ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 23 of 50 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 36 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 23 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Imagine Breaker Fri 10 Aug - 20:46

Došao u Deutschland ....odmah poplava ^^

Imagine Breaker

Posts : 727
2018-04-01


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 23 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Fri 10 Aug - 20:57

Koje neukusno pitanje, sorry med...


Ne znam sta mi se desilo, ali vise ne gledam na trudnocu na isti nacin
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 23 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Fri 10 Aug - 21:01

Nisu skoro uopce, pola broja cca.

narastao mi je samo ogroman trbuh. 20 kila sam u trbuhu samo valjda dobila
al zapravo sam super u trudnoci izgledala

Sad ne izgledam dobro.
na jesen idem na vjezbe

dosta sam kila skinula al je tijelo opusteno, fali misica, trbuh je ajmed
oc cu u red s vremenom
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 23 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Fri 10 Aug - 21:04

Lol o cemu smo sve pricali tu, njoj su sise neukusne :^0

Ne gledam ni ja isto. :D
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 23 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Fri 10 Aug - 22:04

:redface1
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 23 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 11 Aug - 1:09

Treba vremena i sport je npr super za vratit formu a i dobro dode tih sat samo za sebe....



Stari mi se ušiko rakijom i pao,ugruvo se....uzasan je kad pije,mrzim to....jednostavno mi se to gadi sta si ljudi dozvole u pijanom stanju....a on bi se samo svadao i svi su losi,samo je on dobar...a da mu nije stare beskucnik bi bio...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 23 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 11 Aug - 1:10

Pita me jel imam sto kila....imam s mozgom....ne mozes me uvrijedit jer si ionako jadan....strasno ga smeta moja sreca kad je pijan....ne znam zasto....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 23 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Sat 11 Aug - 7:24

Vjerojatno ti podsvjesno nesto zamjera. Ili sto si daleko ili sto si uspjela bez njegove pomoci. Obicno je tako.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 23 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Sat 11 Aug - 7:28

Sunce u ovu uru taman dode u jedan procjep i obasja ovu moju krafnu dok papa i to je najljepsi prizor na svijetu...

Super mi je sto se godinu dana s nikim ne moram druzit. Mislila sam da ce me gusit porodiljni, ispalo je da sam veci introvert nego sam i sama mislila.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 23 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 11 Aug - 9:25

Stari ljudi jos misle da je zeni mjesto u kuci i da bude kucanica....

A ti si puno vise od kucanice. I sama si uspjela u svemu. Sve si sama sebi ostvarila.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 23 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 11 Aug - 10:54

Njega zapravo treba zalit...ali u stanjima njegovog pijanstva mi sve iz djetinjstva dode gore....super je sto mi ni blizu ne smeta kao prije....ono tipa,vidim isplivalo je,dio je mene,povuci ce se....


Pokusavam uvijek ipak vidjet dobro u njemu i znam da je on rob svojih demona....veliki rob....samo sto sestra kaze,truje sve oko sebe....ne znam jel ovo trpljenje njega i prihvacanje toga svega,je normalno....ispada mi ko mazohizam....a zapravo se ne moze promijeniti....i ja dodem vidjet mamu,sestru i brata,njega bas i ne....


Zagonetna mi je i ta sposobnost ne voljenja vlastitog djeteta....



Med meni je tih prvih godinu dana naljepse bilo....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 23 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 11 Aug - 11:17

Mozda vas i voli samo nije dovoljno zrel...

Tako ti o mom P tata nije nikada brinuo, a njegova majka (baka) je P prezirala.
Neki dan ti dida (tata od tate) zove OPET P da mu ide platiti neki dug u banci.
Ja sam na to poludjela...
Ispsovala ih i prekinula svaki kontakt sa njima!
Stari dida kockar ce mog P zajebavati da mu otplacuje dugove u banci, a ne sjeti ga se nikada. Apsolutno nikada! Zove samo kada mu trebaju lijekovi ili novac. Rekoh nema sanse da im ista dajes... neka se jebu lijepo svi skupa. Ima dida jos jednog unuka koji zaraduje 10 000$ mjesecmo pa nek mu on otplacuje dugove, a zena od dide zove P kada hoj treba stan renovirat ili cistit, inace mu se ne sjeti ni rodendana... kada joj treba hladnjak uz stepenice nosit, zove P nedaj boze da dira ovog unuka sa brdom love...

Da ne bi ovu nasu bijednu placicu trosili jos na njih...
Moj P radi vec peti dan za redom (10-12h) jer nema tko i umoran je ko stoka. A za sto? Za 6000kn???

I sve sto smo ja i on stvorili. Sve. Produkt je samo moje i njegove place i truda.
I te toplice koje si upućujemo jednom, dvaput godisnje preko crnog jajeta, to je nas ritual i barem toliko smo zasluzili!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 23 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 11 Aug - 11:24

Moja mama ima slicnu pricu sa ocem kao i ti.
Samo je njen jos i kurve dovodio...

Ona je prakticki pobjegla u podstabarstvo od njega... zivi sama od svoje place od 20te godine...

Na samrti je brinula o njemu, a on je pitao za nju kada je krenuo biti lose....


Sve se to kad tad izokrene, ali ne treba ni na taj nacin misliti. Ti ljudi su ba kraju dana, najveci robovi svojih misli i nikada u biti ne zive punim plucima. Na zalost, kao da ih vec nema.
Jedino sto mozes je odmaknuti se od njih...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 23 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Sat 11 Aug - 11:32

Mene zapravo zastrasuje koliko familije znaju bit toksicno okruzenje. Onaj mali krug ljudi koje moras pazit i stitit ko kap vode na dlanu neki ljudi odluce rasturit frustracijama, batinama, kompleksima, strahom, tjeskobom...

Nije ni cudo da sve manje ljudi zeli djecu i brak.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 23 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique Sat 11 Aug - 11:34

treba biti skroman ali uvjek me izneadi kako su japanci skromni...

Sedmočlana japanska porodica živi sretno u stanu od sedam metara kvadratnih

Pomisao da žive s braćom, sestrama i roditeljima nekim ljudima je frustrirajuća, ali japanski fotograf Masaki Yamamoto kaže kako je to oslobađajuće iskustvo.
Yamamoto je odrastao u japanskom Kobeu gdje s četvero braće i sestara, te roditeljima živio u stanu od sedam metara kvadratnih 18 godina. Svaku noć su spavali jedni pored drugih okruženi svojim stvarima.

Za New Yorker magazin kazao je kako je kupatilo bilo jedini bastion privatnosti u kući. I dok bi kod nekih porodica ovakvi životni uvjeti izazvali velike svađe, Yamamoto je podijeli intimnu seriju fotografija koje pokazuju koliko je njegova porodica sretna i bliska u tom malom domu.

Također, podijelio je svoju životnu priču. Kada je imao osam godine, prije nego što su živjeli u ovom stanu, porodica je istjerana iz svog stana u Kobeu. Živjeli su automobilu, a onda su on i njegovi braća i sestre jedan period živjeli u domu za djecu dok roditelji nisu ponovo stali na svoje noge.

Fotografije su nastale u period od 2014. do 2017. godine, a objavljene su u njegovoj knjizi "Guts".

https://www.klix.ba/lifestyle/kucaiured/sedmoclana-japanska-porodica-zivi-sretno-u-stanu-od-sedam-metara-kvadratnih/180810099#11

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 23 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique Sat 11 Aug - 11:36

51 kvadrat sada mi djeluje poput penthause ...zbog viska prostora razmisljam da ugradim
i bazen.

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 23 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique Sat 11 Aug - 11:39


_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 23 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 11 Aug - 11:48

Da on uplati sa njegovim ili svojim parama?



Zasluzili ste i vise,samo polako....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 23 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 11 Aug - 11:55

Gdje čeljad nije bijesna,tu kuca nije tijesna....



Meni je npr nas stan od 40 kvadrata bio sasvim ok....bio fino rasporeden i bilo mjesta....ja sam navikla i na manje....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 23 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 11 Aug - 12:14

Moxy wrote:Da on uplati sa njegovim ili svojim parama?



Zasluzili ste i vise,samo polako....
Da P odvoji od svoje place i plati mu kockarski dug.

Ma slijede nam teski mjeseci...
Mene vec panika jebe i sinoc sam popila tabletu za smirenje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 23 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 11 Aug - 12:16

Sto je najbolje ni kod svojih nismo SKUPA dobrodosli...

Ja isto to ne mogu shvatit, evo.

A kad tad ce trazit bolji kontakt...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 23 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 23 of 50 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 36 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum