ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MashaAllah...

Go down

MashaAllah... Empty MashaAllah...

Post by Eroo Fri 13 Apr - 13:28

ONI U VLASTI IMAJU SVOJE PREDSTAVNIKE: Objavljen popis 76 poginulih ISIL-ovaca iz BIH

MashaAllah... Sirijabhratnici


https://poskok.info/oni-u-vlasti-imaju-svoje-predstavnike-objavljen-popis-76-poginulih-isil-ovaca-iz-bih/
Eroo
Eroo

Posts : 74184
2016-07-22


Back to top Go down

MashaAllah... Empty Re: MashaAllah...

Post by Guest Fri 13 Apr - 13:34

Benjamin Tanović.....ovaj je bio popularan tamo.

Naser Arnaut...

Dakle jedan se sjebao sa imenom a drugi sa prezimenom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MashaAllah... Empty Re: MashaAllah...

Post by Eroo Fri 13 Apr - 14:02

http://www.zurnal.info/novost/21065/objavljujemo-spisak-76-drzavljana-bih-koji-su-poginuli-u-siriji
Eroo
Eroo

Posts : 74184
2016-07-22


Back to top Go down

MashaAllah... Empty Re: MashaAllah...

Post by Eroo Fri 13 Apr - 14:17

U napadu dronom u Siriji : Ubijena dvojica bh državljana koji su se borili za ISIL
Objavljeno: 11.03.2018. u 14:53h

Policijske agencije obaviještene da su stradali Ines Midžić i Naser Arnaut. Midžić prijetio vjerskim poglavarima u BiH. Pozivali balkanske selefije da truju i ubijaju nevjernike.

MashaAllah... ISIS-Daraa
Piše: Avdo Avdić
Dvojica bh državljana koji su se borili pod zastavom ISIL-a ubijeni su u napadu dronom u Siriji, obaviještene su sigurnosne agencije u BiH.
Kako saznaje Žurnal, u pitanju su Naser Arnaut iz Sarajeva i Ines Midžić iz Bihaća. Obojica su stradali tokom marta ove godine. Midžić je godinama slovio za jednog od najradikalnijih pripadnika ISIL-a sa područja Balkana. U svojim video porukama prijetio je vjerskim poglavarima u BiH, pozivao balkanske muslimane „da se bore tamo“, da „postavljaju eksploziv pod automobile nevjernika“, da „truju vodovode i u ubacuju otrov u piće“ uz poruku „neka crknu“. 
MashaAllah... Ines

(Ines Midžić)
U decembru 2014. godine i autoru ovog teksta poslao je mail sa naslovom: „crknite od muke“. 
„Evo, ovom porukom te želim obradovati i tvoje nadređene i sve one koji se bore protiv nas uzaludno, da još nisam šehidio. Molim Allaha da me uskoro počasti šehadetom. Pozivam te da se pokaješ i i primiš islam ili ćeš uskoro ti i tvoji vladajući tamo, uz dozvolu našeg Gospodara, biti pod našim nogama“, zaprijetio je Midžić u mailu, za kojeg su sigurnosne agencije utvrdile da je poslat sa teritorije Sirije.
Ines Midžić je osoba koja je u Siriji imala nadimak Sallahaddin Al Bosni. Pojavio se u nekoliko propagandnih videa ISIL-a gdje poziva braću iz BiH da „učine hidžru u Islamsku državu“.
„Midžića sam upoznao u gradu Haritanu, početkom 2014. godine. Kako sam čuo za njega, prije mog dolaska bio je kod nekih Arapa sa kojima je išao u borbe i na straže. Nakon toga je prešao kod Gorana Pavlovića. Prilikom mog boravka na straži od 5 mjeseci, on je privremeno dolazio tu sa Goranom. Oženjen je i žena mu je iz Bosne. Poznat mi je kao osoba koja se voli hvalisati, fotografisati i snimati, te to objavljivati na Internetu. Mislim da se neće vratiti u Bosnu, a trenutno je u Raki“, izjavio je nakon povratka iz Sirije jedan od zaštićenih svjedoka Tužilaštva BiH.
Za drugim ubijenim teroristom iz BiH, Naserom Arnautom, sredinom 2016. godine raspisana je Interpolova potjernica. Prema policijskim izvorima, on je u Siriju otišao 2013. godine. 
MashaAllah... IMG_5855

(Naser Arnaut)
„Nasera Arnauta sam prvi put vidio 2013. godine u gradu  Haritanu. Bio je u vojnoj jedinici sa Arapima, a zatim je prešao u jedinicu Gorana Pavlovića. Oženio se kćerkom Asima Šaćirija iz Srbije, a još se oženio jednom Arapkinjom. Poslije raspada jedinice Gorana Pavlovića otišao je u civilnu policiju u Mimbidžu. Znam da je bio ranjen u avionskom napadu na Kobane“, izjavio je inspektorima SIPA-e  u ljeto 2016. godine jedan od bivših ratnika ISIL-a.
(zurnal.info)
Eroo
Eroo

Posts : 74184
2016-07-22


Back to top Go down

MashaAllah... Empty Re: MashaAllah...

Post by n_razbojnik Fri 13 Apr - 14:29

MaximusDecimusMiridije wrote:Benjamin Tanović.....ovaj je bio popularan tamo.

Naser Arnaut...

Dakle jedan se sjebao sa imenom a drugi sa prezimenom.
Eh sad  farao

Što kaže Reisu-I-ulema

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11419
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

MashaAllah... Empty Re: MashaAllah...

Post by Guest Fri 13 Apr - 16:09

„U Siriji su bile tri ketibe u kojima su se borili bh. građani. Jednom je komandovao Bajro Ikanović i ona se zvala Bejt Komandos. Pored te ketibe, u kojoj je bilo bh. državljana, bila je ketiba i Bejt Muhadžiri u kojoj je za bh državljane bio zadužen Safet Brkić. Treća ketiba je bila Bejt Balkan, kojom je komandovao Beograđanin Goran Pavlović zvani Abdullah“, 
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MashaAllah... Empty Re: MashaAllah...

Post by Guest Fri 13 Apr - 16:11

Sad će Serbinjo:    On je Vlah, a ne Srbin     :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MashaAllah... Empty Re: MashaAllah...

Post by n_razbojnik Fri 13 Apr - 16:13

Skuplja se iskustvo po Raqqi, ajmo beli orlovi

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11419
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

MashaAllah... Empty Re: MashaAllah...

Post by Sora Fri 13 Apr - 16:44

Saće erooo najebat

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

MashaAllah... Empty Re: MashaAllah...

Post by Noor Fri 13 Apr - 16:57

Sora wrote:Saće erooo najebat
sora, jel koji tvoj?
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

MashaAllah... Empty Re: MashaAllah...

Post by Guest Fri 13 Apr - 17:01

ERO??? Jel ti poznata izjava..NEMOJ MI SE ŠIRITI...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MashaAllah... Empty Re: MashaAllah...

Post by Eroo Fri 13 Apr - 20:13

pismejker wrote:ERO??? Jel ti poznata izjava..NEMOJ MI SE ŠIRITI...
Nije.
Eroo
Eroo

Posts : 74184
2016-07-22


Back to top Go down

MashaAllah... Empty Re: MashaAllah...

Post by dijagram Fri 13 Apr - 20:18

Au, baliluka:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18678
2015-08-09


Back to top Go down

MashaAllah... Empty Re: MashaAllah...

Post by Guest Fri 13 Apr - 21:17

Eroo wrote:
pismejker wrote:ERO??? Jel ti poznata izjava..NEMOJ MI SE ŠIRITI...
Nije.
E viš da te edukujem...TU recenicu uglavnom govore bošnjacki mošnjaci,kad onako potiho i diskretno prisapnu na vuho bosanskim Hrvatima...

Dapače..stovise..to znaci,poslije mi je objasnio jedan musliman u svabiji,bosanski,ali relativno jos u stilu stare Juge nastupa...KUPI STVARI I NEMOJ DA TE VISE VIDIM..

Ero Ero...ne znas niti sto ti narod doli trpi... No No No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MashaAllah... Empty Re: MashaAllah...

Post by Guest Fri 13 Apr - 22:02

kofein wrote:„U Siriji su bile tri ketibe u kojima su se borili bh. građani. Jednom je komandovao Bajro Ikanović i ona se zvala Bejt Komandos. Pored te ketibe, u kojoj je bilo bh. državljana, bila je ketiba i Bejt Muhadžiri u kojoj je za bh državljane bio zadužen Safet Brkić. Treća ketiba je bila Bejt Balkan, kojom je komandovao Beograđanin Goran Pavlović zvani Abdullah“, 

interesantno
secam se, pre nekoliko meseci, citao sam, da su mnogi bosnjaci ili uopste muslimani sa balkana, to IS, teroristi, 
uzimali srpske pasose  i davali sebi lazna  srpska imena. kao po komandi !? da nas povuku sa sobom do dna !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MashaAllah... Empty Re: MashaAllah...

Post by Guest Fri 13 Apr - 22:27

pizzon wrote:
kofein wrote:„U Siriji su bile tri ketibe u kojima su se borili bh. građani. Jednom je komandovao Bajro Ikanović i ona se zvala Bejt Komandos. Pored te ketibe, u kojoj je bilo bh. državljana, bila je ketiba i Bejt Muhadžiri u kojoj je za bh državljane bio zadužen Safet Brkić. Treća ketiba je bila Bejt Balkan, kojom je komandovao Beograđanin Goran Pavlović zvani Abdullah“, 

interesantno
secam se, pre nekoliko meseci, citao sam, da su mnogi bosnjaci ili uopste muslimani sa balkana, to IS, teroristi, 
uzimali srpske pasose  i davali sebi lazna  srpska imena. kao po komandi !? da nas povuku sa sobom do dna !

konretno, taj bivsi goran, sad abdulah, obican smrad
prihvatio je islam nakon zenidbe sa muslimankom 
ceku, maloletnu dao za muslimana, presao u bosnu,  maoca
pa za siriju. ranije vec hapsen, dok je bio u srbiji, i on i zet.
pise o njemu sve detaljno, potice iz oficirske porodice.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MashaAllah... Empty Re: MashaAllah...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum