ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Janezi ne bi da se Hrvatska tuži već da imaju sa nama ok odnose!Cerar ostao 'sam na svijetu'

Go down

Janezi ne bi da se Hrvatska tuži već da imaju sa nama ok odnose!Cerar ostao 'sam na svijetu' Empty Janezi ne bi da se Hrvatska tuži već da imaju sa nama ok odnose!Cerar ostao 'sam na svijetu'

Post by vuksadinare 20/6/2018, 14:42

http://www.direktno.hr/eu-i-svijet/eu/vise-slovenskih-stranaka-rezervirano-glede-tuzbe-protiv-hrvatske-ne-zele-pogorsavati-odnose-126114/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98880
2015-09-08


Back to top Go down

Janezi ne bi da se Hrvatska tuži već da imaju sa nama ok odnose!Cerar ostao 'sam na svijetu' Empty Re: Janezi ne bi da se Hrvatska tuži već da imaju sa nama ok odnose!Cerar ostao 'sam na svijetu'

Post by vuksadinare 20/6/2018, 14:43

izgleda da ih je ovaj plenki preveslao...sto je je...zna s ekoliko ej janeze tesko preveslati...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98880
2015-09-08


Back to top Go down

Janezi ne bi da se Hrvatska tuži već da imaju sa nama ok odnose!Cerar ostao 'sam na svijetu' Empty Re: Janezi ne bi da se Hrvatska tuži već da imaju sa nama ok odnose!Cerar ostao 'sam na svijetu'

Post by RayMabus 20/6/2018, 14:45

E pa dobro mu je i reka
RayMabus
RayMabus

Posts : 174879
2014-04-11


Back to top Go down

Janezi ne bi da se Hrvatska tuži već da imaju sa nama ok odnose!Cerar ostao 'sam na svijetu' Empty Re: Janezi ne bi da se Hrvatska tuži već da imaju sa nama ok odnose!Cerar ostao 'sam na svijetu'

Post by Regoč 20/6/2018, 15:46

Polako, lukavi su Slovenci, ne treba prerano likovati, nije gotovo dok ih sud ne odbije.

_________________
Janezi ne bi da se Hrvatska tuži već da imaju sa nama ok odnose!Cerar ostao 'sam na svijetu' Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Janezi ne bi da se Hrvatska tuži već da imaju sa nama ok odnose!Cerar ostao 'sam na svijetu' Empty Re: Janezi ne bi da se Hrvatska tuži već da imaju sa nama ok odnose!Cerar ostao 'sam na svijetu'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum