ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 21 of 50 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 35 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/8/2018, 10:37

Ja sam uvijek za samostalnost....imaš svoje i cijenis to....


Sestra sad bila kod strica u Splitu na odmoru....potrosili se na namirnice i alkohol,jer on loče,plus ih strina psihicki ubila u pojam svojim pravilima jer je freak....na kraju ih isto izaslo ko odmor u apartmanima od zeljeznice sto su mogli ici jer zet radi na HŽ....zet je rekao nikad vise! Moja sestra je navikla vec valjda....njoj to nista nije....ali ja znam kakvi su čiča i strina,psiho par koji jedan drugi ubija u pojam,35 g u braku,od toga bar 20 g nisu sexa imali....djece nemaju....na kraju ih odmor skupo izasao i to ne mislim novcano....


Ja se s njima ne slazem bas jer ih redovito uvrijedim kad kazem sta mislim....moj brat im se uliziva jer se nada bakinom placu tu u selu i stanu u St....a strina ce na kraju stan ostavit crkvi jer ce zivjet duze od cice alkoholicara....bakin plac mozda i dobije....


Ja sam njih bila pitala da mi prodaju plac jer bih radije kupila bakin....ovdje se plac krece 2-3 tisuce eura cijena...ne daju oni ispod 7,ima kuca koja vrijedi...ja mu rekla kuca vrijedi 0 kn jer je urusena stara sokacka kuca od blata...uvrijedio se strasno! 
Ima građevinska navodno ali moras po tim temeljima raditi....i ima struja...voda nema,ima bunar,,ali ja smatram bunarsku vodu ko blagoslov....neovisan si s vodom....ali oni zive u St i misle ovdje isti standardi....

Skuzila sam da ne zelim nicije nista jer ti kad tad prisjedne....sto ja uspijem stvoriti,super....ostatak nek si ljubi međusobno dupe....

Ja terme volim,volim saunu i ljekovite vode....samo kod nas dobre terme 50-100€ po osobi dnevna karta.....zato cu u Sloveniju ili Čatež radije....ili u Mađarsku....

Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/8/2018, 10:44

klerko wrote:Olimia su najbolje ko voli saune....
Ni Rimske nisu loše...


Olimia su u Sloveniji ne?
Za njih sam cula da su dobre....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/8/2018, 10:50

Mi smo bili u olimia, rimskim, cateskim, tuheljskim, istarskim i termama lasko.

Olimia su divne jer su u prirodi, lijepo uredene, covjek se osjeca kao elita medutim kada vrtim film tuheljske su mi najbolje. Cijenom pristojne, kuzina domaca, fina. Zabavni program od ranog jutra (yoga, bicikliranje...) za male pare...

Lasko smo najmanje platili, 1100kn, 3 noci cini mi se... planinarili, jeli, kupali se, masirali, isli u jos jedne terme preko puta, u teretanu. Nista ekstravagantno, a stvarno, stvarno lijepo...

Olimia kao olimia. Dobar program. Solidan. Bazeni lijepim priroda ok. Hrana ok. Ali nista vise ne nude od drugih toplica. Osim arhitekture...

Meni je ipak kod putovanja postalo nesto drugo vaznije od toga...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/8/2018, 10:53

Istarske imaju dobru kuzinu, ali mi se ne cine bas ciste i cijeli hotel smrdi po sumporu.

A kostaju isto kao tuheljske...

Sobe su kao u bunkerima u koreji...

Osoblje kriminalno i posvadala sam se s tetom na recepciji.

Tamo smo znali.ici po danu, ne bi nocili...
Ali znam ljude koji su nocili i pozalili. I znam curu koja radi tamo.

Madraci oni zlatni, sa federima, iz yuge...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/8/2018, 10:54

Kaze P. da pitam Moxy ima li u becu toplica i kolike su cijene :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/8/2018, 10:56

U laskom sam se zarucila! Na proplanku....


avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/8/2018, 11:01

Imaju Oberlaa....3 sata 15,5€ i svaki dodatni sat se onda placa,zaboravila sam koliko....sauna extra,ko da 8€ sat....nisu lose,nedavno renovirane,ali prije je bolje bilo...imali su sobe sa kamilicom,sipkom,lipom itd. U kojima je bilo 60 stupnjeva plzs ta aroma terapija u svakoj...i sve su to maknili i samo saune ostavili....

Mi.odemo zimi u saunu al ja ne mogu u finsku....idem u parnu i solnu i tylarium....u finskoj ne mogu disati....najbolje mi 60 stupnjeva i svjetlosna terapija jos....to obozavam ...


Ti lady sve nemas a svugdje bila,svaku sminku najskuplju probala....ja kad sam kuci bila nije mi mama imala dati 50kn za izlazak....davne 2000. 

Valjda nigdje nije jadno kao u Slavoniji.....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/8/2018, 11:03

Fibica wrote:U laskom sam se zarucila! Na proplanku....




U Austriji su najbolje Loipersdorf i St. Martin
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/8/2018, 11:05

Danas se bojam i šišam....sestra ce mi isprobati novi sistem bojanja,contouring....da se ucimo i ja i ona....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/8/2018, 11:07

Mi stedimo medvjede 5kn i kupujemo one kupone za toplice preko crnog jajeta...

Tako da nas do sada vise od 1 500kn put jednom godisnje nije nikada izasao...

Sminku sam probala, ali je nemam jer mi se kolegica bavi sminkanjem. Iskreno, ne bih ni trosila na nju toliko...

A i radim cijele.godine, nekad vise, nekad manje... on dobije 5 900- 6 400, ja od 1 500- 3 500.
Starci mi nedaju lovu i sve sto treeba, sama si zaradim i kupim.

Sada kada odemo u podstanare i moja placa bude utrosena na to, necemo vise nigdje moci ici..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/8/2018, 11:10

A i u slavoniji generalno nema posla.

Tu se da naci tokom cijele godine, ali satnice van sezone padaju...


A i ako kupis svoj stan, svoj auto, imas djecu, a oboje imate zajedno 11 000kn, jako, jako je tesko.
U kreditu si do grla ili minusu...


Pogledat cu bas te toplice preko bookinga..n
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 10/8/2018, 11:20

Samo ti nastavi i dalje stedit mede, pa ce se i u podstanarstvu nakupit za otic negdje par dana. Ja isto od meda i tuna ljetujem jos od srednje...
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/8/2018, 11:23

Imamo posebnu teglicu za te kovanice :^0 :^0

A i svake godine mi je veselo kada moram faks platiti 5 500kn...
Preneses dva predmeta, platis 5 500...
Toga valjda ima samo ovdje.
U principu gotovo sve sto ljeti zaradim mi ode na skolarinu... ne bas sve, al vecina.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 10/8/2018, 11:26

Moxy wrote:Ja sam uvijek za samostalnost....imaš svoje i cijenis to....


Sestra sad bila kod strica u Splitu na odmoru....potrosili se na namirnice i alkohol,jer on loče,plus ih strina psihicki ubila u pojam svojim pravilima jer je freak....na kraju ih isto izaslo ko odmor u apartmanima od zeljeznice sto su mogli ici jer zet radi na HŽ....zet je rekao nikad vise! Moja sestra je navikla vec valjda....njoj to nista nije....ali ja znam kakvi su čiča i strina,psiho par koji jedan drugi ubija u pojam,35 g u braku,od toga bar 20 g nisu sexa imali....djece nemaju....na kraju ih odmor skupo izasao i to ne mislim novcanu....

Evo ovo. Jednostavno se ne isplati. A sad je i sranje u Splitu. U 9. mj ima urednih apartmana za 30 Eura i ne moras nikoga trpit. A toplo i suncano i dalje.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/8/2018, 11:34

Jedva cekam jednoga dana ici vani i kupiti si vlastiti stan. :D


Tad cemo ja i zagy skupa u terme...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/8/2018, 11:35

I NITKO NECE IMATI KLJUC OD MOJEG STANA MUAAHHHAAHAHAHAH!!!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by klerko 10/8/2018, 11:54

Fibica wrote:Mi smo bili u olimia, rimskim, cateskim, tuheljskim, istarskim i termama lasko.

Olimia su divne jer su u prirodi, lijepo uredene, covjek se osjeca kao elita medutim kada vrtim film tuheljske su mi najbolje. Cijenom pristojne, kuzina domaca, fina. Zabavni program od ranog jutra (yoga, bicikliranje...) za male pare...

Lasko smo najmanje platili, 1100kn, 3 noci cini mi se... planinarili, jeli, kupali se, masirali, isli u jos jedne terme preko puta, u teretanu. Nista ekstravagantno, a stvarno, stvarno lijepo...

Olimia kao olimia. Dobar program. Solidan. Bazeni lijepim priroda ok. Hrana ok. Ali nista vise ne nude od drugih toplica. Osim arhitekture...

Meni je ipak kod putovanja postalo nesto drugo vaznije od toga...
Dakle olimia nudi saune.... To je po meni extra...ima onaj bazen sa podvodnom mjuzom....
Te laško nisam bio al zvuči dobro....
klerko
klerko

Posts : 2144
2014-10-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by klerko 10/8/2018, 11:55

Fibica wrote:U laskom sam se zarucila za svekrvu! Na proplanku....


klerko
klerko

Posts : 2144
2014-10-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 10/8/2018, 11:59

Jebi se
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 10/8/2018, 12:01

:D

Mucke li provokacije...
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by klerko 10/8/2018, 12:09

Fibica wrote:Jebi se
Dogodi se tuitamo...
klerko
klerko

Posts : 2144
2014-10-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 21 of 50 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 35 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum