ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Navijači i "navijači" se "kolju" radi i oko njih,a evo kako se oni kolju...

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Navijači i "navijači" se "kolju" radi i oko njih,a evo kako se oni kolju... - Page 2 Empty Re: Navijači i "navijači" se "kolju" radi i oko njih,a evo kako se oni kolju...

Post by Guest 12/5/2018, 19:21

Tooooooooo!
<3

:D

Guest
Guest


Back to top Go down

Navijači i "navijači" se "kolju" radi i oko njih,a evo kako se oni kolju... - Page 2 Empty Re: Navijači i "navijači" se "kolju" radi i oko njih,a evo kako se oni kolju...

Post by scorpion 12/5/2018, 19:48

fridrih_niche wrote:Ispickarali bi se i uživo, sta ima veze...
:D

Al to ne znaci da nam ne bi bilo lipo...
Ja bi bas Volija sist s Bracalom i Scorpijom i da mi pokušaju objasnit zašto misle da je CR najbolji ikad...
Toliko bi se smija da ne bi triba ni zapalit haha...
:^O
Ja ne mislim da je najbolji ikad (bracali jest). Za mene je Zidane najbolji ikad (ali ponavljam za mene). Mišljenja sam da ne postoji ni jedan koji se može izdvojit kao najbolji, jer bilo je tu puno vrhunskih vanserijskih igrača :coffee

_________________
Navijači i "navijači" se "kolju" radi i oko njih,a evo kako se oni kolju... - Page 2 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

Navijači i "navijači" se "kolju" radi i oko njih,a evo kako se oni kolju... - Page 2 Empty Re: Navijači i "navijači" se "kolju" radi i oko njih,a evo kako se oni kolju...

Post by Guest 12/5/2018, 21:46

Noor wrote:
Serbia Strong wrote:
Noor wrote:
Serbia Strong wrote:
Noor wrote:
bi i ja :)
dobra muzika i raspali do jutra :D


Iznabadali bi se do kraja večeri... Basketball
a šta kažeš...kojeg bi si ti izabrao da te ubode? Basketball
Mmmm, tebe srećo... geek
al..ja sam zensko


Baš zato... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Navijači i "navijači" se "kolju" radi i oko njih,a evo kako se oni kolju... - Page 2 Empty Re: Navijači i "navijači" se "kolju" radi i oko njih,a evo kako se oni kolju...

Post by EstebanEnrique 13/5/2018, 00:25

"Nacionalizam je tema za one do 300 evra prihoda mesečno. Njima se servira ta priča. Kada plata pređe 500 evra, onda počinje razgovor o garderobi i kafićima. Kada pređe 1.000, onda je top-tema zdrava hrana, letovanja i zimovanja, a kada se popne na više od 3.000 onda prestaje svako palamuđenje. Ljudi onda pričaju o vremenskoj prognozi i ljubavi", kaže Rambo.
http://rs.n1info.com/a118563/Showbiz/Showbiz-vesti/Rambo-Amadeus-o-plati-i-nacionalizmu.html


...sad zamisli mesi ronaldno imaju 300 000 mjesecno ...koliko im je dobro.

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

Navijači i "navijači" se "kolju" radi i oko njih,a evo kako se oni kolju... - Page 2 Empty Re: Navijači i "navijači" se "kolju" radi i oko njih,a evo kako se oni kolju...

Post by Guest 13/5/2018, 09:26

Mjesečno?
:D
Prije sedmicno...
Messi ima i vise od po milje € sedmicno...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Navijači i "navijači" se "kolju" radi i oko njih,a evo kako se oni kolju... - Page 2 Empty Re: Navijači i "navijači" se "kolju" radi i oko njih,a evo kako se oni kolju...

Post by Guest 13/5/2018, 10:47

bracala sa svojih 50 eura mjesecno, prica samo o pistoljima,ciganima i bananama
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Navijači i "navijači" se "kolju" radi i oko njih,a evo kako se oni kolju... - Page 2 Empty Re: Navijači i "navijači" se "kolju" radi i oko njih,a evo kako se oni kolju...

Post by Guest 13/5/2018, 11:00

Ti klošaru 50€ nisi video u svom životu... :rofl
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Navijači i "navijači" se "kolju" radi i oko njih,a evo kako se oni kolju... - Page 2 Empty Re: Navijači i "navijači" se "kolju" radi i oko njih,a evo kako se oni kolju...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum