ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Football Manager

Page 3 of 12 Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

Go down

Football Manager - Page 3 Empty Re: Football Manager

Post by Guest Sat 3 Oct - 0:17

community shield, pobjedio liverpool opet na penale, 2:2 nakon 90minuta, bez produžetaka.

prvo je marković skrivio penal u 7 minuti, i dobio crveni karton, prvi žuti za prekršaj, drugi za prigovor.
guiterez promaši penal. 

liverpool kasnije došao u vodstvo. nakon toga još jedan penal za mene, guiterez opet promaši.
strinić zabija auto gol za vodstvo liverpoola 2:0

u drugom poluvremenu, blitzkrieg u uvodnih 5 minuta poravnanje rezultata, škrtel autogol, i guiterez pogađa, opravdava moje povjerenje što ga nisam vadio nakon prvog dijela, njegov  klasičan poacherski pogodak u 16metara

otvorena utakmica do samog kraja, zadnjih 10 minuta strinić dobiva crveni karton, nakon njega i balanta drugi žuti. 

 na penalima pobjedio 4:1

Guest
Guest


Back to top Go down

Football Manager - Page 3 Empty Re: Football Manager

Post by End Sat 3 Oct - 12:03

Football Manager - Page 3 2dc748o
Odlicno obavljen transfer rok, a jos je ostalo mjesec dana i 4 milijuna u kasi. Ovo je dobro kod menandzera da sam uspio vratiti Cekicija kojega sam slucajno prodao u Sassuolo, a tu su Pjaca i Bruma iz prijasnje ekipe to je gust. Saul je odlican, pokriva 3 pozicije, Mensaha sam uzeo na posudbu s pravom otkupa 15 milijuna, Zimmer je solidan bek, i ovaj Savic cmarsrb je odlican golman dobio ga skoro za dzabe, a kroz par godina ce biti najbolji na svijetu.

Prijasnja ekipa je bila jako stara, prosjek godina je valjda bio blizu 30, sve sam rasprodao, a neka zvucija imena tipa de Jong, Menez, Kostic, Diego Alves, Giovinco, Honda, Zapata, Rami, svi na polje...

Napadam direktan plasman na LP, a ocekujem prva 3 mjesta, ako bude sve glat bez ozljeda moguce je i prvo..

Football Manager - Page 3 29qcsi8
Vjerojatno najjaca postava.
Football Manager - Page 3 344fh5k
End
End

Posts : 21148
2015-08-25


Back to top Go down

Football Manager - Page 3 Empty Re: Football Manager

Post by End Sat 3 Oct - 14:43

Football Manager - Page 3 2myvx9s
odlicne pripreme odradene i dobar pocetak sezone 7 bodova, prvi na tablici skupa s dubretarima.
Modena dobivena lagano uz hattrick Zivkovica, on je najbolji igrac. Teskom mukom izboreni bod u Rimu pred kraj susreta iz kornera, pojeli su me tu tekmu. I teska pobjeda protiv Sampdorije, ali zasluzena.
dubretari su potrosili 100M na transfere i imaju dosta bolju momcad, na svakoj poziciji super igraca, zacas me ceka gostovanje.
Jos sam dveo Fernandinha na posudbu iz Cityja, ima 34, placam 50% (50K) al treba mi neki veznjak, dobar je, a nije mi zao ako koju odsjedi na klupi.
End
End

Posts : 21148
2015-08-25


Back to top Go down

Football Manager - Page 3 Empty Re: Football Manager

Post by Guest Sun 4 Oct - 13:48

kaos na početku sezone, jedan poražavujući ligaški rezultat, i nekoliko utakmica koje su pale na korist protivnika, period kad ekipa igra dobro a nema rezultata. ipak morao sam nešto mijenjati, ne u sustavu igre, pokušao sam još prošle sezone 442 no nisam doradio nisam imao vremena, ostao sam u istom sustavu 4312 no promijenio stil igre i mentalitet opet igram jak pressing po cijelom terenu, protiv nekih ekipa djeluje, protiv nekih ne ovisno o karakteristikama, manchester united pao s 3:0 imaju nekoliko sporijih igrača nisu mogli odgovorit na pressing, dok arsenal se branio ali imaju dobre kontre s par poteza se transformiraju iz obrane u napad i izađu naprijed. 

strinić na beku, protiv slabijih ekipa upotrebljiv, protiv jačih nije toliko kvalitetan i teško cijelu utakmicu može držati svoju poziciju.
vermaelen, loš, možda se još uhodava, isto kao i cigarini.

pojačanja nakon 10tak kola, svi redom loši nitko nije ispunio početna očekivanja, no vremenom bi trebali pokazat svoju kvalitetu.

doveo sam i paca alcacera, on je najlošiji od svih pojačanja, ništa ne može, samo zna zadržati loptu ali na ovom nivou nije dovoljno, trebati će i njemu vremenu za prilagodbu, što nije problematično jer guiterez i papiss cisse igraju standardno dobro.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Football Manager - Page 3 Empty Re: Football Manager

Post by Guest Sun 4 Oct - 13:52

to je dosta nelogično, paco alcacer u newcastleu, bio je u rotaciji pa radi toga su se stvorili uvjeti za transfe, no opet nisam očekivao da će se valencia tako lako odreći igrača njegova potencijala i renomea.

18miliona, ispod cijene.


ende jesi li vidio andre gomesa iz valencie, kakav ludi profil
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Football Manager - Page 3 Empty Re: Football Manager

Post by Guest Sun 4 Oct - 13:58

sljedeći transfer bit će andy carroll, towering striker, ako itko može oživiti karijeru tog momka to sam ja osvajač FA kupa
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Football Manager - Page 3 Empty Re: Football Manager

Post by End Sun 4 Oct - 14:04

jesam, svi su dobri u valenciji, parejo je odlican.
Meni ide tesko s Milanom, odjebao sam EL i nisam niti grupu prosao jer sam igrao sa zamjenama. U kupu su trazili od mene da igram barem polufinale, ispao sam od Rome na penale i to nakon sta smo u drugo poluvrijeme usli sa mojih 1:3 i onda su izjednacili i na kraju prosli na penale, Pjaca je zapcao penal sve fulao, u Rimu se igralo. U polufinalu bi me cekala Genoa, to mi je zao... Isto tako tekmu prije vodim Lazio 0:2 i vrate se na 2:2, pa Sampdoriju 0:2 da na kraju jedva na srecu izvucem pobjedu 2:3... ako ne vodim nekoga barem s tri razlike onda moram strepiti za bodove.

Ali.. sve sam podredio prvenstvu, u zadnjih 6 sezona nisu igrali LP, a uprava zeli 4. mjesto i plasman u EL. Trenutno drzim 2. mjesto i to niti sam ne znam kako, a naguzvani smo svi blizu, ne znam kako ce to na kraju zavrsiti, ozljede me isto sputavaju dosta.

Tjesim se s tim da sam potrosio 50M koje vec dugo netko nije pametno iskoristio u Milanu jer u ruke sam dobio gabor od ekipe, stvorio sam temelje za dalje i pomladio momcad skroz, sad mi samo treba rezultat, bilo bi mi zao da popusim otkaz. Sa 8 novih igraca treba dosta da se sve to ukomponira i poslozi, ali mislim da idem ka tome.
dubretari su vjerojatno u zadnjih par sezona potrosili 300-500 milijuna, to treba imati na umu.
End
End

Posts : 21148
2015-08-25


Back to top Go down

Football Manager - Page 3 Empty Re: Football Manager

Post by Guest Sun 4 Oct - 14:08

jesi li mijenjao skin, možda ti treba vremena da se privikneš na novi dizajn kao casperli.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Football Manager - Page 3 Empty Re: Football Manager

Post by Guest Sun 4 Oct - 14:10

mislim da se ovaj manager ne može igrati konstantno s jednom formacijom, igra te vremenom izigra i protivnici nauče reagirati na tvoju taktiku. krizna razdoblja su najgora, a nije ih lako preskočit, osim promjenom sistema
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Football Manager - Page 3 Empty Re: Football Manager

Post by End Sun 4 Oct - 14:12

Football Manager - Page 3 1ymt1j
kakva sezona, ako ovako ostane na kraju puna saka brade i novi milijuni, a onda idemo po trofeje. Kimmich mi dolazi na kraju sezone iz cmayerna, dobar DM to mi treba. Halilovica sam mislio dovesti, za 15 milijuna ga je dinamo dao u dubretare, steta.
End
End

Posts : 21148
2015-08-25


Back to top Go down

Football Manager - Page 3 Empty Re: Football Manager

Post by End Sun 4 Oct - 14:14

tek sad vidim, puno dajem, puno primam.. ne znam sta da popravim, necu nista, necu mijenjat taktiku, pripisujem to prilagodbi, a nisu ni drugi slabi. catanija je do koje kolo bilo suvereno druga, svi imaju dobre momcadi.
End
End

Posts : 21148
2015-08-25


Back to top Go down

Football Manager - Page 3 Empty Re: Football Manager

Post by End Sun 4 Oct - 14:17

samo prva tri idu u LP, ajmoooooooooooooooooooooooooooooo
End
End

Posts : 21148
2015-08-25


Back to top Go down

Football Manager - Page 3 Empty Re: Football Manager

Post by Guest Sun 4 Oct - 14:20

kod mene ako ne izborim ligu prvaka mogao bi nastati egzodus, tko god iz lige prvaka iskaže interes moji igrači žele transfer. 

možda jednog pustim, ostali će na tribinu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Football Manager - Page 3 Empty Re: Football Manager

Post by Guest Sun 4 Oct - 14:24

siem de jong obolio od virusne infekcije, van terena 7 do 8 mjeseci. ovo je izgleda novost u manageru, virusna infekcija. 

možda po uzoru na fletchera
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Football Manager - Page 3 Empty Re: Football Manager

Post by End Sun 4 Oct - 14:24

zato je meni bitno da budem najmanje treci sad, ako ne pola ekipe ce htjeti transfer, a prvi Zivkovic, a on mi je zvijezda bez njega nista. i to je upitno sve jer mu za 1 godinu istice ugovor, ako ce uopce htjeti obnoviti suradnju.
Football Manager - Page 3 2lijxnk
End
End

Posts : 21148
2015-08-25


Back to top Go down

Football Manager - Page 3 Empty Re: Football Manager

Post by Guest Mon 5 Oct - 11:36

dobar napadač, možda ga kupim. 

Football Manager - Page 3 33a88ly   


Football Manager - Page 3 2i0aetg  




polusezona. 19 utakmica u nizu bez poraza u svim natjecanjima. u  nastavku čeka me teži raspored, gostovanja kod najjačih, osim liverpoola.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Football Manager - Page 3 Empty Re: Football Manager

Post by End Mon 5 Oct - 11:44

dobro guras, ostani samo u Newcstleu, ja ne idem iz Milana dok nesto ne osvojim, jedino bi u Barcu mogao. Imam jos 4 utakmice do kraja i povijesnu priliku za LP.
End
End

Posts : 21148
2015-08-25


Back to top Go down

Football Manager - Page 3 Empty Re: Football Manager

Post by Guest Mon 5 Oct - 13:09

imao sam problema s ozljedama, tiote 2 mjeseca out, lucas romero 4 tjedna, moussa sissoko nije u formi, zapravo 3 stožerna igrača sredine terena van stroja, lucas romero ovu sezonu igra odlično, zabio je 3 gola iz daljine rijetka karakteristika veznih igrača, veoma korisna. preživio sam ozljede, pappis cisse se ozljedio na 2 mjeseca, no paco alcacer može se reći više nego ga nadomjestio, zabio 10 golova u zadnjih 10tak utakmica, promovirao se u predvodnika mog napada. 

vermaelen i cigarini i dalje slabo igraju, vermaelen pogotovo, od njega ipak očekujem da bude ponajbolji stoper lige, no zato coloccini i balanta dobro funkcioniraju, iako nisam zadovoljan s obranom previše golova primamo.

cilj sezone, uvijek je prvenstvo i titula, nema tog kluba koji smije imati niža očekivanja bez obzira na status i mogućnosti kojima raspolaže, ali bit ću zadovoljan i ligom prvaka.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Football Manager - Page 3 Empty Re: Football Manager

Post by Guest Mon 5 Oct - 13:11

paco alcacer, SIEG HEIL kako majstorski trpa golove, kakav striker
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Football Manager - Page 3 Empty Re: Football Manager

Post by End Mon 5 Oct - 14:22

pa skini si grbove i dresove... bez toga mi je 100 puta losije.
End
End

Posts : 21148
2015-08-25


Back to top Go down

Football Manager - Page 3 Empty Re: Football Manager

Post by End Mon 5 Oct - 14:36

Football Manager - Page 3 Dljjtv
jednostavno epska sezona, a o tome svjedoci podatak da su me svi treneri lige izabrali za menadzera godine, no vjerojatno bi uzeo allegri da nije dao otkaz i preuzeo repku, na njegovo mjesto dosao Mourinho na pola sezone.

Prezadovoljan sam, bilo je mukotrpno, do 5 kola prije kraja borba ne za drugo mjesto nego uopce plasman u LP, ali onda moje 4 pobjede i remi rekreacijski u zadnjoj tekmi, kad malo bolje pogledam da sam imao malo siri kvalitetniji kadar mogao sam ugroziti dubretare.

Najbolje pojacanje je produzenje govora Zivkovicu na jos 5 sezona, dolazi mi Kimmich i jos neki super stoper iz Chelseaja i jos imam oko 20M za trositi, dali su mi 26 milijuna na kraju sezone, ocekivao sam barem 50.

Malo o igracima.. Pjaca me se nije dojmio bas, igra inside forwarda, ali kad ulazi je slab dosta jer je inace desnjak i fulao je penal u cetvrtfinalu protiv Rome presudni, Cekici je odigrao odlicnu sezonu, Saul je medu vodecima po asistencijama, a puno i nije igrao, Savic je cuda skidao na golu.

Ima jedan stoper Biffi, on se prometnuo u prvoga stopera, a ima samo 21 godinu, prosle sezone dosao iz WBA, prije toga bio u Levanteu. Mislim da od njega mogu napraviti novoga Maldinija. Zabio je par dobrih golova glavom.

Football Manager - Page 3 Qqsj00

Inace trziste je ludo, Sassuolo placa napadaca 250K tjedno, za ostale da ne govorim, ne znam kako da pojacam ekipu za samo 20 M, treba se potruditi. Sljedece sezone ocekujem neki trofej... Genoa je na kraju uzela kup, a Catanije mi je zao, cijelu sezonu su bili uz mene, na kraju su sve popusili, a zasluzili su LP i trece mjesto.
End
End

Posts : 21148
2015-08-25


Back to top Go down

Football Manager - Page 3 Empty Re: Football Manager

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 12 Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum