ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Liga Prvaka 18/19

Page 5 of 50 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 27 ... 50  Next

Go down

Liga Prvaka 18/19 - Page 5 Empty Re: Liga Prvaka 18/19

Post by Guest Wed 29 Aug - 9:41

kic wrote:
https://www.index.hr/sport/clanak/video-livaja-opalio-suparnika-nogom-u-prsa-nakon-utakmice-i-plasmana-u-lp/2020444.aspx
Apsolutni ludjak...
;)

Guest
Guest


Back to top Go down

Liga Prvaka 18/19 - Page 5 Empty Re: Liga Prvaka 18/19

Post by muckodjubre Wed 29 Aug - 10:35

To je tvoja zelja da netko kmeci na suce,ja ne vidim da je netko ovdje spomenuo suce,osim vas dva?


A sto se tice karme,karma je svoje odradila prema sve izgubili da bog dašima,povijesni uspjeh repke,Modric najbolji igrac SPa, dinamo u grupi euro lige a hajduku se ostvarju zelje sve izgubili da bog daša, pa gubi i u europi a bome i u HNLu...karma je stvarno kurva  :tu

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Liga Prvaka 18/19 - Page 5 6b8efe2f85c2b63406b2Liga Prvaka 18/19 - Page 5 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Liga Prvaka 18/19 - Page 5 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Liga Prvaka 18/19 - Page 5 Empty Re: Liga Prvaka 18/19

Post by sitting_bull Wed 29 Aug - 11:11

fridrih_niche wrote:
sitting_bull wrote:
fridrih_niche wrote:Kako kmece navijači GNK Lopova da ih je sudac pokra...
Pa šta niste zabili 3-4 gola, pa vam sudac ne bi bija kriv?
Kme Kme Kme...
<3
sve si rekao i sam priznao kako vi već godinama kmečite be z veze.

da ste osijeku, lokomotivi, gorici, interu i rijeci zabili 3-4 gola ne bi u samo pet utakmica bili  10 bodova iza dinama.

i tako već 14-tu godinu.
Krivo iščitavas moj post, ka šta ti i je običaj...
Poanta je da non stop kmečite u Europi i uvik se žalite na suce, budete pravi kmecavci, al naravno, to nećete priznat da ste kmecavci, jer vas je sudac ‘stvarno’ pokra...
A kad nas suci masakriraju u HNL-u onda smo mi samo kmecavci i bezveze se žalimo...
Neka malo karma odradi svoje, lipo je za vidit...
Reka bi Bracala, u Europi nemate roaminga hahaha...
:D
dobro sam ja tebe isčita.
poanta je da guštate što je sudac unakazio dinamo, a posebice jer prekršaja nije bilo ni za kakav penal.
vaše naslađivanje samo pokazuje koliko ste jadni i kao ljudi i kao navijači.

dinamo će još najmanje šest utakmica igrati u europi, a vi ćete  zbog svoje karme (lijepo rečeno u postu iznad)  živjeti život štajgerica sa Svačićevog trga kad stisne zima pa besplatno daju  samo da dobiju nešto toplo u pičku, ili šupak. 

kaj se roaminga tiče vi ga nemate nigdje.
sjeti se bukurešta.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11139
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Liga Prvaka 18/19 - Page 5 Empty Re: Liga Prvaka 18/19

Post by Guest Wed 29 Aug - 11:12

Spin doktore Demo, nisan ni aludira na Dinamovce odi, jer su svi osim tebe ionako u rupama i suzama natapaju dres od Dinama...
:D
Al pogledaj malo po fejsu komentare, na stranici GNK Lopova i raznim portalima...
Kmečanje na maksimum hahaha...
Karma je kurva, za sve lopovluke u HNL-u vam se vraća u Europi...
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Liga Prvaka 18/19 - Page 5 Empty Re: Liga Prvaka 18/19

Post by muckodjubre Wed 29 Aug - 11:13

A zašto onda to njima ne pišeš već ovdje gdje,na tvoje žalost, nitko nije rekao ni slovo o sucima ili suđenju?

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Liga Prvaka 18/19 - Page 5 6b8efe2f85c2b63406b2Liga Prvaka 18/19 - Page 5 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Liga Prvaka 18/19 - Page 5 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Liga Prvaka 18/19 - Page 5 Empty Re: Liga Prvaka 18/19

Post by Guest Wed 29 Aug - 11:14

Cisti penal za Mlade Momke je bija, moj Svetina...
Uostalom, sudac je dosudija faul, penal je realiziran i nema potrebe diskutirat o tome...
Tribali ste bit junaci, a ne kmecavci, pa zabit 3-4 gola do kraja utakmice, pa je sudac nebitan...
Ne tražite krivce na drugim lokacijama, prvo pometite isprid svog praga...
Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Liga Prvaka 18/19 - Page 5 Empty Re: Liga Prvaka 18/19

Post by Guest Wed 29 Aug - 11:15

muckodjubre wrote:A zašto onda to njima ne pišeš već ovdje gdje,na tvoje žalost, nitko nije rekao ni slovo o sucima ili suđenju?
Oces mi ti govorit di cu šta pisat?
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Liga Prvaka 18/19 - Page 5 Empty Re: Liga Prvaka 18/19

Post by Guest Wed 29 Aug - 11:18

Uostalom, čestitam drugom najvećem klubu Hrvatske jer će ipak igrat trecerazredan euro nogomet...
Nije mi to loše...
A za velike dečke i LP su ipak nekvalitetni...
Možda da Bebek i Marić sude bi i bilo šanse...
Vise srice drugi put...
:cru
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Liga Prvaka 18/19 - Page 5 Empty Re: Liga Prvaka 18/19

Post by sitting_bull Wed 29 Aug - 11:20

fridrih_niche wrote:Spin doktore Demo, nisan ni aludira na Dinamovce odi, jer su svi osim tebe ionako u rupama i suzama natapaju dres od Dinama...
:D
Al pogledaj malo po fejsu komentare, na stranici GNK Lopova i raznim portalima...
Kmečanje na maksimum hahaha...
Karma je kurva, za sve lopovluke u HNL-u vam se vraća u Europi...
<3
ti ništa ne aludiraš, nego jednostavno uživaš jer dinamo nije uspio.
susjedu krepala krava, udri brigu na veselje i uživaj.
najobičniji smrad koji više sreće i veselja nalazi u Dinamovim porazima, nego u onome što  pruža ono što je još ostalo od hajduka.

nisu niti prije ovakvi porazi slomili dinamo pa neće niti ovaj, a ti ionako do kraja godine imaš sve četvrtke navečer slobodno, a svejedno ćeš sjediti ispred ekrana i pokušati naći hranu za svoju bolesnu dušu.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11139
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Liga Prvaka 18/19 - Page 5 Empty Re: Liga Prvaka 18/19

Post by muckodjubre Wed 29 Aug - 11:21

fridrih_niche wrote:
muckodjubre wrote:A zašto onda to njima ne pišeš već ovdje gdje,na tvoje žalost, nitko nije rekao ni slovo o sucima ili suđenju?
Oces mi ti govorit di cu šta pisat?
:D
neću,ali ti ničim izazvan ovdje kreneš o nekom kmečanju na suce...dobro to bi ti bila želja da se kmeči kako bi mogao likovati...

u biti ja bi volio da karma bude što ćešće ovako pa da reprezentacija osvaja ovakve uspjehe,najveći HR igrač svih vremena također, dinamo igra u euro grupi dok s druge strane oni koji zazivaju krah ranije spomenutih dožive krah svoga kluba

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Liga Prvaka 18/19 - Page 5 6b8efe2f85c2b63406b2Liga Prvaka 18/19 - Page 5 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Liga Prvaka 18/19 - Page 5 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Liga Prvaka 18/19 - Page 5 Empty Re: Liga Prvaka 18/19

Post by muckodjubre Wed 29 Aug - 11:23

fridrih_niche wrote:Uostalom, čestitam najvećem klubu Hrvatske jer će ipak igrat drugorazredan euro nogomet...
Nije mi to loše...
A za velike dečke i LP su ipak nekvalitetni...

:cru
ovako je ispravno

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Liga Prvaka 18/19 - Page 5 6b8efe2f85c2b63406b2Liga Prvaka 18/19 - Page 5 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Liga Prvaka 18/19 - Page 5 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Liga Prvaka 18/19 - Page 5 Empty Re: Liga Prvaka 18/19

Post by sitting_bull Wed 29 Aug - 11:28

fridrih_niche wrote:Cisti penal za Mlade Momke je bija, moj Svetina...
Uostalom, sudac je dosudija faul, penal je realiziran i nema potrebe diskutirat o tome...
Tribali ste bit junaci, a ne kmecavci, pa zabit 3-4 gola do kraja utakmice, pa je sudac nebitan...
Ne tražite krivce na drugim lokacijama, prvo pometite isprid svog praga...
:bball:
po tvojim kriterijima sudac je bio dobar.
mijenjaš kriterije kao kurva tampone.

ništa mi nismo trebali. dečki jesu junaci jer su ostavili sebe na terenu do zadnjeg atoma, ali se ovaj put posrećilo protivniku.

tvoj je problem što ne možeš prikriti svoje veselje zbog poraza dinama i što pokušavaš povući paralelu dinamo-hajduk što je već godinama nemoguće.
ti uživaj u fritulama.
mi ćemo u uštipcima i titulama.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11139
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Liga Prvaka 18/19 - Page 5 Empty Re: Liga Prvaka 18/19

Post by Guest Wed 29 Aug - 12:00

Šta je, dececi?
Vidin, ne svidja van se vaša retorika koju upućujete navijačima Hajduka već godinama?
Bit će bolje, ukrast ćete još jedno prvenstvo i opet dobit priliku igrat kvalifikacije za velike dečke...
Al drugi put zabijte 3-4 gola, pa sudac neće bit kriv...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Liga Prvaka 18/19 - Page 5 Empty Re: Liga Prvaka 18/19

Post by sitting_bull Wed 29 Aug - 12:21

fridrih_niche wrote:Šta je, dececi?
Vidin, ne svidja van se vaša retorika koju upućujete navijačima Hajduka već godinama?
Bit će bolje, ukrast ćete još jedno prvenstvo i opet dobit priliku igrat kvalifikacije za velike dečke...
Al drugi put zabijte 3-4 gola, pa sudac neće bit kriv...
;)
nije baš da vi ne bi ukrali.
vaš je problem što niste sposobni ukrasti, a niste sposobni ni biti pošteni.
čudnovata ste vi vrsta hermafrodita - ni jebeni ni pošteni, nit imate pičku, nit imate kitu.

postali ste nešto amorfno što se valja ulicom i nit smrdi niti miriše i samo gleda i komentira kada mi igramo s velikim dečkima.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11139
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Liga Prvaka 18/19 - Page 5 Empty Re: Liga Prvaka 18/19

Post by vuksadinare Wed 29 Aug - 12:39

....inace kod nas je popularno da lopov vice lopovu 'dr'z lopova' lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Liga Prvaka 18/19 - Page 5 Empty Re: Liga Prvaka 18/19

Post by muckodjubre Wed 29 Aug - 12:40

E niče,niče likovanje bi ti imalo smisla da je netko drugi krenuo o sucima,a ne ti sam...nisi mogao dočekati da netko krene kukati oko sudaca pa si sam krenuo,jebiga propala ti fora  ;)

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Liga Prvaka 18/19 - Page 5 6b8efe2f85c2b63406b2Liga Prvaka 18/19 - Page 5 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Liga Prvaka 18/19 - Page 5 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Liga Prvaka 18/19 - Page 5 Empty Re: Liga Prvaka 18/19

Post by muckodjubre Wed 29 Aug - 12:53

Dinamo sinoć gledalo cca 28 000ljudi,izborili ulazak u grupu eurolige. Svaka pobjeda u skupini donijet će mu 570 tisuća, a remi 190 tisuća eura.Ukupno 7,92 milijuna eura samim ulaskom....


Reprezentacija imala vrhunsku podršku javnosti ( čak je i index nakon što su prije SP davali prostor kojekakvim zgubidanima koji su  u stilu retardirane djece mahali  bakinim plahtama gdje piše sve izgubili da bog da i natpisima po wcima odustao od negativne retorike i posvetio se vrhunskoj predstavi repke) i nažalost "izgubili sve da bog daša" ostvarila povijesni uspjeh  Basketball


Dok s druge strane hajduk gubi na sve strane u ligi, u europi,navijači tuku igrače,prijete opet batinama,gađaju igrače bakljama...i onda niče likuje jer je dinamo,zamisli,izborio samo sudjelovanje u grupi europa lige haha da je hajduk to izborio bio bi neradni dan u ST i doček na rivi  cheers

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Liga Prvaka 18/19 - Page 5 6b8efe2f85c2b63406b2Liga Prvaka 18/19 - Page 5 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Liga Prvaka 18/19 - Page 5 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Liga Prvaka 18/19 - Page 5 Empty Re: Liga Prvaka 18/19

Post by muckodjubre Wed 29 Aug - 12:55

vuksadinare wrote:....inace kod nas je popularno da lopov vice lopovu 'dr'z lopova' lol!

sinoć je prošla bolja ekipa,mladi dečki su jača ekipa od dinama i zasluženo su prošli

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Liga Prvaka 18/19 - Page 5 6b8efe2f85c2b63406b2Liga Prvaka 18/19 - Page 5 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Liga Prvaka 18/19 - Page 5 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Liga Prvaka 18/19 - Page 5 Empty Re: Liga Prvaka 18/19

Post by Guest Wed 29 Aug - 12:56

muckodjubre wrote:E niče,niče likovanje bi ti imalo smisla da je netko drugi krenuo o sucima,a ne ti sam...nisi mogao dočekati da netko krene kukati oko sudaca pa si sam krenuo,jebiga propala ti fora  ;)
Procita si me, svaka čast!
:cru
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Liga Prvaka 18/19 - Page 5 Empty Re: Liga Prvaka 18/19

Post by Zeko Wed 29 Aug - 12:57

isključivi krivac wrote:
fridrih_niche wrote:Kako kmece navijači GNK Lopova da ih je sudac pokra...
Pa šta niste zabili 3-4 gola, pa vam sudac ne bi bija kriv?
Kme Kme Kme...
<3
Sudac nekad uzme, nekad ti vrati, na kraju kad sve zbrojiš dođe ti na isto. B-)
Gle, konačno je to i forumskoj  jocolor  sjelo. Da forumska  jocolor , nekad ti sudac uzme, nekad te zajebe i na kraju si na svojem. Prije 2 sezone Dinamu je sudac poklonio LP, jer kod 1-0 za Salzburg nije im svirao čisti penal, Dinamo je izjednačio, u produžetku pobijedio i ušao u LP. Sada im je protiv švicaraca sudac oteo LP i kad to zbrojiš, dobro si rekao, na svojem si. Meni to nije teško priznati i nemam s tim problema za razliku od vas forumskih  jocolor jocolor  koje samo kmečite kad sudac zajebe hajdučića, a kad mu sudac donese onda šutite k'o pička u šaki. Jer, samo ove godine su vam suci već donijeli 2 boda (nepostojeći penali u Rijeci i u Zaprešiću), a odnijeli vam nisu ništa. Dakle, realno ste zaslužili 1 bod do sada i bili bi zadnji na tablici HNL-as. I sad šutite, a ja samo čekam da vas sudac u nekoj utakmici zajebe pa da čujemo kmečanje dalmatinskih i forumskih  jocolor jocolor .

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6698
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Liga Prvaka 18/19 - Page 5 Empty Re: Liga Prvaka 18/19

Post by Guest Wed 29 Aug - 12:59

Eto, Demo, Zekan kaze da je sudac otea Dinamu LP...
Vidiš, kmečite i na forumu, kmecavci maleni...
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Liga Prvaka 18/19 - Page 5 Empty Re: Liga Prvaka 18/19

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 50 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 27 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum