka kroz Željka Komsica i proces dekonstituiranja Hrvata BiH.Utjeha mi je da sam davno predvidio da ste nepopravljivo glupi i da zaslužujete biološki nestanak kao narod u kolektivu
Pa prije 10 godina su svi srali po Komšiću, bio si na youtubeu aktivan tad i sjećam se kako su BIH Hrvati srali po njemu.
ovaj video je dokaz da su i drugi srali po Komšiću tad.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Oj Hrvati,opet vam se desio Komsic,a vi ništa? !?!?! Empty Re: Oj Hrvati,opet vam se desio Komsic,a vi ništa? !?!?!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum