ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

štakori prvi napuštaju brod koji tone...

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

štakori prvi napuštaju brod koji tone... Empty štakori prvi napuštaju brod koji tone...

Post by T. 19/9/2018, 11:25

Milanka Opačić: Napuštam SDP, nažalost to je marginalna oporbena stranka'
Bili smo na vlasti, bili smo konstruktivna oporba, a danas smo privjesak manjim strankama i trčimo za njima, rekla je Opačić.
19. rujna 2018. u 09:16
štakori prvi napuštaju brod koji tone... 280d253ccf81edc9073f
Foto: Patrik Macek/PIXSELL

Autor Vecernji.hr

Milanka Opačić, dugogodišnja SDP-ova saborska zastupnica i bivša potpredsjednica Vlade i ministrica socijalne politike i mladih, izlazi iz stranke, objavila je u Saboru na konferenciji za medije.

– Zatražila sam brisanje iz članstva stranke. Nakon 28 godina izlazim jer mi smo danas, nažalost, marginalna oporbena stranka – kazala je na početku te dodala:
– Bili smo na vlasti, bili smo konstruktivna oporba, a danas smo privjesak manjim strankama i trčimo za njima. Osnovni je razlog zadnji četverosatni sastanak u stranci na kojem je bilo jasno da nijedna strana nema volje izvući stranku iz krize. Moj utjecaj na SDP sveden je na minimum. Svojoj bivšoj stranci želim sve najbolje.
Kazala je kako će svoj put nastaviti kao nezavisna zastupnica.
–  Svaki moj daljnji ostanak u stranci sudjelovanje je u rastakanju stranke, a ja to ne želim. SDP-u želim da se što prije oporavi, da nađe nove ljude, novu nadu. Ja ću svoj put nastaviti kao nezavisna zastupnica. I dalje ću glasati za one prijedloge zakona koji će pomoći građanima da žive bolje i da se ne iseljavaju iz Hrvatske. Sve ono što je dobro za građane bez obzira od koga dolazi ja ću podržati –  kazala je.
Na pitanje znači li to da će podržati vladu, kazala je kako o tome sada ne želi govoriti.

Opačić je poslala i pismo kojim traži brisanje iz članstva SDP-a, a donosimo ga u cijelosti:
'Poštovane članice i članovi stranke,
Kolegice i kolege Kluba SDP-a
Članice i članovi Predsjedništva SDP-a
Obavještavam Vas da s današnjim danim podnosim zahtjev za brisanje iz članstva SDP-a.
Nakon 28 godina djelovanja u našoj stranci, kojoj sam dala svu svoju energiju i znanje, kako bi SDP bio stranka koja je dva puta preuzimala odgovornost za život građana i razvoj Hrvatske, a u opoziciji bili kvalitetna oporba i stožerna stranka koja je oko sebe okupljala stranke lijevog centra.
Nažalost SDP koji sam godinama gradila, danas nije kvalitetna i konstruktivna oporba te se svrstava u red marginalnih stranaka u Hrvatskom saboru i na političkoj sceni.

SDP je izgubio političku ozbiljnost, koalicijski potencijal ali i socijaldemokratsku prepoznatljivost, kojoj su građani nekoliko puta davali povjerenje.
Nakon prekjučerašnjeg četverosatnog sastanka Predsjedništva i Kluba zastupnika SDP-a postala sam svjesna da tamo nema želje za spašavanje stranke i vraćanje njenog političkog kredibiliteta.
Moja mogućnost političkog utjecaja na razvoj situacije kroz Klub zastupnika i kroz članstvo je svedena na minimum. Svojim izlaskom iz stranke nastojim izbjeći daljnje sudjelovanje u urušavanju stranke.

Nadam se da će neki novi ljudi, s novom energijom, programom i vizijom, vratiti SDP na razinu pobjedničkog mentaliteta. Najiskrenije svom SDP-u želim sto brži oporavak, ali ponajprije zbog svih onih vjernih članova i građana koji su vjerovali u SDP i koje sam na svom 28-godisnjem radu susretala diljem Hrvatske i kroz stranačke strukture.. Svoj politički put nastavit ću u Hrvatskom saboru kao nezavisna zastupnica i glasat ću za sve dobre projekte za koje ću procijeniti da pomažu da Hrvatska bude bolja zemlja nego sto je danas.
Kao nezavisna zastupnica borit ću se za dobrobit svih građana Republike Hrvatske, u skladu sa svojim socijaldemokratskim uvjerenjima, a na to me i obvezuje povjerenje više od 20.000 preferencijskih glasova birača koji su me birali na zadnjim parlamentarnim izborima.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
što kazati, nakon 'ja ne mrzim' bokija ode evo i milanka...
smatram da je gore boldano bila kap koja je prelila čašu...
T.
T.

Posts : 17055
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

štakori prvi napuštaju brod koji tone... Empty Re: štakori prvi napuštaju brod koji tone...

Post by marcellus 19/9/2018, 11:56

T. wrote:I dalje ću glasati za one prijedloge zakona koji će pomoći građanima da žive bolje i da se ne iseljavaju iz Hrvatske. Sve ono što je dobro za građane bez obzira od koga dolazi ja ću podržati –  kazala je.
Na pitanje znači li to da će podržati vladu, kazala je kako o tome sada ne želi govoriti.

još jedna mala ručica za plen kim una....

_________________
štakori prvi napuštaju brod koji tone... 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

štakori prvi napuštaju brod koji tone... Empty Re: štakori prvi napuštaju brod koji tone...

Post by AssadNaPodmornici 19/9/2018, 12:25

Don Anemio Kim

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20833
2018-06-14


Back to top Go down

štakori prvi napuštaju brod koji tone... Empty Re: štakori prvi napuštaju brod koji tone...

Post by immortal 19/9/2018, 12:26

marcellus wrote:
T. wrote:I dalje ću glasati za one prijedloge zakona koji će pomoći građanima da žive bolje i da se ne iseljavaju iz Hrvatske. Sve ono što je dobro za građane bez obzira od koga dolazi ja ću podržati –  kazala je.
Na pitanje znači li to da će podržati vladu, kazala je kako o tome sada ne želi govoriti.

još jedna mala ručica za plen kim una....

to je to... nece se ujediniti na nacin da se pojave kao koalicija nego prelazenjem
ove sve kompletno treba rusiti

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23113
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

štakori prvi napuštaju brod koji tone... Empty Re: štakori prvi napuštaju brod koji tone...

Post by mizantrop 19/9/2018, 12:45

živo joj se fućka,prestara je za živi zid a unuke si je osigurala(valjda)
mizantrop
mizantrop

Male
Posts : 300
2017-05-01


Back to top Go down

štakori prvi napuštaju brod koji tone... Empty Re: štakori prvi napuštaju brod koji tone...

Post by marcellus 19/9/2018, 12:48

mortal wrote:
marcellus wrote:
T. wrote:I dalje ću glasati za one prijedloge zakona koji će pomoći građanima da žive bolje i da se ne iseljavaju iz Hrvatske. Sve ono što je dobro za građane bez obzira od koga dolazi ja ću podržati –  kazala je.
Na pitanje znači li to da će podržati vladu, kazala je kako o tome sada ne želi govoriti.

još jedna mala ručica za plen kim una....

to je to... nece se ujediniti na nacin da se pojave kao koalicija nego prelazenjem
ove sve kompletno treba rusiti

većina je svaki dan sve veća i stabilnija...

_________________
štakori prvi napuštaju brod koji tone... 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

štakori prvi napuštaju brod koji tone... Empty Re: štakori prvi napuštaju brod koji tone...

Post by Šandor Winnetou 19/9/2018, 14:47

da je jovo rašković živ odma bi je pozvo da se vrati na stari posao

_________________
štakori prvi napuštaju brod koji tone... Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19645
2017-12-31


Back to top Go down

štakori prvi napuštaju brod koji tone... Empty Re: štakori prvi napuštaju brod koji tone...

Post by T. 19/9/2018, 14:51

tre wrote:da je jovo rašković živ odma bi je pozvo da se vrati na stari posao
Ko zna, milanka je od tada ostarila 30 godina...
Ako je istina da mu je služila za šta se šuska, vjerojatno bi potražio mlađu...
T.
T.

Posts : 17055
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

štakori prvi napuštaju brod koji tone... Empty Re: štakori prvi napuštaju brod koji tone...

Post by crvenkasti 19/9/2018, 14:52

nek sjedne na traktor i ide u srbiju
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28674
2014-04-17


Back to top Go down

štakori prvi napuštaju brod koji tone... Empty Re: štakori prvi napuštaju brod koji tone...

Post by Hektorović 19/9/2018, 15:21

marcellus wrote:još jedna mala ručica za plen kim una....

Veselo društvo zvano vladajuća većina na okupu :)


Last edited by Hektorović on 19/9/2018, 15:22; edited 1 time in total
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

štakori prvi napuštaju brod koji tone... Empty Re: štakori prvi napuštaju brod koji tone...

Post by Hektorović 19/9/2018, 15:22

T. wrote:
tre wrote:da je jovo rašković živ odma bi je pozvo da se vrati na stari posao
Ko zna, milanka je od tada ostarila 30 godina...
Ako je istina da mu je služila za šta se šuska, vjerojatno bi potražio mlađu...

Da je Jovo živ, i on bi u većinu :)
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

štakori prvi napuštaju brod koji tone... Empty Re: štakori prvi napuštaju brod koji tone...

Post by debotoijusto 19/9/2018, 19:25

sretno
ekonomija OK stoji dok EU  ne kihne , da plenky odjebe usrane hlace smanji davanja na rad i legalizira travu te vjera mi dopusti imao bi moj glas
skromnost je vrlina :D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30515
2014-04-12


Back to top Go down

štakori prvi napuštaju brod koji tone... Empty Re: štakori prvi napuštaju brod koji tone...

Post by orion 19/9/2018, 19:36

Losa politicarka, losa ka ministar.  Njeno ministarstvo je pokusalo uvesti  outsourcing u sve segmente javnih sluzbi….. npr. nije ni za zamisliti kako bi izgledala prehrana u bolnicama da se biraju dobavljaci javnim natecajem
orion
orion

Posts : 2287
2017-06-06


Back to top Go down

štakori prvi napuštaju brod koji tone... Empty Re: štakori prvi napuštaju brod koji tone...

Post by abraham 19/9/2018, 19:59

Jebi ga, to ce biti uvedeno uskoro. Proci ce ispod radara kao i sta se sada guraju stvari koje SDP nije uspio progurati. Ne laje Bandic o porezu na nekretnine uludo. Ima toga jos. Jedino je pohvalno da je bila dobra zenska, mislim fizicki. Usvojila protupravno dijete i mati i otac joj ga odgajali jer je ona lovila karijeru. Nitko ni da spomene to. Mislim da je ADZ to odradio. I tako , kila mozga.....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14003
2014-04-14


Back to top Go down

štakori prvi napuštaju brod koji tone... Empty Re: štakori prvi napuštaju brod koji tone...

Post by orion 19/9/2018, 20:06

ma znam, pogodovanje babi, stricevima, kumovima ….sada ide malo teze je je borba izmedju frakcija …..
orion
orion

Posts : 2287
2017-06-06


Back to top Go down

štakori prvi napuštaju brod koji tone... Empty Re: štakori prvi napuštaju brod koji tone...

Post by Šandor Winnetou 19/9/2018, 20:08

T. wrote:
tre wrote:da je jovo rašković živ odma bi je pozvo da se vrati na stari posao
Ko zna, milanka je od tada ostarila 30 godina...
Ako je istina da mu je služila za šta se šuska, vjerojatno bi potražio mlađu...
sad bi godine nadomjestila iskustvom cheers

_________________
štakori prvi napuštaju brod koji tone... Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19645
2017-12-31


Back to top Go down

štakori prvi napuštaju brod koji tone... Empty Re: štakori prvi napuštaju brod koji tone...

Post by abraham 19/9/2018, 20:13

Rado slusano kod Raskovica
štakori prvi napuštaju brod koji tone... 831b8d32-b109-4fe8-9279-5f82a77c455d?fit=crop&h=900&w=900&s=16aa96a4c99cbeafb8640c6f96e88be0a446e991

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14003
2014-04-14


Back to top Go down

štakori prvi napuštaju brod koji tone... Empty Re: štakori prvi napuštaju brod koji tone...

Post by dijagram 19/9/2018, 21:28

kako ce sad na brijune, s malom na taslacenje:)
mozda to pravo nekako zadrzi
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18678
2015-08-09


Back to top Go down

štakori prvi napuštaju brod koji tone... Empty Re: štakori prvi napuštaju brod koji tone...

Post by Guest 19/9/2018, 22:24

Bolja je od Mrak Taritaš, samo to.

štakori prvi napuštaju brod koji tone... 7343dd507421575
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

štakori prvi napuštaju brod koji tone... Empty Re: štakori prvi napuštaju brod koji tone...

Post by Guest 19/9/2018, 22:28

Bolja i od Dalićke.

štakori prvi napuštaju brod koji tone... Milanka-opacic-u-seksi-cipkastoj-haljini-35981-611x611-201302220951
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

štakori prvi napuštaju brod koji tone... Empty Re: štakori prvi napuštaju brod koji tone...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum