ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ivan Šarić europski prvak u šahu

Go down

Ivan Šarić europski prvak u šahu Empty Ivan Šarić europski prvak u šahu

Post by jastreb Sat 31 Mar - 10:36

https://gol.dnevnik.hr/clanak/rubrika/ostali_sportovi/hrvatski-sahist-ivan-saric-novi-europski-prvak---511775.html
jastreb
jastreb

Posts : 34042
2014-04-22


Back to top Go down

Ivan Šarić europski prvak u šahu Empty Re: Ivan Šarić europski prvak u šahu

Post by jastreb Sat 31 Mar - 10:38

O ovome se malo piše. Zašto?

O onim anemičnim vatrenima piše se i kad izgube od Čilea,i kad pokazuju svoje gole guzice kraj bazena.

O čovjeku koji je nedavno razbio Magnusa Carlsena tek po koji stupac na kraju novina.
jastreb
jastreb

Posts : 34042
2014-04-22


Back to top Go down

Ivan Šarić europski prvak u šahu Empty Re: Ivan Šarić europski prvak u šahu

Post by RayMabus Sat 31 Mar - 22:17

To mi je rođak, znam da on od malih nogu to igra, pogleda sam sliku da vidim jel to taj Ivan Šarić i je

https://gol.dnevnik.hr/clanak/rubrika/ostali_sportovi/europski-prvak-otkriva-sah-sam-poceo-igrati-s-pet-godina---512052.html

A čestitke, znam ja da to on igra samo nisam zna da ovako dobro, evropski prvak a pa svaka čast
RayMabus
RayMabus

Posts : 173558
2014-04-11


Back to top Go down

Ivan Šarić europski prvak u šahu Empty Re: Ivan Šarić europski prvak u šahu

Post by aben Sat 31 Mar - 22:20

drzava mu triba dati puno od nasih soldov, zaduzio nas je do groba

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35456
2014-04-16


Back to top Go down

Ivan Šarić europski prvak u šahu Empty Re: Ivan Šarić europski prvak u šahu

Post by RayMabus Sat 31 Mar - 22:35

Taj mali koji baš više nije baš mali jer ima 27 ali nisam ga vidija jedno bar pet godina pošto je u Splitu a tu i tamo navrati u Kaštela, ja se njega sićan ka dite i ovo šta je reka da on to igra od pete godine to živa istina, ono meni to u glavi on vuče ispod ruke šahovsku tablu onu drvenu veća ona od njega

To živa istina da on to igra od malih nogu, nije se nikad razdvaja od te šahovske table, uvik je vuka sa sobom 

Ajde neka baš mi je drago to baš ono doslovno skoro pa rodilja se sa tom šahovskom tablom
RayMabus
RayMabus

Posts : 173558
2014-04-11


Back to top Go down

Ivan Šarić europski prvak u šahu Empty Re: Ivan Šarić europski prvak u šahu

Post by dijagram Sat 31 Mar - 22:38

RayMabus wrote:Taj mali koji baš više nije baš mali jer ima 27 ali nisam ga vidija jedno bar pet godina pošto je u Splitu a tu i tamo navrati u Kaštela, ja se njega sićan ka dite i ovo šta je reka da on to igra od pete godine to živa istina, ono meni to u glavi on vuče ispod ruke šahovsku tablu onu drvenu veća ona od njega

To živa istina da on to igra od malih nogu, nije se nikad razdvaja od te šahovske table, uvik je vuka sa sobom 

Ajde neka baš mi je drago to baš ono doslovno skoro pa rodilja se sa tom šahovskom tablom
Bez puno truda ne ide.
Bravo za momka.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18663
2015-08-09


Back to top Go down

Ivan Šarić europski prvak u šahu Empty Re: Ivan Šarić europski prvak u šahu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum