ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jugoslavija je bila država a ovo danas mafijaška prćija

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Jugoslavija je bila država a ovo danas mafijaška prćija Empty Jugoslavija je bila država a ovo danas mafijaška prćija

Post by Kermit 17/4/2018, 08:53

https://www.express.hr/life/ispovijest-mafijasa-za-pet-minuta-si-mrtav-15117?utm_medium=FbAds&utm_source=Facebook&utm_content=clanak&utm_campaign=Express+Facebook+status&%3Futm_source=Facebook
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Jugoslavija je bila država a ovo danas mafijaška prćija Empty Re: Jugoslavija je bila država a ovo danas mafijaška prćija

Post by Kermit 17/4/2018, 08:54

KPJ nije podnosila konkurenciju ali da je bilo reda bome je bilo...
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Jugoslavija je bila država a ovo danas mafijaška prćija Empty Re: Jugoslavija je bila država a ovo danas mafijaška prćija

Post by vuksadinare 17/4/2018, 10:11

nije stvar u redu..nego u ovlastima...drugo...ima tu i prenapuhanih prica...ono njih par zašoralo 300 albanaca..daj mojme bajkovite price...ko to puši taj je ocito malo veci debil...pa da je doslo njih 300 pomelo bi sa njima pod dok si rekao keks...pa znas ti koliko ej to brojka 300...kvartovske price..i samohvaljenje..'ja manga'...u mom starom kvartu bilo je štemera koji su se tada hvalili..ja sam zdrobio njih 5,6...a vidis ga treci dan kako bjezi pred nekim kvartovskim klincima ko da ima turbo motor u petama
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Jugoslavija je bila država a ovo danas mafijaška prćija Empty Re: Jugoslavija je bila država a ovo danas mafijaška prćija

Post by vuksadinare 17/4/2018, 10:18

mene su nekoliko puta priveli tadasnji yu drotovi...nisam se toliko mpalsio njihovih prijetnji koliko prijetnje kad bi drot izgovorio..'ponovi to jos jednom dolazimo doma tvojim roditeljima reci sto radis'..vise sam se tada plasio pokojnog starog nego drotova...sjecam se kako smo zavrkavali tada jednog debljeg drota kad smo se vracali pred jutro iz nocnog provoda...mi srusimo prometni znak a drot(neki bosanac po naglasku) prema nama ajde jos jednom pa ima da vas sve privedem i da vas naucimo pameti..mi ko za inat srusimo opet znak..ovaj debeli drot se vec zajapurio i poceo prema nama trcati..kako je bila nizbrdica mi bjezimo on za nama...dozvolili smo da nam se malo priblizi,..mi odjedanput stali na nizbrdici on projurio  :D 'sila teze'...mi se valajmo do smijeha on se jedvo zaustavio i prema nama kalsicno 'kad vas uhvatim sljedeci put..'..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Jugoslavija je bila država a ovo danas mafijaška prćija Empty Re: Jugoslavija je bila država a ovo danas mafijaška prćija

Post by marcellus 17/4/2018, 10:19

jugoslavija je kolko je se ja sjećam bila i te kako mafijaška prćija s tim da je mafija radila za udbu jedino nisu smjeli krast po jugi nego samo po švabiji a ovi bi ih tu zaštitili od istrage

_________________
Jugoslavija je bila država a ovo danas mafijaška prćija 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Jugoslavija je bila država a ovo danas mafijaška prćija Empty Re: Jugoslavija je bila država a ovo danas mafijaška prćija

Post by vuksadinare 17/4/2018, 10:20

marcellus wrote:jugoslavija je kolko je se ja sjećam bila i te kako mafijaška prćija s tim da je mafija radila za udbu jedino nisu smjeli krast po jugi nego samo po švabiji a ovi bi ih tu zaštitili od istrage
ne zastitili samo..nego im uvalili i određen postotak 'da se nađe za cevape'..nista đabe :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Jugoslavija je bila država a ovo danas mafijaška prćija Empty Re: Jugoslavija je bila država a ovo danas mafijaška prćija

Post by Guest 17/4/2018, 10:27

sve yuge bile su bolje od trenutnog !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jugoslavija je bila država a ovo danas mafijaška prćija Empty Re: Jugoslavija je bila država a ovo danas mafijaška prćija

Post by vuksadinare 17/4/2018, 10:28

nikad necu zaboraviti price jednog navodno kvartovskog stemera pod nadimkom 'zivac'...on je tada znao sve viđenije krimose zagreba..sa svakim se osobno potukao ili zajedno sa njima tukao...imao je neviđen 'ugled'..u papar bi samljeo on sam bar njih tri,cetri u grupui..naravno mi tada klinci pusili price starijeg mange...nista neobicno..naravno mogao je to prodavat klincima...zeljnima uzora i slave...kad jednog dana ja idem u skolu..cujem neku galamu ispred lokalne birtije...izlece 'zivac' drzi se za glavu ono iz glave ide krv bjezi ko da ga juri copor pit bulla...kad za njim trce dvojica kvartovskih doslovce klinaca imali su 17,18 godina...a živac tada 30 godina..i onako bio je jak fizicki...ovi vicu stani konjino da ti facu razbucamo..zivac  bjezi lasom ga ne mozes uhvatiti..u8lece u neki haustor i drzi vrata da ovi ne uđu i vice nekoj zeni da zove drotove..nakon toga nisi mogao zivca na ulici kvarta sresti brat bratu skoro godinu dana...poslije nije prodavao takve price onima koji su ga znali..jedino ovako danas mozda preko novina tipa..'bilo je to u moje vrijeme kad sam tabao pedeset šiptara odjedared' :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Jugoslavija je bila država a ovo danas mafijaška prćija Empty Re: Jugoslavija je bila država a ovo danas mafijaška prćija

Post by Kermit 17/4/2018, 11:39

marcellus wrote:jugoslavija je kolko je se ja sjećam bila i te kako mafijaška prćija s tim da je mafija radila za udbu jedino nisu smjeli krast po jugi nego samo po švabiji a ovi bi ih tu zaštitili od istrage
Eo danas gledam suđenje  Mamiću lik dolazi na ulaz svi pravosudni policajci, namještenici i ini čekaju u redu da bi se rukovali sa maminjom, on dijeli dresove i šalove Nk Dinama a nakon toga piša po DORH-u, jedino što danas nije vrijeđao svjedoke i sud, vjerojatno čeka za drugi put, znač El Chapo država. Za razliku od toga KPJ-u i UDBA su shvaćali da primat vlasti i sile nikad ne može biti u bilo čijim rukama nego njihovim jer oni predstavljaju državu kako god, sada maltene načelnici općine i sitni kriminalci rade što žele a ovi država (ma što to bilo) ne može ili neće ništa e to nije država...

Eo GDORH danas podnosi izvještaj za 2015, 2016, 2017 i to sve u 2018 sa 0 rješenih velikih predmeta koji su svi otišli u kurac...to ne da se nije moglo dogoditi u Jugoslaviji nego niti pod mus, da ne govorim da bi Maminjo čekao suđenje u samici, a ne da bi vrijeđao okolo i držao slovo...
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Jugoslavija je bila država a ovo danas mafijaška prćija Empty Re: Jugoslavija je bila država a ovo danas mafijaška prćija

Post by vuksadinare 17/4/2018, 11:41

Kermit wrote:
marcellus wrote:jugoslavija je kolko je se ja sjećam bila i te kako mafijaška prćija s tim da je mafija radila za udbu jedino nisu smjeli krast po jugi nego samo po švabiji a ovi bi ih tu zaštitili od istrage
Eo danas gledam suđenje  Mamiću lik dolazi na ulaz svi pravosudni policajci, namještenici i ini čekaju u redu da bi se rukovali sa maminjom, on dijeli dresove i šalove Nk Dinama a nakon toga piša po DORH-u, jedino što danas nije vrijeđao svjedoke i sud, vjerojatno čeka za drugi put, znač El Chapo država. Za razliku od toga KPJ-u i UDBA su shvaćali da primat vlasti i sile nikad ne može biti u bilo čijim rukama nego njihovim jer oni predstavljaju državu kako god, sada maltene načelnici općine i sitni kriminalci rade što žele a ovi država (ma što to bilo) ne može ili neće ništa e to nije država...

Eo GDORH danas podnosi izvještaj za 2015, 2016, 2017 i to sve u 2018 sa 0 rješenih velikih predmeta koji su svi otišli u kurac...to ne da se nije moglo dogoditi u Jugoslaviji nego niti pod mus, da ne govorim da bi Maminjo čekao suđenje u samici, a ne da bi vrijeđao okolo i držao slovo...
to moze u svojoj ispostavi osijeku ali ne i drugdje...pa on u sojeku ima ekspozituru..kad s ezeli rijesiti vsika novca trpa ga u osijek..pa mu zato ljube ruke...i onda s ecudis kako vam je...bog sve vidi
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Jugoslavija je bila država a ovo danas mafijaška prćija Empty Re: Jugoslavija je bila država a ovo danas mafijaška prćija

Post by Sora 17/4/2018, 12:14

marcellus wrote:jugoslavija je kolko je se ja sjećam bila i te kako mafijaška prćija s tim da je mafija radila za udbu jedino nisu smjeli krast po jugi nego samo po švabiji a ovi bi ih tu zaštitili od istrage
Ti koji su krali po svabiji SU ISTI KOJI I DANAS KRADU I UVIJRK 
Iz pasivnih krajeva Cardaka 
Ja sam kupila švercamo zlato od tate od uvZenog odvjetnika Inace iz neke pripzdine u Dalmaciji 
Itd 
Nikakve veze s Udbom nisu imali ti sverceri 
Uostslom ..same gluposti seres ti pspigo novinarska 
Kad bi se pogledalo boluješ ta si nasro u dva reda .. Krepo bi kojnj  gnjoj kpji vuce

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Jugoslavija je bila država a ovo danas mafijaška prćija Empty Re: Jugoslavija je bila država a ovo danas mafijaška prćija

Post by Sora 17/4/2018, 12:16

pizzon wrote:sve yuge bile su bolje od trenutnog !
Naravno 
Lazu Zato da bi to sakrili 
Skočili s konja na magarca iliti jos nize lol!

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Jugoslavija je bila država a ovo danas mafijaška prćija Empty Re: Jugoslavija je bila država a ovo danas mafijaška prćija

Post by vuksadinare 17/4/2018, 12:23

ako je bila dobra zasto s eonda raspala kako nedavno postavio pitanje balasevic...ono sto ej dobro ne raspada se...niti pojedinci mogu rasturiti vecinu..jednostavno raspala se jer naskon tileta to vise nije bilo to...i sto je jednostavno bila umjetna tvorevina za necije racune...i eksperimente..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Jugoslavija je bila država a ovo danas mafijaška prćija Empty Re: Jugoslavija je bila država a ovo danas mafijaška prćija

Post by vuksadinare 17/4/2018, 13:19

Jednog dana mi je susjed zalupio vrata pred nosom

'Bilo je to bas u vrijeme ucvrscivanja vlasti Slobodana Milosevica,vrijeme jogurt revolucije i mitingasenja.Zivio sam u jednom slavonskom selu kod Novske.Nesto se vec predosjecalo,nesto nije valjalo kako treba.Susjedno selo je bilo srpsko nepuna tri kilometra od mog sela u kojem su vecinom zivjeli Hrvati ali bilo je i nekoliko srpskih obitelji.Ja sam kao student otisao koju godinu prije u Zagreb i cesto sam navracao u rodno selo i za ljetne praznike gdje sam pomagao roditeljima,susjedima na poljoprivrednim radovima.Nerjetko smo odlazili pomagati i susjedima Srbima kako iz naseg sela tako i iz susjednog,nista neobicno tako je uvijek bilo sve do tog dana i godine a bila je to 1989 godina.Kazi me otac Željo danas susjed Ilija skuplja sijeno pa hajde da mu pomognemo red je a i obicaj takav.Bilo je oko deset sati kad smo se otac i ja uputili susjedu Iliji koji je zivio u susjednom selu a radio je sa mojim ocem na zeljeznickom kolodvoru u Novskoj i dobro su se slagali bar smo mi tako mislili.Sjeli smo u auto i zaputili se u njegovo selo,nista neobicnog nismo naslucivali obican dan kao i svaki drugi.Ipak primjetili smo nesto neobicno na samom ulazu u selu,dosta automobila,traktora pa cak i dva autobusa a sto je najinteresantnije na nekim automobilima i autobisima primjetili smo postere Slobodana Miloševića a bilo je i drugih registarskih oznaka iz drugih dijelova Slavonije,Siska,Titove Korenice.Stali smo sa autom neckajuci se da nastavimo ili da se vratimo.Inace ovaj događaj se netom desavao poslije oniog velikog mitinga na Kosovu i kod Knina pa smo bili upuceniji u neke stvari.Otac je odlucio da ipak idemo jer kako je rekao susjed Ilija se nije bas previse bavio politikom ili smo mi bar tako mislili.Kako smo usli u selo i priblizavali se centru sela tako smo vidjeli sve vecu masu među kojima je bilo dosta onih koji nisu bili u trezvenom stanju.Kod pravoslavne crkve bilo je nekoliko raznjeva sa odojcima te nekoliko velikih satora.Usput smo vidjeli kod seoske birtije Miloša koji je također bio radnik na zeljeznici u Novskoj i bio je kolega mom ocu.Tu smo stali i iz auta pitali Miloša o cemu se radi kakav je to kirvaj.Miloš je samo slegnuo ramenima i rekao nekakvo politicko okupljanje,miting te nam nije mogao nesto vise reci ali nas bas i nije puno zanimalo vec smo htjeli sto prije otici iz centra sela gdje nam se nisu sviđala lica okupljenih a bogami ni njihovi pogledi jos vise sto je otac imao na retrovizoru dinamovu zastavicu pa su vjerojatno sami zakljucili tko smo.Posto se imanje ilije nalazilo na samom kraju sela a slavonska sela su poprilicno duga mi smo se vozili jos tri kilometra.Kad smo dosli pred Ilijinu kucunikog nismo zatekli a primjetili smo i traktor u garazi sto je bilo neobicno jer smo sijeno trebali kupiti i biti spremni cim dođemo bar je takav dogovor bio Ilije i mog oca.nikog ni na dvoristu nije bilo.Ilija je imao dva sina i jednu kcerku.Izasli smo i dosli od vrata kuce te pokucali.Otvorila nam je Ilijina zena Draginja.Otac joj je rekao da smo dosli pomoci skupljati sijeno ali Draginja je nekako ne bas usrdno rekla da danas nema skupljanja sijena jer je nekakav skup u selu i da je Ilija otisao sa sinovima na taj skup.Cudno je bilo sto nas nije ni pozvala u kucu kakav je bio red do tada kada smo dolazili.Otac joj je htio nesto reci ali Draginja je opet ne bas uljudno rekla ako nas nesto interesira neka ih potrazimo u selu i pomalo grubo zatvorila vrata.Tada smo zakljucili da vise izgleda da nismo dobrodosli i da to sve ima veze sa politikom i onim mitingom u selu i da bi bilo najbolje da se pokupimo i vratimo kuci ne zadrzavajuci se bas previse ali otac je bio znatizeljan te nam je rekao da se idemo kroz centar sela da vidimo opet sto se desava.Kad smo dosli u centar sela a prije toga otac je maknuo dinamovu zastavicu sa retrovizora sto je sigurno sigurno je.malo smo stali sa strane da cujemo govornike jer je skup poceo a imali smo sto cuti.Mahom su govornici drzali govore u duhu srpstva,govorili o Slobodanu Milosevicu kao onom koji je spasitelj srpstva i Srba,neki su u svojim govorima vrijeđali tadasnje rukovodstvo Hrvatske koje nije na strani Srba vec Albanaca.Među govornicima je bio i prijatelj Ilija ili nam je bio prijatelj do nedavno.On je cak odrzao i jedan od vatrenijih govora govoreci o srpskoj ugrozenosti u Hrvatskoj od strane Hrvata.Otac je rekao nakon toga mi ovdje vise nemamo sto traziti sto je bilo bilo je povratka nema i sa velikom zabrinutoscu smo otisli nazad u svoje selo te prepricali sto smo vidjeli i culi.Primjetili smo da gotovo nitko nije bio iznenađen time od nasih suseljana a da su na taj miting otisli i neki srbi iz naseg sela'.
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Jugoslavija je bila država a ovo danas mafijaška prćija Empty Re: Jugoslavija je bila država a ovo danas mafijaška prćija

Post by Eroo 17/4/2018, 13:33

I CCCP je bio država, a Staljin je bio cijenjen kao državnik.
Uostalom kao i Njemačka s Hitlerom. Svi su se ih bojali...:)
Eroo
Eroo

Posts : 74179
2016-07-22


Back to top Go down

Jugoslavija je bila država a ovo danas mafijaška prćija Empty Re: Jugoslavija je bila država a ovo danas mafijaška prćija

Post by Guest 17/4/2018, 13:39

Eroo wrote:I CCCP je bio država, a Staljin je bio cijenjen kao državnik.
Uostalom kao i Njemačka s Hitlerom. Svi su se ih bojali...:)

i Hercegosna je bila država svi su nosili bile bičve i švercali duvan a krali su da je to neviđeno još od doba krvave pljačke Magdeburga. nakon propasti Hercegbosne eroslavi su se udomili u hrvatskoj i od nje napravili Eroslaviju koju isto tako polako erodiraju i kanibaliziraju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jugoslavija je bila država a ovo danas mafijaška prćija Empty Re: Jugoslavija je bila država a ovo danas mafijaška prćija

Post by kaya 17/4/2018, 13:47

Da. Ovo su balkanske prcije lokalnih šerifa , neuređene, nesigurne, necijenjene , ukratko fuj.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Jugoslavija je bila država a ovo danas mafijaška prćija Empty Re: Jugoslavija je bila država a ovo danas mafijaška prćija

Post by vuksadinare 17/4/2018, 13:49

kaja wrote:Da. Ovo su balkanske prcije lokalnih šerifa , neuređene, nesigurne, necijenjene , ukratko fuj.
kak nesigurne?...mislis da je danas u berlinu,parizu,londonu sigurnije...svako malo neke bombe,eksplozije,mitraljiranje,,,silovanja :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Jugoslavija je bila država a ovo danas mafijaška prćija Empty Re: Jugoslavija je bila država a ovo danas mafijaška prćija

Post by vuksadinare 17/4/2018, 13:54

padala su i propadala cartva stvara le se nova nekad bolja nekqad losija tu je sudbina covjecanstva do pamtivjeka vrijeme ne moze stati.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Jugoslavija je bila država a ovo danas mafijaška prćija Empty Re: Jugoslavija je bila država a ovo danas mafijaška prćija

Post by Guest 17/4/2018, 14:00

kaja wrote:Da. Ovo su balkanske prcije lokalnih šerifa , neuređene, nesigurne, necijenjene , ukratko fuj.

te balkanske "države" postoje samo zato jer ih zapadni imperijalisti trebaju. kad više ne budu služile svrsi i koristi imperijalisti će ih pomest metlom u škovaceru i baciti na đubrište kao otpad. hrvati sa svojom "državom" baš idu u tom smjeru čak i samovoljno ne treba ih ni siliti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jugoslavija je bila država a ovo danas mafijaška prćija Empty Re: Jugoslavija je bila država a ovo danas mafijaška prćija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum