Bujica:Pavuna potpuno poludio u izravnom prenosu

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Re: Bujica:Pavuna potpuno poludio u izravnom prenosu

Post by kofein on 3/14/2018, 10:49

kic wrote:

iskreno ne znam je li to sve skupa tako bitno uopće, šta bih pričao s Bogom..

O kladionicama i dojavama.   Dosta bi se moglo saznati.
kofein

2017-05-31

Back to top Go down

Post by crvenkasti on 3/14/2018, 10:53

Ja samo izgledam lud nekome tko je neupućen, a ustvari sam Hrvat.
crvenkasti

Male
2014-04-17

Back to top Go down

Post by tre on 3/14/2018, 11:00

slidingdoorsoperator wrote:Ukratko, ekipa ovdje očito nema pojma kakvih sve slikovitih likova ima među sveučilišnim profesorima i znanstvenicima. Pavuna se zapravo prilično dobro uklapa među njih.
Pavuna je vrhunski fizičar i u cijeloj priči mu niko pera ne može odbiti, stvar je u svjetonazoru gdje svaka šuša može ići kontra jer procjenjuju da tu mogu profitirati a u stvari su debelo ispod crte ma kako sve završilo
tre

2017-12-31

Back to top Go down

Post by tre on 3/14/2018, 11:05

@crvenkasti wrote:Ja samo izgledam lud nekome tko je neupućen, a ustvari sam Hrvat.
ti si četnik ma kakvu mimikriju upotrjebio
tre

2017-12-31

Back to top Go down

Post by prckov on 3/14/2018, 11:08

Gnječ wrote:
@kaja wrote:Ok, između iznadprosječne inteligencije i ludila je korak. On ga je čini mi se prešao.

nije Pavuna lud on je inteligentni manipulator i točno zna što i zašto radi to što radi i za koga radi. zna i točno kojoj se strukturi gledatelja obraća i na koju cilja. njemu je bitno da je poruka lansirana i prihvaćena od strane onih kojima se obraća.

dakle to je sve jedna perfidna podmukla psiho manipulacija koja ima za cilj ljude preodgojiti u nekim temeljnim postulatima. većina ljudi nisu ni svjesni prevare i manipulacije pa prihvate to njegovo trkeljanje kao pravu istinu ispravnu (i odbace prijašnje postulate ) i koja dolazi od priznatog znanstvenika autoriteta.
smanji paranoju
prckov

2014-04-19

Back to top Go down

Post by tre on 3/14/2018, 11:12

@prckov wrote:
Gnječ wrote:
@kaja wrote:Ok, između iznadprosječne inteligencije i ludila je korak. On ga je čini mi se prešao.

nije Pavuna lud on je inteligentni manipulator i točno zna što i zašto radi to što radi i za koga radi. zna i točno kojoj se strukturi gledatelja obraća i na koju cilja. njemu je bitno da je poruka lansirana i prihvaćena od strane onih kojima se obraća.

dakle to je sve jedna perfidna podmukla psiho manipulacija koja ima za cilj ljude preodgojiti u nekim temeljnim postulatima. većina ljudi nisu ni svjesni prevare i manipulacije pa prihvate to njegovo trkeljanje kao pravu istinu ispravnu (i odbace prijašnje postulate ) i koja dolazi od priznatog znanstvenika autoriteta.
smanji paranoju
nemoj me nasmijavati affraid
tre

2017-12-31

Back to top Go down

Post by kid on 3/14/2018, 11:18

@kofein wrote:
kic wrote:

O kladionicama i dojavama.   Dosta bi se moglo saznati.

note i riffovi za najveće hitove sljedećih 50g
kid
Admin

Male
2014-04-10

http://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Post by Oh_Femder on 3/14/2018, 11:40

kic wrote:ma onaj dio o izravnijem razgovoru s Bogom nego preko telefona je ipak malo..

Malo?  :^0

kic wrote:samo je Isus razgovarao s Bogom licem u lice, prema Bibliji jel, Mojsije je gledao u Božja leđa dok su razgovarali "kao prijatelji"..

Samo da bi čovjek hodao po cesti, mozak mora izvršavati milijarde računskih operacija u sekundi. S druge strane, kad te netko upita koliko je 792 x 348, moraš se dobro zamisliti. Iz nekog, bilo kojeg razloga, svijest nema direktan pristup mašinskom, računarskom dijelu mozga. A taj dio ne samo da vrši računske operacije, nego i obrađuje podatke, razultat čega i opet najčešće ostaje skriven ispod nivoa svijesti. Intuicija je kad ta informacija ipak probije do svijesti. Nekad su ljudi bili daleko manje skeptični i rabili su razne načine da uspostave što bolju vezu između svjesnog i podsvjesnog. U tu svrhu se može koristiti bilo koja 'teorija' ili 'vjera' u Isusa, ili u Muhameda, ili u Đavola, ili u Petricu Kerempatka, uopće nije bitno koga, ako za tebe funkcionira. Ljudi su često puta taj proboj informacija iz podsvjesnog doživljavali kao 'božji glas'. U slučaju Mahune, taj ako još nije totalno prolupao, onda je na vrlo dobrom putu.
Oh_Femder

2016-11-08

Back to top Go down

Post by crvenkasti on 3/14/2018, 11:45

@tre wrote:
@crvenkasti wrote:Ja samo izgledam lud nekome tko je neupućen, a ustvari sam Hrvat.
ti si četnik ma kakvu mimikriju upotrjebio

Jel bar malo ličim na Hrvata?
crvenkasti

Male
2014-04-17

Back to top Go down

Post by prckov on 3/14/2018, 11:50

@tre wrote:
@prckov wrote:
Gnječ wrote:

smanji paranoju
jesi dobio poruku sto sam ti ostavio na mob
prckov

2014-04-19

Back to top Go down

Post by kid on 3/14/2018, 11:52

@Oh_Femder wrote:
kic wrote:ma onaj dio o izravnijem razgovoru s Bogom nego preko telefona je ipak malo..

Malo?  :^0

kic wrote:samo je Isus razgovarao s Bogom licem u lice, prema Bibliji jel, Mojsije je gledao u Božja leđa dok su razgovarali "kao prijatelji"..

Samo da bi čovjek hodao po cesti, mozak mora izvršavati milijarde računskih operacija u sekundi. S druge strane, kad te netko upita koliko je 792 x 348, moraš se dobro zamisliti. Iz nekog, bilo kojeg razloga, svijest nema direktan pristup mašinskom, računarskom dijelu mozga. A taj dio ne samo da vrši računske operacije, nego i obrađuje podatke, razultat čega i opet najčešće ostaje skriven ispod nivoa svijesti. Intuicija je kad ta informacija ipak probije do svijesti. Nekad su ljudi bili daleko manje skeptični i rabili su razne načine da uspostave što bolju vezu između svjesnog i podsvjesnog. U tu svrhu se može koristiti bilo koja 'teorija' ili 'vjera' u Isusa, ili u Muhameda, ili u Đavola, ili u Petricu Kerempatka, uopće nije bitno koga, ako za tebe funkcionira. Ljudi su često puta taj proboj informacija iz podsvjesnog doživljavali kao 'božji glas'. U slučaju Mahune, taj ako još nije totalno prolupao, onda je na vrlo dobrom putu.

tako nekako, previše daje značaja tomu, "glas" iz podsvijesti treba biti pomoć i uputa, a ne predmet obožavanja..

https://en.wikipedia.org/wiki/Thinking,_Fast_and_Slow#Two_systems
kid
Admin

Male
2014-04-10

http://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Post by tre on 3/15/2018, 03:27

@prckov wrote:
@tre wrote:
@prckov wrote:
Gnječ wrote:

smanji paranoju
jesi dobio poruku sto sam ti ostavio na mob
moram pogledati govornu poštu, tamo sam vidio da ima nešto ali nisam otvarao
tre

2017-12-31

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4