ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kmečanje o holokaustu više ne djeluje

Page 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Kmečanje o holokaustu više ne djeluje - Page 5 Empty Re: Kmečanje o holokaustu više ne djeluje

Post by Guest 15/3/2018, 12:44

Kmečanje o holokaustu više ne djeluje - Page 5 Hahaha11

Guest
Guest


Back to top Go down

Kmečanje o holokaustu više ne djeluje - Page 5 Empty Re: Kmečanje o holokaustu više ne djeluje

Post by Guest 15/3/2018, 12:50

RayMabus wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
RayMabus wrote:
Vjerojatno se pod Srebrenica misli na pad iste 

Ne sam pad nego ono što se dogodilo tijekom završnog čina i poslije toga, a ulazi u kategoriju genocida po definiciji koju je Opća skupština UN-a usvojila 1948. godine.
Cijela Bosna u to ulazi tako da se ja ne slažem sa njihovim lokaliziranjem i umanjivanjem srpskog genocida

Očito ovdje nitko ne kužim da su ti u Haagu sa tim činom smanjili ukupni genocid

Problem je bio u tome da je presuda donesena povodom tužbe BiH protiv Srbije za genocid SAMO u Srebrenici i oko nje.
Dakle, čak niti za Podrinje gdje postoje snimke RTV Srbije koje dokazuju da je njihova vojska sudjelovala u pohodu na gradove kao što su Zvornik, Foča, Bratunac i Višegrad i tu bi odgovornost Srbije bilo lako dokazati, nego samo za Srebrenicu za koju nema dokaza da je Srbija učestvovala u tom činu, a zbog čega je sud prenio odgovornost za genocid na vojsku i političko vodstvo RS sa Mladićem i Karadžićem na čelu, a Srbija je oslobođena optužbi za genocid u i oko Srebrenice.
Kao da je vodstvo BiH namjerno opstruiralo vlastitu tužbu i htjelo da izgubi proces.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kmečanje o holokaustu više ne djeluje - Page 5 Empty Re: Kmečanje o holokaustu više ne djeluje

Post by RayMabus 15/3/2018, 12:57

slidingdoorsoperator wrote:
RayMabus wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
RayMabus wrote:
Vjerojatno se pod Srebrenica misli na pad iste 

Ne sam pad nego ono što se dogodilo tijekom završnog čina i poslije toga, a ulazi u kategoriju genocida po definiciji koju je Opća skupština UN-a usvojila 1948. godine.
Cijela Bosna u to ulazi tako da se ja ne slažem sa njihovim lokaliziranjem i umanjivanjem srpskog genocida

Očito ovdje nitko ne kužim da su ti u Haagu sa tim činom smanjili ukupni genocid

Problem je bio u tome da je presuda donesena povodom tužbe BiH protiv Srbije za genocid SAMO u Srebrenici i oko nje.
Dakle, čak niti za Podrinje gdje postoje snimke RTV Srbije koje dokazuju da je njihova vojska sudjelovala u pohodu na gradove kao što su Zvornik, Foča, Bratunac i Višegrad i tu bi odgovornost Srbije bilo lako dokazati, nego samo za Srebrenicu za koju nema dokaza da je Srbija učestvovala u tom činu, a zbog čega je sud prenio odgovornost za genocid na vojsku i političko vodstvo RS sa Mladićem i Karadžićem na čelu, a Srbija je oslobođena optužbi za genocid u i oko Srebrenice.
Kao da je vodstvo BiH namjerno opstruiralo vlastitu tužbu i htjelo da izgubi proces.
Evo ti prava istina : vodstvo SDA je htjelo samo Srebrenicu kao genocid jer su tamo samo Bošnjaci tako da presuda bude da je genocid izvršen samo nad Bošnjacima a Hrvati u Prijedoru Derventi Banja Luci ništa 

Lukavi su oni samo ja sam ih pročitao
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Kmečanje o holokaustu više ne djeluje - Page 5 Empty Re: Kmečanje o holokaustu više ne djeluje

Post by RayMabus 15/3/2018, 13:02

Lukave su balija samo ne meni 

Ako je pad Srebrenice genocid a 90% žrtava su vojno sposobni muškarci onda je i poraz Samuilove vojske na Bjelolasici od strane Bizanta isto GENOCID
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Kmečanje o holokaustu više ne djeluje - Page 5 Empty Re: Kmečanje o holokaustu više ne djeluje

Post by RayMabus 15/3/2018, 13:04

RayMabus wrote:Lukave su balija samo ne meni 

Ako je pad Srebrenice genocid a 90% žrtava su vojno sposobni muškarci onda je i poraz Samuilove vojske na Bjelolasici od strane Bizanta isto GENOCID
DAKLE IZVOLITE MIJENJATI PO CIJELOM SVIJETU KNJIGE IZ POVIJESTI  ČLANKE NA INTERNETU I NOVINAMA VEZANO UZ POVIJESNU BITKU NA BJELOLASICI GDJE JE BIZANT DO NOGU POTUKAO SAMUILOVU VOJSKU 


TO JE GENOCID
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Kmečanje o holokaustu više ne djeluje - Page 5 Empty Re: Kmečanje o holokaustu više ne djeluje

Post by Guest 15/3/2018, 13:35

RayMabus wrote:Lukave su balija samo ne meni 

Ako je pad Srebrenice genocid a 90% žrtava su vojno sposobni muškarci onda je i poraz Samuilove vojske na Bjelolasici od strane Bizanta isto GENOCID

Pa i jest, ali to nema veze sa BiH.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kmečanje o holokaustu više ne djeluje - Page 5 Empty Re: Kmečanje o holokaustu više ne djeluje

Post by RayMabus 15/3/2018, 13:40

Ima ima, to ti je ovo Srbi genocidan narod Bošnjaci žrtve Hrvati se nit nespominju

Muslimansko bratstvo i stvaranje čiste islamske države

I jok poraz Samuilove vojske na Bjelolasici od strane Bizanta ti je RATNI ZLOČIN


Last edited by RayMabus on 15/3/2018, 13:41; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Kmečanje o holokaustu više ne djeluje - Page 5 Empty Re: Kmečanje o holokaustu više ne djeluje

Post by Guest 15/3/2018, 13:41

RayMabus wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
RayMabus wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
RayMabus wrote:
Vjerojatno se pod Srebrenica misli na pad iste 

Ne sam pad nego ono što se dogodilo tijekom završnog čina i poslije toga, a ulazi u kategoriju genocida po definiciji koju je Opća skupština UN-a usvojila 1948. godine.
Cijela Bosna u to ulazi tako da se ja ne slažem sa njihovim lokaliziranjem i umanjivanjem srpskog genocida

Očito ovdje nitko ne kužim da su ti u Haagu sa tim činom smanjili ukupni genocid

Problem je bio u tome da je presuda donesena povodom tužbe BiH protiv Srbije za genocid SAMO u Srebrenici i oko nje.
Dakle, čak niti za Podrinje gdje postoje snimke RTV Srbije koje dokazuju da je njihova vojska sudjelovala u pohodu na gradove kao što su Zvornik, Foča, Bratunac i Višegrad i tu bi odgovornost Srbije bilo lako dokazati, nego samo za Srebrenicu za koju nema dokaza da je Srbija učestvovala u tom činu, a zbog čega je sud prenio odgovornost za genocid na vojsku i političko vodstvo RS sa Mladićem i Karadžićem na čelu, a Srbija je oslobođena optužbi za genocid u i oko Srebrenice.
Kao da je vodstvo BiH namjerno opstruiralo vlastitu tužbu i htjelo da izgubi proces.
Evo ti prava istina : vodstvo SDA je htjelo samo Srebrenicu kao genocid jer su tamo samo Bošnjaci tako da presuda bude da je genocid izvršen samo nad Bošnjacima a Hrvati u Prijedoru Derventi Banja Luci ništa 

Lukavi su oni samo ja sam ih pročitao

Pa gle, nitko im nije branio da prošire optužnicu na gradove u Podrinju, jer niti tamo nije bilo Hrvata, bar ne u nakom zamjetnijem broju, kao ni u Srebrenici.
S tim da bi odgovornost Srbije za zločine u podrinjskim gradovima koje sam ranije naveo dokazali bez problema, jer se RTV Srbije nije ustezala izaći sa snimkama na kojima je lijepo prikazano kako njihova vojska napušta kasarne u gradovima Srbije i hita u pomoć braći Srbima koja "oslobađaju" gradove u Podrinju se većinskim muslimanskim stanovništvom, a takvih snimki nije bilo kada je Srebrenica u pitanju, jer je njen strateški značaj puno manji nego Višegrada, Bratunca, Zvornika i Foče.
Teško se oteti dojmu kako je muslimansko političko vodstvo igralo na kartu sentimenata oko Srebrenice jer je to bila zaštićena zona UN-a u kojoj su počinjeni gadni zločini i pokolji nad muslimanima, a potpuno ignoriralo pravne aspekte cijele priče i potrebu da je dokažu jasnim argumentima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kmečanje o holokaustu više ne djeluje - Page 5 Empty Re: Kmečanje o holokaustu više ne djeluje

Post by crvenkasti 15/3/2018, 13:42

Evo jedne, za opuštanje:

Svi mi kažu da sam glup
i da na idiota sličim.
Ne sramim se što sam ustaša
nego time ja se dičim.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28568
2014-04-17


Back to top Go down

Kmečanje o holokaustu više ne djeluje - Page 5 Empty Re: Kmečanje o holokaustu više ne djeluje

Post by RayMabus 15/3/2018, 13:43

Ako prošire na Višegrad onda moraju na Bjeljinu pa Derventu e jbga onda nisu samo Bošnjaci žrtve 

Lukavo je to znaš
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Kmečanje o holokaustu više ne djeluje - Page 5 Empty Re: Kmečanje o holokaustu više ne djeluje

Post by Guest 15/3/2018, 13:45

RayMabus wrote:Muslimansko bratstvo i stvaranje čiste islamske države

To je u pozadini cijele muslimanska politike u BiH još od vremena Islamske Deklaracije Alije Izetbegovića. Tu stoji i ona priča o Muslimanima kao temeljnom narodu BiH, premda međunarodno pravo ne poznaje i ne priznaje takav termin temeljnog naroda.
Kvaka je u tome da oni na taj način pokušavaju vratiti odnose koji su u BiH vrijedili za vrijeme turske vlasti kada su kršćani živjeli u nekoj vrsti apartheida.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kmečanje o holokaustu više ne djeluje - Page 5 Empty Re: Kmečanje o holokaustu više ne djeluje

Post by Guest 15/3/2018, 13:46

RayMabus wrote:I jok poraz Samuilove vojske na Bjelolasici od strane Bizanta ti je RATNI ZLOČIN

Mislim da može proći i pod UN-ovu definiciju genocida, ali evo ti tekst definicije pa sam pogledaj.

https://hr.wikipedia.org/wiki/Genocid
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kmečanje o holokaustu više ne djeluje - Page 5 Empty Re: Kmečanje o holokaustu više ne djeluje

Post by Guest 15/3/2018, 13:49

RayMabus wrote:Ako prošire na Višegrad onda moraju na Bjeljinu pa Derventu e jbga onda nisu samo Bošnjaci žrtve 

Ne moraju, zato što za tamošnja mjesta nema tv snimki kako Srbima u BiH hita u pomoć Jugoslavenska Armija iz garnizona na teritoriju Srbije. Što znači da je puno teže dokazati odgovornost službene politike Srbije za zločine koji su se tamo dogodili. Kada je u pitanju Podrinje, to je peace of cake već samo zbog postojanja tih tv snimki.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kmečanje o holokaustu više ne djeluje - Page 5 Empty Re: Kmečanje o holokaustu više ne djeluje

Post by RayMabus 15/3/2018, 13:56

slidingdoorsoperator wrote:
RayMabus wrote:Muslimansko bratstvo i stvaranje čiste islamske države

To je u pozadini cijele muslimanska politike u BiH još od vremena Islamske Deklaracije Alije Izetbegovića. Tu stoji i ona priča o Muslimanima kao temeljnom narodu BiH, premda međunarodno pravo ne poznaje i ne priznaje takav termin temeljnog naroda.
Kvaka je u tome da oni na taj način pokušavaju vratiti odnose koji su u BiH vrijedili za vrijeme turske vlasti kada su kršćani živjeli u nekoj vrsti apartheida.
Zato su bitni islamistički napadi po Evropi jer desna antiislamistička Evropa neće dati stvaranje takve države tu
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Kmečanje o holokaustu više ne djeluje - Page 5 Empty Re: Kmečanje o holokaustu više ne djeluje

Post by Guest 15/3/2018, 14:02

RayMabus wrote:
Zato su bitni islamistički napadi po Evropi jer desna antiislamistička Evropa neće dati stvaranje takve države tu

Ovisi kolika će biti njihova snaga u EU. Za sada imaju vlast jedino u Austriji, kada su zemlje zapadnog dijela EU odnosno tzv. stare Europe u pitanju. Ako ne dođu na vlast u još barem 2-3 zapadne države članice, njihov utjecaj neće imati veliku snagu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kmečanje o holokaustu više ne djeluje - Page 5 Empty Re: Kmečanje o holokaustu više ne djeluje

Post by RayMabus 15/3/2018, 14:05

Pa baš Austrija i je ovdje poprilično bitna oko BiH pitanja

Da nebi bilo zabune ne pričamo o istrebljivanju ikoga tu nego samo blokadi te političke struje muslimanskog bratstva u BiH
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Kmečanje o holokaustu više ne djeluje - Page 5 Empty Re: Kmečanje o holokaustu više ne djeluje

Post by Kavran 15/3/2018, 14:08

evo ja genocidan .. utamanio čitav mravinjak crvenih mrava mamu im jebem.

i mogu se zeleni napušiti kurca. 

:cleanteeth

_________________
Trči vrime, cvili maška,
traje jubav, pusta siromaška,
šaka suza, vrića smija, 
ča je život vengo fantazija.
Kavran
Kavran

Posts : 2669
2017-10-12

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Kmečanje o holokaustu više ne djeluje - Page 5 Empty Re: Kmečanje o holokaustu više ne djeluje

Post by Kavran 15/3/2018, 14:11

RayMabus wrote:Pa baš Austrija i je ovdje poprilično bitna oko BiH pitanja

Da nebi bilo zabune ne pričamo o istrebljivanju ikoga tu nego samo blokadi te političke struje muslimanskog bratstva u BiH

austrija ... glavni grad im preplavili crnčuge, arapčuge, srpčuge .... ostale samo fasade, austrijanci k'o pičkice - sklanjaju se s puta. puše kurčinu na veliko.

pssst ... to se kakti ne zna.
Kavran
Kavran

Posts : 2669
2017-10-12

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Kmečanje o holokaustu više ne djeluje - Page 5 Empty Re: Kmečanje o holokaustu više ne djeluje

Post by RayMabus 15/3/2018, 14:16

Kavran wrote:
RayMabus wrote:Pa baš Austrija i je ovdje poprilično bitna oko BiH pitanja

Da nebi bilo zabune ne pričamo o istrebljivanju ikoga tu nego samo blokadi te političke struje muslimanskog bratstva u BiH

austrija ... glavni grad im preplavili crnčuge, arapčuge, srpčuge .... ostale samo fasade, austrijanci k'o pičkice - sklanjaju se s puta. puše kurčinu na veliko.

pssst ... to se kakti ne zna.
Neka, zato kad puknu bit će još luđi pa pravac BiH i wehabdije šmajserom postreljat
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Kmečanje o holokaustu više ne djeluje - Page 5 Empty Re: Kmečanje o holokaustu više ne djeluje

Post by Guest 15/3/2018, 14:24

RayMabus wrote:Pa baš Austrija i je ovdje poprilično bitna oko BiH pitanja

Da nebi bilo zabune ne pričamo o istrebljivanju ikoga tu nego samo blokadi te političke struje muslimanskog bratstva u BiH

Istina, ipak su oni vladali BiH nakon Turske. Nije potrajalo, ali je ta činjenica ipak prisutna u kolektivnoj memoriji zapada i daje im određenu vjerodostojnost u tom smislu. 
Osim toga, oni su davno proklamirali kako će provesti referendum o ulasku Turske u EU ako i kada to pitanje dođe na dnevni red, s jasnom namjerom da na referendumu odbiju tu mogućnost, a sve što slabi Tursku, ima i posljedice po BiH i posebno muslimane u njoj.
Jasno da ne pričamo o nikakvim istrebljenjima, pa nismo mi pristalice genocidne velikosrpske ideologije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kmečanje o holokaustu više ne djeluje - Page 5 Empty Re: Kmečanje o holokaustu više ne djeluje

Post by RayMabus 15/3/2018, 14:52

Da samo ima tu i Rusija tako da nije baš ono Austrija izbaci Turke tj njihov utjecaj pa je Bih njihova, ipak je pola BiH Rusija

No hajde ovo šta se tiče Federacije to stoji posebno šta je i glavni grad BiH tu pa eto no ipak treba uzeti u obzir da je rs pola bih dakle Rusija
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Kmečanje o holokaustu više ne djeluje - Page 5 Empty Re: Kmečanje o holokaustu više ne djeluje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum