ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dinamo Zagreb

Page 8 of 50 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 29 ... 50  Next

Go down

Dinamo Zagreb - Page 8 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 6/6/2018, 13:18

vuksadinare wrote:jos postao zastupnik u saboru :D  i jebavao mater drugima..tako me ne bi ni cudilo na kraju d ai mamic nakon ovog postane saborski zastupnik :)
Branetovi slučajevi su vraćeni doslovno na nulu i on sada u tim slučajevima ponovo dokazuje svoju nevinost i u tom postupku paralelno traži naknadu štete što je pravomoćno gulio nekoliko godina u Protektoratu. On je bio kriv pa onda opet nije kriv(srušena ta presuda), a u to vrijeme kad je prvi put osuđen doživljen je kao kriv, a sada opet je ono nevin pa je pitanje hoće li po drugi put biti kriv. Koliko se sjećam, u pitanju je bilo krivo vođenje postupka i zato je sve vraćeno na nulu. :)

Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 8 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by muckodjubre 6/6/2018, 13:24

treba čekati pravomoćnu presudu...

u svakom slučaju,kao što sam rekao neka vrati dinamu njegove novce što će dinamu doći kao melem na rane jer prema presudi: Zdravko Mamić mora vratiti sav nezakonito stečen novac.

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Dinamo Zagreb - Page 8 6b8efe2f85c2b63406b2Dinamo Zagreb - Page 8 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Dinamo Zagreb - Page 8 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 8 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by muckodjubre 6/6/2018, 13:26

fridrih_niche wrote:Kriminalcina je napokon došla pravdi...
<3

Al definitivno prekasno, jer je unistija hrvatski balun do te mjere da pola države mrzi vlastitu reprezentaciju...
Hajduka je pokuša uništit do temelja, al nije pošlo, osta je bez zubiju kad je zagriza u taj prevelik zalogaj...


Šta će sad Demo, Zekan, Svetina?
Ko je supstitut utamničenom Tatti?
B-)

Jedva čekan počet gledat pranje od Tatte i prevlačenje u novo ruhu onih koji će ga najviše blatit...
Nešto slično se odigralo 91. kad su notorne komunjare postale glavni domoljubi/lopovi...
Pljuc!
;)

hajduk su skoro uništili njegovi ljudi...pa nije ti mamić izvukao novce iz hajduka i napravio dugove...

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Dinamo Zagreb - Page 8 6b8efe2f85c2b63406b2Dinamo Zagreb - Page 8 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Dinamo Zagreb - Page 8 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 8 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK 6/6/2018, 13:31

Demo izdise

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 8 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK 6/6/2018, 13:33

Hitno lukicu izuzeti sa liste pritvoriti zbog suddjelovanja u pljacki

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 8 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 6/6/2018, 13:48

fridrih_niche wrote:Pogled iz kuta jednog poštenog Dinamovca...
https://www.facebook.com/nogometplus.net/posts/2066193783630198
:bball:
na nogometplus-u nema dinamovaca.
tamo su samo mrzitelji dinama.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11139
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 8 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 6/6/2018, 13:50

vuksadinare wrote:nista od toga..zalba na zalbu...spinovi..jos ce na kraju drzava morati platiti mamicu..nakon drugostupanjske presude,..zivi bili pa vidjeli..slicno ej bilo sa glavasem..
u sridu.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11139
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 8 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 6/6/2018, 14:00

fridrih_niche wrote:Kriminalcina je napokon došla pravdi...
<3

Al definitivno prekasno, jer je unistija hrvatski balun do te mjere da pola države mrzi vlastitu reprezentaciju...
Hajduka je pokuša uništit do temelja, al nije pošlo, osta je bez zubiju kad je zagriza u taj prevelik zalogaj...


Šta će sad Demo, Zekan, Svetina?
Ko je supstitut utamničenom Tatti?
B-)

Jedva čekan počet gledat pranje od Tatte i prevlačenje u novo ruhu onih koji će ga najviše blatit...
Nešto slično se odigralo 91. kad su notorne komunjare postale glavni domoljubi/lopovi...
Pljuc!
;)
kakvoj pravdi?
onoj po kojoj je napao ivu begu?

hajduk je sam sebe uništio i višestruko pokrao i zato glavinja od uprave do uprave i od sezone do sezone. 
sami ste počeli lov na mamića preko medija, pa preko tovara u pravosuđu i dorh-u i u najboljoj maniri Miloševićevog režima ste dobili nepravomoćnu presudu koja neće doživjeti pravomoćnost.

mamića ste dislocirali iz zagreba, a još više približili splitu što znači da ste tek sad najebali.
u vašem je interesu da bude oslobođen što prije kako bi izbjegli ono što vam sad slijedi na sportskom polju.

pljuckaš u vjetar.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11139
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 8 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by darth_vader 6/6/2018, 14:03

fridrih_niche wrote:Ima i treća vrsta ljudi, ona najgora: kojoj pase užasan status quo...
;)

:cru

Da nema njih, kriminalci sigurno ne bi opstali...najgora vrsta ljudi, definitivno...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19647
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 8 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 6/6/2018, 14:04

muckodjubre wrote:treba čekati pravomoćnu presudu...

u svakom slučaju,kao što sam rekao neka vrati dinamu njegove novce što će dinamu doći kao melem na rane jer prema presudi: Zdravko Mamić mora vratiti sav nezakonito stečen novac.
Počelo je odmicanje od lika i djela Tatte heheh...
Sad se stavlja fokus na druge stvari...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 8 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 6/6/2018, 14:04

Desert_fox wrote:Demo izdise
Mislin da mu je sad izuzetno teško...
Al bori se...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 8 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by darth_vader 6/6/2018, 14:06

vuksadinare wrote:
fridrih_niche wrote:Ima i treća vrsta ljudi, ona najgora: kojoj pase užasan status quo...
;)
gledaj zbog lose ekonomske situacije ljudima je najmanje bitan nogomet i desavanja oko njega...njima je daleko bitnije hoce li se firme agrokora spasiti ili ence ili c eljudi ostati bez posla ili nece..u toj situaciji mamic,hajduk,dinamo,suker i drugi su im najmanja briga....zato se ta borba protiv mamica i 'mamica' ne moze i nece prosiriti sve dok na drugim poljima ne bude dobro dakle gospodarstvo u prvom redu..demografija...polituicke prilike i druge stvari..onda bi se ljudi vis eangazirali cak i oko en bas najbitnijih za zivot stvari

Relativiziraš stvari i pišeš pizdarije...Mamić je upravo simbol kriminala u ovoj državi i ljudima je itekako drago da je u bajboku pa makar i deklarativno...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19647
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 8 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 6/6/2018, 14:06

jasambrend wrote:
fridrih_niche wrote:Ima i treća vrsta ljudi, ona najgora: kojoj pase užasan status quo...
;)

:cru

Da nema njih, kriminalci sigurno ne bi opstali...najgora vrsta ljudi, definitivno...
To je ljudski šljam...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 8 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by muckodjubre 6/6/2018, 14:07

fridrih_niche wrote:
muckodjubre wrote:treba čekati pravomoćnu presudu...

u svakom slučaju,kao što sam rekao neka vrati dinamu njegove novce što će dinamu doći kao melem na rane jer prema presudi: Zdravko Mamić mora vratiti sav nezakonito stečen novac.
Počelo je odmicanje od lika i djela Tatte heheh...
Sad se stavlja fokus na druge stvari...
:D
nedavno si me pitao isto to i dobio si isti odgovori....kao i prije par godina...nema tu fokusa na druge stvari,stvar je jasno i to govorim već godinama ako se dokaže da je oštetio dinamo neka vrati novce što će dinamu biti kao melem na rane...

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Dinamo Zagreb - Page 8 6b8efe2f85c2b63406b2Dinamo Zagreb - Page 8 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Dinamo Zagreb - Page 8 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 8 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 6/6/2018, 14:08

Svetina se još ne da, to je vrijedno divljenja...
Još i dalje spina o Hajduku dok mu gazda mora u zatvor haha...
:D

Ko će ti plaćat dnevnicu sad?
Jel gazda ovlastija nekog drugog za tu prljavu rabotu?
:p
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 8 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 6/6/2018, 14:09

muckodjubre wrote:
fridrih_niche wrote:
muckodjubre wrote:treba čekati pravomoćnu presudu...

u svakom slučaju,kao što sam rekao neka vrati dinamu njegove novce što će dinamu doći kao melem na rane jer prema presudi: Zdravko Mamić mora vratiti sav nezakonito stečen novac.
Počelo je odmicanje od lika i djela Tatte heheh...
Sad se stavlja fokus na druge stvari...
:D
nedavno si me pitao isto to i dobio si isti odgovori....kao i prije par godina...nema tu fokusa na druge stvari,stvar je jasno i to govorim već godinama ako se dokaže da je oštetio dinamo neka vrati novce što će dinamu biti kao melem na rane...
A šta je oštetija Hajduka u zadnjih desetak godina, šta ćemo s tim?
Kakav melem za naše rane priželjkuješ?
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 8 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by muckodjubre 6/6/2018, 14:11

fridrih_niche wrote:
muckodjubre wrote:
fridrih_niche wrote:
muckodjubre wrote:treba čekati pravomoćnu presudu...

u svakom slučaju,kao što sam rekao neka vrati dinamu njegove novce što će dinamu doći kao melem na rane jer prema presudi: Zdravko Mamić mora vratiti sav nezakonito stečen novac.
Počelo je odmicanje od lika i djela Tatte heheh...
Sad se stavlja fokus na druge stvari...
:D
nedavno si me pitao isto to i dobio si isti odgovori....kao i prije par godina...nema tu fokusa na druge stvari,stvar je jasno i to govorim već godinama ako se dokaže da je oštetio dinamo neka vrati novce što će dinamu biti kao melem na rane...
A šta je oštetija Hajduka u zadnjih desetak godina, šta ćemo s tim?
Kakav melem za naše rane priželjkuješ?
:D

nije ti mamić oštetio hajduk i nabio dugove već vaši ljudi koji su bili u upravi i napravili kosture iz ormara i dugove

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Dinamo Zagreb - Page 8 6b8efe2f85c2b63406b2Dinamo Zagreb - Page 8 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Dinamo Zagreb - Page 8 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 8 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 6/6/2018, 14:19

muckodjubre wrote:
fridrih_niche wrote:
muckodjubre wrote:
fridrih_niche wrote:
muckodjubre wrote:treba čekati pravomoćnu presudu...

u svakom slučaju,kao što sam rekao neka vrati dinamu njegove novce što će dinamu doći kao melem na rane jer prema presudi: Zdravko Mamić mora vratiti sav nezakonito stečen novac.
Počelo je odmicanje od lika i djela Tatte heheh...
Sad se stavlja fokus na druge stvari...
:D
nedavno si me pitao isto to i dobio si isti odgovori....kao i prije par godina...nema tu fokusa na druge stvari,stvar je jasno i to govorim već godinama ako se dokaže da je oštetio dinamo neka vrati novce što će dinamu biti kao melem na rane...
A šta je oštetija Hajduka u zadnjih desetak godina, šta ćemo s tim?
Kakav melem za naše rane priželjkuješ?
:D

nije ti mamić oštetio hajduk i nabio dugove već vaši ljudi koji su bili u upravi i napravili kosture iz ormara i dugove
Ne, moja pokojna baba je namještala prvenstva Dinamu, a ne Mamić...
I ko priča o dugovima Hajduka?
Ne spinaj...
:D
Mamić je unistija hrvatski nogomet stvaranjem nelegalne lige...
Dinamo je ima raznorazne povlastice, te je bija privilegiran na način da je samo on smija bit prvak...
Sve se to još ima za rasplest, al pravda će na kraju izac na vidjelo...
I sve ove nelegalne titule Dinama moraju bit oduzete...
A šteta na račun Hajduka i drugih klubova mora bit nekako podmirena...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 8 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 6/6/2018, 14:20

fridrih_niche wrote:Svetina se još ne da, to je vrijedno divljenja...
Još i dalje spina o Hajduku dok mu gazda mora u zatvor haha...
:D

Ko će ti plaćat dnevnicu sad?
Jel gazda ovlastija nekog drugog za tu prljavu rabotu?
:p
kakvo spinanje?
ti si kmečao kako je mamić uništija hajduk.

idiot je uporan u pokazivanju da je idiot pa mu to njegovo neotuđivo pravo da ostane idiot neću osporavati.

nije u šoldima sve, druže idiote niti je svaka rabota koja tebi ne paše prljava.
budući da si idiot neću ti opširnije obrazlagati.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11139
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 8 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by muckodjubre 6/6/2018, 14:27

fridrih_niche wrote:
muckodjubre wrote:
fridrih_niche wrote:
muckodjubre wrote:
fridrih_niche wrote:
Počelo je odmicanje od lika i djela Tatte heheh...
Sad se stavlja fokus na druge stvari...
:D
nedavno si me pitao isto to i dobio si isti odgovori....kao i prije par godina...nema tu fokusa na druge stvari,stvar je jasno i to govorim već godinama ako se dokaže da je oštetio dinamo neka vrati novce što će dinamu biti kao melem na rane...
A šta je oštetija Hajduka u zadnjih desetak godina, šta ćemo s tim?
Kakav melem za naše rane priželjkuješ?
:D

nije ti mamić oštetio hajduk i nabio dugove već vaši ljudi koji su bili u upravi i napravili kosture iz ormara i dugove
Ne, moja pokojna baba je namještala prvenstva Dinamu, a ne Mamić...
I ko priča o dugovima Hajduka?
Ne spinaj...
:D
Mamić je unistija hrvatski nogomet stvaranjem nelegalne lige...
Dinamo je ima raznorazne povlastice, te je bija privilegiran na način da je samo on smija bit prvak...
Sve se to još ima za rasplest, al pravda će na kraju izac na vidjelo...
I sve ove nelegalne titule Dinama moraju bit oduzete...
A šteta na račun Hajduka i drugih klubova mora bit nekako podmirena...
;)

hajduk je bio u banani i nije mogao konkurirati prvenstveno igrački a i financijski dinamu,a kasnije i rijeci...

to si i lani govorio da nitko ne smije biti prvak,da će rijeku zaustaviti suci pa smo vidjeli kako...

isto to što ti govoriš da su dinamove titule nelegalne ovi govore za dvije zadnje hajdukove...

jebiga najlakše je sve svaliti na drugoga da je mamić kriv radi hajduka,sad još reci da je on kriv i što vam je kerum vodio klub i što u ključnim tekmama gubite od rudeša,belupa i dinama na poljudu i to kada je dinamo bio nikada jadniji i kiksao na sve strane...

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Dinamo Zagreb - Page 8 6b8efe2f85c2b63406b2Dinamo Zagreb - Page 8 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Dinamo Zagreb - Page 8 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 8 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by vuksadinare 6/6/2018, 14:30

jasambrend wrote:
vuksadinare wrote:
fridrih_niche wrote:Ima i treća vrsta ljudi, ona najgora: kojoj pase užasan status quo...
;)
gledaj zbog lose ekonomske situacije ljudima je najmanje bitan nogomet i desavanja oko njega...njima je daleko bitnije hoce li se firme agrokora spasiti ili ence ili c eljudi ostati bez posla ili nece..u toj situaciji mamic,hajduk,dinamo,suker i drugi su im najmanja briga....zato se ta borba protiv mamica i 'mamica' ne moze i nece prosiriti sve dok na drugim poljima ne bude dobro dakle gospodarstvo u prvom redu..demografija...polituicke prilike i druge stvari..onda bi se ljudi vis eangazirali cak i oko en bas najbitnijih za zivot stvari

Relativiziraš stvari i pišeš pizdarije...Mamić je upravo simbol kriminala u ovoj državi i ljudima je itekako drago da je u bajboku pa makar i deklarativno...
...sve stoji..ali realno mamic ima mnogo pobornika i to ne treba podcijeniti...sto dokazuje i velika podrska na forumima raznih portala,facebooku i slicno...i ne radi se smao o desnicarima vec dobrano ima cak i jevicara imas ih i tu poput šitinga i jos nekih...jer svi oni se vode sitagmom...onom socijalistickom iz juge..'krao je ali je i nama dao'..usput hvaleci ga kako prca 'glupe tovare'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 8 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 50 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 29 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum