ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 10 of 50 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 30 ... 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 8/1/2018, 11:13

kic wrote:
ljudi su preveliki skeptici za bogove, svak sebe gleda, doba instinkata i najuzih potreba..
boldani de je dobro, neboldani je loše, ali ni posljedica boldanog

aben

Posts : 35456
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 8/1/2018, 11:14

kic wrote:
ljudi bi radije bili uhvaceni s rukom u tudjim gacama, nego da u ruci nose smece, ili da se otpru osjecaju da prvom prilikom bace nepotreban komad neceg sa strane..

To je do odgoja. Mi smo u skoli, osnovnoj, jednom tjedno cistili parkic pored, skolsko dvoriste, prikupljali stari papir i donosili ga u skolu.. Meni je svetogrdje baciti papiric na pod.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 8/1/2018, 11:14

Ithildin wrote:
kic wrote:
to mi zvuci kao i ono, doci ce kraljevstvi tvoje.. jalovo..

ljudi vole otic u prirodu normalno, i to je sve od paganizna, potoci izgledaju kao da izviru iz smetlista a ne iz planine, a kad nekom velis da bi trebalo privatizirati vodu onda skacu na to..

ljudi su preveliki skeptici za bogove, svak sebe gleda, doba instinkata i najuzih potreba..

Moja su iskustva drugacija. Toliko je rodnovjeraca oko mene da se pitam odakle izviru. :-) I kod nas je dosta akcija ciscenja okolisa, podmorja i slicno. Jesi li pokusao nesto organizirati ili cekas da se drugi dosjete?. Vidis, za takve su stvari odlicne drustvene mreze, u tren napravis dogadjaj, posaljes uokolo..

i ja sam pomislio da mi treba fejs sad..

ima rodnovjeraca? a ok cool, ne znam, meni to ave izgleda u promilima..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 8/1/2018, 11:16

Ithildin wrote:
aben wrote:kako znoš da doživiš spoznaju zanji tren?

To se zove hipotetsko gledanje na stvari. Sto bi bilo, kad bi bilo.. Ne zajebavaj je stalno.
nika nis ču za hipotetsko gledanje na stvori, to je nešto iz davne prošlosti čovječanstva?

ne razumin ot paganizam, pa to je samo prvotnija religija, ko ča je reno 4 prvotniji od reno megana. reno 4 je fantastično vozilo za upolje, al ka bi pošo išnjin u zagreb, ne znun, ekvivalent bi bi igmanski marš možda

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35456
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 8/1/2018, 11:19

Ithildin wrote:
kic wrote:
ljudi bi radije bili uhvaceni s rukom u tudjim gacama, nego da u ruci nose smece, ili da se otpru osjecaju da prvom prilikom bace nepotreban komad neceg sa strane..

To je do odgoja. Mi smo u skoli, osnovnoj, jednom tjedno cistili parkic pored, skolsko dvoriste, prikupljali stari papir i donosili ga u skolu.. Meni je svetogrdje baciti papiric na pod.
a ne, ne. un ki boci papirić na tloh je heroj;

https://mises.org/library/defending-litterer

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35456
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 8/1/2018, 11:20

We must conclude, therefore, that far from being a public enemy, the litterer is actually a hero.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35456
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 8/1/2018, 11:23

aben wrote:
Ithildin wrote:
aben wrote:kako znoš da doživiš spoznaju zanji tren?

To se zove hipotetsko gledanje na stvari. Sto bi bilo, kad bi bilo.. Ne zajebavaj je stalno.
nika nis ču za hipotetsko gledanje na stvori, to je nešto iz davne prošlosti čovječanstva?

ne razumin ot paganizam, pa to je samo prvotnija religija, ko ča je reno 4 prvotniji od reno megana. reno 4 je fantastično vozilo za upolje, al ka bi pošo išnjin u zagreb, ne znun, ekvivalent bi bi igmanski marš možda

Da, starija religija koja ima puno zdraviji odnos prema prirodi. Priroda ne predstavlja izvor eksploatacije, obicnu kulisu za izivljavanje nad njom, vec postaje aktivni sudionik u nasim zivotima. Ona je ziva. Ne samo teoretski. :-) Covjek nije njen gospodar, vec ravnopravni sudionik u medjudjelovanju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 8/1/2018, 11:23

kic wrote:
i ja sam pomislio da mi treba fejs sad..
odupri se, to su nojniži instinkti,

radije heroin

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35456
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 8/1/2018, 11:23


o kru te :)))
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 8/1/2018, 11:29

Ithildin wrote:
aben wrote:
Ithildin wrote:
aben wrote:kako znoš da doživiš spoznaju zanji tren?

To se zove hipotetsko gledanje na stvari. Sto bi bilo, kad bi bilo.. Ne zajebavaj je stalno.
nika nis ču za hipotetsko gledanje na stvori, to je nešto iz davne prošlosti čovječanstva?

ne razumin ot paganizam, pa to je samo prvotnija religija, ko ča je reno 4 prvotniji od reno megana. reno 4 je fantastično vozilo za upolje, al ka bi pošo išnjin u zagreb, ne znun, ekvivalent bi bi igmanski marš možda

Da, starija religija koja ima puno zdraviji odnos prema prirodi. Priroda ne predstavlja izvor eksploatacije, obicnu kulisu za izivljavanje nad njom, vec postaje aktivni sudionik u nasim zivotima. Ona je ziva. Ne samo teoretski. :-) Covjek nije njen gospodar, vec ravnopravni sudionik u medjudjelovanju.
e razumin kako si to svela na religiju, riječ je o starijen tehnološkon stupnju.
naravski da smo mocira, capun i jo doimamo ko sudionici, a bager, mocira i jo se teže tako moru gljedati. 
ispravni odnos prema prirodi se more i danas postići, doduše, njegovanjem kapitalizma.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35456
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 8/1/2018, 11:30

Libertarijanac, jedi g*vna ti i kapitalizam. :-D Razumis? :-)

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 8/1/2018, 11:33

aben wrote:
kic wrote:
aben wrote:kako znoš da doživiš spoznaju zanji tren?
ko Graham Greene kad je igrao ruski rulet..
ne zun ki je to, 

i jo bi voli dobiti sve odgovore, barinku u zanji tren, ali mislin da od toga ne će biti nišće.
naša pitanja su, držin, samo nusproizvod evoluitivne prilagodbe, smoke screen za u konačnici imati djecu i staviti ih na noge.

interesantno je kako smo malo po malo svatili dosta underlaying principa stvarnosti, ali velin, to je sporedna stvor
Napisao si što sam ja zapravo mislila odgovarajući na pitanja jednostavnim načinom :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 8/1/2018, 11:35

Usput, zapocela sam osmu epizodu Darka. Malo smo duze putovali kroz vrijeme. Jos su dva tijela pronadjena.

Sumnjiv mi je onaj iz policijske postaje s povezom na oku i glavi. Je li i to Noah? Nemojte mi reci, malo razmisljam "glasno". Uglavnom, uvijek su djecaci zrtve, a ubojica jednako izgleda u svim razdobljima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 8/1/2018, 11:36

Ithildin wrote:Libertarijanac, jedi g*vna ti i kapitalizam. :-D Razumis? :-)

a dobro, ali koraljni grebeni nestaju velikon brzinon, 

koje je tvoje rješenje, ubijanje ljudi?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35456
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 8/1/2018, 11:37

mativka wrote:
aben wrote:
kic wrote:
aben wrote:kako znoš da doživiš spoznaju zanji tren?
ko Graham Greene kad je igrao ruski rulet..
ne zun ki je to, 

i jo bi voli dobiti sve odgovore, barinku u zanji tren, ali mislin da od toga ne će biti nišće.
naša pitanja su, držin, samo nusproizvod evoluitivne prilagodbe, smoke screen za u konačnici imati djecu i staviti ih na noge.

interesantno je kako smo malo po malo svatili dosta underlaying principa stvarnosti, ali velin, to je sporedna stvor
Napisao si što sam ja zapravo mislila odgovarajući na pitanja jednostavnim načinom :)
kako ti moreš biti blizanac i govoriti ko lazo goluža u isto vrime?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35456
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 8/1/2018, 11:45


u jednoj vreci smece, u drugoj lisce i cvijece za humus, a heroji nek se slikaju! acya!
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 8/1/2018, 11:46

kic wrote:
u jednoj vreci smece, u drugoj lisce i cvijece za humus, a heroji nek se slikaju! acya!
https://blog.nationalgeographic.org/2012/10/12/can-monetizing-coral-reefs-save-them/

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35456
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 8/1/2018, 12:29

Ithildin wrote:Usput, zapocela sam osmu epizodu Darka. Malo smo duze putovali kroz vrijeme. Jos su dva tijela pronadjena.

Sumnjiv mi je onaj iz policijske postaje s povezom na oku i glavi. Je li i to Noah? Nemojte mi reci, malo razmisljam "glasno". Uglavnom, uvijek su djecaci zrtve, a ubojica jednako izgleda u svim razdobljima.
Ima tu još svega do kraja. Treba povezati sve te likove i radnje :)
Uglavnom, zanimljivo. Serija koja tjera na razmišljanje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 8/1/2018, 12:30

aben wrote:
mativka wrote:
aben wrote:
kic wrote:
aben wrote:kako znoš da doživiš spoznaju zanji tren?
ko Graham Greene kad je igrao ruski rulet..
ne zun ki je to, 

i jo bi voli dobiti sve odgovore, barinku u zanji tren, ali mislin da od toga ne će biti nišće.
naša pitanja su, držin, samo nusproizvod evoluitivne prilagodbe, smoke screen za u konačnici imati djecu i staviti ih na noge.

interesantno je kako smo malo po malo svatili dosta underlaying principa stvarnosti, ali velin, to je sporedna stvor
Napisao si što sam ja zapravo mislila odgovarajući na pitanja jednostavnim načinom :)
kako ti moreš biti blizanac i govoriti ko lazo goluža u isto vrime?
Jednostavno,
Jedan od blizanaca se isključi :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 8/1/2018, 12:57

mativka wrote:
aben wrote:
mativka wrote:
aben wrote:
kic wrote:
ko Graham Greene kad je igrao ruski rulet..
ne zun ki je to, 

i jo bi voli dobiti sve odgovore, barinku u zanji tren, ali mislin da od toga ne će biti nišće.
naša pitanja su, držin, samo nusproizvod evoluitivne prilagodbe, smoke screen za u konačnici imati djecu i staviti ih na noge.

interesantno je kako smo malo po malo svatili dosta underlaying principa stvarnosti, ali velin, to je sporedna stvor
Napisao si što sam ja zapravo mislila odgovarajući na pitanja jednostavnim načinom :)
kako ti moreš biti blizanac i govoriti ko lazo goluža u isto vrime?
Jednostavno,
Jedan od blizanaca se isključi :)
je moreš isključiti ovog, a uključiti drugoga?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35456
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 8/1/2018, 12:59

aben wrote:
kic wrote:
u jednoj vreci smece, u drugoj lisce i cvijece za humus, a heroji nek se slikaju! acya!
https://blog.nationalgeographic.org/2012/10/12/can-monetizing-coral-reefs-save-them/

može im pokazati da je morsko dno pustinja postala danas, mnogi govore da se nekad rukom moglo zagrabiti i riba bi se uhvatila iz mora, morsko dno je mrtvo, ribe nemaju šta jest, imaš mrtvo more, posvuda.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 10 of 50 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 30 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum