ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Brutalna kolumna Marcela Holjevca:Jugići zašto vam je teško prihvatiti da je vaša država bila smeće

Page 24 of 24 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24

Go down

Brutalna kolumna Marcela Holjevca:Jugići zašto vam je teško prihvatiti da je vaša država bila smeće - Page 24 Empty Re: Brutalna kolumna Marcela Holjevca:Jugići zašto vam je teško prihvatiti da je vaša država bila smeće

Post by prckov Sun 16 Sep - 22:25

Leteca Pegla wrote:
prckov wrote:
Pa kad brzo povlacis a pistolj ti prazan, ja se sakrio iza bandere, reko sad ce zapucat..sad ce..a ono nikad  Brutalna kolumna Marcela Holjevca:Jugići zašto vam je teško prihvatiti da je vaša država bila smeće - Page 24 1f602 Evo sad bi me jos krscanski gadala peglom a ko fol ne bi, a kaji si nastupila mislio sam trazit ces me smajcrrom imidlietli, 
zar ti nije bolje djelo i krscanskije da ispeglas neke robe nekom  Brutalna kolumna Marcela Holjevca:Jugići zašto vam je teško prihvatiti da je vaša država bila smeće - Page 24 1f602
a ti ono neki trtaros pa se skrivas iza bandere na svaki mig, i onda to kao moj problem... Brutalna kolumna Marcela Holjevca:Jugići zašto vam je teško prihvatiti da je vaša država bila smeće - Page 24 1f602 

sto bi tek bilo da je pegla stvarno i poletila ili nesto... Brutalna kolumna Marcela Holjevca:Jugići zašto vam je teško prihvatiti da je vaša država bila smeće - Page 24 1f602 

inace pegla meni sluzi samo za bacanje, peglam kosulje i ostalo samo u zamjenu za kartice smislenog teksta o Iknaru... Brutalna kolumna Marcela Holjevca:Jugići zašto vam je teško prihvatiti da je vaša država bila smeće - Page 24 1f619
Ja samo znam da se ti lako naljutis kad ti se kontrira, bice to juznjacki temperament proradi. Enuvej

prckov

Posts : 34049
2014-04-19


Back to top Go down

Brutalna kolumna Marcela Holjevca:Jugići zašto vam je teško prihvatiti da je vaša država bila smeće - Page 24 Empty Re: Brutalna kolumna Marcela Holjevca:Jugići zašto vam je teško prihvatiti da je vaša država bila smeće

Post by Guest Sun 16 Sep - 22:25

mortal wrote:
sto se vas dvoje na ovoj temi nasmijaste i naplakaste
a kad je takva tema... Brutalna kolumna Marcela Holjevca:Jugići zašto vam je teško prihvatiti da je vaša država bila smeće - Page 24 1f602 

mislim ono, jogurt wars. Mislim da ima 3 ili 4 teme o jogurtima trenutno na forumu, stas drugo doli smijati se i plakat istovremeno... Brutalna kolumna Marcela Holjevca:Jugići zašto vam je teško prihvatiti da je vaša država bila smeće - Page 24 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Brutalna kolumna Marcela Holjevca:Jugići zašto vam je teško prihvatiti da je vaša država bila smeće - Page 24 Empty Re: Brutalna kolumna Marcela Holjevca:Jugići zašto vam je teško prihvatiti da je vaša država bila smeće

Post by michaellcmacha Sun 16 Sep - 22:26

Sora wrote:
metilda wrote:ne otvara mi stranicu..
ali treba pričekati da se sora otrijezni iza ručka.. ona će pojasniti
Obicno Iza rucka serem na wc 
I razmisljam POZITIVNO 
jer nekako. Vas fasizam i ne ostavlja bas druge mogucnosti 
Ako nidi pozitivan , onda se desnica osjeca POSRANO 

PA , ONDA IZA RUCKA POVUČEM VODU 
I ODEEEE MUTILDA SKUPA S DREKOM cheers
OBIČNO SE SERE IZA JUTRA NAKON ŠTO UNOSOM UGLJIKOHIDRATA POTAKNEŠ IZMJENU TVARI, ALI DOBRO S OBZIROM DA SI VEĆI DIO DANA PIJANA KO PIČKA, LOGIČNO JE DA KOD TEBE IZMJENA TVARI PA NASTAVNO I SRANJE NA GUZICU NASTUPA TEK U RANIM POPODNEVNIM SATIMA... ALI ZATO NA LABRNJU SEREŠ RAVNOMJERNO TOKOM CIJELOG DANA UKLJUČUJUĆI I JUTRO.... TVOJI FAŠISTI TI FALA BOGU NE SMETAJU... JER IM JE DANA PRILIKA DA KONVERTIRAJU NA KOMSOCIJALIZAM... DA NIJE I ONI BI SE ZAJEDNO S TOBOM OSJEĆALI FAŠISTIČKI POSRANO...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Brutalna kolumna Marcela Holjevca:Jugići zašto vam je teško prihvatiti da je vaša država bila smeće - Page 24 Empty Re: Brutalna kolumna Marcela Holjevca:Jugići zašto vam je teško prihvatiti da je vaša država bila smeće

Post by prckov Sun 16 Sep - 22:26

Leteca Pegla wrote:
prckov wrote:
Pa kad brzo povlacis a pistolj ti prazan, ja se sakrio iza bandere, reko sad ce zapucat..sad ce..a ono nikad  Brutalna kolumna Marcela Holjevca:Jugići zašto vam je teško prihvatiti da je vaša država bila smeće - Page 24 1f602 Evo sad bi me jos krscanski gadala peglom a ko fol ne bi, a kaji si nastupila mislio sam trazit ces me smajcrrom imidlietli, 
zar ti nije bolje djelo i krscanskije da ispeglas neke robe nekom  Brutalna kolumna Marcela Holjevca:Jugići zašto vam je teško prihvatiti da je vaša država bila smeće - Page 24 1f602
a ti ono neki trtaros pa se skrivas iza bandere na svaki mig, i onda to kao moj problem... Brutalna kolumna Marcela Holjevca:Jugići zašto vam je teško prihvatiti da je vaša država bila smeće - Page 24 1f602 

sto bi tek bilo da je pegla stvarno i poletila ili nesto... Brutalna kolumna Marcela Holjevca:Jugići zašto vam je teško prihvatiti da je vaša država bila smeće - Page 24 1f602 

inace pegla meni sluzi samo za bacanje, peglam kosulje i ostalo samo u zamjenu za kartice smislenog teksta o Iknaru... Brutalna kolumna Marcela Holjevca:Jugići zašto vam je teško prihvatiti da je vaša država bila smeće - Page 24 1f619
Ja samo znam da se ti lako naljutis kad ti se kontrira, bice to juznjacki temperament proradi. Enivej, ti si meni draga i kad si ljuta, al reko da ti ne nastradaju ukucani necu te vise ljutit  Brutalna kolumna Marcela Holjevca:Jugići zašto vam je teško prihvatiti da je vaša država bila smeće - Page 24 1f602

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34049
2014-04-19


Back to top Go down

Brutalna kolumna Marcela Holjevca:Jugići zašto vam je teško prihvatiti da je vaša država bila smeće - Page 24 Empty Re: Brutalna kolumna Marcela Holjevca:Jugići zašto vam je teško prihvatiti da je vaša država bila smeće

Post by Guest Sun 16 Sep - 22:29

prckov wrote:
Ja samo znam da se ti lako naljutis kad ti se kontrira, bice to juznjacki temperament proradi. Enuvej
ma kenjaju mi neki demoni stalno nesto, pa znas kako ti je, napad je najbolja obrana, ak ne mos brisnut naravno...  cheers

al neznam od kud ti to, bar sto se ove teme tice, nije me ljutnja nijednom uhvatila naovom topiku... scratch
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Brutalna kolumna Marcela Holjevca:Jugići zašto vam je teško prihvatiti da je vaša država bila smeće - Page 24 Empty Re: Brutalna kolumna Marcela Holjevca:Jugići zašto vam je teško prihvatiti da je vaša država bila smeće

Post by prckov Sun 16 Sep - 22:35

Leteca Pegla wrote:
prckov wrote:
Ja samo znam da se ti lako naljutis kad ti se kontrira, bice to juznjacki temperament proradi. Enuvej
ma kenjaju mi neki demoni stalno nesto, pa znas kako ti je, napad je najbolja obrana, ak ne mos brisnut naravno...  cheers

al neznam od kud ti to, bar sto se ove teme tice, nije me ljutnja nijednom uhvatila naovom topiku... scratch

Dobro  :D
prckov
prckov

Posts : 34049
2014-04-19


Back to top Go down

Brutalna kolumna Marcela Holjevca:Jugići zašto vam je teško prihvatiti da je vaša država bila smeće - Page 24 Empty Re: Brutalna kolumna Marcela Holjevca:Jugići zašto vam je teško prihvatiti da je vaša država bila smeće

Post by immortal Sun 16 Sep - 23:55

prckov wrote:
mortal wrote:ne bi hvala... ne treba ni pogurivanje..  hvala i za to  :cleanteeth
Sta onda hos
Os jogurt sa sirnicom
nudis ono sto unaprijed znas da nema
immortal
immortal

Female
Posts : 23113
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Brutalna kolumna Marcela Holjevca:Jugići zašto vam je teško prihvatiti da je vaša država bila smeće - Page 24 Empty Re: Brutalna kolumna Marcela Holjevca:Jugići zašto vam je teško prihvatiti da je vaša država bila smeće

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 24 of 24 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum