SERIE A 18/19

Page 21 of 25 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25  Next

Go down

Re: SERIE A 18/19

Post by jasambrend on Fri 2 Nov - 23:24

Jebeš klubove koji su u svojim gradovima tek druga opcija za navijanje... :coffee
jasambrend

Male
2014-04-17

Back to top Go down

Post by PABLO ESCOBAR on Fri 2 Nov - 23:53

@jasambrend wrote:Jebeš klubove koji su u svojim gradovima tek druga opcija za navijanje... :coffee
Navedi glupane na koga mislis. Od 878 000 stanovnika torina sto registriranih sto nereg.navijaca juventus podrzava oko 590 000. Torino niti 200 000. Od navijacke populacije Italije 51.% italije navija za juventus pola otpada na ostatak svih serie a b c d .
Manchestera podrzava  pola zemaljske kugle. 
A jebes i KK ZADAR kad je zadranima prioritet otpad sa poljuda tek onda kk zadar. 
Dali shvacas koliko si glup

"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
PABLO ESCOBAR

2015-09-13

Back to top Go down

Post by PABLO ESCOBAR on Fri 2 Nov - 23:55

@jasambrend wrote:
@PABLO ESCOBAR wrote:
@jasambrend wrote:Evo opet sam izmigoljio iz svoje rupetine da malo izaseren govana na forumu potpalin vatru i opet se ko smuculja povucen u svoju rupetinu

Dražesan si...  :cat1
Bio ja drag ili ne za mene si inferioran pobornice jugoslavije. Sad se lipo i meni i juventusu cilom napusi kurca

"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
PABLO ESCOBAR

2015-09-13

Back to top Go down

Post by PABLO ESCOBAR on Fri 2 Nov - 23:56

Neka popuse kurac svi koji se u svom jalu i mrznji prema juventusu dave u svojim govnims. Patite mater vam jebem sljede godine hegemonije

PABLO ESCOBAR

2015-09-13

Back to top Go down

Post by PABLO ESCOBAR on Sat 3 Nov - 0:20

I zamolio bih odredjene osobe da me izbjegavaju neko vrime jer u zadnje vrime ne spavam nisam bas ni sa zivcima najbolji sanjam svaki kurac pa da izbjegnemo spominjanje necijih matera a zene nisu krive sto su iz picke izbacile svasta tako da molim za razumjevanje i izbjegavanje neugodnosti.
Hvaka

PABLO ESCOBAR

2015-09-13

Back to top Go down

Post by PABLO ESCOBAR on Sat 3 Nov - 1:47

@fridrih_niche wrote:
@PABLO ESCOBAR wrote:
@fridrih_niche wrote:
@PABLO ESCOBAR wrote:Jebo vam bog mater pobio bi vas sve ko zeceve stoko nedojebana
<3
A tebe cu ko picku razbiti na zogu ocu gospemi a poslje toga se razvalimo kod Ante a tebi ostavljam poruku sugava Nichetino.
Zovi Covika
Picko, nemaš šanse na balote...
A covika zoven!
<3
Pederu. Ja sam na zogu sta i messi u balunu. Ubojica. Moja valjanja su opivana.
Btw. Zovi covika obavezno

PABLO ESCOBAR

2015-09-13

Back to top Go down

Post by jasambrend on Sat 3 Nov - 3:50

Nitko nema ništa protiv Juvea, ali što kad su realno treći klub na Apeninima, iza oba Milanska, što je, je...a i malo su lopovski tj. puno, ali su svejedno male bebe za Dinamo...  Basketball
jasambrend

Male
2014-04-17

Back to top Go down

Post by Serbia Strong on Sat 3 Nov - 7:03

@PABLO ESCOBAR wrote:I zamolio bih odredjene osobe da me izbjegavaju neko vrime jer u zadnje vrime ne spavam nisam bas ni sa zivcima najbolji sanjam svaki kurac pa da izbjegnemo spominjanje necijih matera a zene nisu krive sto su iz picke izbacile svasta tako da molim za razumjevanje i izbjegavanje neugodnosti.
Hvaka

Kad vidim šta je tvoja keva izbacila iz pičke, ostale keve su kraljice majke i device marije... Basketball

,,Prirodno je i logično biti protiv režima Aleksandra Vučića i magaraca koji ga okružuju. To je civilizacijska dužnost. Moralni, a ne ideološki čin.''
,,Sećam se dobro penala i skandala, sećam se dobro dugova i para. Svaka vaša titula je lažna, zato danas pobeda je važna...''
Serbia Strong

Male
2017-01-29

Back to top Go down

Post by fridrih_niche on Sat 3 Nov - 11:55

@PABLO ESCOBAR wrote:
@fridrih_niche wrote:
@PABLO ESCOBAR wrote:
@fridrih_niche wrote:
@PABLO ESCOBAR wrote:Jebo vam bog mater pobio bi vas sve ko zeceve stoko nedojebana
<3
A tebe cu ko picku razbiti na zogu ocu gospemi a poslje toga se razvalimo kod Ante a tebi ostavljam poruku sugava Nichetino.
Zovi Covika
Picko, nemaš šanse na balote...
A covika zoven!
<3
Pederu. Ja sam na zogu sta i messi u balunu. Ubojica. Moja valjanja su opivana.
Btw. Zovi covika obavezno
Ka i moja izbijanja!
:^O

Covik je već pozvan!
<3
fridrih_niche

2016-10-12

Back to top Go down

Post by PABLO ESCOBAR on Sat 3 Nov - 15:15

Forza Juve

PABLO ESCOBAR

2015-09-13

Back to top Go down

Post by kingkong7 on Sat 3 Nov - 16:13

niche za koga navijas danas, mandzukica ili srnu
kingkong7

2018-07-15

Back to top Go down

Post by fridrih_niche on Sat 3 Nov - 16:32

Za remi...
:D
fridrih_niche

2016-10-12

Back to top Go down

Post by Serbia Strong on Sun 4 Nov - 13:57

Šmekerski inter nastavlja da gazi. Da su doveli najvećeg igrača svih vremena sa ovih prostora, ne sumnjam da bi osvojili skudeto. Basketball

,,Prirodno je i logično biti protiv režima Aleksandra Vučića i magaraca koji ga okružuju. To je civilizacijska dužnost. Moralni, a ne ideološki čin.''
,,Sećam se dobro penala i skandala, sećam se dobro dugova i para. Svaka vaša titula je lažna, zato danas pobeda je važna...''
Serbia Strong

Male
2017-01-29

Back to top Go down

Post by jasambrend on Sun 4 Nov - 14:25

Samo Raketa košta 125 milijuna eura, a Talijani bi sve mukte...
jasambrend

Male
2014-04-17

Back to top Go down

Post by fridrih_niche on Sun 4 Nov - 14:57

@jasambrend wrote:Samo Raketa košta 125 milijuna eura, a Talijani bi sve mukte...
fridrih_niche

2016-10-12

Back to top Go down

Post by End on Sun 4 Nov - 14:58

@fridrih_niche wrote:
@jasambrend wrote:Samo Raketa košta 125 milijuna eura, a Talijani bi sve mukte...
End

2015-08-25

Back to top Go down

Post by Serbia Strong on Sun 4 Nov - 15:37

Ko uopšte govori o raketi? Basketball

Serbia Strong

Male
2017-01-29

Back to top Go down

Post by JimmieJohnsoon on Sun 4 Nov - 17:03

sjecam se ka danas prije 44 bajrama juventus je osvojio LP...u devedeset minuta litmanen i ravaneli 1:1 ...a onda u izvodjenju jedanesteraca vladimir jugovic pogadja tacno ...kapiten vijali ga grli i  podize pehar LP...juve dominira europom :)

JimmieJohnsoon

Male
2014-04-16

Back to top Go down

Post by kingkong7 on Sun 4 Nov - 18:57

dominira kao i danas. pod vodstvom kapetana chiellinia
kingkong7

2018-07-15

Back to top Go down

Post by fridrih_niche on Sun 4 Nov - 22:46

Kako smekerski Milan melje sve prid sobom...
<3
fridrih_niche

2016-10-12

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 21 of 25 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25  Next

Back to top

- Similar topics