ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OPELJEŠILA GA GATARA

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

OPELJEŠILA GA GATARA Empty OPELJEŠILA GA GATARA

Post by Hektorović Fri 17 Aug - 0:37

OPELJEŠILA GA GATARA Uvjerila je žrtvu da je na njega netko bacio uroke i u tjedan dana mu uzela na desetke tisuća kuna
OPELJEŠILA GA GATARA Gatara%20gatanje%20proricanje%20sudbine%202
- Tog 28. veljače ove godine oko 14 sati bio sam na liječničkom pregledu kod psihijatra u KBC-u Rebro. Nakon izlaska iz bolnice, dok sam se vraćao kući, zaskočila me nepoznata žena. Predstavila se kao Jasmina Hajrija te mi rekla da zna da imam problema, da je netko na mene bacio čari, uroke i čini te da mi ona može pomoći. 
- Tražila je da uzmem u svoju ruku novac pa sam iz svog novčanika uzeo 10 kuna. Na to mi je ona rekla da je to malo, a kako ja kod sebe nisam imao više, rekla mi je da dignem novac s tekućeg računa pa smo zajedno otišli do Zagrebačke banke - prisjetio se početaka svog poznanstva s prevarantskom gatarom Šehidom H. (46) nasamareni Dejan K. (36), koji je inače psihički bolesnik. Od kad mu je dijagnosticiran PTSP i depresivno anksiozni poremećaj te opsesivno kompulzivni sindrom kao posljedice bijega iz ratnog vihora, taj 36-godišnjak se nikada nije zaposlio, a što je uvelike iskoristila varalica Šehida H. koja je od nesretnog muškarca doslovno “muzla” novac punih tjedan dana.
U banci je tog prvog dana Dejan K. podigao 4000 kuna koje je gatari nakon izlaska iz banke predao.
Gladna novca 
- ‘Ajde, sad puhni nekoliko puta u desnu ruku. Znaš, neka žena te proklela. Moraš dići još novca s računa. Odi odmah u banku’, rekla mi je. Otišao sam i digao još 10.000 kuna koji su od mirovine koju dobivam kao sin poginulog branitelja. Dao sam joj sve. I broj mobitela jer je obećala da će skinuti sve uroke s mene i dati mi ljekovitu vodu. Nakon nekog vremena nazvala me i rekla da mi treba dati zaštitu tj. onu obećanu ljekovitu vodu i da je situacija jako ozbiljna jer mi prijeti jako velika opasnost te da se nema vremena čekati. Uhvatio me ogroman strah. Krenuo sam se naći s Jasminom Hajrijom. Dok sam se spremao, vani je bila snježna mećava, na što mi je ukazala teta pa sam odustao od susreta sa skidačicom uroka - opisao je dalje naivni Dejan K. koji je kontakt s gatarom držao u tajnosti, nastavivši s njom komunicirati preko SMS-ova. Ona mu je danima slala poruke traživši susrete i još novca pa je radi nje digao još 26.000 kuna iz banke. Prilikom primopredaje ona mu je zauzvrat dala bočicu s ljekovitom vodom, pritom traživši da puše u dlanove radi što boljeg skidanja uroka.
Gladna novca, vračara nije prestajala s nakanom pa mu je poslala SMS: “Prijeti ti velika opasnost. S hodžom sam napravila molitvu za tebe. Donesi mi još 75.000 kuna.”
Vratila novac 
- Opet sam osjetio strah i sve ispričao svojoj teti koja je pozvala policiju. Jasmina me i sutradan 5. ožujka ponovno nazvala i skrenula pozornost na opasnost koja mi prijeti te da u banci dignem 75.000 kuna kredita i da joj taj novac donesem. Na kraju je pala u policijsku klopku prilikom primopredaje novca ispred banke - zaključio je Dejan K. koji je istražiteljima opisao varalicu kao ženu visine 160 centimetara, jače tjelesne građe, u dobi od oko 50 godina, duže crne kose, tamnije puti...
Zbog prijevare teške više od 40 tisuća kuna, nepismena domaćica bez škole i majka troje djece Šehida H., inače rodom iz Sremske Mitrovice, osuđena je na 10 mjeseci zatvora s dvogodišnjim rokom kušnje. Branila se šutnjom.
- U konačnici se radi o win-win situaciji u kojoj je Državno odvjetništvo ne samo postiglo učinak generalne i specijalne prevencije nego je i zaštitilo interes oštećene strane. Moja branjenica je odmah nakon svega vratila novac i puštena je iz istražnog zatvora te je osuđena uvjetnom osudom na koju se neće žaliti - rekao je za Jutarnji list odvjetnik Mario Medak.

7725840
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

OPELJEŠILA GA GATARA Empty Re: OPELJEŠILA GA GATARA

Post by dzango Fri 17 Aug - 0:46

Оvce su za šišanje. Ovoj budali će opet neko da uzme pare na sledećem ćošku.

_________________
OPELJEŠILA GA GATARA Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

OPELJEŠILA GA GATARA Empty Re: OPELJEŠILA GA GATARA

Post by Leviathan2 Fri 17 Aug - 1:44

podrska poduzetnoj gatari

_________________
OPELJEŠILA GA GATARA Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

OPELJEŠILA GA GATARA Empty Re: OPELJEŠILA GA GATARA

Post by Guest Fri 17 Aug - 8:13

Sora  ?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

OPELJEŠILA GA GATARA Empty Re: OPELJEŠILA GA GATARA

Post by Yehudim Fri 17 Aug - 9:47

40 000 diga sa banke.............a psihički bolesnik - KOJI NIKADA NIJE RADIO -

  PA KOLIKU MU NAKNADU DAJE DRŽAVA ????????????

--------------------------------------------------------

 Otišao sam do bake i digao još  kuna koji su od mirovine 


koju dobivam kao sin poginulog branitelja.


--------------------------------


Od kad mu je dijagnosticiran PTSP i depresivno anksiozni poremećaj te opsesivno kompulzivni sindrom kao posljedice bijega iz ratnog vihora, taj 36-godišnjak se nikada nije zaposlio.



-----------------------------


  adezejovac biće

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

OPELJEŠILA GA GATARA Empty Re: OPELJEŠILA GA GATARA

Post by Oh_Femder Fri 17 Aug - 11:02

dzango wrote:Оvce su za šišanje. Ovoj budali će opet neko da uzme pare na sledećem ćošku.
Ako su ovce za šišanje, a za što je onda stoka?
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

OPELJEŠILA GA GATARA Empty Re: OPELJEŠILA GA GATARA

Post by dzango Fri 17 Aug - 11:22

Oh_Femder wrote:
dzango wrote:Оvce su za šišanje. Ovoj budali će opet neko da uzme pare na sledećem ćošku.
Ako su ovce za šišanje, a za što je onda stoka?
I ovce su stoka. Sitna. Ona krupnija služi za rad. Ovaj nikada nije radio  a ima na računu para za bacanje.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

OPELJEŠILA GA GATARA Empty Re: OPELJEŠILA GA GATARA

Post by Oh_Femder Fri 17 Aug - 11:26

dzango wrote:
Oh_Femder wrote:
dzango wrote:Оvce su za šišanje. Ovoj budali će opet neko da uzme pare na sledećem ćošku.
Ako su ovce za šišanje, a za što je onda stoka?
I ovce su stoka.
Pa onda je pravo rekao Sloba kad je nazvao iz Daytona: - Miro, ja sam zemlju prodo, a ti sa stokom gledaj šta ćeš ;P
dzango wrote:...sitna
Dabome! Ko što je pravo reko Tuki  :)
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

OPELJEŠILA GA GATARA Empty Re: OPELJEŠILA GA GATARA

Post by dzango Fri 17 Aug - 11:29

Oh_Femder wrote:
dzango wrote:
Oh_Femder wrote:
dzango wrote:Оvce su za šišanje. Ovoj budali će opet neko da uzme pare na sledećem ćošku.
Ako su ovce za šišanje, a za što je onda stoka?
I ovce su stoka.
Pa onda je pravo rekao Sloba kad je nazvao iz Daytona: - Miro, ja sam zemlju prodo, a ti sa stokom gledaj šta ćeš ;P
dzango wrote:...sitna
Dabome! Ko što je pravo reko Tuki  :)
Ovaj se dobro ovajdio od obojice. Baš mi žao što su navatali gataru. Za ovu budalu ionako nema leka. Uzeće mu pare na sledećem ćošku.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

OPELJEŠILA GA GATARA Empty Re: OPELJEŠILA GA GATARA

Post by Oh_Femder Fri 17 Aug - 11:43

dzango wrote:
Oh_Femder wrote:
dzango wrote:
Oh_Femder wrote:
dzango wrote:Оvce su za šišanje. Ovoj budali će opet neko da uzme pare na sledećem ćošku.
Ako su ovce za šišanje, a za što je onda stoka?
I ovce su stoka.
Pa onda je pravo rekao Sloba kad je nazvao iz Daytona: - Miro, ja sam zemlju prodo, a ti sa stokom gledaj šta ćeš ;P
dzango wrote:...sitna
Dabome! Ko što je pravo reko Tuki  :)
Baš mi žao što su navatali gataru. Za ovu budalu ionako nema leka. Uzeće mu pare na sledećem ćošku.
Čovjek je psihički bolesnik. Takve po tebi treba iskorištavati. Nije ni čudno da razmišljaš isto tako kao i svi vi četnici. "Bolesne, nemoćne, žene i djecu, ubićemo zaklaćemo!" je tipična vaša četnička etika. Od onih drugih, bežanija, pa ako treba i traktorijada :)
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

OPELJEŠILA GA GATARA Empty Re: OPELJEŠILA GA GATARA

Post by dzango Fri 17 Aug - 12:47

Oh_Femder wrote:
dzango wrote:
Oh_Femder wrote:
dzango wrote:
Oh_Femder wrote:
Ako su ovce za šišanje, a za što je onda stoka?
I ovce su stoka.
Pa onda je pravo rekao Sloba kad je nazvao iz Daytona: - Miro, ja sam zemlju prodo, a ti sa stokom gledaj šta ćeš ;P
dzango wrote:...sitna
Dabome! Ko što je pravo reko Tuki  :)
Baš mi žao što su navatali gataru. Za ovu budalu ionako nema leka. Uzeće mu pare na sledećem ćošku.
Čovjek je psihički bolesnik. Takve po tebi treba iskorištavati. Nije ni čudno da razmišljaš isto tako kao i svi vi četnici. "Bolesne, nemoćne, žene i djecu, ubićemo zaklaćemo!" je tipična vaša četnička etika. Od onih drugih, bežanija, pa ako treba i traktorijada :)
Јеbote kakav sendvičar. Psihički bolesnik ne mora da znači i budala. Ovaj je budala a psihičke bolesti su posredna okolnost.
Mada moguće da ih i nema već sisa socijalu na osnovu pokojnog oca. 36 godina i ni dan radnog staža.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

OPELJEŠILA GA GATARA Empty Re: OPELJEŠILA GA GATARA

Post by Oh_Femder Fri 17 Aug - 13:03

dzango wrote:
Oh_Femder wrote:
dzango wrote:
Oh_Femder wrote:
dzango wrote:
I ovce su stoka.
Pa onda je pravo rekao Sloba kad je nazvao iz Daytona: - Miro, ja sam zemlju prodo, a ti sa stokom gledaj šta ćeš ;P
dzango wrote:...sitna
Dabome! Ko što je pravo reko Tuki  :)
Baš mi žao što su navatali gataru. Za ovu budalu ionako nema leka. Uzeće mu pare na sledećem ćošku.
Čovjek je psihički bolesnik. Takve po tebi treba iskorištavati. Nije ni čudno da razmišljaš isto tako kao i svi vi četnici. "Bolesne, nemoćne, žene i djecu, ubićemo zaklaćemo!" je tipična vaša četnička etika. Od onih drugih, bežanija, pa ako treba i traktorijada :)
Јеbote kakav sendvičar. Psihički bolesnik ne mora da znači i budala. Ovaj je budala a psihičke bolesti su posredna okolnost.
Mada moguće da ih i nema već sisa socijalu  na osnovu pokojnog oca. 36 godina i ni dan radnog staža.

Tako je, udri po nemoćnima! Kao što rekoh, pravi pravcijati četnik čedomorac. Nego, tu se praviš badža, a koliko je tebe puta gatara sjebala, to nećeš reći ;P
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

OPELJEŠILA GA GATARA Empty Re: OPELJEŠILA GA GATARA

Post by AssadNaPodmornici Fri 17 Aug - 13:23

Momak koji je imao 10godina kada je počeo rat, zbog PTSP nikada nije htio raditi i živi od dobre državne love, čim plaća gataru 40000 kn

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20663
2018-06-14


Back to top Go down

OPELJEŠILA GA GATARA Empty Re: OPELJEŠILA GA GATARA

Post by dzango Fri 17 Aug - 13:25

Oh_Femder wrote:
dzango wrote:
Oh_Femder wrote:
dzango wrote:
Oh_Femder wrote:
Pa onda je pravo rekao Sloba kad je nazvao iz Daytona: - Miro, ja sam zemlju prodo, a ti sa stokom gledaj šta ćeš ;P

Dabome! Ko što je pravo reko Tuki  :)
Baš mi žao što su navatali gataru. Za ovu budalu ionako nema leka. Uzeće mu pare na sledećem ćošku.
Čovjek je psihički bolesnik. Takve po tebi treba iskorištavati. Nije ni čudno da razmišljaš isto tako kao i svi vi četnici. "Bolesne, nemoćne, žene i djecu, ubićemo zaklaćemo!" je tipična vaša četnička etika. Od onih drugih, bežanija, pa ako treba i traktorijada :)
Јеbote kakav sendvičar. Psihički bolesnik ne mora da znači i budala. Ovaj je budala a psihičke bolesti su posredna okolnost.
Mada moguće da ih i nema već sisa socijalu  na osnovu pokojnog oca. 36 godina i ni dan radnog staža.

Tako je, udri po nemoćnima! Kao što rekoh, pravi pravcijati četnik čedomorac. Nego, tu se praviš badža, a koliko je tebe puta gatara sjebala, to nećeš reći ;P
Psihički bolesni nisu mentalno zaostali, tako da nisu ni slabi ni nemoćni. Ovaj kao ima PSTS, mada ne znam odakle mu, i kao takav nije nemoćan i retardiran. Ali objasni ti to sendvičaru. Za danas si zaslužio podrigušu.

_________________
OPELJEŠILA GA GATARA Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

OPELJEŠILA GA GATARA Empty Re: OPELJEŠILA GA GATARA

Post by Yehudim Fri 17 Aug - 14:41

Oh_Femder wrote:
dzango wrote:
Oh_Femder wrote:
dzango wrote:
Oh_Femder wrote:
Ako su ovce za šišanje, a za što je onda stoka?
I ovce su stoka.
Pa onda je pravo rekao Sloba kad je nazvao iz Daytona: - Miro, ja sam zemlju prodo, a ti sa stokom gledaj šta ćeš ;P
dzango wrote:...sitna
Dabome! Ko što je pravo reko Tuki  :)
Baš mi žao što su navatali gataru. Za ovu budalu ionako nema leka. Uzeće mu pare na sledećem ćošku.
Čovjek je psihički bolesnik. Takve po tebi treba iskorištavati. Nije ni čudno da razmišljaš isto tako kao i svi vi četnici. "Bolesne, nemoćne, žene i djecu, ubićemo zaklaćemo!" je tipična vaša četnička etika. Od onih drugih, bežanija, pa ako treba i traktorijada :)

  Pravi psihički bolesnik je " četnik" tj. usraša - ratni zločinac - ( po presudi HR suda) Mirko Norac

Koji je starije žene i trudnice vezivao žicom, mučio, pucao u zatiljak i bacao u rijeku.

Osudjen kao - Ratni zločinac - po pravomoćnoj presudi suda u RH.

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

OPELJEŠILA GA GATARA Empty Re: OPELJEŠILA GA GATARA

Post by Oh_Femder Fri 17 Aug - 16:37

Yehudim wrote:
Oh_Femder wrote:
dzango wrote:
Oh_Femder wrote:
dzango wrote:
I ovce su stoka.
Pa onda je pravo rekao Sloba kad je nazvao iz Daytona: - Miro, ja sam zemlju prodo, a ti sa stokom gledaj šta ćeš ;P
dzango wrote:...sitna
Dabome! Ko što je pravo reko Tuki  :)
Baš mi žao što su navatali gataru. Za ovu budalu ionako nema leka. Uzeće mu pare na sledećem ćošku.
Čovjek je psihički bolesnik. Takve po tebi treba iskorištavati. Nije ni čudno da razmišljaš isto tako kao i svi vi četnici. "Bolesne, nemoćne, žene i djecu, ubićemo zaklaćemo!" je tipična vaša četnička etika. Od onih drugih, bežanija, pa ako treba i traktorijada :)

Pravi psihički bolesnik je " četnik" tj. usraša - ratni zločinac - ( po presudi HR suda) Mirko Norac

Koji je starije žene i trudnice vezivao žicom, mučio, pucao u zatiljak i bacao u rijeku.

Osudjen kao - Ratni zločinac - po pravomoćnoj presudi suda u RH.
Možda nisi primjetio da ih proglašavanjem bolesnima ekskulpiraš ;P
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

OPELJEŠILA GA GATARA Empty Re: OPELJEŠILA GA GATARA

Post by catabbath Fri 17 Aug - 16:41

Kad je glup, neka ga je.

_________________
OPELJEŠILA GA GATARA Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12372
2015-08-22


Back to top Go down

OPELJEŠILA GA GATARA Empty Re: OPELJEŠILA GA GATARA

Post by Yehudim Fri 17 Aug - 17:19

Glupani - SLUŠAJ OVAMO - Slučaj - Miirko Norac -


- NISAM GA JA OSUDIO KAO  UBOJICU I - RATNOG ZLOČINCA -


Nego Hrvarsko pravosudje - Hrvatska država -

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

OPELJEŠILA GA GATARA Empty Re: OPELJEŠILA GA GATARA

Post by Yehudim Fri 17 Aug - 17:22

Glupan tupavi nije bio u stanju završiti niti srednju školu

Pa ga dali u Sjemenište ( a štaće drugo od kretena Ercegovci )

Izbacili ga iz Sjemeništa jer je bio PREGLUP

Eto, onda doša rat i fukara se obogatila pljačkom, klanjem i masakrom

 Još i činove dobio jer je žene i trudnice masakrira.

 HRVATSKI GA SUD PROGLASIO ZA RATNOG ZLOČINCA

JEBA  VAS  ISUS  GLUPE

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

OPELJEŠILA GA GATARA Empty Re: OPELJEŠILA GA GATARA

Post by immortal Fri 17 Aug - 22:17

Hektorović wrote:OPELJEŠILA GA GATARA Uvjerila je žrtvu da je na njega netko bacio uroke i u tjedan dana mu uzela na desetke tisuća kuna
uvjerili su nas drzavnim zakonima svasta. masovno narod izvarali  todoricem i pretvorbom i privatizacijom i mnogim drugim stvarima i nikome nista
tko to sad zeli okriviti jednu gataru ??
immortal
immortal

Female
Posts : 23003
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

OPELJEŠILA GA GATARA Empty Re: OPELJEŠILA GA GATARA

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum