ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najbolji prijatelji horoskopa

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Najbolji prijatelji horoskopa Empty Najbolji prijatelji horoskopa

Post by L'âme Fri 31 Aug - 22:20

https://www.24sata.hr/lifestyle/ovih-6-znakova-zodijaka-stajati-ce-uz-vas-bez-obzira-na-sve-588169

Tu sam, naravno cheers

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Najbolji prijatelji horoskopa Empty Re: Najbolji prijatelji horoskopa

Post by L'âme Sat 1 Sep - 11:15

i imam prijatelje u svim tim znakovima, yeah

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Najbolji prijatelji horoskopa Empty Re: Najbolji prijatelji horoskopa

Post by T. Sun 2 Sep - 12:44

E megi, kako si? B-)

_________________
Najbolji prijatelji horoskopa Unname11
T.
T.

Posts : 16963
2014-04-14

Age : 82

Back to top Go down

Najbolji prijatelji horoskopa Empty Re: Najbolji prijatelji horoskopa

Post by night sky Sun 2 Sep - 15:40

vodeni, koliko hod bili komplicirani bolji su prijatelji jer se oslanjaju na osjecaje, zemlja-djevica, uvijek promisli, s cilj, koji najcesce u pozadini ima osobnu korist pa onda pruzi pomoc i sl. ili ocekuje protuuslugu i sl....
zrak, ako kazu da smo dobri..

slazem se....:D..... :)
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

Najbolji prijatelji horoskopa Empty Re: Najbolji prijatelji horoskopa

Post by L'âme Sun 2 Sep - 16:48

T. wrote:E megi, kako si? B-)
Dobro, T.
Ti? ;-)
Inace, imam prijatelje Ovnove..vise muske:-D

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Najbolji prijatelji horoskopa Empty Re: Najbolji prijatelji horoskopa

Post by L'âme Sun 2 Sep - 17:00

night sky wrote:vodeni, koliko hod bili komplicirani bolji su prijatelji jer se oslanjaju na osjecaje, zemlja-djevica, uvijek promisli, s cilj, koji najcesce u pozadini ima osobnu korist pa onda pruzi pomoc i sl. ili ocekuje protuuslugu i sl....
zrak, ako kazu da smo dobri..

slazem se....:D..... :)
Meni su zene zrak najbolje..vecina frendica su mi zracni znakovi..a, muskarci voda i vatra..uglavnom..i poneki zemljani ;-)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Najbolji prijatelji horoskopa Empty Re: Najbolji prijatelji horoskopa

Post by night sky Sun 2 Sep - 23:31

mnei paše miješano :D.... a najlošije sa vatrom iako sam poslovno imala sjajnu suradnju sa ženama lavicama, moglo bi se reći i prijateljstva stvorila ali inače.... vatra ne moj znak.
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

Najbolji prijatelji horoskopa Empty Re: Najbolji prijatelji horoskopa

Post by L'âme Mon 3 Sep - 0:03

night sky wrote:mnei paše miješano :D.... a najlošije sa vatrom iako sam poslovno imala sjajnu suradnju sa ženama lavicama, moglo bi se reći i prijateljstva stvorila ali inače.... vatra ne moj znak.
i meni su Lavice drage..imam frendicu Lavicu, ali s puno Raka..da, sve je to mijesano..;-)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Najbolji prijatelji horoskopa Empty Re: Najbolji prijatelji horoskopa

Post by Guest Tue 4 Sep - 13:00

night sky wrote:vodeni, koliko hod bili komplicirani bolji su prijatelji jer se oslanjaju na osjecaje, zemlja-djevica, uvijek promisli, s cilj, koji najcesce u pozadini ima osobnu korist pa onda pruzi pomoc i sl. ili ocekuje protuuslugu i sl....
zrak, ako kazu da smo dobri..

slazem se....:D..... :)

Meni ova lista nije baš najbolji odabir i moja iskustva su malo drugačija. 

Za djevice se slažem, za vodene se ne slažem u potpunosti.

Vodeni: Rakovi su bolji od riba. Oni pomažu i kad se od njih ne očekuje pomoć, ostaju prijatelji dugi niz godina. Škorpioni su vjerni, požrtvovani, ali posesivni i teško je zraku i vatri podnijeti njihovu potrebu za kontrolom svega i svakog pa tako i prijatelja. Riba će plakati sa svakim, ali konkretnu pomoć neće pružiti nikom. Promjenljive kakve jesu prestat će vam biti prijatelji, a da to uopće nećete znati.  :D

Zrak: 
Vage znaju biti sebične, sebičnije no što se vjeruje i prvo će ugoditi sebi, a tek će se potom osvrnuti na druge. Neće se inkomodirati ni zbog obitelji, pogotovo ne zbog prijatelja. 
Blizanci, ovisi koji brat je budan. Ako naiđete na onog dobrog, dat će vam pola života, ako je budan onaj zloćko, dodat će vam još koji problemčić uz već postojeće.  B-)

Vodenjaci su dobri (po meni i najbolji) prijatelji, a uopće ih nema na ovom spisku. Oni nisu topli i neće plakati s vama kad je teško, ali će uvijek ponuditi konkretnu pomoć.

Vatra:
Ovnovi-točan je navod. Zvat će i pitati, ponašati se zaštitnički. Problem je što jednako očekuju od prijatelja, pa kad ne dobiju istu količinu brige kad su oni u problemima, momentalno brišu prijatelja s liste uz obavezno oštro pojašnjenje zašto. 
Lavovi-za njih vrijedi da su im svi podanici. Ukoliko je prijatelj (čitaj podanik) bio lojalan, dat će mu sve, pomoći u svemu, stajati uz njega i kad nije u pravu. U protivnom, ista stvar kao i kod ovnova- brisanje uz široko pojašnjenje zašto.
Strijelci-ne podnose prijateljstva koja zahtijevaju konformističke sadržaje, inače su zbog svoje prilagodljivosti odlični za ona "labavija" prijateljstva-druženja. I kod njih se zna dogoditi jednako kao kod riba, da nekom jednostavno prestanu biti prijatelji, a da se nikad ne izjasne zašto.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Najbolji prijatelji horoskopa Empty Re: Najbolji prijatelji horoskopa

Post by L'âme Wed 5 Sep - 0:42

Osobno imam potpuno drugačije odnose s pojedinim znakovima striktno vezano uz njihov spol.
Uzmimo za primjer, obožavam žene Vage, a muške nikako.
Vodenjake volim žene, također. Makar imam i muškog Vodenjaka za prijatelja.
S druge strane, imam dobre prijatelje među muškim Ovnovima. dok sa ženama i nemam neke kontakte.
Škorpioni nekako podjednako. 
Bikovi isto podjednako oba spola. Kao i Blizanci otprilike. Rakove kao muške prijatelje.
etc.

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Najbolji prijatelji horoskopa Empty Re: Najbolji prijatelji horoskopa

Post by Guest Wed 5 Sep - 14:14

barbarella wrote:Riba će plakati sa svakim, ali konkretnu pomoć neće pružiti nikom. Promjenljive kakve jesu prestat će vam biti prijatelji, a da to uopće nećete znati.

potpuno se slažem s ovim.. do neke četrdesete godine sam bila rame za plakanje svim svojim prijateljicama.. tisuću puta sam saslušala jade, sljedećih tisuću puta suptilno pokušavala dati savjet, nekoliko puta dala savjet jasno i glasno, kad je rezultat izostao odustala sam od tih osoba.. prijatelj sam im ali izdaleka.. bez kukanja... ja sama nemam prijatelja, dovoljna sam sama sebi, mužu se ne mogu povjeravati, ipak je on muž..
ne osjećam se usamljeno, najdraže mi je kavu popiti sama sa sobom..           ljulja
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Najbolji prijatelji horoskopa Empty Re: Najbolji prijatelji horoskopa

Post by Guest Thu 6 Sep - 20:24

Nice wrote:Osobno imam potpuno drugačije odnose s pojedinim znakovima striktno vezano uz njihov spol.
Uzmimo za primjer, obožavam žene Vage, a muške nikako.
Vodenjake volim žene, također. Makar imam i muškog Vodenjaka za prijatelja.
S druge strane, imam dobre prijatelje među muškim Ovnovima. dok sa ženama i nemam neke kontakte.
Škorpioni nekako podjednako. 
Bikovi isto podjednako oba spola. Kao i Blizanci otprilike. Rakove kao muške prijatelje.
etc.
I nisi jedina. :)


Odlično poslovno surađujem s muškim rakovima, ali mi privatno idu na živce jer su mi cendravi (pardon račići  :} ), ali račice su mi prijateljice na duge staze. 
Muški bikovi su mi pomalo dosadni, žene su mi prva liga.
Lavice su mi drage i dobre prijateljice, često povisimo tonove u raspravi, ali smo odane jedna drugoj godinama. 
A muški lavovi... e s njima ni slučajno ne mogu biti prijatelj. Zapravo, bilo bi to prijateljstvo s povlasticama.  :D



Inače isti znak-različit spol ne znači da imaju iste osobine ili pak te osobine ne pristaju jednako muškima ili ženama.

Tako recimo vagice , zbog vladarice Venere, znaju biti perfidne i koristiti određene atribute da dođu do cilja, a to su tipične ženske osobine. I njima pristaju, ali muškim vagama baš i ne. 
Sličan primjer je s ovnicama kojima Mars daje previše muške energije te su napadne i vole zapovijedati, što je prirodnije i podnošljivije od muškog ovna.

Uran hladi, a od žena se ne očekuje hladnoća, pa su nerijetko muški vodenjaci omiljeniji od žena koje smatraju hladnima i nepristupačnima.

Kad smo kod vodenjaka, dragi su mi i muški i žene. Ne vjerujem u muško ženska prijateljstva, ali jednog vodenjaka ipak tako zovem. Uspjelo mu je prići mi dovoljno blizu, a da se ne osjećam ... recimo ugroženo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Najbolji prijatelji horoskopa Empty Re: Najbolji prijatelji horoskopa

Post by Guest Thu 6 Sep - 20:25

metilda wrote:

ne osjećam se usamljeno, najdraže mi je kavu popiti sama sa sobom..           ljulja
Mislim daa to dolazi s godinama, tj. mudrošću koje godine donesu. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Najbolji prijatelji horoskopa Empty Re: Najbolji prijatelji horoskopa

Post by Guest Fri 14 Sep - 14:27

Rabarbara wrote:
metilda wrote:

ne osjećam se usamljeno, najdraže mi je kavu popiti sama sa sobom..           ljulja
Mislim daa to dolazi s godinama, tj. mudrošću koje godine donesu. :)

malo sam mudra , malo ženturača - dogovori se sama sa sobom
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Najbolji prijatelji horoskopa Empty Re: Najbolji prijatelji horoskopa

Post by Guest Sun 23 Sep - 11:33

metilda wrote:
Rabarbara wrote:
metilda wrote:

ne osjećam se usamljeno, najdraže mi je kavu popiti sama sa sobom..           ljulja
Mislim daa to dolazi s godinama, tj. mudrošću koje godine donesu. :)

malo sam mudra , malo ženturača - dogovori se sama sa sobom
Moja 1. misao-zanemari prvi post (to misli moja unutarnja "ženturača"  ).
Moja 2. misao-zanemari drugi post (to misli ona moja "bolja" strana da u svemu vidim dobro ).
Moja 3. misao-zanemari oba posta, nemam pojma tko si i kakva si i bez veze ti "prišivam" bilo kakve epitete. (to je onaj moj razumni dio  :D )
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Najbolji prijatelji horoskopa Empty Re: Najbolji prijatelji horoskopa

Post by Guest Sun 23 Sep - 11:35

Rabarbara wrote:
metilda wrote:
Rabarbara wrote:
metilda wrote:

ne osjećam se usamljeno, najdraže mi je kavu popiti sama sa sobom..           ljulja
Mislim daa to dolazi s godinama, tj. mudrošću koje godine donesu. :)

malo sam mudra , malo ženturača - dogovori se sama sa sobom
Moguća su bila tri odgovora:

Moja 1. misao-Metka, zanemari prvi post (to misli moja unutarnja "ženturača"  )!
Moja 2. misao-Metka, zanemari drugi post (to misli ona moja "bolja" strana da u svemu vidim dobro ).
Moja 3. misao-Metka, zanemari oba posta, nemam pojma tko si i kakva si i bez veze ti "prišivam" bilo kakve epitete. (to je onaj moj razumni dio  :D )
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Najbolji prijatelji horoskopa Empty Re: Najbolji prijatelji horoskopa

Post by Guest Mon 24 Sep - 12:05

Rabarbara wrote:
Rabarbara wrote:
metilda wrote:
Rabarbara wrote:
metilda wrote:

ne osjećam se usamljeno, najdraže mi je kavu popiti sama sa sobom..           ljulja
Mislim daa to dolazi s godinama, tj. mudrošću koje godine donesu. :)

malo sam mudra , malo ženturača - dogovori se sama sa sobom
Moguća su bila tri odgovora:

Moja 1. misao-Metka, zanemari prvi post (to misli moja unutarnja "ženturača"  )!
Moja 2. misao-Metka, zanemari drugi post (to misli ona moja "bolja" strana da u svemu vidim dobro ).
Moja 3. misao-Metka, zanemari oba posta, nemam pojma tko si i kakva si i bez veze ti "prišivam" bilo kakve epitete. (to je onaj moj razumni dio  :D )

moja jedina misao: ti si meni jedna jako draga osoba, kad zadavim onu ženturaču u sebi... :D  :x
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Najbolji prijatelji horoskopa Empty Re: Najbolji prijatelji horoskopa

Post by Noor Tue 23 Oct - 9:16

metilda wrote:
Rabarbara wrote:
Rabarbara wrote:
metilda wrote:
Rabarbara wrote:
Mislim daa to dolazi s godinama, tj. mudrošću koje godine donesu. :)

malo sam mudra , malo ženturača - dogovori se sama sa sobom
Moguća su bila tri odgovora:

Moja 1. misao-Metka, zanemari prvi post (to misli moja unutarnja "ženturača"  )!
Moja 2. misao-Metka, zanemari drugi post (to misli ona moja "bolja" strana da u svemu vidim dobro ).
Moja 3. misao-Metka, zanemari oba posta, nemam pojma tko si i kakva si i bez veze ti "prišivam" bilo kakve epitete. (to je onaj moj razumni dio  :D )

moja jedina misao: ti si meni jedna jako draga osoba, kad zadavim onu ženturaču u sebi... :D  :x
sve smo mi ženturače...kad nam se to hoće :] :P
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Najbolji prijatelji horoskopa Empty Re: Najbolji prijatelji horoskopa

Post by Noor Tue 23 Oct - 9:17

Nice wrote:Osobno imam potpuno drugačije odnose s pojedinim znakovima striktno vezano uz njihov spol.
Uzmimo za primjer, obožavam žene Vage, a muške nikako.
Vodenjake volim žene, također. Makar imam i muškog Vodenjaka za prijatelja.
S druge strane, imam dobre prijatelje među muškim Ovnovima. dok sa ženama i nemam neke kontakte.
Škorpioni nekako podjednako. 
Bikovi isto podjednako oba spola. Kao i Blizanci otprilike. Rakove kao muške prijatelje.
etc.
ima neka tajna veza... :x
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Najbolji prijatelji horoskopa Empty Re: Najbolji prijatelji horoskopa

Post by Guest Sat 24 Nov - 19:32

metilda wrote:



moja jedina misao: ti si meni jedna jako draga osoba, kad zadavim onu ženturaču u sebi... :D  :x
I? Jesi li je zadavila?  :P
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Najbolji prijatelji horoskopa Empty Re: Najbolji prijatelji horoskopa

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum