ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 25 of 50 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 37 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 25/5/2018, 13:07

isključivi krivac wrote:

SLUŽBENO: Hajduk otkupio Adama Gyurcsa




:tu
Dobar igrač...
Al pojedincima se triba zahvalit...
;)

Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 25/5/2018, 23:45

"Zašto Hajdukovci često odlaze na misu? 
Zato što jedino u crkvi mogu vidjeti čovjeka u bijelom kako podiže pehar"


:hail :hail

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6697
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK 26/5/2018, 00:12

Zeko wrote:"Zašto Hajdukovci često odlaze na misu? 
Zato što jedino u crkvi mogu vidjeti čovjeka u bijelom kako podiže pehar"


:hail :hail
Basketball

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 26/5/2018, 01:28

fridrih_niche wrote:
isključivi krivac wrote:

SLUŽBENO: Hajduk otkupio Adama Gyurcsa






:tu
Dobar igrač...
Al pojedincima se triba zahvalit...
;)
To svakako.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 26/5/2018, 04:28

"Zašto Dinamovci ne odlaze često na misu? 
Zato što im klub nosi komunističko ime"
:cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 26/5/2018, 11:23

Kaj misliš, kol'ko si sad pametniji nego što si prije prepravljanja ovoga ?

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6697
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 26/5/2018, 13:33

Boli me kurac. Mogu bit i glup, ali Dinamo je komunističko ime.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 26/5/2018, 15:56

Da, i ? Bravo majstore bicikle su izmislili komunisti, jer imaju dinamo.  Basketball

dinamo(grč. dynamis) stroj za proizvodnju električne struje mehaničkim radom, okretanjem vodiča kroz magnetno polje

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6697
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK 26/5/2018, 16:08

cassanowa wrote:Boli me kurac. Mogu bit i glup, ali Dinamo je komunističko ime.
Imali smo do 2000 najlipse ime bilo je Croatia 
Ali udba nam je sudba pa vratise komunisticko

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 26/5/2018, 16:35

Kako kome. Velikoj većini navijača Dinama sigurno nije bilo najljepše. Kako objasniti činjenicu da, pogotovo u europskim utakmicama, na terenu igra Croatia a tribine skandiraju Dinamo ? Kako objasniti činjenicu da je Dinamo sa brojke od 45 tisuća članova krajem '80-ih, pao na neke 2-3 tisuće članova od početka pa do kraja '90-ih godina ?

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6697
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 26/5/2018, 17:34

Zeko wrote:Da, i ? Bravo majstore bicikle su izmislili komunisti, jer imaju dinamo.  Basketball



dinamo(grč. dynamis) stroj za proizvodnju električne struje mehaničkim radom, okretanjem vodiča kroz magnetno polje
Ne znam jel se ti prviš glup  ili ne znaš notorne činjenice.

Ako želite biti u istočnjačkom ex komunističkom društvu iz  Moskve, Tirane, Bukurešta, Dresdena, Pančeva, Minska, Kijeva, Tbilisija baš me briga...vaša stvar. Činjenica je da su svim tim klubovima komunisti dali ime. Zato je Dinamo komunističko ime.
Ako se i Zagreb tu uklapa uživajte.
U stvari, do jučer ste imali i Trg maršala usred grada...

A za ovo s biciklama se slažem...stvarno imaju dinamo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 26/5/2018, 17:34

Desert_fox wrote:
cassanowa wrote:Boli me kurac. Mogu bit i glup, ali Dinamo je komunističko ime.
Imali smo do 2000 najlipse ime bilo je Croatia 
Ali udba nam je sudba pa vratise komunisticko
Glas razuma.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 26/5/2018, 20:04

cassanowa wrote:
Zeko wrote:Da, i ? Bravo majstore bicikle su izmislili komunisti, jer imaju dinamo.  Basketball





dinamo(grč. dynamis) stroj za proizvodnju električne struje mehaničkim radom, okretanjem vodiča kroz magnetno polje
Ne znam jel se ti prviš glup  ili ne znaš notorne činjenice.

Ako želite biti u istočnjačkom ex komunističkom društvu iz  Moskve, Tirane, Bukurešta, Dresdena, Pančeva, Minska, Kijeva, Tbilisija baš me briga...vaša stvar. Činjenica je da su svim tim klubovima komunisti dali ime. Zato je Dinamo komunističko ime.
Ako se i Zagreb tu uklapa uživajte.
U stvari, do jučer ste imali i Trg maršala usred grada...

A za ovo s biciklama se slažem...stvarno imaju dinamo.
Ne znam JEL SE TI PRAVIŠ GLUP ili ne znaš notorne činjenice.

1945. godine kad je Građanski postao Dinamo, kakva je država bila Jugoslavija ? Komunistička ? Bravo, otišli smo korak dalje. Kak se ti zoveš ? Recimo da si Vladimir i recimo da ti je tata bil komunista. Ne mora to biti točno, ali u Hrvatskoj ima pun kurac ljudi kojima su očevi i majke bili komunisti i dali im ime. Znači da svi ti ljudi imaju komunistička imena. Isto k'o i Dinamo. A spomenutog Vladimira isto imaš i u Rusiji i u Ukrajini i u Bjelorusiji i u Srbiji i u Gruziji i u Rumunjskoj. Nisam baš siguran da su u Hrvatskoj "komunistički Vladimiri" početkom '90-ih masovno mijenjali svoja komunistička imena. Mijenjali su imena Jovan, Aleksandar, Stevo i slični koji su htjeli prikriti svoje porijeklo. A kaj se Dinama tiče, da je u 2. svjetskom ratu pobijedio Pavelić, Dinama nikad ne bi bilo i to iz razloga što nitko ne bi dekretom zabranio djelovanje Građanskom i HAŠK-u.  A kaj se Trgova tiče, ova država ima toliko pametnijeg posla da mi je to o trgovima, ulicama, partizanima i ustašama, jednostavno presmiješno. Kaj se mene tiče Trg može biti i Pavelićev i Hitlerov i Staljinov i Titov, zabole me kurac za to, samo daj ljudima da normalno žive.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6697
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 26/5/2018, 20:20

Zeko wrote:
cassanowa wrote:
Zeko wrote:Da, i ? Bravo majstore bicikle su izmislili komunisti, jer imaju dinamo.  Basketball







dinamo(grč. dynamis) stroj za proizvodnju električne struje mehaničkim radom, okretanjem vodiča kroz magnetno polje
Ne znam jel se ti prviš glup  ili ne znaš notorne činjenice.

Ako želite biti u istočnjačkom ex komunističkom društvu iz  Moskve, Tirane, Bukurešta, Dresdena, Pančeva, Minska, Kijeva, Tbilisija baš me briga...vaša stvar. Činjenica je da su svim tim klubovima komunisti dali ime. Zato je Dinamo komunističko ime.
Ako se i Zagreb tu uklapa uživajte.
U stvari, do jučer ste imali i Trg maršala usred grada...

A za ovo s biciklama se slažem...stvarno imaju dinamo.
Ne znam JEL SE TI PRAVIŠ GLUP ili ne znaš notorne činjenice.

1945. godine kad je Građanski postao Dinamo, kakva je država bila Jugoslavija ? Komunistička ? Bravo, otišli smo korak dalje. Kak se ti zoveš ? Recimo da si Vladimir i recimo da ti je tata bil komunista. Ne mora to biti točno, ali u Hrvatskoj ima pun kurac ljudi kojima su očevi i majke bili komunisti i dali im ime. Znači da svi ti ljudi imaju komunistička imena. Isto k'o i Dinamo. A spomenutog Vladimira isto imaš i u Rusiji i u Ukrajini i u Bjelorusiji i u Srbiji i u Gruziji i u Rumunjskoj. Nisam baš siguran da su u Hrvatskoj "komunistički Vladimiri" početkom '90-ih masovno mijenjali svoja komunistička imena. Mijenjali su imena Jovan, Aleksandar, Stevo i slični koji su htjeli prikriti svoje porijeklo. A kaj se Dinama tiče, da je u 2. svjetskom ratu pobijedio Pavelić, Dinama nikad ne bi bilo i to iz razloga što nitko ne bi dekretom zabranio djelovanje Građanskom i HAŠK-u.  A kaj se Trgova tiče, ova država ima toliko pametnijeg posla da mi je to o trgovima, ulicama, partizanima i ustašama, jednostavno presmiješno. Kaj se mene tiče Trg može biti i Pavelićev i Hitlerov i Staljinov i Titov, zabole me kurac za to, samo daj ljudima da normalno žive.
Izgleda da se ti ne praviš glup. Još nisi shvatio da su vam komunisti dali ime. Niste ih mogli odbit. Dinamo je komunističko ime i točka. Samo sam to rekao.
A Hajduku su ime dali hrvatski intelektualci još za Austro-Ugarske...
I Hajduk je 45-e glatko odbio da bude vojni klub JNA... Imali su muda..Isto kao što su imali muda reći i Talijanima da neće igrati za njih...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 26/5/2018, 22:59

Tak je. Zato su i bili Hajduk NOVJ. Valjda zato jer su imali muda reći NE.   Basketball

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6697
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 27/5/2018, 01:16

Hajduk raskinuo ugovor s Carbonierijem, ugovor istiće Almeidi.


Politika dovođenja tolikog broja igrača s strane je promašaj. Neman ništa protiv stranaca, ali imam protiv 15 stranaca od kojih 10 nisu kvaliteta za klub ili je njihovo vrijeme prošlo. 

Nadam se da će se novi SD (Bjelanović ili netko drugi) pozabaviti s tim pitanjem i pitanjem ugovora. Kao i da će novi predsjednik imati malo drugačiju praksu po pitanju ugovora nego onakvu kakvu je imao ovaj na odlasku gdje nije vidio problem da igračima na koje računaju ugovor nude 6 mjeseci prije isteka.

Nakon ove dvojice, treba se na ovaj ili onaj način zahvaliti još nekima. Primjerice pozicija livi bek. Hajduk ima u kadru tri igrača stranca na toj poziciji.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 27/5/2018, 02:29

Zeko wrote:Tak je. Zato su i bili Hajduk NOVJ. Valjda zato jer su imali muda reći NE.   Basketball
Koja si ti budala. Hajduk je bio i ostao svoj. Nije nikad bio režimski klub. Bolje biti hrvatski klub u bilo kojoj asocijaciji nego talijanski. Napslijetku, zločini nad hrvatskim narodom su se desili tek nakon rata... U miru... I Hajduk ne trpi politiku. Hajduk je dio vječnosti baš zbog toga. MOGU SE MINJAT I CARI I KRALJI A HAJDUK IDE DALJE!!!! NEĆE MINJAT IME!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 28/5/2018, 15:52

cassanowa wrote:
Zeko wrote:Tak je. Zato su i bili Hajduk NOVJ. Valjda zato jer su imali muda reći NE.   Basketball
Koja si ti budala. Hajduk je bio i ostao svoj. Nije nikad bio režimski klub. Bolje biti hrvatski klub u bilo kojoj asocijaciji nego talijanski. Napslijetku, zločini nad hrvatskim narodom su se desili tek nakon rata... U miru... I Hajduk ne trpi politiku. Hajduk je dio vječnosti baš zbog toga. MOGU SE MINJAT I CARI I KRALJI A HAJDUK IDE DALJE!!!! NEĆE MINJAT IME!
Ne vrijeđaj majmune napušeni. Bori se argumentima, kojih nemaš, naravno. Ja sam jedino siguran da Dinamo nikada nije bio Dinamo NOVJ i isto sam tako siguran da je jedini hrvatski klub koji je početkom '70-ih u grbu imao šahovnicu, a ne TVORNICU ULJA ZVIJEZDA - ZAGREB.

Hajduk Split - Page 25 X64P8AR6WYji4IcA0AAAAASUVORK5CYII=         Hajduk Split - Page 25 9k=
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6697
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK 28/5/2018, 15:57

Zeko wrote:Kako kome. Velikoj većini navijača Dinama sigurno nije bilo najljepše. Kako objasniti činjenicu da, pogotovo u europskim utakmicama, na terenu igra Croatia a tribine skandiraju Dinamo ? Kako objasniti činjenicu da je Dinamo sa brojke od 45 tisuća članova krajem '80-ih, pao na neke 2-3 tisuće članova od početka pa do kraja '90-ih godina ?
Meni je acroatia lipe

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 28/5/2018, 17:36

Hajduk Split - Page 25 X64P8AR6WYji4IcA0AAAAASUVORK5CYII=   Hajduk Split - Page 25 4a9ed2a5e7bbe62fcbce
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6697
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 28/5/2018, 17:41

Zeko wrote:
cassanowa wrote:
Zeko wrote:Tak je. Zato su i bili Hajduk NOVJ. Valjda zato jer su imali muda reći NE.   Basketball
Koja si ti budala. Hajduk je bio i ostao svoj. Nije nikad bio režimski klub. Bolje biti hrvatski klub u bilo kojoj asocijaciji nego talijanski. Napslijetku, zločini nad hrvatskim narodom su se desili tek nakon rata... U miru... I Hajduk ne trpi politiku. Hajduk je dio vječnosti baš zbog toga. MOGU SE MINJAT I CARI I KRALJI A HAJDUK IDE DALJE!!!! NEĆE MINJAT IME!
Ne vrijeđaj majmune napušeni. Bori se argumentima, kojih nemaš, naravno. Ja sam jedino siguran da Dinamo nikada nije bio Dinamo NOVJ i isto sam tako siguran da je jedini hrvatski klub koji je početkom '70-ih u grbu imao šahovnicu, a ne TVORNICU ULJA ZVIJEZDA - ZAGREB.

Hajduk Split - Page 25 X64P8AR6WYji4IcA0AAAAASUVORK5CYII=         Hajduk Split - Page 25 9k=
Konju, i ja sam isto siguran da Dinamo nikada nije bio Dinamo NOVJ. Ime je dobio tek nakon rata. Nije ni mogao.
A isto tako sam 100% siguran da su mu ime dali komunisti, a Hajduku hrvatski intelektualci...Samo sam to i želio reći u ovome svemu i ništa više...
Istina boli?

Hajduk Split - Page 25 Grbovi10
Prvi Dinamov grb!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 25 of 50 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 37 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum