ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 3 of 50 Previous  1, 2, 3, 4 ... 26 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 29/3/2018, 19:35

dodjem povirit samo da provjerim jel med rodila :)

handmaid's tale je bas dobra serija, iako je tematika teska ... knjigu nisam citala

betty.boop

Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 29/3/2018, 19:53

billin flips je bio fin!!
lidlov jeftin u zelenom pakiranju je isto meni fin, mokriji i slaniji

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 29/3/2018, 20:53

mislim da postajem fan parnog valjka...  :musick

što prije, jelte, nikad nisam bila   :D

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 29/3/2018, 21:47

Nezadovoljna sam Splitskom bankom u zadnje vrijeme, baš su mi počeli ić na živce.
Vjerojatno jer ih je OTP kupio, pa ne ulažu u ništa u ovom međurazdoblju.
Danas sam sat i po u banci obavljala nešto što se realno može u pola sata top.
+ što me sad nadrkalo, uđem na net banking platiti račune i stanarinu i skužim da su mi naplatili 50 kuna za ponovnu izradu kartice deviznog računa.
Kartica mora biti ponovno izrađena jer su mi je poslali s djevojačkim prezimenom, kojeg sam odmah promijenila nakon udaje i očito sam im u sustavu jer kod njih imam tekući račun na kojeg mi stiže plaća (a karticu na kojoj je ažurirano prezime) i internet bankarstvo...
+ me nitko nije upozorio da će biti naplaćena naknada
+ dakle ako opet oni nešto krivo naprave pri izradi, opet će mi tom logikom naplatiti
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 29/3/2018, 21:50

Prejela sam se slavonske kobase
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 29/3/2018, 21:59

medication wrote:Nezadovoljna sam Splitskom bankom u zadnje vrijeme, baš su mi počeli ić na živce.
Vjerojatno jer ih je OTP kupio, pa ne ulažu u ništa u ovom međurazdoblju.
Danas sam sat i po u banci obavljala nešto što se realno može u pola sata top.
+ što me sad nadrkalo, uđem na net banking platiti račune i stanarinu i skužim da su mi naplatili 50 kuna za ponovnu izradu kartice deviznog računa.
Kartica mora biti ponovno izrađena jer su mi je poslali s djevojačkim prezimenom, kojeg sam odmah promijenila nakon udaje i očito sam im u sustavu jer kod njih imam tekući račun na kojeg mi stiže plaća (a karticu na kojoj je ažurirano prezime) i internet bankarstvo...
+ me nitko nije upozorio da će biti naplaćena naknada
+ dakle ako opet oni nešto krivo naprave pri izradi, opet će mi tom logikom naplatiti

stranac te odmah oplete ako nešto naplatiš bez prethodne najave i ako je greška s druge strane..

customary is king, ali ovdje ispada da mi njih trebamo..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 30/3/2018, 08:30

Ma bezobrazluk, napisala sam im mail. Neće se naravno ništa riješit, u to ne sumnjam...

Naspavala sam se noćas...

3 dana zovu kišu.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 30/3/2018, 09:01


da je bar više medicationa u hr društvu :^0
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 30/3/2018, 09:20

Bilo bi više mailova koji ništa ne bi promijenili... :^0
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by klerko 30/3/2018, 09:26

PhoebeBuffay wrote:

Ali mislim da se vremena sigurno nade. Uostalom skupa ce cuvati bebu. Nije da je od med muz neki krkan koji ce pustit njij sve a on zavrsit u birtiji na ispijanju piva.

To mi ide na zivce skoro kao I iscudavanje kako joj noge nisu oteknule I blejanje u njih, cudenje zasto drzi vjencani prsten dok je trudna (pa znas morat ce ti prst amputirat jjer ce ti oteknut I prsten ce se urezat u meso)... da ni ne pricam o hemoroidima....
Ili ona pravila sjedenja ravnih leda. Nedaj boze seksa bebi ce penis udarat u glavu pa ce se rodit s udubinom... iI tako to...
su to fore sa sela ili iz grada?
klerko
klerko

Posts : 2144
2014-10-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 30/3/2018, 09:52

medication wrote:Bilo bi više mailova koji ništa ne bi promijenili... :^0

:^0
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 30/3/2018, 11:37

klerko wrote:
PhoebeBuffay wrote:

Ali mislim da se vremena sigurno nade. Uostalom skupa ce cuvati bebu. Nije da je od med muz neki krkan koji ce pustit njij sve a on zavrsit u birtiji na ispijanju piva.

To mi ide na zivce skoro kao I iscudavanje kako joj noge nisu oteknule I blejanje u njih, cudenje zasto drzi vjencani prsten dok je trudna (pa znas morat ce ti prst amputirat jjer ce ti oteknut I prsten ce se urezat u meso)... da ni ne pricam o hemoroidima....
Ili ona pravila sjedenja ravnih leda. Nedaj boze seksa bebi ce penis udarat u glavu pa ce se rodit s udubinom... iI tako to...
su to fore sa sela ili iz grada?
Od baba sa sela koje su dosle u grad
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 30/3/2018, 14:05

Evo svečano objavljujem da sam napokon sredila sve svoje dokumente i papiruštine.
Osjećam se 10 kila lakša.

Popodne ću malo peglat, čitat i radit sirnicu...
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 30/3/2018, 14:58

Bravo :)

Ja ppecem zebru i pravim milk snite
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 30/3/2018, 14:59

Ofarbaka sam jaja
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 30/3/2018, 15:13

Što je zebra?


ili kolač ili imate stvarno specifičan ukus za divljač :D
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 30/3/2018, 15:47

Kolac  :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 30/3/2018, 16:12

Ja pravim puding kocke



Puding kocke

I jos kila kupljenih svatovskih
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 30/3/2018, 16:13

Sutra bojam jajca sa djecom....svatko ima svoju boju...:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 30/3/2018, 18:46

Medika je postala prava kucanica od kada je na porodiljnom :D

Perem ves, perem kucu
Moram oprat I sebe
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 30/3/2018, 19:26

I pretpostavila sam da je kolač... :D


A što ću kad sam kući i nisam više za neko veliko kretanje.
Mislim, mogu ja glumit i stjuardesu, al ovako kad sam kućanica nam je bar čisto i skuhano.

Doduše, danas nisam kuhala. On jeo na poslu, mene žgaravica pere.
Sirnice su mi ispale super.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 50 Previous  1, 2, 3, 4 ... 26 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum