ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prijateljstvo preko Interneta..

Page 2 of 20 Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Next

Go down

Prijateljstvo preko Interneta.. - Page 2 Empty Re: Prijateljstvo preko Interneta..

Post by Guest 10/10/2015, 15:41

bogomdani wrote:na forumima je drugacije..cure uvijek se furaju na neku "emocionalnost",pa ti prodaju moodo pod boobrege,a citas ih ko otvorenu slikovnicu..o ebote,pa nisam 14 godina da su mi zene nepoznanica..
neka fala,nis vise preko pepeja..

Nemoj u rukavicama, nego otvoreno kaži što te muči :)

Guest
Guest


Back to top Go down

Prijateljstvo preko Interneta.. - Page 2 Empty Re: Prijateljstvo preko Interneta..

Post by Guest 10/10/2015, 15:41

veber_1 wrote:gdje ti je avanturistički duh.
otkrivanje nepoznatog?
Mhhh..dobro pitanje...inace sam prilicni avanturista,no ,malo mi je toga kod zena ostalo nepoznatog,da bi sad pun zara se zalijetao u to..ufuravanje u fikciju: "sto ce biti..",isto me ne angazira potpuno..sto bi moglo biti,a da dosad vec nije bilo..??..sve vec prozvakana tema na nes drugaciju varijaciju...reklo bi se da sam postao Snob lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prijateljstvo preko Interneta.. - Page 2 Empty Re: Prijateljstvo preko Interneta..

Post by veber 10/10/2015, 15:42

betty.boop wrote:meni se cini da se svetac nesto razocarao lately  No
imao je velika očekivanja.

ili je drugoj strani naznačio, pa je druga strana dala mu dvojku.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

Prijateljstvo preko Interneta.. - Page 2 Empty Re: Prijateljstvo preko Interneta..

Post by Guest 10/10/2015, 15:42

dzepna_venera wrote:
bogomdani wrote:na forumima je drugacije..cure uvijek se furaju na neku "emocionalnost",pa ti prodaju moodo pod boobrege,a citas ih ko otvorenu slikovnicu..o ebote,pa nisam 14 godina da su mi zene nepoznanica..
neka fala,nis vise preko pepeja..

Nemoj u rukavicama, nego otvoreno kaži što te muči :)
Ma nista mene ne muci,samo se odmaknem i šlus..!!!..e sad,neki drugi to ne mogu prozvakati,pa izmisljaju Teorije urota protiv njia,pa onda bogomdani ispa ovakav i onakav..demonsko seme.. jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prijateljstvo preko Interneta.. - Page 2 Empty Re: Prijateljstvo preko Interneta..

Post by Guest 10/10/2015, 15:43

veber_1 wrote:
betty.boop wrote:meni se cini da se svetac nesto razocarao lately  No
imao je velika očekivanja.

ili je drugoj strani naznačio, pa je druga strana dala mu dvojku.
Weberu,ovog se cuvam i izbjegavam kao vrag od tamjana..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prijateljstvo preko Interneta.. - Page 2 Empty Re: Prijateljstvo preko Interneta..

Post by Guest 10/10/2015, 15:45

Jel uopce covjek moze nesto simpa reci,a da to zene ne protumace kao Pozivnicu... No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prijateljstvo preko Interneta.. - Page 2 Empty Re: Prijateljstvo preko Interneta..

Post by betty.boop 10/10/2015, 15:45

bogomdani wrote:Ma nista mene ne muci,samo se odmaknem i šlus..!!!..e sad,neki drugi to ne mogu prozvakati,pa izmisljaju Teorije urota protiv njia,pa onda bogomdani ispa ovakav i onakav..demonsko seme.. jocolor

o cemu mi sad pricamo uopce ?

ja se pogubijo  :(
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

Prijateljstvo preko Interneta.. - Page 2 Empty Re: Prijateljstvo preko Interneta..

Post by Guest 10/10/2015, 15:46

betty.boop wrote:
bogomdani wrote:Ma nista mene ne muci,samo se odmaknem i šlus..!!!..e sad,neki drugi to ne mogu prozvakati,pa izmisljaju Teorije urota protiv njia,pa onda bogomdani ispa ovakav i onakav..demonsko seme.. jocolor

o cemu mi sad pricamo uopce ?

ja se pogubijo  :(
e sad bi ti sve znala,bem mu misha...E nece ici..nisam ja ona nepecena kajgana... lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prijateljstvo preko Interneta.. - Page 2 Empty Re: Prijateljstvo preko Interneta..

Post by veber 10/10/2015, 15:46

ne kužim te. pa ne ideš na slijepo.

ok. naći se s muškim, ne buš u krevetu završio već na cugi, ali za žene????

_________________

Prijateljstvo preko Interneta.. - Page 2 M_50010

Prijateljstvo preko Interneta.. - Page 2 01-nov14
Smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

Prijateljstvo preko Interneta.. - Page 2 Empty Re: Prijateljstvo preko Interneta..

Post by betty.boop 10/10/2015, 15:46

bogomdani wrote:Jel uopce covjek moze nesto simpa reci,a da to zene ne protumace kao Pozivnicu... No


aha, o zenama pricamo

ja mislila o prijateljstvu preko interneta, silly me  :doh
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

Prijateljstvo preko Interneta.. - Page 2 Empty Re: Prijateljstvo preko Interneta..

Post by veber 10/10/2015, 15:47

bogomdani wrote:Jel uopce covjek moze nesto simpa reci,a da to zene ne protumace kao Pozivnicu... No
ja direktno velim, kasnije nemam problema.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

Prijateljstvo preko Interneta.. - Page 2 Empty Re: Prijateljstvo preko Interneta..

Post by Guest 10/10/2015, 15:47

Uhhhh,Weberu...sa zenama je komplicirano...lako je sa frendom popiti cugu..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prijateljstvo preko Interneta.. - Page 2 Empty Re: Prijateljstvo preko Interneta..

Post by veber 10/10/2015, 15:47

betty.boop wrote:
bogomdani wrote:Jel uopce covjek moze nesto simpa reci,a da to zene ne protumace kao Pozivnicu... No


aha, o zenama pricamo

ja mislila o prijateljstvu preko interneta, silly me  :doh
ne zajebaj!
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

Prijateljstvo preko Interneta.. - Page 2 Empty Re: Prijateljstvo preko Interneta..

Post by veber 10/10/2015, 15:48

bogomdani wrote:Uhhhh,Weberu...sa zenama je komplicirano...lako je sa frendom popiti cugu..
kaj je sa ženama komplicirano?

nikaj!
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

Prijateljstvo preko Interneta.. - Page 2 Empty Re: Prijateljstvo preko Interneta..

Post by Guest 10/10/2015, 15:49

betty.boop wrote:
bogomdani wrote:Jel uopce covjek moze nesto simpa reci,a da to zene ne protumace kao Pozivnicu... No


aha, o zenama pricamo

ja mislila o prijateljstvu preko interneta, silly me  :doh
malo konkretnije...da...no opet o prijateljstvu..Eto,pozoves curu na kofi,a ona odmah misli da hoces da joj se uvuces u gacice,a posto je dobra ovdje sa ovim i onom,pa se mora paziti na "dobar glas",odma ispa sve kao upucavanje..a siroti bogomdani bi samo malo popricao i strustio espresso.. king
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prijateljstvo preko Interneta.. - Page 2 Empty Re: Prijateljstvo preko Interneta..

Post by betty.boop 10/10/2015, 15:49

veber_1 wrote:
betty.boop wrote:
bogomdani wrote:Jel uopce covjek moze nesto simpa reci,a da to zene ne protumace kao Pozivnicu... No


aha, o zenama pricamo

ja mislila o prijateljstvu preko interneta, silly me  :doh
ne zajebaj!


pa cek, poceli smo o poznanstvima preko interneta, na temi o bugiju, pokoj mu dusi


kud odjednom zavrsismo na tome da su sve zene vjestice ??

ljutite me danas opasno
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

Prijateljstvo preko Interneta.. - Page 2 Empty Re: Prijateljstvo preko Interneta..

Post by Guest 10/10/2015, 15:51

veber_1 wrote:
bogomdani wrote:Jel uopce covjek moze nesto simpa reci,a da to zene ne protumace kao Pozivnicu... No
ja direktno velim, kasnije nemam problema.
Mudro,mudro..ja ovdje prodajm neku suosjecajnost...do qrca :morningcoffee
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prijateljstvo preko Interneta.. - Page 2 Empty Re: Prijateljstvo preko Interneta..

Post by veber 10/10/2015, 15:52

betty.boop wrote:
veber_1 wrote:
betty.boop wrote:
bogomdani wrote:Jel uopce covjek moze nesto simpa reci,a da to zene ne protumace kao Pozivnicu... No


aha, o zenama pricamo

ja mislila o prijateljstvu preko interneta, silly me  :doh
ne zajebaj!


pa cek, poceli smo o poznanstvima preko interneta, na temi o bugiju, pokoj mu dusi


kud odjednom zavrsismo na tome da su sve zene vjestice ??

ljutite me danas opasno
micika! baš ne čitaš što pišem!

ja to rekao nisam.

_________________

Prijateljstvo preko Interneta.. - Page 2 M_50010

Prijateljstvo preko Interneta.. - Page 2 01-nov14
Smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

Prijateljstvo preko Interneta.. - Page 2 Empty Re: Prijateljstvo preko Interneta..

Post by Guest 10/10/2015, 15:52

betty.boop wrote:
veber_1 wrote:
betty.boop wrote:
bogomdani wrote:Jel uopce covjek moze nesto simpa reci,a da to zene ne protumace kao Pozivnicu... No


aha, o zenama pricamo

ja mislila o prijateljstvu preko interneta, silly me  :doh
ne zajebaj!


pa cek, poceli smo o poznanstvima preko interneta, na temi o bugiju, pokoj mu dusi


kud odjednom zavrsismo na tome da su sve zene vjestice ??

ljutite me danas opasno
tema nije staticna...sve spada u okvire.. jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prijateljstvo preko Interneta.. - Page 2 Empty Re: Prijateljstvo preko Interneta..

Post by betty.boop 10/10/2015, 15:52

bogomdani wrote:malo konkretnije...da...no opet o prijateljstvu..Eto,pozoves curu na kofi,a ona odmah misli da hoces da joj se uvuces u gacice,a posto je dobra ovdje sa ovim i onom,pa se mora paziti na "dobar glas",odma ispa sve kao upucavanje..a siroti bogomdani bi samo malo popricao i strustio espresso.. king

zenska koja tako "misli" je glupa

no, mozda si ti nesto krivo shvatio


toliko nesporazuma nastane, ljudi moji

a dovoljno je samo bit otvoren :)
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

Prijateljstvo preko Interneta.. - Page 2 Empty Re: Prijateljstvo preko Interneta..

Post by Guest 10/10/2015, 15:52

Koja manipulacija, idešš..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prijateljstvo preko Interneta.. - Page 2 Empty Re: Prijateljstvo preko Interneta..

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 20 Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum