Serbia News

Page 26 of 26 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26

Go down

Re: Serbia News

Post by Ringo10 on 28/10/2018, 16:24

Ameri odobrili formiranje kosovske vojske

https://www.logicno.com/vijesti/sad-kosovskim-albancima-dozvolile-stvaranje-vojske-i-kupnju-oruzja-za-300-milijuna-eura.html

Hehehe, nema šta, Ameri se svojski trude da Balkan ostane vječno bure baruta .
Ringo10

2015-09-24

Back to top Go down

Post by tre on 28/10/2018, 16:36

@Ringo10 wrote:Ameri odobrili formiranje kosovske vojske

https://www.logicno.com/vijesti/sad-kosovskim-albancima-dozvolile-stvaranje-vojske-i-kupnju-oruzja-za-300-milijuna-eura.html

da smo mi imali vojsku misliš da bi srbadija krenula na nas?

2017-12-31

Back to top Go down

Post by Ringo10 on 28/10/2018, 16:47

@tre wrote:

PA nikakva srbadija neće napast kosovo dok su tu Američke baze i vojska.

Ovo bi imalo smisla ako bi MAeri odlučili da odu sa kosova.

A ovo je samo u svrhu dalje destabilizacije regiona.
Ringo10

2015-09-24

Back to top Go down

Post by tre on 28/10/2018, 17:37

@Ringo10 wrote:
@tre wrote:

boli me uvo za region a ako ameri drže kosovo onda je isti kurac jel ima kosovo vojsku ili ne. Ono što govorim da je vojska kao i nuklearke sredstvo odvraćanja od nečije agresije jer u tom slučaju napadač zna da će skupo platiti pokušaj osvajanja. Da smo mi imali vojsku 91 i skladišta TO jako bi kratko rat trajao kad bi vidjeli kolika je cijena jednog osvojenog m2. Zato je srbadija ranije pripremila teren da može prošetati do granice VKK i opet su popušili puno više nego što su mogli sanjati.
Imaš serijal na HTVu rat prije rata u kojem se argumentirano prikazuje sve što se skuvalo u velikosrpskim tikvama

2017-12-31

Back to top Go down

Post by Serbinho-3 on 28/10/2018, 23:38

Hrvatica je sela u kafić u Beogradu i pričala sve dok nije prišla konobarica i prenela joj šta planira muškarac pored nje

Foto-ilustracija: Profimedia

Riječanka Emili došla je na dva dana poslovno u Beograd,a kada je izašla u večernji provod, usledilo je i jedno izenađenje.
Ne samo što joj se noćni provod i te kako dopao, već je koktel i večeru dobila džabe, samo na konto svog šarma i naglaska.
Varate se ako mislite da se ova priča završava u nekom krevetu... Naprotiv, ona je na piće izašla sa svojim rođakom, sa kojom se nije videla 15 godina. Sedeli su u jednoj piceriji usred Knez Mihailove, raspričali se, a kada je došlo vreme da plate račun, konobarica im je saopštila jednu vest.

Foto: Dragstor Play

- Prišla je i počela da nam priča o nekom čoveku koji je sedeo pored nas. Gledali smo je zbunjeno čekajući šta će da kaže. A on je, zapravo, čuo moj naglasak i bilo mu je drago da ljudi slobodno putuju i uživaju u vašem gradu.Pitala sam se šta sada treba da radimo, da li će hteti da priča sa nama ili šta. Međutim, on je već bio otišao, a mi smo ostali među poslednjima u piceriji - ispričala je Emili za Telegraf.
Kako kaže, sve je delovalo neobično, ali dražesno. Nije očekivala da će joj iko na račun njenog akcenta platiti piće i večeru, bez ikakvog dodatnog razloga.

- Eto, dobijem hranu, piće, svi mi izlaze u susret. Ovde je stvarno super i što uveče ima toliko ljudi u gradu. Želela sam probati koktel u Beogradu, ali u bar nije bilo moguće ni prići. Završili smo u piceriji, ispričali se s konobarom, a onda smo se začudili gestu tog čoveka - kazala je ona.
Neznancu može samo da se zahvali na gostoprimstvu, a svom rođaku je u šali rekla da mora i on da progovori hrvatski, pa možda dobije gratis piće.
Serbinho-3

2014-08-25

Back to top Go down

Post by Yehudim on 29/10/2018, 03:16

:tu

2018-03-06

Back to top Go down

Post by Ringo10 on 29/10/2018, 03:45

@tre wrote:
@Ringo10 wrote:
@tre wrote:

boli me uvo za region a ako ameri drže kosovo onda je isti kurac jel ima kosovo vojsku ili ne. Ono što govorim da je vojska kao i nuklearke sredstvo odvraćanja od nečije agresije jer u tom slučaju napadač zna da će skupo platiti pokušaj osvajanja. Da smo mi imali vojsku 91 i skladišta TO jako bi kratko rat trajao kad bi vidjeli kolika je cijena jednog osvojenog m2. Zato je srbadija ranije pripremila teren da može prošetati do granice VKK i opet su popušili puno više nego što su mogli sanjati.
Imaš serijal na HTVu rat prije rata u kojem se argumentirano prikazuje sve što se skuvalo u velikosrpskim tikvama
Skuvalo ne skuvalo, ja mislim da Ameri imaju za cilj dalju destabilizaciju sire regije a ova vojska vrlo vjerojatno ima takvu namjenu. ALbanci imaju pretenzije koje samo rastu, prema Makedoniji, Crnoj Gori, Jugu Srbije.
Ovo je vrlo los znak ali dobro, vi u Kifli ste toliko bolesno optereceni Srbadijom da ne vidite dalje od svoga nosa. 
Kome trebaju Zelene Transferzale i destabilizacija regije. A sve ovo je u tome cilju. I ova kosovska vojska i Komsic u Sarajevu, i destablizacija Sandzaka i srpskog i crnogorskog, i zahtjevi za polumjesecoma na barjaku Crne Gore, i ova sranja u MAkedoniji ...

Ali dobro, previse je za ocekivati od vas iz Kifle da bilo sta skontate ...
Ringo10

2015-09-24

Back to top Go down

Post by Serbinho-3 on 10/11/2018, 12:55

RONALDINJO U BEOGRADU ISKREN: Mesi je sada nabolji na svetu... Dok sam igrao, to sam bio JA! (VIDEO)

Ronaldinju je domaćin bio poznati srpski menadžer Zoran Stojadinović, a slavni Brazilac je u Srbiju došao kako bi snimio reklamu za "Mozzart" kladionice.

Prilikom boravka u Beogradu on se osvrnuo na blistavu karijeru, tokom koje je, između ostalog, bio šampion sveta sa Brazilom, prvak Evrope sa Barselonom...

"Načinom na koji sam igrao fudbal, mnoge ljude sam učinio srećnim. Bog mi je to dao", rekao je Ronaldinjo za RTS.

"Osvojio sam mnogo timskih i individualnih trofeja, ali to kada vam protivnički navijači aplaudiraju su specijalni i nezaboravni momenti", dodao je Ronaldinjo koga je svojevremeno ovacijama pozdravvio ceo "Santjago Bernabeu" kada je razbio Real.

Upitan ko je najbolji igrač sveta, rekao je:

"Sada je Mesi... Dok sam igrao, to sam bio ja!

Serbinho-3

2014-08-25

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 26 of 26 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26

Back to top

- Similar topics