ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Beljak kod Stankovića: Pušim travu

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Beljak kod Stankovića: Pušim travu - Page 2 Empty Re: Beljak kod Stankovića: Pušim travu

Post by Hektorović 16/4/2018, 11:03

U trenutku kad HDZ donosi ključne odluke kontra svih uvjerenja svoje baze, ovaj genijalac ide ulijevo.

Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Beljak kod Stankovića: Pušim travu - Page 2 Empty Re: Beljak kod Stankovića: Pušim travu

Post by vuksadinare 16/4/2018, 11:40

Hektorović wrote:U trenutku kad HDZ donosi ključne odluke kontra svih uvjerenja svoje baze, ovaj genijalac ide ulijevo.
pa kad je ulijevo..no on se bar ne skriva..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98755
2015-09-08


Back to top Go down

Beljak kod Stankovića: Pušim travu - Page 2 Empty Re: Beljak kod Stankovića: Pušim travu

Post by dijagram 16/4/2018, 19:59

Smece kao i vecina ostalih, pljuc.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18663
2015-08-09


Back to top Go down

Beljak kod Stankovića: Pušim travu - Page 2 Empty Re: Beljak kod Stankovića: Pušim travu

Post by Šandor Winnetou 17/4/2018, 05:12

jasambrend wrote:Da, zaista sam provaljivao u tuda vozila, ali samo da se ogradim, kad netko ukrade pokoji milijun nek' se onda kazni s dvadeset godina robije pa makar to bio i samo jedan...znate, bio sam fakin, to vam je navala adrenalina, svi vam tu fazu prolaze, a tu i tamo si i sad priustim pokoju provalu ako mi se nesto jako svidi...ali opet da ponovim, lopove bih streljao najradije da se mene pita...
:20 :20 :20
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19637
2017-12-31


Back to top Go down

Beljak kod Stankovića: Pušim travu - Page 2 Empty Re: Beljak kod Stankovića: Pušim travu

Post by Guest 17/4/2018, 05:21

Jedan jedini put sam nešto ukrao. Kroz Bosnu išli na utakmicu...ukrao bocu pića na pumpi benzinskoj, toliko me grizla savjest da sam par mjeseci kasnije kad sam prolazio tuda dok sam za pogreb jedan išao banuo na toj pumpi, priznao šta sam napravio i ostavio novce.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Beljak kod Stankovića: Pušim travu - Page 2 Empty Re: Beljak kod Stankovića: Pušim travu

Post by Guest 17/4/2018, 08:13

MaximusDecimusMiridije wrote:Jedan jedini put sam nešto ukrao. Kroz Bosnu išli na utakmicu...ukrao bocu pića na pumpi benzinskoj, toliko me grizla savjest da sam par mjeseci kasnije kad sam prolazio tuda dok sam za pogreb jedan išao banuo na toj pumpi, priznao šta sam napravio i ostavio novce.

Kakva grižnja savjesti.

Je li to bilo onda kad ste podjarivali Sarajlije iz kombija, a oni uzvratili bocama i ciglama?   :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Beljak kod Stankovića: Pušim travu - Page 2 Empty Re: Beljak kod Stankovića: Pušim travu

Post by darth_vader 17/4/2018, 21:21

MaximusDecimusMiridije wrote:Jedan jedini put sam nešto ukrao. Kroz Bosnu išli na utakmicu...ukrao bocu pića na pumpi benzinskoj, toliko me grizla savjest da sam par mjeseci kasnije kad sam prolazio tuda dok sam za pogreb jedan išao banuo na toj pumpi, priznao šta sam napravio i ostavio novce.

Da, poznati navijacki pohodi...kad se sjetim npr. prodavacica u motelu Borje kako na rubu suza pokusavaju zaustaviti navalu budala/satro navijaca isto mi neugodno bude...mada sam jedini iz cijelog busa platio ono što sam uzeo...onda se ekipa čudi kad dobije po labrnji tu i tamo...a sve cvjetici, ne znas za kojem bi radije ruku kceri dao da je imaš...:)
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19647
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Beljak kod Stankovića: Pušim travu - Page 2 Empty Re: Beljak kod Stankovića: Pušim travu

Post by Kermit 17/4/2018, 21:37

Metuzalem wrote:Beljak nema veze s HSS-om, stranka je totalno ideološki pogubljena, Postali su drugi HNS, otkada su ovi otklizili HDZ-u.
Niti jedna nema veze s kurcem
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Beljak kod Stankovića: Pušim travu - Page 2 Empty Re: Beljak kod Stankovića: Pušim travu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum