ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Amerikanci pred Vučića postavljaju paket za KiM!

Page 4 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Amerikanci pred Vučića postavljaju paket za KiM! - Page 4 Empty Re: Amerikanci pred Vučića postavljaju paket za KiM!

Post by RayMabus 11/3/2018, 15:26

Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:
Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:Idemo dalje, Srbiji je na stol stavljeno ovo :

Priznanje Kosova s tim da gore imaju ovu svoju zajednicu opčina 

Ekonomske sankcije i urušavanje

Šta god bilo to je Hrvatska vojna pobjeda naspram njihovog vojnog pojavljivanja u zapadnoj RS
Koja Hrvatska vojna pobjeda. PA Hrvati od svake pobjede naprave poraz.
Shvatit ćeš kad porasteš

Nije svaka vojna pobjeda gdje se puca, Britanija je sto godina držala Francusku u pomorskoj blokadi
Pa je li moguće da ste vi tamo toliki kreteni
A nije kreten general Vulin? . 

Ja mislim da sam izričito bio jasan kad sam rekao da neželim vidjeti vojsku Srbije u zapadnom dijelu RS

RayMabus

Posts : 172919
2014-04-11


Back to top Go down

Amerikanci pred Vučića postavljaju paket za KiM! - Page 4 Empty Re: Amerikanci pred Vučića postavljaju paket za KiM!

Post by Serbinho-3 11/3/2018, 15:28

Amerikanci pred Vučića postavljaju paket za KiM! - Page 4 _Q8k9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvWkRVN01EQV8vZDI4NTQ2YjE4MzY0NzU2YTJhYzI0OTg0NWFjN2FmMDAuanBlZ5GTAs0CQgCBoTABFOTO: V. LALIĆ / RAS SRBIJA

"BLIC" OTKRIVA Između Ane Brnabić i američkog zvaničnika pale TEŠKE REČI


  • I.M.J.
     
  •  11.03.2018. 11:48



  •  8
     
     

     

  • [url=https://twitter.com/intent/tweet?text="BLIC" OTKRIVA Izme%C4%91u Ane Brnabi%C4%87 i ameri%C4%8Dkog zvani%C4%8Dnika pale TE%C5%A0KE re%c4%8ci&url=http://www.blic.rs/vesti/politika/blic-otkriva-izmedu-ane-brnabic-i-americkog-zvanicnika-pale-teske-reci/8bk0h85][/url]
    [url=whatsapp://send?text=Vidi ovo: http://www.blic.rs/vesti/politika/blic-otkriva-izmedu-ane-brnabic-i-americkog-zvanicnika-pale-teske-reci/8bk0h85][/url]
    [url=viber://forward?text=Vidi ovo%3A https%3A%2F%2Fwww.blic.rs%2Fvesti%2Fpolitika%2Fblic-otkriva-izmedu-ane-brnabic-i-americkog-zvanicnika-pale-teske-reci%2F8bk0h85]Amerikanci pred Vučića postavljaju paket za KiM! - Page 4 Viber[/url]



Sjedinjene Američke Države moraju da utiču snažnije na Prištinu da ispuni svoj deo Briselskog sporazuma, poručila je predsednica Vlade Ana Brnabić američkom zvaničniku Metjuu Palmeru.

Kako otkriva „Blic”, na sastanku koji je nedavno održan u Londonu, na marginama Investicionog samita o Zapadnom Balkanu, teške reči pale su između Brnabićeve i v.d. zamenika pomoćnika državnog sekretara SAD za Evropu i Evroaziju. Premijerki je dosadilo da Srbija uvek bude krivac kako ne čini dovoljno, pa je uputila nekoliko oštrih rečenica Palmeru.
- Mi od vas očekujemo da se snažnije založite da Priština ispuni svoj deo Briselskog sporazuma i formira Zajednicu srpskih opština - istakla je Ana Brnabić.
Palmer je želeo da uveri srpsku premijerku da SAD već sve čine u tom smeru.

- Palmer je istakao da su Sjedinjene Države zainteresovane za nastavak dijaloga Beograda i Prištine i pitao je kako SAD mogu da pomognu da se dijalog pokrene nakon ubistva lidera Građanske inicijative „Srbija, demokratija, pravda” Olivera Ivanovića - navodi izvor „Blica” upoznat sa detaljima sastanka.
Na sastanku koji je bio prilično težak, Brnabićeva je između ostalog naglasila da je pitanje očuvanja srpskih crkava i manastira civilizacijska tekovina i norma koja se podrazumeva, te da to ne smatra nikakvim ustupkom Srbiji.
Podsetimo, premijerka Ana Brnabić je učestvovala na Samitu koji je organizovao EBRD u Londonu i to je bila njena prva poseta Velikoj Britaniji od kako je imenovana za predsednicu Vlade Srbije. Tom prilikom Ana Brnabić je bila i na prijemu koji je za lidere Zapadnog Balkana priredila britanska premijerka Tereza Mej, što je prvi susret premijerki Srbije i Britanije nakon više od 30 godina.
Kako je „Blic” već pisao, na pomenutom investicionom forumu nastala je i čuvena fotografija na kojoj u prvom redu sede upravo Brnabićeva i kosovski premijer Ramuš Haradinaj. Iako se fotografijom pohvalio na svom fejsbuk profilu želeći da ostavi utisak da je između njega i srpske premijerke ostvarena komunikacija, mi smo saznali da dvoje zvaničnika zapravo nisu progovorili ni reč.
- Sedeli su jedno pored drugog jer je tako odredio EBRD kao organizator ovog događaja. To svakako nije bila odluka ni srpske ni albanske delegacije - rekao je tada izvor „Blica” koji se našao na licu mesta.
Bez komentara u kabinetu
Pozvali smo kabinet predsednice Vlade Ane Brnabić, ali oni nisu želeli da komentarišu naša saznanja.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26109
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Amerikanci pred Vučića postavljaju paket za KiM! - Page 4 Empty Re: Amerikanci pred Vučića postavljaju paket za KiM!

Post by RayMabus 11/3/2018, 15:29

General Vulin sad ima neki rok manji od godinu dana da odgovori sa da ili ne pošto taj odgovor mora biti dostavljen američkom kongresu na godišnji izvještaj o situaciji u regionu
RayMabus
RayMabus

Posts : 172919
2014-04-11


Back to top Go down

Amerikanci pred Vučića postavljaju paket za KiM! - Page 4 Empty Re: Amerikanci pred Vučića postavljaju paket za KiM!

Post by Ringo10 11/3/2018, 15:34

RayMabus wrote:
Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:
Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:Idemo dalje, Srbiji je na stol stavljeno ovo :

Priznanje Kosova s tim da gore imaju ovu svoju zajednicu opčina 

Ekonomske sankcije i urušavanje

Šta god bilo to je Hrvatska vojna pobjeda naspram njihovog vojnog pojavljivanja u zapadnoj RS
Koja Hrvatska vojna pobjeda. PA Hrvati od svake pobjede naprave poraz.
Shvatit ćeš kad porasteš

Nije svaka vojna pobjeda gdje se puca, Britanija je sto godina držala Francusku u pomorskoj blokadi
Pa je li moguće da ste vi tamo toliki kreteni
A nije kreten general Vulin? . 

Ja mislim da sam izričito bio jasan kad sam rekao da neželim vidjeti vojsku Srbije u zapadnom dijelu RS
Pa je li moguće da ste vi tamo toliki kreteni
Ringo10
Ringo10

Posts : 21466
2015-09-24


Back to top Go down

Amerikanci pred Vučića postavljaju paket za KiM! - Page 4 Empty Re: Amerikanci pred Vučića postavljaju paket za KiM!

Post by RayMabus 11/3/2018, 15:36

RayMabus wrote:General Vulin sad ima neki rok manji od godinu dana da odgovori sa da ili ne pošto taj odgovor mora biti dostavljen američkom kongresu na godišnji izvještaj o situaciji u regionu
Vulin je danas u Srebrenici na sastanku s Dodikom

Ja A nisam rekao jer shvaćam neke stvari a ti ako nisi shvatio da je zapadni dio rs meki trbuh Hrvatske i da potenciranje sukoba sa Hrvatskom te ne vodi u vojnu pobjedu nad islamom 

E SAD ĆU DA TE JEBEM
RayMabus
RayMabus

Posts : 172919
2014-04-11


Back to top Go down

Amerikanci pred Vučića postavljaju paket za KiM! - Page 4 Empty Re: Amerikanci pred Vučića postavljaju paket za KiM!

Post by RayMabus 11/3/2018, 15:38

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:General Vulin sad ima neki rok manji od godinu dana da odgovori sa da ili ne pošto taj odgovor mora biti dostavljen američkom kongresu na godišnji izvještaj o situaciji u regionu
Vulin je danas u Srebrenici na sastanku s Dodikom

Ja A nisam rekao jer shvaćam neke stvari a ti ako nisi shvatio da je zapadni dio rs meki trbuh Hrvatske i da potenciranje sukoba sa Hrvatskom te ne vodi u vojnu pobjedu nad islamom 

E SAD ĆU DA TE JEBEM
RINGO EVO TI ODGOVOR

JEL SAD SHVAĆAŠ
RayMabus
RayMabus

Posts : 172919
2014-04-11


Back to top Go down

Amerikanci pred Vučića postavljaju paket za KiM! - Page 4 Empty Re: Amerikanci pred Vučića postavljaju paket za KiM!

Post by Ringo10 11/3/2018, 15:39

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:
RayMabus wrote:General Vulin sad ima neki rok manji od godinu dana da odgovori sa da ili ne pošto taj odgovor mora biti dostavljen američkom kongresu na godišnji izvještaj o situaciji u regionu
Vulin je danas u Srebrenici na sastanku s Dodikom

Ja A nisam rekao jer shvaćam neke stvari a ti ako nisi shvatio da je zapadni dio rs meki trbuh Hrvatske i da potenciranje sukoba sa Hrvatskom te ne vodi u vojnu pobjedu nad islamom 

E SAD ĆU DA TE JEBEM
RINGO EVO TI ODGOVOR

JEL SAD SHVAĆAŠ
Pa je li moguće da ste vi tamo toliki kreteni
Ringo10
Ringo10

Posts : 21466
2015-09-24


Back to top Go down

Amerikanci pred Vučića postavljaju paket za KiM! - Page 4 Empty Re: Amerikanci pred Vučića postavljaju paket za KiM!

Post by RayMabus 11/3/2018, 15:43

Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:
RayMabus wrote:
RayMabus wrote:General Vulin sad ima neki rok manji od godinu dana da odgovori sa da ili ne pošto taj odgovor mora biti dostavljen američkom kongresu na godišnji izvještaj o situaciji u regionu
Vulin je danas u Srebrenici na sastanku s Dodikom

Ja A nisam rekao jer shvaćam neke stvari a ti ako nisi shvatio da je zapadni dio rs meki trbuh Hrvatske i da potenciranje sukoba sa Hrvatskom te ne vodi u vojnu pobjedu nad islamom 

E SAD ĆU DA TE JEBEM
RINGO EVO TI ODGOVOR

JEL SAD SHVAĆAŠ
Pa je li moguće da ste vi tamo toliki kreteni
Nisi shvatio 

Nema veze tko te jebe
RayMabus
RayMabus

Posts : 172919
2014-04-11


Back to top Go down

Amerikanci pred Vučića postavljaju paket za KiM! - Page 4 Empty Re: Amerikanci pred Vučića postavljaju paket za KiM!

Post by Ringo10 11/3/2018, 15:47

RayMabus wrote:
Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:
RayMabus wrote:
RayMabus wrote:General Vulin sad ima neki rok manji od godinu dana da odgovori sa da ili ne pošto taj odgovor mora biti dostavljen američkom kongresu na godišnji izvještaj o situaciji u regionu
Vulin je danas u Srebrenici na sastanku s Dodikom

Ja A nisam rekao jer shvaćam neke stvari a ti ako nisi shvatio da je zapadni dio rs meki trbuh Hrvatske i da potenciranje sukoba sa Hrvatskom te ne vodi u vojnu pobjedu nad islamom 

E SAD ĆU DA TE JEBEM
RINGO EVO TI ODGOVOR

JEL SAD SHVAĆAŠ
Pa je li moguće da ste vi tamo toliki kreteni
Nisi shvatio 

Nema veze tko te jebe
Pa je li moguće da ste vi tamo toliki kreteni
Ringo10
Ringo10

Posts : 21466
2015-09-24


Back to top Go down

Amerikanci pred Vučića postavljaju paket za KiM! - Page 4 Empty Re: Amerikanci pred Vučića postavljaju paket za KiM!

Post by Serbinho-3 11/3/2018, 15:50

RayMabus wrote:General Vulin sad ima neki rok manji od godinu dana da odgovori sa da ili ne pošto taj odgovor mora biti dostavljen američkom kongresu na godišnji izvještaj o situaciji u regionu
Napisace im odgovor bez potpisa.


Amerikanci pred Vučića postavljaju paket za KiM! - Page 4 Foto-2-940x560
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26109
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Amerikanci pred Vučića postavljaju paket za KiM! - Page 4 Empty Re: Amerikanci pred Vučića postavljaju paket za KiM!

Post by RayMabus 11/3/2018, 15:52

Serbinho-3 wrote:
RayMabus wrote:General Vulin sad ima neki rok manji od godinu dana da odgovori sa da ili ne pošto taj odgovor mora biti dostavljen američkom kongresu na godišnji izvještaj o situaciji u regionu
Napisace im odgovor bez potpisa.


Amerikanci pred Vučića postavljaju paket za KiM! - Page 4 Foto-2-940x560
Pa ok ide ekonomsko diplomatska blokada

Trajat će svdsve dok se Srbija nebaci na koljena 

AJ BOG
RayMabus
RayMabus

Posts : 172919
2014-04-11


Back to top Go down

Amerikanci pred Vučića postavljaju paket za KiM! - Page 4 Empty Re: Amerikanci pred Vučića postavljaju paket za KiM!

Post by RayMabus 11/3/2018, 16:07

Razgovor je završen pošto vi očito neshvaćate kako ja razmišljam 

IMATE rok od manje od godinu dana za odgovor 

Bude li negativan slijedi ekonomsko diplomatska blokada koja će rezultirati padom vojne moći od pet posto godišnje dakle mandat Vučića je četri godine i to je pad od 20%

Taman dovoljno da toliko vojno oslabite da nemožete u zapadni dio rs 


AJ BOG
RayMabus
RayMabus

Posts : 172919
2014-04-11


Back to top Go down

Amerikanci pred Vučića postavljaju paket za KiM! - Page 4 Empty Re: Amerikanci pred Vučića postavljaju paket za KiM!

Post by Ringo10 11/3/2018, 16:10

RayMabus wrote:Razgovor je završen pošto vi očito neshvaćate kako ja razmišljam 

IMATE rok od manje od godinu dana za odgovor 

Bude li negativan slijedi ekonomsko diplomatska blokada koja će rezultirati padom vojne moći od pet posto godišnje dakle mandat Vučića je četri godine i to je pad od 20%

Taman dovoljno da toliko vojno oslabite da nemožete u zapadni dio rs 


AJ BOG
Vaša opsesija je nevjerojatna.

I šta ako padne zapadni dio RSa.

Imat ćeš zapadni dio islamske države. 

I misliš da će ostaviti Hrvate na miru.

Vi tamo u Kifli ste fakat gomila idiota.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21466
2015-09-24


Back to top Go down

Amerikanci pred Vučića postavljaju paket za KiM! - Page 4 Empty Re: Amerikanci pred Vučića postavljaju paket za KiM!

Post by RayMabus 11/3/2018, 16:13

Nigdje nisam spomenuo pad rs 

Od koga bi pala?
RayMabus
RayMabus

Posts : 172919
2014-04-11


Back to top Go down

Amerikanci pred Vučića postavljaju paket za KiM! - Page 4 Empty Re: Amerikanci pred Vučića postavljaju paket za KiM!

Post by RayMabus 11/3/2018, 16:24

Brkate stvari.

Vojni vrh Srbije je vojni vrh druge države koji podržava Milana Tepića i dolazi u zapadni dio rs meki trbuh Hrvatske i salutira ruskim kapicama 

Znači vojska Srbije u drugoj državi u mekom trbuhu Hrvatske

Nigdje nisam spomenuo pad rs šta se mene tiče nek Rus slobodno da Srbiji rakete dometa 90 km ali moraju biti na Drini niks zapadna rs
RayMabus
RayMabus

Posts : 172919
2014-04-11


Back to top Go down

Amerikanci pred Vučića postavljaju paket za KiM! - Page 4 Empty Re: Amerikanci pred Vučića postavljaju paket za KiM!

Post by RayMabus 11/3/2018, 16:41

Rusija je jamac Deytona tako da ako netko oće na rs ja ću se odmaknit pa nek se tajtaj igra sa Rusijom

Ovdje je samo riječ o vojsci Srbije i debilima koji ju vode i sad ako neprihvate ovo ide vojni pad od 5% godišnje

Postat će sve ovisniji o Rusiji no to mi odgovara jer je Rus vojno pametniji od glupog Vulina Divkovića i Irineja
RayMabus
RayMabus

Posts : 172919
2014-04-11


Back to top Go down

Amerikanci pred Vučića postavljaju paket za KiM! - Page 4 Empty Re: Amerikanci pred Vučića postavljaju paket za KiM!

Post by RayMabus 11/3/2018, 16:56

Nisam vojni debil pa ću krečat vojskom na civilni entitet rs ali vojni debili očito jesu Vulin Divković i Irinej koji u mekom trbuhu Hrvatske salutiraju ruskim vojnim kapicama 
.. 
Imaju rok manji od godinu dana da odgovore na pitanje. 

Negativni odgovor = slabljenje srpske vojne industrije

Osloni se na Rusiju
RayMabus
RayMabus

Posts : 172919
2014-04-11


Back to top Go down

Amerikanci pred Vučića postavljaju paket za KiM! - Page 4 Empty Re: Amerikanci pred Vučića postavljaju paket za KiM!

Post by RayMabus 11/3/2018, 17:09

Srbi u BiH imaju onaj svoj dan republike, Hrvatsku nije brige 

Imaju policijsku paradu, Hrvatsku nije brige. 

Te policijske parade više su ko vojne, Hrvatsku nije brige 

Imaju ruske kapice, Hrvatskoj to smiješno 
...
Srpski vojni vrh salutira istima 

Vojska Srbije na policijskoj paradi u mekom trbuhu Hrvatske i ruske kapice 

A šta ti radiš tu ako je to POLICIJSKA PARADA 

E SAD ĆU DA TI JEBEM MAJKU
RayMabus
RayMabus

Posts : 172919
2014-04-11


Back to top Go down

Amerikanci pred Vučića postavljaju paket za KiM! - Page 4 Empty Re: Amerikanci pred Vučića postavljaju paket za KiM!

Post by Ringo10 11/3/2018, 17:11

RayMabus wrote:Srbi u BiH imaju onaj svoj dan republike, Hrvatsku nije brige 

Imaju policijsku paradu, Hrvatsku nije brige. 

Te policijske parade više su ko vojne, Hrvatsku nije brige 

Imaju ruske kapice, Hrvatskoj to smiješno 
...
Srpski vojni vrh salutira istima 

Vojska Srbije na policijskoj paradi u mekom trbuhu Hrvatske i ruske kapice 

A šta ti radiš tu ako je to POLICIJSKA PARADA 

E SAD ĆU DA TI JEBEM MAJKU
A ti idi i skini im te kape i jebi im mater ... i objasni im da to ne smiju i da ćeš im ti jebat mater ...
Ringo10
Ringo10

Posts : 21466
2015-09-24


Back to top Go down

Amerikanci pred Vučića postavljaju paket za KiM! - Page 4 Empty Re: Amerikanci pred Vučića postavljaju paket za KiM!

Post by RayMabus 11/3/2018, 17:23

Zašto bi im skinio kape?

To je njihovo pravo da imaju uniforme kakve oće 

Ja neznam ali ti uopće nehvataš bit 

Zapovjednici Srbije salutiraju u mekom trbuhu Hrvatske policijskoj paradi sa ruskim kapicama 

Kurčenje i sad će dobit kurac 

PS : Samo policijski Zapovjednici Srbije mogu salutirat policijskoj paradi a ovako je poruka da je to paravojska Srbije
RayMabus
RayMabus

Posts : 172919
2014-04-11


Back to top Go down

Amerikanci pred Vučića postavljaju paket za KiM! - Page 4 Empty Re: Amerikanci pred Vučića postavljaju paket za KiM!

Post by RayMabus 11/3/2018, 17:45

Sad ako ste konačno shvatili bit onda vidite da ja padam sa Marsa kad vi počmete pričat o nekakvom napadu na rs  , očito napadam samo debile koji su se došli kurčit u Banja Luku jer ako odgovore negativno ide ekonomski slom vojske kojima isti zapovjedaju.


I TO JE SVE
RayMabus
RayMabus

Posts : 172919
2014-04-11


Back to top Go down

Amerikanci pred Vučića postavljaju paket za KiM! - Page 4 Empty Re: Amerikanci pred Vučića postavljaju paket za KiM!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum