Moja istina

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Re: Moja istina

Post by muckodjubre on 10/1/2018, 16:16

za tatu i krista protiv dušmana i komunista

muckodjubre

2014-04-15

Back to top Go down

Post by isključivi krivac on 10/1/2018, 16:53

@fridrih_niche wrote:Sat je posebna priča, on nije ka ova druga dvojica...
On ima plemenite pobude, al je svejedno totalno izgubljen...
;)
Nije ni daleko od njih... 

Ako ništa, kad je bija onaj cirkus od izbora u HNS-u bar se sakrija u mišju rupu i ništa nije komentira, nije kao ova dvojica tu širija smrad. Kad neke novine tu i tamo izbace Modrića u neku najbolju postavu, eto onda njega da to prokomentira. To je važna tema, izbori u HNS-u, propala gradnja kampa, potrošeni milijuni, HNL na blatnjavim njivama. Koga briga za to  Basketball Zato profesori ne brinu.

Zeko (sport1982, mamićeva izdrkotina):  "Dario Šimić je cijeli život bio uhljeb i u Milanu i u Interu"  :lol: :lol: :lol:

isključivi krivac

2016-04-07

Back to top Go down

Post by sat2 on 10/1/2018, 20:43

Tommy R wrote:Godina je tek počela, ali neke Mamićeve izjave već sad ulaze u konkurenciju za izjavu godine. "Ja sam najsiromašniji čovje u Hrvatskoj"..."Skupio sam od konobara 120.000 DEM za Mlinarićev ugovor"...itd, itd.
https://www.24sata.hr/sport/mala-varka-mlinarica-marka-kako-sam-ja-razbio-psg-279774

Autor: Dubravko Miličić
Ponedjeljak, 03.09.2012. u 13:08

"Svi Dinamovi igrači bili su na pripremama u Francuskoj, a Zdravko Mamić, koji nije imao funkciju, ali se “muvao” oko kluba, skupljao je novac kako bi Mlinka potpisao novi ugovor. U poznatom zagrebačkom restoranu skupljeno je 100.000 maraka i Mlinka je ostao u Dinamu.- I tada je PSG, baš kao i sada, bio strašno jak."
sat2

Male
2015-09-28

Back to top Go down

Post by sat2 on 10/1/2018, 20:44

@fridrih_niche wrote:Bija san na piru u Okrugljaku...
Konobari mi se nisu učinili ka likovi koji imaju tisuće i tisuće eura za crne dane...
:D
Uh, kako se ne bih sjećao, nisu nam mogli ništa, počinje Marko Mlinarić priču o Dinamovoj pobjedi u Parizu 1987.
sat2

Male
2015-09-28

Back to top Go down

Post by Guest on 10/1/2018, 21:41

@sat2 wrote:
Tommy R wrote:Godina je tek počela, ali neke Mamićeve izjave već sad ulaze u konkurenciju za izjavu godine. "Ja sam najsiromašniji čovje u Hrvatskoj"..."Skupio sam od konobara 120.000 DEM za Mlinarićev ugovor"...itd, itd.
https://www.24sata.hr/sport/mala-varka-mlinarica-marka-kako-sam-ja-razbio-psg-279774

Autor: Dubravko Miličić
Ponedjeljak, 03.09.2012. u 13:08

"Svi Dinamovi igrači bili su na pripremama u Francuskoj, a Zdravko Mamić, koji nije imao funkciju, ali se “muvao” oko kluba, skupljao je novac kako bi Mlinka potpisao novi ugovor. U poznatom zagrebačkom restoranu skupljeno je 100.000 maraka i Mlinka je ostao u Dinamu.- I tada je PSG, baš kao i sada, bio strašno jak."

Braća Grimm imaju bolje bajke.

Guest
Guest

Back to top Go down

Post by isključivi krivac on 10/1/2018, 21:48

:rofl
Evo,pojavija nam se profesor, stao na branik lika i djela Zdravka Mamića. lol!
Sad još da se pojave one dvi izdrkotine i show može početi :popcorn

Zeko (sport1982, mamićeva izdrkotina):  "Dario Šimić je cijeli život bio uhljeb i u Milanu i u Interu"  :lol: :lol: :lol:

isključivi krivac

2016-04-07

Back to top Go down

Post by fridrih_niche on 10/1/2018, 22:16

@sat2 wrote:
@fridrih_niche wrote:Bija san na piru u Okrugljaku...
Konobari mi se nisu učinili ka likovi koji imaju tisuće i tisuće eura za crne dane...
:D
Uh, kako se ne bih sjećao, nisu nam mogli ništa, počinje Marko Mlinarić priču o Dinamovoj pobjedi u Parizu 1987.
Nemoj, Sate, nije vrijedan...
:cru
fridrih_niche

2016-10-12

Back to top Go down

Post by Serbia Strong on 11/1/2018, 14:00

@isključivi krivac wrote::rofl
Evo,pojavija nam se profesor, stao na branik lika i djela Zdravka Mamića. lol!
Sad još da se pojave one dvi izdrkotine i show može početi :popcorn

kazem ja, kuckica... Basketball

,,Prirodno je i logično biti protiv režima Aleksandra Vučića i magaraca koji ga okružuju. To je civilizacijska dužnost. Moralni, a ne ideološki čin.''
Serbia Strong

Male
2017-01-29

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top