Talijanski svećenik koji je zlostavljao 11-godišnju curicu: "Sotona me naveo"

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Re: Talijanski svećenik koji je zlostavljao 11-godišnju curicu: "Sotona me naveo"

Post by crvenkasti on 8/11/2018, 22:22

@pokerjocker wrote:I još, što se tiče ovog svećenika, ne brini, primit će on svoju plaću, takvi se Bogu gade.

Ne smijemo ga mi osuđivat. Bog će.
crvenkasti

Male
2014-04-18

Back to top Go down

Re: Talijanski svećenik koji je zlostavljao 11-godišnju curicu: "Sotona me naveo"

Post by catabbath on 8/11/2018, 22:32

Sotona = shit happens
catabbath

Male
2015-08-22

Back to top Go down

Post by Yehudim on 8/11/2018, 22:44

Vrag ne spava  

2018-03-07

Back to top Go down

Post by cassanowa on 8/13/2018, 13:10

Deboto, kad skužiš da i među svećenicima ima manijaka možda te ovakve teme neće ni zanimati. Ovako, samo udaljavaš ljude od Božjih zapovjedi, koje su u biti tu za sprečavanje kaosa.
cassanowa

Male
2014-04-19

Back to top Go down

Post by debotoijusto on 8/13/2018, 15:31

@cassanowa wrote:Deboto, kad skužiš da i među svećenicima ima manijaka možda te ovakve teme neće ni zanimati. Ovako, samo udaljavaš ljude od Božjih zapovjedi, koje su u biti tu za sprečavanje kaosa.

kad skuzite da svecenika treba privest/istrazit/osudit isto kao profesora tjelesnog-pedofila ova tema mi bude interesantna kao 2 HR nogometna liga
posteno ?
debotoijusto

2014-04-12

Back to top Go down

Post by cassanowa on 8/13/2018, 15:36

@debotoijusto wrote:
@cassanowa wrote:Deboto, kad skužiš da i među svećenicima ima manijaka možda te ovakve teme neće ni zanimati. Ovako, samo udaljavaš ljude od Božjih zapovjedi, koje su u biti tu za sprečavanje kaosa.

kad skuzite da svecenika treba privest/istrazit/osudit isto kao profesora tjelesnog-pedofila ova tema mi bude interesantna kao 2 HR nogometna liga
posteno ?
Ako je netko pedofil onda je pedofil, sve ostalo mi nije ni bitno... A nisam ni upoznao čovjeka koji bi branio pedofila. pa makar on bio i svečenik. Ja bi ga prvi objesio za jaja.
cassanowa

Male
2014-04-19

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics