ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 49 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Tue 27 Mar - 18:00


a za razliku o brizi i radu u prirodu i s životinjama, imamo surogat aktivnosti kao navijanje za sportske ekipe, praćenje izmišljenih tv serija, praćenje vijesti o ljudima koji se nas uopće ne tiču..

kic
Admin

Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique Tue 27 Mar - 18:30

jel rano pocet farbat jaja ...vec kupio bojice spremio lukovine na stranu :)

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Tue 27 Mar - 19:30

Ne znam, ne bojam ih ni ukrašavam već godinama...

Na kraju nam se svima smuče, pola ih bacimo a i gadi mi se kad boja prijeđe s ljuske na jaje...
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Tue 27 Mar - 19:32

Ja kužim što Kic želi reći, no tu se razlikujemo ko ljudi.
Ja sam preveliki introvert za takvu povezanost s ljudima i zapravo se malo grozim sela i malih sredina...
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 27 Mar - 19:36

Kic je u pravu....to je nasa priroda,i nas smisao....brinuti se o prirodi i cisto prezivljavanje....ali i selo ko selo je dvolicno...jer su ljudi takvi....


Mozda jednog dana budemo morali prezivljavati i necemo znati.....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 27 Mar - 19:38

Ti se na selu moras prilagoditi inace budes izopcen....znaci moras trpiti sve i svakoga....na gradu sebi izgradis svoj svijet i njegujes ga...tako ja to vidim....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 27 Mar - 19:58

Zagy wrote:Ti se na selu moras prilagoditi inace budes izopcen....znaci moras trpiti sve i svakoga....na gradu sebi izgradis svoj svijet i njegujes ga...tako ja to vidim....
Tocno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 27 Mar - 19:59

Meni je takva povezanost lijepa, divna.
No cim si malo drugaciji krecu price, glasine I pljuvanje...
Bilo da si gay, bilo druge nacije, ne vjerujes u boga, ne zelis klati svinje na kolinju itd. Dalo bi se nabrojati...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Tue 27 Mar - 20:01

Selo mi se u više navrata zgadilo, tako da sam ga prestala romantizirati.
Uživam u svježem zraku, prirodi i tišini, al se s ljudima ne želim miješat.

Vrijedi i za selo i za otok, jer imamo i jedno i drugo.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 27 Mar - 20:05

Najbolji su mi izlasci bili u obliznje selo...
Boze...svirala se muzika I pjevalo do jutra...

Disco clubovi nisu za mene. UvijekUvijek bi ja I jedna kolegica ostale cuvati jaknu dok bi se ostale muvale sa raznim tipovima...
Mene je bilo sram.
A I nije mi fora bila opit se pretjerano...
A I ima droge I raznih tipova
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 27 Mar - 20:09

Zasto ti se zgadilo selo med
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Tue 27 Mar - 20:10

Kad smo kod diska, cijelo popodne sam provela kod svojih čisteći svoje stvari iz njihovih ormara. Mama me to moli već par godina i sad je više stvarno bio red.
Bacila sam 4 velike kese smeća, odnosno razglednica, pisama, nekih igračaka, dnevnika, spomenara,knjiga, gluposti i jednu veliku kutiju sa ulaznicama i flyerima za disko klubove...

Presmiješno mi se bilo sjetit gdje smo sve izlazili...

Al nema smisla to čuvat. Sutra idem izbacit staru robu i cipele.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Tue 27 Mar - 20:14

Zato što se ljudi previše miješaju u tuđe živote, sve ih zanima jer im je dosadno, non stop ogovaraju, ne daj ti bože da si iole drugačiji od ostatka čopora...
Previše koncentrirane zlobe i izopačenosti na jednom mjestu za moj ukus.
Ali u detalje ne bih.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 27 Mar - 20:16

medication wrote:Zato što se ljudi previše miješaju u tuđe živote, sve ih zanima jer im je dosadno, non stop ogovaraju, ne daj ti bože da si iole drugačiji od ostatka čopora...
Previše koncentrirane zlobe i izopačenosti na jednom mjestu za moj ukus.
Ali u detalje ne bih.
Da.
To je istina na zalost...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 27 Mar - 20:16

Nadam se da ti nisu nista lose napravili.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique Tue 27 Mar - 20:19

sta spremate za posvjecenje :)

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Tue 27 Mar - 20:23

Sto znaci to posposvjecnje?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Tue 27 Mar - 20:23

Nisu meni...


Evo za primjer jedna anegdota, ne sa sela, nego s otoka.
Odem s mužem, tada dečkom /a bili smo jedno sigurno 7 godina skupa tad/ par dana u njegovu kuću. On tamo nema više ekipu, javi se samo nekim starijim ljudima koji su prijatelji ili poznanici njegove majke., al zapravo ne zna skoro nikoga i dosta smo izolirani kad dođemo tamo, zaključana vrata od vrta i to...
Bilo je nevrijeme i nestane struje, ko što na otocima često nestane struje. I izađe on do dućana kraj kuće kupit svijeće ili što već nađe da posluži ko rasvjeta par sati.
Napominjem da je na kasi još bar 5 ljudi naplaćivalo svijeće i upaljače.
Sutradan zove njegova majka i smije se kako ju je nazvala susjeda sinoć i rekla da joj sin sprema romantičnu večeru s djevojkom.

Ono, ajde u kurac susjedo i get a life...
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique Tue 27 Mar - 20:27

posvjecivanje hrane za uskrs ...subotom dan prije gospodinova uskrsnuca nosi se hrana u crkvu dje se poskropi svetom vodom ...tada je posvecenja ...u slavoniji se obicno nosi u kosari par obojeni jaja , malo slanine , parce suvog mesa ili sira...pa me zanimalo kako je kod vas na jugu nosil se riba ili sta drugo...gluvo bilo pa kakvi ste vi katolici ...pojma nemate ... :)

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Tue 27 Mar - 20:29

Znam za običaj, to je često kod nas, al ja ne idem u crkvu...
Nose se i sirnice i pletenice...
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique Tue 27 Mar - 20:33

ok ...a mene ove godine zahvatilo dvaput u crkvu za uskrs ...sada i jos  svetlana hoce za dva tjedna opet :)

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 49 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum