ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 49 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 18/9/2018, 14:38

medication wrote:Dobra si ako u ponoc i 20 jos imas snage za film ..

Ja sam definitivno odustala od lijeganja nakon 23:00. Zapravo, koliko god mogu nastojim slijedit neki prirodni bioritam. Noc za spavanje, dan za rad. Srecom ne radim u smjenama.
tražim posao... :hem  pa mi je takav bioritam at the moment... a i dok sam radila, ponoć mi je bilo najbolje vrijeme za leći, ali onda bez filma naravno :)

Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 18/9/2018, 14:58

uuot raspravljam se opet oko gluposti.. zakaj se ljudi tako ponašaju?! ili .. is it me?! :)

evo opet one lude frendice koja bi ovaj vikend van! odbila sam jer imam otprije dogovor koji je prebačen na ovaj vikend (s drugom frendicom idem na neki event kaj traje 'cijeli' vikend) i predložim toj prvoj plesnjak za 2 tjedna, da ne kompliciram i ne kombiniram jer nakon cijelog dana na eventu, fotkanja, razgledavanja i svega.. ne da mi se forsati navečer...

da bi se ona meni danas javila, s prijedlogom za petak, uključila mi i dragog u poruku na fejsu, a ja sve odgađam odgovoriti joj na poruku dok se ne dogovorim s njim.. on ne vidi tu problem, a meni tlak raste - principa radi... ono, ako sam te odbila za subotu i predložila drugu stvar, ajde nemoj ići okolnim putevima do cilja i tražiti petak, ako meni ovaj vikend ne odgovara.

osim toga, fakat mi nije jasno.. znam, užasna je situacija, ali ima dijete od 2 i pol godine, a stalno bi izlazila?! dok se nije zakačila s tim svojim, nije je bilo nigdje.. otkvačila bi neki dogovor sa mnom bez pol frke i prije trudnoće... a sad se rade sulude kombinacije da gubim totalno volju za ikakvim izlaskom s njom...

mislim wtf, kako to kod drugih ubračenih/neubračenih s djecom izgleda?! je li ovo samo meni čudno?! confused confused confused confused confused confused confused
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 18/9/2018, 15:05

Ja bih samo rekla ne mogu


Ona nadoknađuje
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 18/9/2018, 15:11

Moxy wrote:Ja bih samo rekla ne mogu


Ona nadoknađuje
rekla sam joj to i zbog čega ne mogu...
i sad (kak je to cijela ekipa) - dragi bi išao, a meni se iz principa s njom ne ide.. išla bih s njim i s frendom, htjela sam i predložiti jer ajmo realno nije da se ne bi dalo iskombinirati, ali znam kako je to skoro izgledalo za moj roćkas gdje mi je počela vremenski uokvirivati dogovore confused affraid
i ne da mi se žuriti s jednog eventa da bih udovoljila njenoj želji i u 22h se stvorila na drugom nit želim da ova dvojica u tome sudjeluju, možda u ovom drugom nisam fer, ali... flower
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 18/9/2018, 15:14

Moguce da misli, nemas djecu,ne radis,znaci stojis na raspolaganju ...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 18/9/2018, 15:17


mene drugi najbolji frend zove samo kad treba nešto naručiti iz Kine-

šta ti je-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 18/9/2018, 15:21

sigurno to misli.. a ne mogu opisati koliko me živcira takav stav, nezaposlen si i odmah - niš ne radiš, možeš kaj hoćeš, kamo hoćeš, dostupan si 24/7

psihološki aspekt takvog stanja svi zanemaruju!

ove godine sam počela sitnim koracima prema naprijed, nakon što sam ostala bez psa, pauza pa sam se opet krenula forsati da idem i onda mi takav nasilni, sebični pristup nimalo ne odgovara.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 18/9/2018, 15:34

kic wrote:
mene drugi najbolji frend zove samo kad treba nešto naručiti iz Kine-

šta ti je-
povukla sam se! eto to je! dugogodišnje traženje posla i samo zamjene koje sam radila, odbijanje, neodgovaranje na zamolbe, naposlijetku i razočaranje u struku, ostavili su na meni traga.. još sam i privatno prolazila par izrazito stresnih situacija i nisam imala volju ni za što, a ona sve to zna... ne kužim one koji ne prihvaćaju ne kao odgovor!

izvlačim se na svoj način, polako, ali sigurno, no upravo zato trebam svoj ritam, forsanje od strane drugih nije ono što mi treba, kad već samu sebe moram forsati za masu stvari da se pokrenem ;)

da su drugačije okolnosti, drugačija bi bila i moja percepcija ovakve situacije ;) psihologija!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 18/9/2018, 15:37

elysium wrote:
kic wrote:
mene drugi najbolji frend zove samo kad treba nešto naručiti iz Kine-

šta ti je-
povukla sam se! eto to je! dugogodišnje traženje posla i samo zamjene koje sam radila, odbijanje, neodgovaranje na zamolbe, naposlijetku i razočaranje u struku, ostavili su na meni traga.. još sam i privatno prolazila par izrazito stresnih situacija i nisam imala volju ni za što, a ona sve to zna... ne kužim one koji ne prihvaćaju ne kao odgovor!

izvlačim se na svoj način, polako, ali sigurno, no upravo zato trebam svoj ritam, forsanje od strane drugih nije ono što mi treba, kad već samu sebe moram forsati za masu stvari da se pokrenem ;)

da su drugačije okolnosti, drugačija bi bila i moja percepcija ovakve situacije ;) psihologija!

pošto sam anksiozan razumijem ovu situaciju, jer onaj tko te zove u provod i van u biti misli da ti čini dobro djelo i da ti pomaže-

ali netočno, čovjek u "nedobroj" situaciji ajmo reć, osjeća to kao obvezu i dodatno breme i pritisak koji nije tražio, i zato često kod poniženih nađemo onaj otpor i obrambenost na pruženu ruku..

komplicirano je ali u biti jednostavno, vodim se po liniji: vodim se po tvojoj riječi, ako ti kažeš da te ne treba odvući autom već ćeš pješke, ok (glup primjer ali jel, pitat ću ja 2 put ali onda dost)
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 18/9/2018, 15:38

Ja te razumijem...mene npr. Zivcira kad osobe bez djece ili 1 djetetom,bez posla,ne nalaze vremena,a ja sa 3 djece i donedavno poslom uvijek mogu...otkantala sam takve i vise ni ne pokusavam....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Imagine Breaker 18/9/2018, 15:41

Moxy wrote:Pa nije...njezna dusa....takvi se pokazu najbolji u krevetu....dok macho tipovi,samo jednosmjerna putanja....

Ne znam .ni jednu ni drugu sortu ne poznajem
Imagine Breaker
Imagine Breaker

Posts : 727
2018-04-01


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Imagine Breaker 18/9/2018, 15:45

Moxy wrote:Ja te razumijem...mene npr. Zivcira kad osobe bez djece ili 1 djetetom,bez posla,ne nalaze vremena,a ja sa 3 djece i donedavno poslom uvijek mogu...otkantala sam takve i vise ni ne pokusavam....

Takve ljude sam odjebao jos u srednjoj (nisu imali djecu tad al su bili supci )

Zapravo ..odjebem sve sto me iole duze iritira 

To se nije promijenilo ni sada ..da ..grozan sam ...ljudi shvatite imam dovoljno svojih briga ,ne trebaju mi i vase
Imagine Breaker
Imagine Breaker

Posts : 727
2018-04-01


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 18/9/2018, 15:47

Nisi grozan,dapace,stedis sebe a od toga se polazi....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Imagine Breaker 18/9/2018, 15:52

Moxy wrote:Nisi grozan,dapace,stedis sebe a od toga se polazi....


Naucio sam na tezi nacin ...bilo je razdoblje kada sam drugima dozvoljavao da svoju nesrecu,nesredenost ili ludost na meni lijece,da njihova sranja stavljam ispred svojih briga i želja ..želio sam pomoći ,ali naivno jer bi te takvi samo iskoristili 

Sada me malo za sto briga ,imam svoju obitelj,to mi je prioritet ,sve ostalo je sekundarno
Imagine Breaker
Imagine Breaker

Posts : 727
2018-04-01


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 18/9/2018, 15:55

kic wrote:
elysium wrote:
kic wrote:
mene drugi najbolji frend zove samo kad treba nešto naručiti iz Kine-

šta ti je-
povukla sam se! eto to je! dugogodišnje traženje posla i samo zamjene koje sam radila, odbijanje, neodgovaranje na zamolbe, naposlijetku i razočaranje u struku, ostavili su na meni traga.. još sam i privatno prolazila par izrazito stresnih situacija i nisam imala volju ni za što, a ona sve to zna... ne kužim one koji ne prihvaćaju ne kao odgovor!

izvlačim se na svoj način, polako, ali sigurno, no upravo zato trebam svoj ritam, forsanje od strane drugih nije ono što mi treba, kad već samu sebe moram forsati za masu stvari da se pokrenem ;)

da su drugačije okolnosti, drugačija bi bila i moja percepcija ovakve situacije ;) psihologija!

pošto sam anksiozan razumijem ovu situaciju, jer onaj tko te zove u provod i van u biti misli da ti čini dobro djelo i da ti pomaže-

ali netočno, čovjek u "nedobroj" situaciji ajmo reć, osjeća to kao obvezu i dodatno breme i pritisak koji nije tražio, i zato često kod poniženih nađemo onaj otpor i obrambenost na pruženu ruku..

komplicirano je ali u biti jednostavno, vodim se po liniji: vodim se po tvojoj riječi, ako ti kažeš da te ne treba odvući autom već ćeš pješke, ok (glup primjer ali jel, pitat ću ja 2 put ali onda dost)

kaj je najbolje, ona tu misli zapravo samo na sebe.. kad je znala otprilike kaj prolazim, nije baš tu bila jel.. bila je u svojim obvezama, ali ja joj to ne zamjeram, ionako sam samo dragom o tome pričala, druge nisam htjela opterećivati pa je poslije bilo ''kaj mi nisi rekla'' ... takva sam, teško se otvaram po pitanju nekih stvari, ponekad mi je lakše strancima :)
zbog tog sam i spušila jedno prijateljstvo sad nema dugo, al jbg... ljudi se različito nose sa stresnim situacijama, ja se povlačim, dok je recimo ta treća frendica izgubila oca i njoj je samo bilo da bude u društvu

njoj sad ovi izlasci trebaju.. toj trećoj frendici je isto trebalo društvo, ali mi smo išle djirati okolo bicom, fotkati, pit čaj satima i pričati, u šetnje gradom.. nešto mirnije što mi je više odgovaralo pa me samim time njeni prijedlozi i naša druženja nisu opterećivala ;)

kako se kod tebe manifestira anksioznost?! i kako se nosiš s time?


Ja te razumijem...mene npr. Zivcira kad osobe bez djece ili 1 djetetom,bez posla,ne nalaze vremena,a ja sa 3 djece i donedavno poslom uvijek mogu...otkantala sam takve i vise ni ne pokusavam....

Takve ljude sam odjebao jos u srednjoj (nisu imali djecu tad al su bili supci )

Zapravo ..odjebem sve sto me iole duze iritira 

To se nije promijenilo ni sada ..da ..grozan sam ...ljudi shvatite imam dovoljno svojih briga ,ne trebaju mi i vase
eee, o tome se radi! imam trenutno dovoljno svojih briga, ne mogu se baviti njenima i njenom hiper energijom kojom vani pokušava prikazati kako je sve super i cool, a nije...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 18/9/2018, 16:05

Imagine Breaker wrote:
Moxy wrote:Nisi grozan,dapace,stedis sebe a od toga se polazi....


Naucio sam na tezi nacin ...bilo je razdoblje kada sam drugima dozvoljavao da svoju nesrecu,nesredenost ili ludost na meni lijece,da njihova sranja stavljam ispred svojih briga i želja ..želio sam pomoći ,ali naivno jer bi te takvi samo iskoristili 

Sada me malo za sto briga ,imam svoju obitelj,to mi je prioritet ,sve ostalo je sekundarno

da me se ne bi krivo shvatilo, volim pomagati ljudima, razgovorom, savjetom, nečim bilo čim... oduvijek sam voljela to i prakticirala
po struci sam socijalna radnica i voljela sam raditi u struci, ali došla sam do točke gdje nemam snage više za to..
kao prvo naći posao u struci je lutrija, zadržati ga još veća jer nude samo zamjene, a kao drugo da bi s ljudima kvalitetno radio, moraš i sam biti dobro posložen.. i tu sa strukom nije bilo problema, ali privatno koliko god sam uvijek voljela slušati druge i nastojati pomoći razgovorom, podrškom, sad sam u fazi da meni to treba jer je unazad par godina bilo i previše stresa u mojem životu i baš se osjećam ubijenom u pojam, ne znam kako drugačije to definirati, tražim nešto, smisao?! - nisam suicidalna da me se ne bi krivo shvatilo, vidim smisao, ali fali onaj okidač koji se izgubio putem, a koji me tjerao naprijed kad je bilo najteže, ona nekakva doslijednost, organiziranost u glavi, koncentracija!!! posvećenost

Osjećam se zbrčkano u glavi i možda u nekim trenucima anksiozno, često mi prođe kroz glavu  ''a što dalje'', otkud krenuti, no kažem, ide na bolje i zbog toga osjećam izrazit otpor i nezadovoljstvo u ovakvim situacijama, kad znam da frendica to traži jer njoj to sad baš treba, a ne vidi da možda druga strana ne može ili jednostavno ne želi sada to tako, tim više kaj ne ide za tim da će nama biti super, jeeeeii... nego za time da njoj bude super (primjer od 2 mjeseca kad me sforsala da idemo van unatoč činjenici da sam skoro zaspala i prije nek smo krenule)


Last edited by elysium on 18/9/2018, 16:09; edited 2 times in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 18/9/2018, 16:06

Imagine Breaker wrote:
Moxy wrote:Nisi grozan,dapace,stedis sebe a od toga se polazi....


Naucio sam na tezi nacin ...bilo je razdoblje kada sam drugima dozvoljavao da svoju nesrecu,nesredenost ili ludost na meni lijece,da njihova sranja stavljam ispred svojih briga i želja ..želio sam pomoći ,ali naivno jer bi te takvi samo iskoristili 

Sada me malo za sto briga ,imam svoju obitelj,to mi je prioritet ,sve ostalo je sekundarno


Znam,ali bar si naucio,i to dosta brzo....mene empatija zna sjebati ali ako me netko izigra budem bas bezobrazna.....

Najteze je na sebi raditi i mijenjati sebe....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 18/9/2018, 16:08

Ne mozemo uvijek biti produktivni.....prihvati mirnu fazu kao punjenje baterija i vjeruj sebi da ces znati kad treba pokrenuti nesto....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 18/9/2018, 16:09

Elysium jel....mici je tu na uzlaznoj putanji,on ce spavat kad umre.... :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 18/9/2018, 16:17

Nas je smrt tate jos vise zblizila....on nas za zivota nije bas podrzavao jer je bio ogranicen svjetovnim problemima,sad kao da odozgo vise postize nego za zivota,ne znam kako drugacije to objasnit...kao da nam pomaze se dosta toga pozitivno mijenja....mozda si umisljam....

Odlucila sam da zelim njegov oldtimer motor,popravit ga i vozit...i puno toga njegovoga sad u sebi prepoznajem....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Imagine Breaker 18/9/2018, 17:05

Moxy wrote:Elysium jel....mici je tu na uzlaznoj putanji,on ce spavat kad umre.... :D

Ey ..obozavam spavati ..i sad sam uru vrimena ubio ..a nekad danima ne spavam jer radim non stop :D
Imagine Breaker
Imagine Breaker

Posts : 727
2018-04-01


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 49 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum