ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

roleplay2

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

roleplay2 Empty roleplay2

Post by kic 27/8/2017, 20:57

"znam da kasnim, kad kasnis-kasnis..!!" spustam slusalicu, i odmah mi krivo crvenim se, jos ce me netko vidjeti u busu..

putujem na koncert, svoj koncert! ali znam da nece biti spektakl, vise osoblja nego gostiju zeljnih novog zvuka, ali zahvalan sam na svakom pozivu i evo me na ovom putu muke i slave, koje uvijek idu jedno s drugim kazu..

kazu i da previse sjeckam riffove, iako zelim da podsjecam na gitaru Johnny Marra, samo teze i tamnije forsiram to dok ne prodje, zelim izbjeci sudbu sviranja na svadbama koju vec osjecam u krvi..

ali iz ovog snatrenja me budi usporavanje busa, ne vidim nigdje mjesto na vidiku, stanica u sred nicega? sa zadnjih sjedista se cuje tres razbijenog prozora i vrisak..

plavo potroseno pokrivalo sjedalo ispred me podsjeca na nocno nebo, i padam u mrak..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

roleplay2 Empty Re: roleplay2

Post by ? 27/8/2017, 21:13

A u p.m. !!!!! Dokle više?!
Opet sam sjebala auto....Alo, mali!...Mali, ti, ti što sjediš ko kip slobode, dolazi ovamo i pomozi mi...
avatar
?

Posts : 75
2017-08-25


Back to top Go down

roleplay2 Empty Re: roleplay2

Post by ? 27/8/2017, 21:16

O, jebem ti, ne mogu vrata otvoriti. Pun autobus ljudi, a nigdje žive duše. Pa šta je ovo s ljudima. Zaglavila sam u autu.
avatar
?

Posts : 75
2017-08-25


Back to top Go down

roleplay2 Empty Re: roleplay2

Post by ? 27/8/2017, 21:17

Ma, idem kroz prozor, ovom malom izgleda nije dobro..
avatar
?

Posts : 75
2017-08-25


Back to top Go down

roleplay2 Empty Re: roleplay2

Post by ? 27/8/2017, 21:22

*dok prilazim busu, svašta mi dobacuju, mičem skupinu koja se okupila oko malog*
Razlaz, dajte čovjeku zraka.Pipam bilo, vidim da je živ.
Voda, dajte vode brzo. Pao je u nesvjest.
*polijevam ga i on dolazi k sebi*
Hvala Bogu, samo bi mi trebalo još i ubojstvo da mi nakače..
avatar
?

Posts : 75
2017-08-25


Back to top Go down

roleplay2 Empty Re: roleplay2

Post by kic 27/8/2017, 21:28


otvaram oci a usi vec rade punom parom, sve zuji nenormalno dok pokusavam raznati nesto ispred sebe, jesam ziv sam, ali nadam se da nisam izgubio sluh, on mi je vazniji od mene..

pomicem glavu i pridizem se iako odmah osjecam neciju ruku na sebi, ali gledam svoje ruke, kao dvije grane, zatvaram oci i padam u misticne price sa sjevera, u dane kad je prvo stablo izraslo na zemlji, stablo bez osobnosti, smisla i duha, ciji listovi nisu osjetili zemaljski vjetric, a korijeni nisu penetrirali u zemlju, otvaram opet oci i smijesim se nekoj zenskoj, izgleda jako uzrujano..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

roleplay2 Empty Re: roleplay2

Post by ? 27/8/2017, 21:31

Mali, jesi dobro? Boli li te što? Možeš li micati rukama, nogama?
avatar
?

Posts : 75
2017-08-25


Back to top Go down

roleplay2 Empty Re: roleplay2

Post by kic 27/8/2017, 21:33


*spontana erekcija*
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

roleplay2 Empty Re: roleplay2

Post by kic 27/8/2017, 21:33


khm. mogu!
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

roleplay2 Empty Re: roleplay2

Post by aben 27/8/2017, 21:48

manikte se svi, da prodjen, vi, jo sun likkor! pr..prvo tribomo dviditi je mu srce rodi, i ako ne osposobimo vlak , niko.
neće prežziviti!
gospodjo, posjećate me na mesicinsko osoblje. imote li iskustva u radu s poslom? triba mi čiste vode i komad vaše suknje

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

roleplay2 Empty Re: roleplay2

Post by ? 27/8/2017, 21:52

aben wrote:manikte se svi, da prodjen, vi, jo sun likkor! pr..prvo tribomo dviditi je mu srce rodi, i ako ne osposobimo vlak , niko.
neće prežziviti!
gospodjo, posjećate me na mesicinsko osoblje. imote li iskustva u radu s poslom? triba mi čiste vode i komad vaše suknje
Budem sve što poželite samo riješite tog malog. Oooo, iskustva imam. Evo, rascijepala sam ju, vode još. Brže. Pokret, pokret. Izvolite, kako vam se mali čini?
avatar
?

Posts : 75
2017-08-25


Back to top Go down

roleplay2 Empty Re: roleplay2

Post by ? 27/8/2017, 21:53

Khm, khm...gospođica....
Kako mu je, doktore? Malo to požurite s tim krpanjem, slijeva se krv...
avatar
?

Posts : 75
2017-08-25


Back to top Go down

roleplay2 Empty Re: roleplay2

Post by ? 27/8/2017, 21:57

Jeste li sigurni da ste doktor, da niste i vi bili putnik u autobusu pa vas gadno ošinulo. Nekako mi se ne čini da znate što radite...
avatar
?

Posts : 75
2017-08-25


Back to top Go down

roleplay2 Empty Re: roleplay2

Post by aben 27/8/2017, 22:08

??
osoblje niže razzine ne može propiktivati znanje osoblja višje razine! ipak, krv nije moja specijalnos. odma se potrudite da mu zaustavite krvarenje da ne bi došlo do portrebe za mojon intervencijun! i donesite mi te vode, to je nojveći prioritet.

mladiću, čujete li me? maladiću? odgovorite mi, jeste li u stanju naći malo vode? ov vlak je prerano stigo na krivo odredište i vjerojatno je da ćemo kasniti zbog neosposbnosti osoblja, kompanije uvijek štedu tamo di je nojvažnije

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

roleplay2 Empty Re: roleplay2

Post by kic 27/8/2017, 22:08


molim vas, samo zenske ruke mogu podnijeti sada..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

roleplay2 Empty Re: roleplay2

Post by aben 27/8/2017, 22:14

osoblje, 
mora se ograzinirati trijaža, mladiću više niko ne more pomoći, imate li saznanja koliko će poživjeti, i hik, stanje nam se pogoršava, a jo ću biti na čelu, shvaćate?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

roleplay2 Empty Re: roleplay2

Post by ? 27/8/2017, 22:14

aben wrote:??
osoblje niže razzine ne može propiktivati znanje osoblja višje razine! ipak, krv nije moja specijalnos. odma se potrudite da mu zaustavite krvarenje da ne bi došlo do portrebe za mojon intervencijun! i donesite mi te vode, to je nojveći prioritet.

mladiću, čujete li me? maladiću? odgovorite mi, jeste li u stanju naći malo vode? ov vlak je prerano stigo na krivo odredište i vjerojatno je da ćemo kasniti zbog neosposbnosti osoblja, kompanije uvijek štedu tamo di je nojvažnije
Joj stari, saberi se i radi svoj posao. Neš ti meni govoriti kako ću ti se obraćati. Daj vamo tu moju suknju. Gledaj i uči. Svoje sam znanje stekla na ulici za razliku od vas učenih. Pih! Drži mu nogu. Sad će Pusi zaustaviti krvarenje.
I stari, da, nemoj mi se prijetiti nemaš pojma s kim imaš posla. Poslije ćemo to riješiti, a sad da sredimo ovog malca.
Vode, ajde tupa gomilo, trk po vodu....
avatar
?

Posts : 75
2017-08-25


Back to top Go down

roleplay2 Empty Re: roleplay2

Post by ? 27/8/2017, 22:15

kic wrote:
molim vas, samo zenske ruke mogu podnijeti sada..
Malac očito ima potres mozga. Dobio je udarac u glavu. Ako povraća, morati ćemo zvati Hitnu...
avatar
?

Posts : 75
2017-08-25


Back to top Go down

roleplay2 Empty Re: roleplay2

Post by aben 27/8/2017, 22:16

dobro, rještite to, ja ću se pobrinuti za ozbiljnije slučajeve, shvaćate li

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

roleplay2 Empty Re: roleplay2

Post by ? 27/8/2017, 22:18

aben wrote:osoblje, 
mora se ograzinirati trijaža, mladiću više niko ne more pomoći, imate li saznanja koliko će poživjeti, i hik, stanje nam se pogoršava, a jo ću biti na čelu, shvaćate?
Dobro si se ti namazo stari. Prestani ga dirati, još ćeš mu napraviti neko sranje. Bit će mu dobro. Sanirala sam mu nogu, a ostalo ćemo vidjeti kroz pola sata. Dajte ljudi vode i ovom čovjeku....
On bi bio na čelu, možda čelu pri izlasku na dvorišnju šetnju u sanatoriju...
avatar
?

Posts : 75
2017-08-25


Back to top Go down

roleplay2 Empty Re: roleplay2

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum