ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uhljebi u ekstazì: Hrvatski građani trebaju udvostručiti izdvajanja za mirovinu?

Page 4 of 14 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next

Go down

Uhljebi u ekstazì: Hrvatski građani trebaju udvostručiti izdvajanja za mirovinu? - Page 4 Empty Re: Uhljebi u ekstazì: Hrvatski građani trebaju udvostručiti izdvajanja za mirovinu?

Post by kaya 15/2/2018, 18:13

Normalno, nema investicija zbog visokih poreza  , nema zapošljavanja i otvaranja firmi , puno umirovljenika .
Oni ce jos dici porez da udave i ove postojeće i  da kratkoročno napune blagajnu pa dok ide ide..

kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Uhljebi u ekstazì: Hrvatski građani trebaju udvostručiti izdvajanja za mirovinu? - Page 4 Empty Re: Uhljebi u ekstazì: Hrvatski građani trebaju udvostručiti izdvajanja za mirovinu?

Post by Guest 15/2/2018, 18:15

michaellcmacha wrote:
pa to samo dokazuje upravo ovo što tvrdim... oni i još par legla skotova su se nakalemili, a jedini tko je uplaćivao u fond su aktivni vojnici i policajci... ja mogu u kunu izračunati koliko sam za svog radnog vijeka uplatio po osnovi i doprinosa i po osnovi prireza i poreza jer imam sve i jednu platnu listu od 1990 do zadnjeg mjeseca do kad sam radio....

uplaćuju i političari u mirovinski fond, i jednako su plaćeni od države kao i policija i vojska, pa ne primaju mirovinu iz mirovinskog fonda

tj. i iz sadašnjih mirovina koje primaju se odvaja porez za HZMO iz kojeg ne dobivaju mirovinski dohodak


jedno je kako funkcionira državni aparat, a sasvim nešto drugo medijska propaganda koja demoralizira sve i širi defetizam, mržnju prema vlastitoj državi, prema potrošnji, prema održivosti sustava

možeš slušati medije i mrziti uhljebe, mrziti državu, ili možeš bez moralnih analiza činenično sagledati kako funkcionira državni aparat na tehničkoj razini
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Uhljebi u ekstazì: Hrvatski građani trebaju udvostručiti izdvajanja za mirovinu? - Page 4 Empty Re: Uhljebi u ekstazì: Hrvatski građani trebaju udvostručiti izdvajanja za mirovinu?

Post by michaellcmacha 15/2/2018, 18:16

Gnječ wrote:
michaellcmacha wrote:nema pitanja, ovo zadnje je bila konstatacija kojom završavam raspravu sa nepodojenim skotom, s kojim ne bih ni komunicirao da mi se nije obratio... aj sad budi mi pozdravljen...i nosi se u tri pičke mile mame sretan da mi nisi na dohvat, i ovako sjebane pumpe bih si dao oduška na način da ti zafitiljim jedan solidan šlus posred te mutave čelenke... :)))

e ajde dobro komunjaro pička ti materina također uzvraćam želje i pozdrave. očito je antagonizam ireverzibilan tako da pokušajmo se izbjegavati koliko je to moguće. povremeni sudari će se uvijek nažalost dešavati barem ću ja odgovoriti na tvoje napisanje laži poluistine spinove i milicijonerska podjebavanja.

a eto sad bi ti izigravao heroja da sam ti na dohvat ha? jel ti glupi hrvatino misliš da se meni da s tobom se boksat??? nemam ti ja vremena za ulične tuče i te spike. od mene možeš dobiti samo metak. još ti i dam ugravirati i tvoj nick na ampuli tako da para milicijke režimske snage imaju neki hint.

ajd sad odjebi za idućih 2 mjeseca dosta pažnje sam ti posvetio i previše.
:))))))
ajde de. baš si mi drag takav kakav jesi... mada bi mi bio drag i da nisi tako uznemiren... nego onako... mrtav hladan... aj sad nosi se više u mp3 i pozdravi poliglotkinju koja ih govori puno ali uglavnom loše... :)

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Uhljebi u ekstazì: Hrvatski građani trebaju udvostručiti izdvajanja za mirovinu? - Page 4 Empty Re: Uhljebi u ekstazì: Hrvatski građani trebaju udvostručiti izdvajanja za mirovinu?

Post by michaellcmacha 15/2/2018, 18:18

ex normal wrote:
michaellcmacha wrote:
pa to samo dokazuje upravo ovo što tvrdim... oni i još par legla skotova su se nakalemili, a jedini tko je uplaćivao u fond su aktivni vojnici i policajci... ja mogu u kunu izračunati koliko sam za svog radnog vijeka uplatio po osnovi i doprinosa i po osnovi prireza i poreza jer imam sve i jednu platnu listu od 1990 do zadnjeg mjeseca do kad sam radio....

uplaćuju i političari u mirovinski fond, i jednako su plaćeni od države kao i policija i vojska, pa ne primaju mirovinu iz mirovinskog fonda

tj. i iz sadašnjih mirovina koje primaju se odvaja porez za HZMO iz kojeg ne dobivaju mirovinski dohodak


jedno je kako funkcionira državni aparat, a sasvim nešto drugo medijska propaganda koja demoralizira sve i širi defetizam, mržnju prema vlastitoj državi, prema potrošnji, prema održivosti sustava

možeš slušati medije i mrziti uhljebe, mrziti državu, ili možeš bez moralnih analiza činenično sagledati kako funkcionira državni aparat na tehničkoj razini
ja dosta tvojih upisa pažljivo pročitam i u velikoj mjeri se slažem sa tvojim promišljanjima samo je tvoj problem što ne kažeš sve iako znaš i to finalno.... tvoj zagovor maksimiziranja potrošnje ostaviš nedorečenim, iako znaš da je kvaka u tome da se u konačnici stvarni dug ionako nikad ne vrati unatoč kamatama i kurcu palcu...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Uhljebi u ekstazì: Hrvatski građani trebaju udvostručiti izdvajanja za mirovinu? - Page 4 Empty Re: Uhljebi u ekstazì: Hrvatski građani trebaju udvostručiti izdvajanja za mirovinu?

Post by michaellcmacha 15/2/2018, 18:23

jebe se amerima što su dužni 17000 milijardi dolara, ili japancima koji su dužni 6000 milijardi ili njemcima koji su duzni 3 i pol tisuće milijardi... oni te pare vrte,,, ruše zgrade stare 35 godina i zidaju nove... prvo utvrde da je zakonom određena ugradnja drvene stolarije, pa puste u opticaj plastiku, pa ju zabrane pa nametnu aluminij, pa ajmo sad ponovo drvenu... ili zaduže se deset milijardi eura za solarne panele za kućanstva i zgrade u javnom vlasništvu iako taj vid energije nije jeftin, ali ima psihološki učinak kod potrošača i slično ima bezbroj primjera...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Uhljebi u ekstazì: Hrvatski građani trebaju udvostručiti izdvajanja za mirovinu? - Page 4 Empty Re: Uhljebi u ekstazì: Hrvatski građani trebaju udvostručiti izdvajanja za mirovinu?

Post by Guest 15/2/2018, 18:28

michaellcmacha wrote:kvaka u tome da se u konačnici stvarni dug ionako nikad ne vrati unatoč kamatama i kurcu palcu...

nemamo monetarni sustav sa fiksnom količinom novca, nemamo zlatni standard, imamo fiat sustav sa elastičnom količinom novca

brkaš protok novca sa akumulacijom

ti možeš sa 100kn platiti 1.000kn duga ako se tih 100 kn vrti u ekonomiji, pa u tvoju ruku dođe 10 puta, dug plaćaš na rate postepeno, a ne odjednom

https://en.wikipedia.org/wiki/Stock_and_flow

dug ima vremensku dimenziju, a trenutna količina novca nema
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Uhljebi u ekstazì: Hrvatski građani trebaju udvostručiti izdvajanja za mirovinu? - Page 4 Empty Re: Uhljebi u ekstazì: Hrvatski građani trebaju udvostručiti izdvajanja za mirovinu?

Post by michaellcmacha 15/2/2018, 18:32

ex normal wrote:
michaellcmacha wrote:kvaka u tome da se u konačnici stvarni dug ionako nikad ne vrati unatoč kamatama i kurcu palcu...

nemamo monetarni sustav sa fiksnom količinom novca, nemamo zlatni standard, imamo fiat sustav sa elastičnom količinom novca

brkaš protok novca sa akumulacijom

ti možeš sa 100kn platiti 1.000kn duga ako se tih 100 kn vrti u ekonomiji, pa u tvoju ruku dođe 10 puta, dug plaćaš na rate postepeno, a ne odjednom

https://en.wikipedia.org/wiki/Stock_and_flow

dug ima vremensku dimenziju, a trenutna količina novca nema
nemamo mi ni monetarni sustav na koji bi mogli imati utjecaj izravno... sam si rekao da mi naštampamo novaca, pogotovo jer imamo značajan priljev deviza, svih mogućih ali ponajviše eura, lako bi mi mogli financirati izgradnju tisuća plastenika, stotina i stotina manufaktura poput one od onog malca što je napravio ona konceptjedan ili one bicikle i pitaj boga što sve ne.... ne brkam ništa... mi nemamo protoka novca jer nemamo upravo tog o čemu pričamo novca...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Uhljebi u ekstazì: Hrvatski građani trebaju udvostručiti izdvajanja za mirovinu? - Page 4 Empty Re: Uhljebi u ekstazì: Hrvatski građani trebaju udvostručiti izdvajanja za mirovinu?

Post by Guest 15/2/2018, 18:33

michaellcmacha wrote:
Gnječ wrote:
michaellcmacha wrote:nema pitanja, ovo zadnje je bila konstatacija kojom završavam raspravu sa nepodojenim skotom, s kojim ne bih ni komunicirao da mi se nije obratio... aj sad budi mi pozdravljen...i nosi se u tri pičke mile mame sretan da mi nisi na dohvat, i ovako sjebane pumpe bih si dao oduška na način da ti zafitiljim jedan solidan šlus posred te mutave čelenke... :)))

e ajde dobro komunjaro pička ti materina također uzvraćam želje i pozdrave. očito je antagonizam ireverzibilan tako da pokušajmo se izbjegavati koliko je to moguće. povremeni sudari će se uvijek nažalost dešavati barem ću ja odgovoriti na tvoje napisanje laži poluistine spinove i milicijonerska podjebavanja.

a eto sad bi ti izigravao heroja da sam ti na dohvat ha? jel ti glupi hrvatino misliš da se meni da s tobom se boksat??? nemam ti ja vremena za ulične tuče i te spike. od mene možeš dobiti samo metak. još ti i dam ugravirati i tvoj nick na ampuli tako da para milicijke režimske snage imaju neki hint.

ajd sad odjebi za idućih 2 mjeseca dosta pažnje sam ti posvetio i previše.
:))))))
ajde de. baš si mi drag takav kakav jesi... mada bi mi bio drag i da nisi tako uznemiren... nego onako... mrtav hladan... aj sad nosi se više u mp3 i pozdravi poliglotkinju koja ih govori puno ali uglavnom loše... :)

ma dobit ćeš i ti svoju particelu od 1x2m za koju si ratovao i ubijao jer izgleda da si se samo zato i borio za tih 1x2m koja te sigurno čekaju a ti ćeš u taj komadić zemlje za koju si ubijao otić mrtav-hladan. jedino ako nisi naručio podgrijavanje reš pečen pa pepeljara spika. :)))))

e oću hvala a i ti pozdravi svoju koja jedva govori jedan jezik i to loše sigurno loše.... :)

e da skoro zaboravih....goni se i ti u tvoje mp3...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Uhljebi u ekstazì: Hrvatski građani trebaju udvostručiti izdvajanja za mirovinu? - Page 4 Empty Re: Uhljebi u ekstazì: Hrvatski građani trebaju udvostručiti izdvajanja za mirovinu?

Post by michaellcmacha 15/2/2018, 18:37

meni lik 2009 nudi plastenik od 1000 kvadrata za 150 000 kuna koji vrijedi preko pol milje, ali ja već u tom trenutku vidim da nema boga koliko god da proizvedem sadnica, neću biti u stanju iste prodati i uz ciljani prihod ostvariti i dobit iz koje bih isplatio tih jebenih 150 000 kuna.... zašto zato jer nisam bio ni tada a ni sada ničiji igrač, jer igrači ni nemaju plastenike niti išta rade da bi zaradili, nego im netko sve narikta i oni za tuđu lovu odrade ziceraški posao i oni zarade za sebe, za onog tko im je tu shemu omogucio i usput ako se baš mora i da vrate uloženo... mada to nije uvijek obvezno....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Uhljebi u ekstazì: Hrvatski građani trebaju udvostručiti izdvajanja za mirovinu? - Page 4 Empty Re: Uhljebi u ekstazì: Hrvatski građani trebaju udvostručiti izdvajanja za mirovinu?

Post by michaellcmacha 15/2/2018, 18:38

Gnječ wrote:
michaellcmacha wrote:
Gnječ wrote:
michaellcmacha wrote:nema pitanja, ovo zadnje je bila konstatacija kojom završavam raspravu sa nepodojenim skotom, s kojim ne bih ni komunicirao da mi se nije obratio... aj sad budi mi pozdravljen...i nosi se u tri pičke mile mame sretan da mi nisi na dohvat, i ovako sjebane pumpe bih si dao oduška na način da ti zafitiljim jedan solidan šlus posred te mutave čelenke... :)))

e ajde dobro komunjaro pička ti materina također uzvraćam želje i pozdrave. očito je antagonizam ireverzibilan tako da pokušajmo se izbjegavati koliko je to moguće. povremeni sudari će se uvijek nažalost dešavati barem ću ja odgovoriti na tvoje napisanje laži poluistine spinove i milicijonerska podjebavanja.

a eto sad bi ti izigravao heroja da sam ti na dohvat ha? jel ti glupi hrvatino misliš da se meni da s tobom se boksat??? nemam ti ja vremena za ulične tuče i te spike. od mene možeš dobiti samo metak. još ti i dam ugravirati i tvoj nick na ampuli tako da para milicijke režimske snage imaju neki hint.

ajd sad odjebi za idućih 2 mjeseca dosta pažnje sam ti posvetio i previše.
:))))))
ajde de. baš si mi drag takav kakav jesi... mada bi mi bio drag i da nisi tako uznemiren... nego onako... mrtav hladan... aj sad nosi se više u mp3 i pozdravi poliglotkinju koja ih govori puno ali uglavnom loše... :)

ma dobit ćeš i ti svoju particelu od 1x2m za koju si ratovao i ubijao jer izgleda da si se samo zato i borio za tih 1x2m koja te sigurno čekaju a ti ćeš u taj  komadić zemlje za koju si ubijao otić mrtav-hladan. jedino ako nisi naručio podgrijavanje reš pečen pa pepeljara spika. :)))))

e oću hvala a i ti pozdravi svoju koja jedva govori jedan jezik i to loše sigurno loše.... :)

e da skoro zaboravih....goni se i ti u tvoje mp3...
ok aj sad zdravo...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Uhljebi u ekstazì: Hrvatski građani trebaju udvostručiti izdvajanja za mirovinu? - Page 4 Empty Re: Uhljebi u ekstazì: Hrvatski građani trebaju udvostručiti izdvajanja za mirovinu?

Post by Guest 15/2/2018, 18:48

michaellcmacha wrote:
Gnječ wrote:
michaellcmacha wrote:
Gnječ wrote:
michaellcmacha wrote:nema pitanja, ovo zadnje je bila konstatacija kojom završavam raspravu sa nepodojenim skotom, s kojim ne bih ni komunicirao da mi se nije obratio... aj sad budi mi pozdravljen...i nosi se u tri pičke mile mame sretan da mi nisi na dohvat, i ovako sjebane pumpe bih si dao oduška na način da ti zafitiljim jedan solidan šlus posred te mutave čelenke... :)))

e ajde dobro komunjaro pička ti materina također uzvraćam želje i pozdrave. očito je antagonizam ireverzibilan tako da pokušajmo se izbjegavati koliko je to moguće. povremeni sudari će se uvijek nažalost dešavati barem ću ja odgovoriti na tvoje napisanje laži poluistine spinove i milicijonerska podjebavanja.

a eto sad bi ti izigravao heroja da sam ti na dohvat ha? jel ti glupi hrvatino misliš da se meni da s tobom se boksat??? nemam ti ja vremena za ulične tuče i te spike. od mene možeš dobiti samo metak. još ti i dam ugravirati i tvoj nick na ampuli tako da para milicijke režimske snage imaju neki hint.

ajd sad odjebi za idućih 2 mjeseca dosta pažnje sam ti posvetio i previše.
:))))))
ajde de. baš si mi drag takav kakav jesi... mada bi mi bio drag i da nisi tako uznemiren... nego onako... mrtav hladan... aj sad nosi se više u mp3 i pozdravi poliglotkinju koja ih govori puno ali uglavnom loše... :)

ma dobit ćeš i ti svoju particelu od 1x2m za koju si ratovao i ubijao jer izgleda da si se samo zato i borio za tih 1x2m koja te sigurno čekaju a ti ćeš u taj  komadić zemlje za koju si ubijao otić mrtav-hladan. jedino ako nisi naručio podgrijavanje reš pečen pa pepeljara spika. :)))))

e oću hvala a i ti pozdravi svoju koja jedva govori jedan jezik i to loše sigurno loše.... :)

e da skoro zaboravih....goni se i ti u tvoje mp3...
ok aj sad zdravo...

prestani me spamat. odi i fertig ne trebaš tu pisat da si otišao nakon što si otišao.

aj sad zdravo druže milicijoneru :))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Uhljebi u ekstazì: Hrvatski građani trebaju udvostručiti izdvajanja za mirovinu? - Page 4 Empty Re: Uhljebi u ekstazì: Hrvatski građani trebaju udvostručiti izdvajanja za mirovinu?

Post by neva 15/2/2018, 18:52

michaellcmacha wrote:jedini tko je uplaćivao u fond su aktivni vojnici i policajci... ja mogu u kunu izračunati koliko sam za svog radnog vijeka uplatio po osnovi i doprinosa i po osnovi prireza i poreza jer imam sve i jednu platnu listu od 1990 do zadnjeg mjeseca do kad sam radio....
obvezno zdravstveno i mirovinsko osiguranje uplaćivali su i uplaćuju svi zaposleni, i policija, vojska, saborski zastupnici, akademici.. svi, bez razlike

a za one grupe osiguranika koji mirovinu ostvaruju po povoljnijim uvjetima, država iz proračuna HZMO-u uplaćuje razliku između visine mirovine ostvarene temeljem rada i visine mirovine ostvarene po povoljnijim uvjetima

slično je i s obveznim zdravstvenim osiguranjem, država bi HZZO-u trebala uplaćivati oko 2,4 milijuna kn godišnje za zdravstveno posebno osjetljive skupine stanovništva (majke i djeca, umirovljenici, trudnice, i sl.), što država uglavnom ne radi ili uplaćuje samo manji dio iznosa, pa su javne zdravstvene ustanove, naročito bolnice, u stalnim gubicima
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Uhljebi u ekstazì: Hrvatski građani trebaju udvostručiti izdvajanja za mirovinu? - Page 4 Empty Re: Uhljebi u ekstazì: Hrvatski građani trebaju udvostručiti izdvajanja za mirovinu?

Post by michaellcmacha 15/2/2018, 18:54

ok aj sad zdravo...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Uhljebi u ekstazì: Hrvatski građani trebaju udvostručiti izdvajanja za mirovinu? - Page 4 Empty Re: Uhljebi u ekstazì: Hrvatski građani trebaju udvostručiti izdvajanja za mirovinu?

Post by michaellcmacha 15/2/2018, 18:58

neve wrote:
michaellcmacha wrote:jedini tko je uplaćivao u fond su aktivni vojnici i policajci... ja mogu u kunu izračunati koliko sam za svog radnog vijeka uplatio po osnovi i doprinosa i po osnovi prireza i poreza jer imam sve i jednu platnu listu od 1990 do zadnjeg mjeseca do kad sam radio....
obvezno zdravstveno i mirovinsko osiguranje uplaćivali su i uplaćuju svi zaposleni, i policija, vojska, saborski zastupnici, akademici.. svi, bez razlike

a za one grupe osiguranika koji mirovinu ostvaruju po povoljnijim uvjetima, država iz proračuna HZMO-u uplaćuje razliku između visine mirovine ostvarene temeljem rada i visine mirovine ostvarene po povoljnijim uvjetima

slično je i s obveznim zdravstvenim osiguranjem, država bi HZZO-u trebala uplaćivati oko 2,4 milijuna kn godišnje za zdravstveno posebno osjetljive skupine stanovništva (majke i djeca, umirovljenici, trudnice, i sl.), što država uglavnom ne radi ili uplaćuje samo manji dio iznosa, pa su javne zdravstvene ustanove, naročito bolnice, u stalnim gubicima
pa to je sve ok, ja to niš ne sporim, ali ne bih imao niš protiv da su mi ponudili jednokratnu isplatu sveg što sam uplatio, plus da odbiju sve iz zdravstvenog što sam koristio, i da mi ostatak ne oporezuju, plus da mi isplate invalidninu po osnovi invalidnostikoju sam stekao... eto to da ide ovako kako i ide mjesečno a ne jednokratno... s tim da u tom slučaju nbemam nikakvih potraživanja...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Uhljebi u ekstazì: Hrvatski građani trebaju udvostručiti izdvajanja za mirovinu? - Page 4 Empty Re: Uhljebi u ekstazì: Hrvatski građani trebaju udvostručiti izdvajanja za mirovinu?

Post by neva 15/2/2018, 18:59

neve wrote:slično je i s obveznim zdravstvenim osiguranjem
uff mislim jedno, pišem drugo.. :redface1 ne obveznim, nego dopunskim
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Uhljebi u ekstazì: Hrvatski građani trebaju udvostručiti izdvajanja za mirovinu? - Page 4 Empty Re: Uhljebi u ekstazì: Hrvatski građani trebaju udvostručiti izdvajanja za mirovinu?

Post by michaellcmacha 15/2/2018, 19:03

isto tako nemam ništa protiv ni da tebi isplate sve što si im ti uplatila....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Uhljebi u ekstazì: Hrvatski građani trebaju udvostručiti izdvajanja za mirovinu? - Page 4 Empty Re: Uhljebi u ekstazì: Hrvatski građani trebaju udvostručiti izdvajanja za mirovinu?

Post by michaellcmacha 15/2/2018, 19:04

pa kad pola vas tu nije solidarno u praksi ko vas jebe što bih ja za vas trebao biti solidaran... pogotovo za debilka ili nedao bog za gnječa... :)))

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Uhljebi u ekstazì: Hrvatski građani trebaju udvostručiti izdvajanja za mirovinu? - Page 4 Empty Re: Uhljebi u ekstazì: Hrvatski građani trebaju udvostručiti izdvajanja za mirovinu?

Post by neva 15/2/2018, 19:04

michaellcmacha wrote:pa to je sve ok, ja to niš ne sporim, ali ne bih imao niš protiv da su mi ponudili jednokratnu isplatu sveg što sam uplatio, plus da odbiju sve iz zdravstvenog što sam koristio, i da mi ostatak ne oporezuju, plus da mi isplate invalidninu po osnovi invalidnostikoju sam stekao... eto to da ide ovako kako i ide mjesečno a ne jednokratno... s tim da u tom slučaju nbemam nikakvih potraživanja...
što se tiče uplata u obvezno mirovinsko i zdravstveno temeljem međugeneracijske solidarnosti, to se neće dogoditi
dok si radio, iz tvojih doprinosa isplaćivale su se mirovine i pružale zdravstvene usluge onima koji su tada bili u mirovini, tog tvog novca ustvari više nema :)
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Uhljebi u ekstazì: Hrvatski građani trebaju udvostručiti izdvajanja za mirovinu? - Page 4 Empty Re: Uhljebi u ekstazì: Hrvatski građani trebaju udvostručiti izdvajanja za mirovinu?

Post by michaellcmacha 15/2/2018, 19:05

jebeš solidarnost to je ionako precijenjena kategorija... ima vas tu iks koji bi rado da nekih od nas tu uopće nije pa eto po tom pitanju da dijelimo isto mišljenje... ;)

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Uhljebi u ekstazì: Hrvatski građani trebaju udvostručiti izdvajanja za mirovinu? - Page 4 Empty Re: Uhljebi u ekstazì: Hrvatski građani trebaju udvostručiti izdvajanja za mirovinu?

Post by michaellcmacha 15/2/2018, 19:07

neve wrote:
michaellcmacha wrote:pa to je sve ok, ja to niš ne sporim, ali ne bih imao niš protiv da su mi ponudili jednokratnu isplatu sveg što sam uplatio, plus da odbiju sve iz zdravstvenog što sam koristio, i da mi ostatak ne oporezuju, plus da mi isplate invalidninu po osnovi invalidnostikoju sam stekao... eto to da ide ovako kako i ide mjesečno a ne jednokratno... s tim da u tom slučaju nbemam nikakvih potraživanja...
što se tiče uplata u obvezno mirovinsko i zdravstveno temeljem međugeneracijske solidarnosti, to se neće dogoditi
dok si radio, iz tvojih doprinosa isplaćivale su se mirovine i pružale zdravstvene usluge onima koji su tada bili u mirovini, tog tvog novca ustvari više nema :)
e pa tako neće biti ni vaših para, samo ih nećete proslijediti meni nego mudonjama koji nadziru tokove vašeg novca koji je kanaliziran u te njihove fondove... :))
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Uhljebi u ekstazì: Hrvatski građani trebaju udvostručiti izdvajanja za mirovinu? - Page 4 Empty Re: Uhljebi u ekstazì: Hrvatski građani trebaju udvostručiti izdvajanja za mirovinu?

Post by michaellcmacha 15/2/2018, 19:09

kako nema pa erste me svakog prvog tjedna u godini obavijesti da je na mom računu u njihovom fondu toliko i toliko novaca... rekao sam i koliko tu gore... sad je već cifra preko 100 000 kuna... :))

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Uhljebi u ekstazì: Hrvatski građani trebaju udvostručiti izdvajanja za mirovinu? - Page 4 Empty Re: Uhljebi u ekstazì: Hrvatski građani trebaju udvostručiti izdvajanja za mirovinu?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 14 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum