ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kmečanje o holokaustu više ne djeluje

Page 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Kmečanje o holokaustu više ne djeluje - Page 3 Empty Re: Kmečanje o holokaustu više ne djeluje

Post by Regoč 15/3/2018, 11:09

Gnječ wrote:
Regoč wrote:
Gnječ wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
neve wrote:
pa tako po Zuroffu ovi u u Argentini nikako ne mogu biti hrvatski domoljubi nego samo ustaški zločinci, čudi me kako nije zatražio od Argentine da mu ih sve momentalno izruči

Valjda zato što jadan ne zna što bi sa njima.
Mislim, zna on, ali nema ni moći ni ovlasti da im to učini.

avioni su upravo poskupili za nekih 100 milijuna $...još jedno kokodakanje Kokoustašinde i avioni će vas koštat ko svetog petra kajgana. a vi ustašujte i dalje...
Avioni stižu. Prva meta je Pula.

a čuj možda prvo slete a pulski aerodrom. aerodrom a ne zračna luka. aerodrom. zračne luke su u čardak Ustašiji.
Prvo bojevo gađanje po Puli, cilj u podrumu tvoje mame.

Regoč

Posts : 35954
2015-08-21


Back to top Go down

Kmečanje o holokaustu više ne djeluje - Page 3 Empty Re: Kmečanje o holokaustu više ne djeluje

Post by michaellcmacha 15/3/2018, 11:20

Gnječ wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
neve wrote:
pa tako po Zuroffu ovi u u Argentini nikako ne mogu biti hrvatski domoljubi nego samo ustaški zločinci, čudi me kako nije zatražio od Argentine da mu ih sve momentalno izruči

Valjda zato što jadan ne zna što bi sa njima.
Mislim, zna on, ali nema ni moći ni ovlasti da im to učini.

avioni su upravo poskupili za nekih 100 milijuna $...još jedno kokodakanje Kokoustašinde i avioni će vas koštat ko svetog petra kajgana. a vi ustašujte i dalje...
ja možda ne doživim, ali ti ćeš sigurno imati prilike vidjeti prave ustaše... makar i jednom u životu, moguće pred kraj života...koliko će tebe i debile poput tebe koštati svetog Petra kajgana je tringelt u bakalnici...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Kmečanje o holokaustu više ne djeluje - Page 3 Empty Re: Kmečanje o holokaustu više ne djeluje

Post by Guest 15/3/2018, 11:30

michaellcmacha wrote:
Gnječ wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
neve wrote:
pa tako po Zuroffu ovi u u Argentini nikako ne mogu biti hrvatski domoljubi nego samo ustaški zločinci, čudi me kako nije zatražio od Argentine da mu ih sve momentalno izruči

Valjda zato što jadan ne zna što bi sa njima.
Mislim, zna on, ali nema ni moći ni ovlasti da im to učini.

avioni su upravo poskupili za nekih 100 milijuna $...još jedno kokodakanje Kokoustašinde i avioni će vas koštat ko svetog petra kajgana. a vi ustašujte i dalje...
ja možda ne doživim, ali ti ćeš sigurno imati prilike vidjeti prave ustaše... makar i jednom u životu, moguće pred kraj života...koliko će tebe i debile poput tebe koštati svetog Petra kajgana je tringelt u bakalnici...

ma goni se u pičku materinu ti sa svim ustašama. da pravi ustaše pa evo ti si pravi ustaša. glup si ko ustaša, kockastoglav si ko ustaša, pričaš ko ustaša, indoktriniran si ko ustaša, agresivan si ko ustaša, psihopata si ko svi ustaše...nastavi niz... ti i takvi poput tebe nisu dobrodošli u Istru zapamti da ćemo vam krvavu majku jebat ako išta ovdje pokušate. zapamti moje riječi smradu ustaški. opsss jugo milicijoneru.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kmečanje o holokaustu više ne djeluje - Page 3 Empty Re: Kmečanje o holokaustu više ne djeluje

Post by RayMabus 15/3/2018, 11:36

Smanjite malo spominjanje uže i šire familije 

Kolinda je u pravu a ako ništa drugo jer ovaj plaćenik Srbije koristi svaku priliku da Hrvatima nametne kolektivnu krivnju
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Kmečanje o holokaustu više ne djeluje - Page 3 Empty Re: Kmečanje o holokaustu više ne djeluje

Post by michaellcmacha 15/3/2018, 11:38

Gnječ wrote:
michaellcmacha wrote:
Gnječ wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
neve wrote:
pa tako po Zuroffu ovi u u Argentini nikako ne mogu biti hrvatski domoljubi nego samo ustaški zločinci, čudi me kako nije zatražio od Argentine da mu ih sve momentalno izruči

Valjda zato što jadan ne zna što bi sa njima.
Mislim, zna on, ali nema ni moći ni ovlasti da im to učini.

avioni su upravo poskupili za nekih 100 milijuna $...još jedno kokodakanje Kokoustašinde i avioni će vas koštat ko svetog petra kajgana. a vi ustašujte i dalje...
ja možda ne doživim, ali ti ćeš sigurno imati prilike vidjeti prave ustaše... makar i jednom u životu, moguće pred kraj života...koliko će tebe i debile poput tebe koštati svetog Petra kajgana je tringelt u bakalnici...

ma goni se  u pičku materinu ti sa svim ustašama. da pravi ustaše pa evo ti si pravi ustaša. glup si ko ustaša, kockastoglav si ko ustaša, pričaš ko ustaša, indoktriniran si ko ustaša, agresivan si ko ustaša, psihopata si ko svi ustaše...nastavi niz... ti i takvi poput tebe nisu dobrodošli u Istru zapamti da ćemo vam krvavu majku jebat ako išta ovdje pokušate. zapamti moje riječi smradu ustaški. opsss jugo milicijoneru.
jugo milicijoner ti je bio Cvećko pokojni... a što se tiče etiketeiranja, ok slobodno me zovi ustašom, sad kad se ratificira konvencija prvo što idem to je promijeniti narodnost iz hrvat u ustaša... a da vidim tko će pobiti tu deklaraciju....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Kmečanje o holokaustu više ne djeluje - Page 3 Empty Re: Kmečanje o holokaustu više ne djeluje

Post by michaellcmacha 15/3/2018, 11:39

RayMabus wrote:Smanjite malo spominjanje uže i šire familije 

Kolinda je u pravu a ako ništa drugo jer ovaj plaćenik Srbije koristi svaku priliku da Hrvatima nametne kolektivnu krivnju
i u čem je problem... jel stipetić rekao da nisu branitelji stvorili hrvatsku nego hrvatski narod... ako sam ja ustaša onda ste i svi vi ustaše... a isto vrijedi i za vrijeme kad je moj crnac bio ustaša...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Kmečanje o holokaustu više ne djeluje - Page 3 Empty Re: Kmečanje o holokaustu više ne djeluje

Post by michaellcmacha 15/3/2018, 11:42

nekad mi je smetalo da me se tako naziva iz poštovanja prema mom ustaši, ali u stvari to je sasvim ok... ako gnojni čir imenom gnječ kaže da sam ja ustaša zašto bi ja to nijekao... nek samo moli Boga da ne upozna ustašu... mada nekako sam siguran da će ako ne ovog ali neke ustaše zasigurno upoznati...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Kmečanje o holokaustu više ne djeluje - Page 3 Empty Re: Kmečanje o holokaustu više ne djeluje

Post by RayMabus 15/3/2018, 11:42

michaellcmacha wrote:
RayMabus wrote:Smanjite malo spominjanje uže i šire familije 

Kolinda je u pravu a ako ništa drugo jer ovaj plaćenik Srbije koristi svaku priliku da Hrvatima nametne kolektivnu krivnju
i u čem je problem... jel stipetić rekao da nisu branitelji stvorili hrvatsku nego hrvatski narod... ako sam ja ustaša onda ste i svi vi ustaše... a isto vrijedi i za vrijeme kad je moj crnac bio ustaša...
Nema problema 

Vidim da je Regoč dobio ban za hlađenje 

Pa nemorate svaki put doći na spominjanje uže i šire familije jedni drugima
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Kmečanje o holokaustu više ne djeluje - Page 3 Empty Re: Kmečanje o holokaustu više ne djeluje

Post by dzango 15/3/2018, 11:43

michaellcmacha wrote:
RayMabus wrote:Smanjite malo spominjanje uže i šire familije 

Kolinda je u pravu a ako ništa drugo jer ovaj plaćenik Srbije koristi svaku priliku da Hrvatima nametne kolektivnu krivnju
i u čem je problem... jel stipetić rekao da nisu branitelji stvorili hrvatsku nego hrvatski narod... ako sam ja ustaša onda ste i svi vi ustaše... a isto vrijedi i za vrijeme kad je moj crnac bio ustaša...
Onda su i Crvenkasti i Gnječ stvorili Hrvatsku i nisu ništa manje zaslužni nego vi ustaše.

_________________
Kmečanje o holokaustu više ne djeluje - Page 3 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Kmečanje o holokaustu više ne djeluje - Page 3 Empty Re: Kmečanje o holokaustu više ne djeluje

Post by michaellcmacha 15/3/2018, 11:43

pa ja to rijetko. i samo kad me skroz izbiju iz mozga ti gamadljivci... ali ok ako je za ban baniraj tko je već zadužen za to...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Kmečanje o holokaustu više ne djeluje - Page 3 Empty Re: Kmečanje o holokaustu više ne djeluje

Post by Guest 15/3/2018, 11:44

michaellcmacha wrote:
Gnječ wrote:
michaellcmacha wrote:
Gnječ wrote:
slidingdoorsoperator wrote:

Valjda zato što jadan ne zna što bi sa njima.
Mislim, zna on, ali nema ni moći ni ovlasti da im to učini.

avioni su upravo poskupili za nekih 100 milijuna $...još jedno kokodakanje Kokoustašinde i avioni će vas koštat ko svetog petra kajgana. a vi ustašujte i dalje...
ja možda ne doživim, ali ti ćeš sigurno imati prilike vidjeti prave ustaše... makar i jednom u životu, moguće pred kraj života...koliko će tebe i debile poput tebe koštati svetog Petra kajgana je tringelt u bakalnici...

ma goni se  u pičku materinu ti sa svim ustašama. da pravi ustaše pa evo ti si pravi ustaša. glup si ko ustaša, kockastoglav si ko ustaša, pričaš ko ustaša, indoktriniran si ko ustaša, agresivan si ko ustaša, psihopata si ko svi ustaše...nastavi niz... ti i takvi poput tebe nisu dobrodošli u Istru zapamti da ćemo vam krvavu majku jebat ako išta ovdje pokušate. zapamti moje riječi smradu ustaški. opsss jugo milicijoneru.
jugo milicijoner ti je bio Cvećko pokojni... a što se tiče etiketeiranja, ok slobodno me zovi ustašom, sad kad se ratificira konvencija prvo što idem to je promijeniti narodnost iz hrvat u ustaša... a da vidim tko će pobiti tu deklaraciju....

ajd nađi si drugog nekog meni si naporan i nezanimljiv za ikakvu normalnu raspravu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kmečanje o holokaustu više ne djeluje - Page 3 Empty Re: Kmečanje o holokaustu više ne djeluje

Post by michaellcmacha 15/3/2018, 11:44

dzango wrote:
michaellcmacha wrote:
RayMabus wrote:Smanjite malo spominjanje uže i šire familije 

Kolinda je u pravu a ako ništa drugo jer ovaj plaćenik Srbije koristi svaku priliku da Hrvatima nametne kolektivnu krivnju
i u čem je problem... jel stipetić rekao da nisu branitelji stvorili hrvatsku nego hrvatski narod... ako sam ja ustaša onda ste i svi vi ustaše... a isto vrijedi i za vrijeme kad je moj crnac bio ustaša...
Onda su i Crvenkasti i Gnječ stvorili Hrvatsku i nisu ništa manje zaslužni nego vi ustaše.
pa jesu i oni su ustaše... u stvari oni su veće ustaše od nas deklariranih ustaša...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Kmečanje o holokaustu više ne djeluje - Page 3 Empty Re: Kmečanje o holokaustu više ne djeluje

Post by RayMabus 15/3/2018, 11:47

Ustaše su bile prije sedamdeset godina  nije baš da toliki emocionalni negativni naboj tu potreban 

Meni su oba dida bila u partizanima pa kad mi židovski plaćenik kaže svi Hrvati su ustaše ja ću ga metkom u čelo urezati mu petokraku na čelo a leš poslat u Tel Aviv
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Kmečanje o holokaustu više ne djeluje - Page 3 Empty Re: Kmečanje o holokaustu više ne djeluje

Post by michaellcmacha 15/3/2018, 11:50

RayMabus wrote:Ustaše su bile prije sedamdeset godina  nije baš da toliki emocionalni negativni naboj tu potreban 

Meni su oba dida bila u partizanima pa kad mi židovski plaćenik kaže svi Hrvati su ustaše ja ću ga metkom u čelo urezati mu petokraku na čelo a leš poslat u Tel Aviv
meni su oba bili u ustašama s tim da su obojica bili protiv pavelićeve politike, ali to nije bitno s obzirom da su bili ustaše...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Kmečanje o holokaustu više ne djeluje - Page 3 Empty Re: Kmečanje o holokaustu više ne djeluje

Post by Guest 15/3/2018, 11:53

RayMabus wrote:
michaellcmacha wrote:
RayMabus wrote:Smanjite malo spominjanje uže i šire familije 

Kolinda je u pravu a ako ništa drugo jer ovaj plaćenik Srbije koristi svaku priliku da Hrvatima nametne kolektivnu krivnju
i u čem je problem... jel stipetić rekao da nisu branitelji stvorili hrvatsku nego hrvatski narod... ako sam ja ustaša onda ste i svi vi ustaše... a isto vrijedi i za vrijeme kad je moj crnac bio ustaša...
Nema problema 

Vidim da je Regoč dobio ban za hlađenje 

Pa nemorate svaki put doći na spominjanje uže i šire familije jedni drugima

ma ne bi ja ali eto lik svjesno i namjerno provocira a ja ne volim ostati dužan nikome....to je ono akcija-reakcija ili kako vi to u scijentologiji kažete ciklus akcije.

a lika pere kognitivna disonanca:

Cognitive dissonance, a psych (disparaging Scientology slang for psychiatrists) term! Horrors! It simply means the inability to fit two disparate concepts into one's mind. For example, a dichotomy like "I spent $360,000 dollars for all this" and "It is all a bunch of garbage." The flip side of cognitive dissonance is that if you get someone to do something, it is easier to make them believe something, and vice versa. Actions influence thoughts, and thoughts influence actions. One person adds: "I thought this was more akin to warping reality to maintain a belief system. For instance you buy a car that has all the features you consider to be good in a car, but your friend buys a superior car which costs the same amount. You have cognitive dissonance and berate the other car by warping factual information to make your purchase more appealing than perhaps it factually is." In this sense, it is a component of the psychological influence that keeps people in Scientology; they warp the reality of the utter worthlessness of the auditing "technology" after paying so much for it. It becomes very hard to let go of something after making such a huge to commitment to it, whether that commitment is psychological, spiritual, monetary, the investment of time, or something similar. Webster's 9th New Collegiate says: "cognitive dissonance n (1963) psychological conflict resulting from incongruous ideas and attitudes held simultaneously." The conflict is resolved via the distortion of the perception of reality. Eric Bohlman: "...it is almost a textbook example of attempts to resolve cognitive dissonance. A classic social psychology experiment is to take a bunch of people who have just bought new cars and present them with product brochures from various car companies. Inevitably they'll spend most of their time reading the brochures for the cars that they bought, and will give only cursory glances to the brochures for the competing models. Somebody who has just made a major commitment (such as spending a lot of money) is likely to seek out information that would portray the commitment as a good decision and avoid information that would call the decision into question, because the alternative is to believe that they've been duped, which would be damaging to their self-images."
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kmečanje o holokaustu više ne djeluje - Page 3 Empty Re: Kmečanje o holokaustu više ne djeluje

Post by RayMabus 15/3/2018, 11:55

michaellcmacha wrote:
RayMabus wrote:Ustaše su bile prije sedamdeset godina  nije baš da toliki emocionalni negativni naboj tu potreban 

Meni su oba dida bila u partizanima pa kad mi židovski plaćenik kaže svi Hrvati su ustaše ja ću ga metkom u čelo urezati mu petokraku na čelo a leš poslat u Tel Aviv
meni su oba bili u ustašama s tim da su obojica bili protiv pavelićeve politike, ali to nije bitno s obzirom da su bili ustaše...
NDH je bila prepolovljena na talijansku i njemačku zonu 

Tako da taj gornji dio donekle razumljivo barem zbog čega je odnos prema domobranima drukčiji i ok a sad ustaše baš ako gledamo to kao neku grupu od ww dva ipak režim zločinački tako da ti tvoji nemoraju nužno biti zločinci ali je režim zločinački sa svim svojim rasnim zakonima i ostalo
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Kmečanje o holokaustu više ne djeluje - Page 3 Empty Re: Kmečanje o holokaustu više ne djeluje

Post by Guest 15/3/2018, 11:57

RayMabus wrote:
ali je režim zločinački

I to je dvojbeno. Preciznije rečeno, režim je vodio zločinačku politiku.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kmečanje o holokaustu više ne djeluje - Page 3 Empty Re: Kmečanje o holokaustu više ne djeluje

Post by kic 15/3/2018, 11:58

slidingdoorsoperator wrote:
RayMabus wrote:
ali je režim zločinački

I to je dvojbeno. Preciznije rečeno, režim je vodio zločinačku politiku.

i nitko to s hrvatske strane nije nikad nijekao..

dok nama nijekaju državu uopće, kao što sad nijekaju treći entitet, ali šta ćeš..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Kmečanje o holokaustu više ne djeluje - Page 3 Empty Re: Kmečanje o holokaustu više ne djeluje

Post by Guest 15/3/2018, 12:00

kic wrote:nijekaju
niječu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kmečanje o holokaustu više ne djeluje - Page 3 Empty Re: Kmečanje o holokaustu više ne djeluje

Post by RayMabus 15/3/2018, 12:02

Za mene je Pavelić budala tako da to već odgovor šta ja mislim o njemu osobno 

Loš lik u loše vrijeme na čelu
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Kmečanje o holokaustu više ne djeluje - Page 3 Empty Re: Kmečanje o holokaustu više ne djeluje

Post by Guest 15/3/2018, 12:03

kic wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
RayMabus wrote:
ali je režim zločinački

I to je dvojbeno. Preciznije rečeno, režim je vodio zločinačku politiku.

i nitko to s hrvatske strane nije nikad nijekao..

dok nama nijekaju državu uopće, kao što sad nijekaju treći entitet, ali šta ćeš..

Najgori su oni koji čitav narod proglašavaju zločinačkim, pa i genocidnim.
Premda je to naravno nemoguće. Nemoguće je da i cijela država bude zločinačka pa i genocidna. Dvojbeno je, a možda i nemoguće da takav bude i režim.
Nedvojbeno je jedino da neka politika može biti zločinačka pa i genocidna.
No, jasno je zašto se ide sa takvim apsurdnim optužbama. Namjera je opravdavanje i podržavanje neke zločinačke pa i genocidne politike spram Hrvata i njihove države.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kmečanje o holokaustu više ne djeluje - Page 3 Empty Re: Kmečanje o holokaustu više ne djeluje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum