ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najveci sportas ikada

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Najveci sportas ikada - Page 2 Empty Re: Najveci sportas ikada

Post by Guest 4/13/2018, 23:31

Noor wrote:
fridrih_niche wrote:Ne radi on za Strabag...
Oni rade za njega...
Don Bracala!
:tss
di si ti? baci pogled gore :D
Mea culpa!
:D <3

Guest
Guest


Back to top Go down

Najveci sportas ikada - Page 2 Empty Re: Najveci sportas ikada

Post by FRANK 4/13/2018, 23:52

Браћала wrote:
bafalo wrote:dobar je jordan ali ima previše melanina u koži da bi mogao pored schumija i rogera


Tvoj ljubljenj klošar iz bazela takodje ima neki melanin u sebi, s obzirom da mu je keva južnoafrikanka... Basketball
Zavezi drkotino dok spominjes ime najveceg ikada.  
U stavu pozor

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

Najveci sportas ikada - Page 2 Empty Re: Najveci sportas ikada

Post by FRANK 4/13/2018, 23:53

fridrih_niche wrote:Senna je uvjerljivo najveci ikad...
Ikona...
;)
Pusi kurac

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

Najveci sportas ikada - Page 2 Empty Re: Najveci sportas ikada

Post by Guest 4/14/2018, 09:13

Desert_fox wrote:
fridrih_niche wrote:Senna je uvjerljivo najveci ikad...
Ikona...
;)
Pusi kurac
Volin te...
<3
(Ništa gay, cisti Platon)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Najveci sportas ikada - Page 2 Empty Re: Najveci sportas ikada

Post by bafalo 4/14/2018, 11:00

Браћала wrote:
bafalo wrote:dobar je jordan ali ima previše melanina u koži da bi mogao pored schumija i rogera


Tvoj ljubljenj klošar iz bazela takodje ima neki melanin u sebi, s obzirom da mu je keva južnoafrikanka... Basketball
nesrećo jesi li ikad čuo za apartheid gospođi lynette su takvi kad je bila mala nosili sokove i pospremali krevet  Basketball

_________________
Najveci sportas ikada - Page 2 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

Najveci sportas ikada - Page 2 Empty Re: Najveci sportas ikada

Post by Guest 4/14/2018, 11:25

bafalo wrote:
Браћала wrote:
bafalo wrote:dobar je jordan ali ima previše melanina u koži da bi mogao pored schumija i rogera


Tvoj ljubljenj klošar iz bazela takodje ima neki melanin u sebi, s obzirom da mu je keva južnoafrikanka... Basketball
nesrećo jesi li ikad čuo za apartheid gospođi lynette su takvi kad je bila mala nosili sokove i pospremali krevet  Basketball


Svaka južnoafrikanka je volela da vidi crnog pitona... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Najveci sportas ikada - Page 2 Empty Re: Najveci sportas ikada

Post by Guest 4/14/2018, 11:38

Desert_fox wrote:1. Michael Schumacher 
1. Roger Federer 

Da vas nebuni zasto su Oba pod istim brojen nevalja da ih omalovazin sa brojem 2

Svi se slažu osim glupog nichea koji očito ima nekrofilske tendencije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Najveci sportas ikada - Page 2 Empty Re: Najveci sportas ikada

Post by FRANK 4/14/2018, 16:11

Браћала wrote:
bafalo wrote:
Браћала wrote:
bafalo wrote:dobar je jordan ali ima previše melanina u koži da bi mogao pored schumija i rogera


Tvoj ljubljenj klošar iz bazela takodje ima neki melanin u sebi, s obzirom da mu je keva južnoafrikanka... Basketball
nesrećo jesi li ikad čuo za apartheid gospođi lynette su takvi kad je bila mala nosili sokove i pospremali krevet  Basketball


Svaka južnoafrikanka je volela da vidi crnog pitona... Basketball
Nije gospdja federer srpkinja nego dama i vidi se po sinovim manirima

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

Najveci sportas ikada - Page 2 Empty Re: Najveci sportas ikada

Post by Guest 4/15/2018, 01:54

Pa, morao bih i ja ici sa Rogerom Federerom.

Vozaci F1 su od sredine 80-ih faktor greske u sustavu bolida, tko od njih manje grijesi i daje bolje povratne informacije, bolji je vozac, tako da ih ja ne bi izdvajao. Uz to, turbomotori su poslali bolide u krasni kurac, nema ni brzine ni onog mitskog vriska. Ipak, fan sam Raikkonena.

Ne mogu isto tako staviti timske igrace. Tim je jak koliko je jak najslabiji igrac na terenu, iako je meni najdrazi strani sportas zapravo Larry Bird. Znam da nije ni najbolji kosarkas, ali eto.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Najveci sportas ikada - Page 2 Empty Re: Najveci sportas ikada

Post by Guest 4/15/2018, 02:03

Desert_fox wrote:
Kakav Ali.... balija 
Senna ne los vozac zalosna sudbina a i cinjenica da je vozio u isto vrime kad i Prost ga udaljava od pozicije

I onda nadodaj da je bio peder, a to i nije neka kvaliteta koja se trazi od sportasa.
Bas je vozio da naguzi protivnika.

Ali precijenjen, nesto znaci kmicama i liberalima u SAD-u, inace izgubio je jedno pet meceva, a trebao je i protiv Foremana i Listona za naslov, ali ajd. Od boksaca iz njegove kategorije sigurno su ispred Louis, Marciano, Stevenson, Tyson i Lewis.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Najveci sportas ikada - Page 2 Empty Re: Najveci sportas ikada

Post by Guest 4/15/2018, 02:05

Desert_fox wrote:
muckodjubre wrote:Najveci sportas ikada - Page 2 Michael-jordan-and-LEP-Fitness-sheffield-personal-trainer
Moze biti I on Ali dajem prednost solo sportasima.
Ako cemo gledati ekipno od Messija I Jordana boljih nema

Jebote Messi, moze jedino donijeti lastilo da Gaynaldo uglanca kopacke gospodinu Maradoni, pa Cruyffu. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Najveci sportas ikada - Page 2 Empty Re: Najveci sportas ikada

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum